Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.04.2004, 20:38   #1
djc
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.08.2002
Posty: 165
djc w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Neverwinter: HOTU

Skąd wziąć kołek, aby stuknąć tego kultystę mnicha wampira w trumnie. Plączę się po tym drugim rozdziale i jakoś nie mogę tego kołka nigdzie znaleźć. Ćhyba ślepota mnie jakaś ogarnęła, czy co?
Please o informację od osób, które graly.
djc jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.04.2004, 09:46   #2
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a skrzynki z czego są ? rozbij jedną i kołki się znajdą / vampirków tam jest duzo więcej niż jeden/
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2004, 11:24   #3
kodziu
^_^ czekam na bana ;)
 
Avatar użytkownika kodziu
 
Data rejestracji: 05.03.2004
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Posty: 1,838
kodziu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cana ty to chyba jakiś fan NWN jesteś, wszystko wiesz i pewnie całe już przeszedłeś.
Ja dopiero sięz pierwszym dodatkiem męcze i mam 16 poziom.
Wydaje mi się że ciut niski. Gram magiem i przy następnym pozimie chciałbym zmienić specjalizacje(np. wojownik), co polecasz?
??
kodziu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2004, 14:40   #4
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nie polecam wieloklasowców, pozostało mi to jeszcze z poprzednich gier osadzonych w wieloświecie Sigil (choć sam walczę łotrzykiem/tancerzem cieni ale to było naturalne rozwinięcie talentów łotrzyka więc nie mogłem się ne skusić), używać róźdżek i zwojów mogą bardowie i łotrzykowie
BTW pamietam ze na początku nwn mnie lekko zdenerwował bo nie mogłem wybrać sobie Drowa jako rasy postaci
podstawowego nwm powinno się kończyć na poziomie 16-17 a pierwszy i drugi dodatek powinien Ci dać max 29 poziom, rada na szybsze awansowania? walczyć solo bez pomocnika /ale na czas pokoju brać najemników i gadać z nimi ( w podstawowym) a nowe zadania punktowane i nowe artefakty się pojawią lecz jak walczyć to SOLO /
a co do zmiany klasy tp moze jedż dalej tym magiem /broni prostych tarczy jak pamiętam może używać tarczy też też, więc załatw sobie dobre pierścienie. pasy , tarcze i cała resztę magicznego osprzętu i uzywaj istot przywołanych a sam atakuj z drugiej linii, cięzko mi doradzać bo zwykle tworzę postacie typu zabójca/łotrzyk potrafiące uzywać magicznych sprzetów lecz walczace "normalnie" w zwarciu
dla Ciebie ważne moze być to że np wojownik otrzymuje punkty atutu co DWA poziomy co może być bardzo ważne dla "chorowitych" magów
inna sprawa iż jak już osiągniesz level 20 to będzie dostep do klas prestiżowych, mozesz np wybrać dla swojej postaci drogę bladego mistrza / nekromancja/ lub ucznia smoka i ja chyba jednak bym się przemęczył i poczakał ze zmianę profesji do 20 poziomu lub poszukał save wcześniejszego i skończył podstawowy nwn na poziomie 16 bo nie ma to jak dobry początek

pozdro
ps jestem zaprzysięgłym fanem morrowinda /tam dopiero jest wolnosc wyboru/ i gier opartych na AD&D oraz fallout'ów
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^

Ostatnio zmieniany przez cana : 11.04.2004 o godz. 14:43
cana jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2004, 16:22   #5
kodziu
^_^ czekam na bana ;)
 
Avatar użytkownika kodziu
 
Data rejestracji: 05.03.2004
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Posty: 1,838
kodziu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzięki ja właśnie kończę nwn:shadows of undertide, jestem w obozie Asabi. Mam dopiero 17 poziom ale grałem zawsze z pomocnikiem i co się dopiero teraz okazało niepotrzebnie. Shadows of undertide jest bardzo proste moim zdaniem ale dlatego ze ja gram postacią z nwn a nie nową. Najdziwniejsze jest to ze w nwn mialem jakieś tam punkty(np do wiedzy) a teraz patrzę gdzieś je wcięło i mam rozwinięte tylko 2 cechy.
Ale mówi się trudno. A i mam jeszcze pytanie na temat hordes of underdark, czy to prawda ze jak zacznę grać postacią dotychczasową to mi zarąbią przedmioty i czy równierz dotyczy to kasy??
kodziu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2004, 19:04   #6
Tribunal
net został :)
 
Avatar użytkownika Tribunal
 
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
Tribunal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
kase tez ci rąbną czytałem recenzje kase i przedmity chamsie ale jak to sie moowi: "Life is brutal and full of zasadzkas and somtimes kopas w dupas".
__________________
Tribunal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2004, 19:16   #7
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@Tribunal, mnie kasa jakoś została / marne 40k ale na poczatek wystarczyło/ ale przedmioty TE NOSZONE NA SOBIE znajdą się później choć ja gdzieś straciłem tarcze i moją ulubioną gwiazdę poranną /pas, pierścienie. zbroja, amulet, rekawice i czapeczka z płaszczem oraz buty się znalazły/

pozdro
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2004, 19:19   #8
Tribunal
net został :)
 
Avatar użytkownika Tribunal
 
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
Tribunal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja jeszcze nie grałem w najnowszy dodatek ponieważ nie mam kasy na oryginalneg po te DOBRE gry kupuje w oryginale i kolekcjonuje pudłeka np: Gothic 1 i 2 no i jeszcze oryginalny NWN i pierszy dodatek SoU
__________________
Tribunal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2004, 19:43   #9
kodziu
^_^ czekam na bana ;)
 
Avatar użytkownika kodziu
 
Data rejestracji: 05.03.2004
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Posty: 1,838
kodziu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja mam jeszcze jedno pytanie,mam nadzieję że już ostatnie. Gram w tą gre już dość długo ale do tej pory nie wiem o co chodzi np. z zadawanymi obrazeniami w czarach:
np.: 4d9 . Co oznaczją te liczby?? Jak je się przelicza??
kodziu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2004, 20:10   #10
djc
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.08.2002
Posty: 165
djc w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki cana za odpowiedź. Doszedłem do tego już wczoraj. Problem był, bo jak się wszystkie skrzynki i drzwi otwiera, to ciężko było wiedzieć, że można było mieć kołek ze skrzynki. Ale jedną przypadkiem rozwaliłem i wypadły deski, to zacząłem wszystkie rozwalać, no i znalazłem tą właściwą.

Co do pytania kodzio: przedmioty zabierają na początku, kasa zostaje, mnie zostało aż ponad 400 tys. Ale nawet jak się nie ma kasy od początku to żadna różnica. Przedmiotów jest tyle do znalezienia i sprzedania, że kasa nie stanowi żadnego problemu przez całą grę.

Ostatnio zmieniany przez djc : 11.04.2004 o godz. 20:15
djc jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2004, 21:24   #11
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@Tribunal, jak rejestrowaleś poprzednie nwn to powinienieś przed premierą dostać ofertę upGRAde i miałeś możliwość kupić ją za jakieś 66zł co IMO jest rozsądną ceną

@djc, tylko pamiętaj o 2000k złota na prawdziwe imiona i oczywiście o save bo mozliwości skończenia jest dużo i warto zobaczyć wszystkie dostępne /choć i tak zależy tez od tego czy jesteś zły czy dobry i takich tam dupereli /

@kondzio, chyba 4k9 a nie 4d9 a k to od kostki, k9 oznacza rzut kostką 9scienną
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2004, 21:36   #12
djc
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.08.2002
Posty: 165
djc w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
2000k? Masz na myśli 2 miliony kasy?
djc jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2004, 22:32   #13
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@djc, tak 2 bańki / imie Mefistofelesa to 500k + 300 za imię Znającej Imiona / inaczej nie poda imienia swego ex kochanka niż tylko za pomocą przymusu prawdziwego imienia/ imiona uroczej drowki zabójczyni Nathyrry i ex paladynki Tyra Aribeth są warte po 200k, nadzorca z lodowych kamieniołomów 100k, prawdziwa miłosć Śniącego i twojego avatara po 300 koła od sztuki , sensei za 100k ( btw jak zobaczyłem pole walki w Wojnie Krwii i Tannari oraz Bateezu z całym demonicznym dobytkiem i jeszcze rasę z której wywodzi się sensei i diabelstwa to od razu poszukałem planescape torment'a to była Gra/, śniący za 100k, diabelstwo z piekielnej knajpy za 100k
BTW spodobał mi się tytuł jaki mzwraca się do avatara Znająca Imiona, piechur piekieł to brzmi dumnie 8)
BTW 2 8 krąg piekieł się całkiem miło nazywa Cania
tylko dlaczego tam tak zimno, co to piekło eskimosów?

i ważne w miarę możliwości co tylko możesz sprzedawaj normalnym kupcom bo dżin jest zdziercą i daje 1/3 tego co normalny kupiec /choć jak bedziesz już dalej w piekle to nie bedzie komu sprzedawać poza tym dusigroszem
BTW 3 broń która sobie umagiczniłem do poziomu +9 + przyspieszenie +ostrość+ negatywna energia w podstawce NWN kosztuje jakieś circa właśnie 2 miliony /skórzana toga z fajnymi dopałami "tylko" marne pół miliona

pozdro
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^

Ostatnio zmieniany przez cana : 11.04.2004 o godz. 22:38
cana jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.04.2004, 11:46   #14
Tribunal
net został :)
 
Avatar użytkownika Tribunal
 
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
Tribunal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
szkoda ze nie rejestrowałem nwn...
__________________
Tribunal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.04.2004, 14:20   #15
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja zarejestrowałem pierwszy dodatek NWN (bo niestety nie dało się podstawowej gry) i dostałem od wydawcy maila o trybie Update. Nie zdecydowałem się jednak na niego - i chyba dobrze na tym wyszedłem, bo w Media Markt kupiłem HOTU za 65 zeta
Z tego co wiem to na dodatkowej płycie załączonej do HOTU są poradniki do podstawowej gry i obu dodatków - tak więc zapewne można zajrzeć do takowego poradnika jeśli człowiek się zatnie, w którymś momencie.
Z powodu małej ilości wolnego czasu, którą mogę przeznaczyć na grę - wciąż tkwię w pierwszym rozdziale podstawowego NWN :/ Mam jednak nadzieję, że z czasem uda mi się przejść dalej - gram łowcą Najbardziej boli to, że nie mogę używać niektórych pancerzy... no ale jakoś na razie daję radę.
Mam natomiast jedno pytanko - ten cały kowal, który robi różne dziwne bronie potrzebuje składników do ich stworzenia - np. woda święcona + magiczny topór (to taki tylko przykład, bo nie pamiętam żadnej konkretnej konfiguracji) - czy magiczny topór w tym wypadku to po prostu topór +1 - czy chodzi o jakiś inny typ topora?
Pozdrawiam wszystkich fanów NWN
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.