Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.01.2006, 19:59   #46
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez malaczarna
dlatego ja nie organizuje zlotu. tylko skromne spotkanie osob z lublina i okolic tego miasta.
a uwazam ze mini zloty regionalne by sie nam przydaly. latwiej by bylo wtedy grupkami jezdzic na ogolny zlot dla wszystkich.

edit: czy ja niewyraznie pisze

nie, piszesz calkiem wyraznie

nie przejmuj sie, sama napisalas ze jestes 'kobita'
oni, czyli 'faceci' tacy sa, wiec sie czepiaja bo chcieli pogadac i tyle
szkoda im po prostu, co poniektorym, ze nie przyjada
mnie tez, bo mam za daleko na taki krotki wypad

spotkajcie sie, niekoniecznie musicie gadac przeciez o CDROMach czy DVD, zrobcie sobie offtopic w realu
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.01.2006, 21:21   #47
FatAlbert
Wujek Cięta Riposta ;D
 
Avatar użytkownika FatAlbert
 
Data rejestracji: 22.11.2005
Lokalizacja: Rypin
Posty: 2,719
FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
offtop w realu dobre dobre
ja jestem z kujawsko-pomorksiego konkrety rypin jest ktoś z okolic wieksze miasto koło mnie to brodnica
__________________
Poznać wielu z was to byłby zaszczyt.
FatAlbert jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2006, 10:12   #48
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez malaczarna
jeden ktory rozumie ze to nie przymus
Mi sie wydaje ze temat zlotu regionalnego wogole jest idiotyczy.
po pierwsze jakos malo znam tutaj na forum ludzi z okolic Lublina i chodzi mi przede wszystkim o taka stala paczke ludzi aktywnych od jakiegos czasu na forum w roznych dzialach, ktorzy znaja sie prywatnie, koresponduja ze soba i ogolnie maja cos wiecej w zamiarach niz tylko przejechac kupe kilometrow i napic sie piwa, pomijam osoby ktore zapisaly sie tutaj gora miesac temu i nie daly sie poznac inaczej niz w kilku postach a na takie spotkania jezdza.

Jesli o mnie chodzi, to malaczarna jestes na tym forum dosc krotko aby wiedziec ze juz takie wieksze zloty byly i raczej odbywaly sie one w okresach cieplych i zazwyczaj byl jakis organizator, ktory oprocz wyrzucenia tematu ze zlotem, zalatwial miejsce zlotu i ewentualne noclegi.

Jelsi odwarzysz podjac sie tego zadania, to chyle czola.
Bo kazdy z nas moze napisac ze urzadza regionalny zlot, o np. ja walne temat zlot we Wroclawiu, kupe ludzi tu jest z Wroclawia i okolic i przypuszczam ze to wypali.
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2006, 13:04   #49
malaczarna
Guru
 
Avatar użytkownika malaczarna
 
Data rejestracji: 05.06.2005
Posty: 2,054
malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez pykson
nie, piszesz calkiem wyraznie

nie przejmuj sie, sama napisalas ze jestes 'kobita'
oni, czyli 'faceci' tacy sa, wiec sie czepiaja bo chcieli pogadac i tyle
szkoda im po prostu, co poniektorym, ze nie przyjada
mnie tez, bo mam za daleko na taki krotki wypad

spotkajcie sie, niekoniecznie musicie gadac przeciez o CDROMach czy DVD, zrobcie sobie offtopic w realu
widze ze rozumiesz, co mialam na mysli.
ja chetnie wybralabym sie i na dluzszy zlot w wiekszym gronie i dlaej od siebie, ale nie wiem czy bedzie to mozliwe.
dlatego chcialam zebrac chociaz czesc osob, jesli znajda czas i ochote.

Cytat:
Napisany przez FatAlbert
offtop w realu dobre dobre
ja jestem z kujawsko-pomorksiego konkrety rypin jest ktoś z okolic wieksze miasto koło mnie to brodnica
ciesze sie ze sa i pozytywne wypowiedzi

@ormianin

1. to jest tylko propozycja
2. osob z okolic i lublina nie jest az tak malo jak Ci sie wydaje.
3. juz pisalam kilka razy ze to jest propozycja spotkania kilku osob, a nie zlot.
4. czy to wyjdzie nie wiem.
5. a jesli chodzi o mini zloty regionalne, to uwazam ze to dobry pomysl.
6. wiem ze jestem krotko na forum.
7. prosze o wypowiedzi szanownego grona ktore mialoby ochote sie spotkac,a jesli wiecej takich nie bedzie to o zamkniecie tematu.
__________________
wsciekła baba

Ostatnio zmieniany przez malaczarna : 16.01.2006 o godz. 13:11
malaczarna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2006, 13:20   #50
malaczarna
Guru
 
Avatar użytkownika malaczarna
 
Data rejestracji: 05.06.2005
Posty: 2,054
malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
8. jakbys czytal moje odpowiedzi do innych to bys wiedzial ze nie podejmuje sie organizacji zlotu dla wszystkich forumowiczow.
9. ale zdaje sobie sprawe ze mozesz chciec przyjechac do LUBLINA,to poszukam Ci jakiegos hotelu (bo chyba cos takiego mamy w lublinie i nie bedziesz musial bic sie o lawki na dworcach.) mi mozesz nie wierzyc to spytajmy sie administracji: @Mac mamy hotele w LUBLINIE??
10. przepraszam ze wogole zaproponowalam, moze powinnam wyznaczyc date, godzine i kazac wszystkim przyjechac


przepraszam ze post pod postem ale nie chcialo mi isc w calosci
__________________
wsciekła baba
malaczarna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2006, 13:54   #51
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
prześledziłem tę dyskusję i jakbym wybrańców narodu słyszał Tych z Wiejskiej). Przecież to jest sprawa względna kto jest z okolic Lublina. Rychu jest bo podatki płaci w Szczecinie. A tak wogóle jeśli chodzi o spotkania. CRDLAB przymierza się do spotkania ( kolejnego ) na początku maja w Antoninie koło Ostrowa Wielkoplskiego. A właściwie nie CDRLAB a grupa osób które czytają i bywają na obu forach. Jak sledze dyskusje to napewno będzie Rychu i lepsza połowa Rycha - Ela, ale kto nie zdązy do Lublina zawsze może się nad stawek w Antoninie załapać. I można przyjechać z koleżanką a nawet paroma, z nagrywarką, autobusem ,rowerem lub konno.
Ormi - ty będziesz miał zupełnie blisko

Ostatnio zmieniany przez bgn : 16.01.2006 o godz. 13:58
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2006, 22:35   #52
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Zostały jeszcze parapety na PKP Dobrze sie na nich siedzi. A jak spi to nie wiem, bo nigdy nie próbowałem
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2006, 23:17   #53
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez @ndy
Zostały jeszcze parapety na PKP Dobrze sie na nich siedzi. A jak spi to nie wiem, bo nigdy nie próbowałem
parapety PKP....spanie na przystankach PKS w Bieszczadach, na Pomorzu...i w innych rejonach to było ciekawe...
jak się kawał kraju zwiedza autostopem to taki nocleg jest normą (był nie wiem jak teraz dokładnie)

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 16.01.2006 o godz. 23:20
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 12:23   #54
malaczarna
Guru
 
Avatar użytkownika malaczarna
 
Data rejestracji: 05.06.2005
Posty: 2,054
malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez @ndy
Zostały jeszcze parapety na PKP Dobrze sie na nich siedzi. A jak spi to nie wiem, bo nigdy nie próbowałem
fakt mamy jeszcze parapety,a po remoncie dworca nawet nie wieje po plecach od okna
__________________
wsciekła baba
malaczarna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 12:50   #55
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ostatnio zlot sie prawie udalo skombinowac, ale po eksmisji do hotelu niedoszlego organizatora i przemilczeniu moich namiotowych propozycji w srodku zimy zlotu nie ma
BGN slusznie pisze
Lublina nie znam, chetnie poznam, 6h samochodem to przeciez zabi skok
nie tak dawno z Zetoxa i Rychem i Ela w Krakowie pilismy - z wyjatkiem Zetoxy milismy po kilkaset kilosow... da sie
tylko nocleg by sie przydal
skolo Mala sie tego nie podejmie, inny stamtad nabrali wody w usta - to szkoda
widocznie dopiero w Antoninie sie zobaczymy w wiekszej liczbie
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 13:03   #56
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
ostatnio zlot sie prawie udalo skombinowac, ale po eksmisji do hotelu niedoszlego organizatora i przemilczeniu moich namiotowych propozycji w srodku zimy zlotu nie ma
BGN slusznie pisze
Lublina nie znam, chetnie poznam, 6h samochodem to przeciez zabi skok
nie tak dawno z Zetoxa i Rychem i Ela w Krakowie pilismy - z wyjatkiem Zetoxy milismy po kilkaset kilosow... da sie
tylko nocleg by sie przydal
skolo Mala sie tego nie podejmie, inny stamtad nabrali wody w usta - to szkoda
widocznie dopiero w Antoninie sie zobaczymy w wiekszej liczbie
He, he...
Chyba wcześniej Kraków powtórzymy, niż spotkamy się w Lublinie.
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 13:08   #57
malaczarna
Guru
 
Avatar użytkownika malaczarna
 
Data rejestracji: 05.06.2005
Posty: 2,054
malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez rycho
He, he...
Chyba wcześniej Kraków powtórzymy, niż spotkamy się w Lublinie.
wiec zycze milego spotkania
@nimal w Antoninie rowniez, mam nadzieje ze bedziecie sie dobrze bawic i jakies fotki do galerii dacie
__________________
wsciekła baba
malaczarna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 13:33   #58
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a moze Torun - tez ladne, bedziesz mial blizej? Krakow piekny, mozna powtorzyc
moze jakas wiocha z zameczkami wokolo - kiedys popularne byly wyjazdy campingowe - nocleg, chalnie i rano jazda i zwiedzanie i odna... tyko to jak cieplej jest
dziadkow Pati uszczesliwic musze wiec szukam okazji
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 13:38   #59
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,625
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... przypominam, że nadchodzą syberyjskie mrozy, czyli mocno grzane wino może byc w cenie.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 13:44   #60
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
a moze Torun - tez ladne, bedziesz mial blizej? Krakow piekny, mozna powtorzyc
moze jakas wiocha z zameczkami wokolo - kiedys popularne byly wyjazdy campingowe - nocleg, chalnie i rano jazda i zwiedzanie i odna... tyko to jak cieplej jest
dziadkow Pati uszczesliwic musze wiec szukam okazji
Toruń?
Czemu nie?
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.