Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.08.2002, 14:08   #1
pasikonik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.08.2002
Posty: 7
pasikonik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
drive image 2002

poczytalem bardzo mnie to interesuje ale na cdrifno go nie ma!!prosze podać mi lokalizacje tego programu do sciągnięcia
pasikonik jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.08.2002, 14:11   #2
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,684
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
masz linka na off topic.:cool: jak dla mnie; bomba !
__________________
c'est la vie !!!

Ostatnio zmieniany przez Zetoxa : 26.08.2002 o godz. 14:14
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2002, 16:17   #3
anka725
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika anka725
 
Data rejestracji: 06.08.2002
Lokalizacja: Legnica
Posty: 114
anka725 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a ja stracilam przez ten program 3 plytki platinum 40x robilam backup dysku c: z winme w systemie wixp.. program o dziwo nie przeszedl do DOSu tylko robil obraz w windzie.. zrobil pierwsza plytke i powinnien pojawic sie komunikat o wlozenie drugiej - ale nie pojawil sie tylko wyzucilo mi blad #1805 (w pomocy znalazlam ze program nie ma gdzie zapisac danych).. i tak 3 razy na roznie ustawionym programie (z zaznaczenie podzialu, i bez zaznaczenia, z przejsciem i robieniem obrazu w DOSie).. wkurzylam sie i wrocilam do ghosta.. co dziwne program bezblednie zrobil obraz dysku z winxp, przechodzac do dosu ale juz na cdrw.. doszlam do wniosku ze moze to wina zbyt szybkiego nagrywania (x40) bo na cdrw (10x) zrobienie obrazu odbylo sie bez problemow..

Czy w tym programie jest funkcja ustawiania predkosci nagrywania? Nie moge jej znalezc..
__________________
Pozdrawiam, Anka.

LITE-ON LTR-52327S QS0E
NEC ND-3500AG Liggy 2.18
anka725 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.