Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.11.2005, 14:37   #16
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
rezerwa pozdrawia
dostałem z lotu po skończeniu 2 letnich studiów uzupełniających
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.11.2005, 15:36   #17
kontestator
conquer all
 
Avatar użytkownika kontestator
 
Data rejestracji: 10.01.2005
Lokalizacja: z wrocławii
Posty: 739
kontestator zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
mogą mi skoczyć.
Mam kategorie 'Z'. Na wypadek wojny, zostaje zakładnikiem.
__________________
KETCHUP KUPUJE TYLKO PUDLISZKI
kontestator jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2005, 16:04   #18
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
A czy egzamin z PO (w czasie studiow) i te 3 tygodnie w wakacje (badz nie, jak nie powolaja) zwalnia ze sluzby i daje rezerwe?
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2005, 16:07   #19
adixo
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika adixo
 
Data rejestracji: 02.01.2003
Posty: 2,456
adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Niech żyje nam rezerwa
adixo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2005, 17:31   #20
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez pablocoo
Przy okazji, mozna gdzies znalezc spic chorob/schorzen, ktore powoduja przyznanie kategorii "niezdolny do sluzby"?
Wystarczy, że będziesz udawał daltonistę i już masz E.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2005, 18:28   #21
22
Bywalec
 
Data rejestracji: 05.07.2003
Posty: 25
22 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mam kolejny powód a by bardziej przysiąść i ukończyć kursy językowe i zwiewać póki granice sa jeszcze otwarte.

nawet nie wiecie jak mi sie tera opłaciło że od kilku lat regularnie na wakacje wyjeżdżałem do uk pracowac, mam doswiadczenie, kontakty i niedługo kończe inzynieryjne studia, tak więc moherowe państwo może mnie w dupe pocałować

Ostatnio zmieniany przez 22 : 22.11.2005 o godz. 18:31
22 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2005, 20:36   #22
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Rezerwa pozdrawia!

Z kategorią E radziłbym uważać, w tej chwili pracodawcy patrzą czy kandydat na pracownika jest zdrowy, kolega załatwił sobie "E" i później pracy nie mógł znaleźć, lepszym wyjściem jest "D" (niezdolny w czasie pokoju).
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2005, 21:04   #23
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
ktos ma jakis link/zrodlo, ew. wykladnie obowiazujacych teraz przepisow?
od polowy pazdziernika mam wyzsze i bardzo chce miec rezerwe za tydzien bede mial w reku dyplom, i pojde z nim do wku, mam nadzieje, ze mi wbija te rezerwe

teraz pytanie - o co chodzilo osobie piszacej, ze udupia tych co teraz studia pokoncza? i o co chodzi z tymi 18 miesiacami odroczenia?
Chodzi o to ze osoby z mojego rocznika ktore poszly wlasnie lub pojda za rok (technikum) na studia jezeli odraczaja 18m-cy od pierwszego wezwania (czyli od pierwszego wezwania uczysz sie jeszcze przez 1,5 roku) jezeli chca (zglosza sie z ksiazeczka) otrzymuja rezerwe i maja uregulowany stosunek do sluzby wojskowej.
Bylo o tym w ktorejs Wyborczej.
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2005, 21:14   #24
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hehehehe, ja juz tez rezerwa

Cytat:
Napisany przez pablocoo
Przy okazji, mozna gdzies znalezc spic chorob/schorzen, ktore powoduja przyznanie kategorii "niezdolny do sluzby"?
nie wiem czy to prawda w 100% ale za tatuaz w bardzo widocznym miejscu nie biorą do armi (np. na ramieniu, albo na czole heheh)
tak mi sie przypomnialo, cos tam prawdy w tym podobno jest, ale ile to juz nie powiem.

pzdr.
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2005, 22:52   #25
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Znajomy poszedl na komisje niedawno (pare m-cy temu) ubrany w koszulke z napisem Live is War i przy komisji zrobil wystep w stylu "Ja chce do woja" i dostal D za niby zapalenie pluc z dziecinstwa.
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2005, 23:07   #26
Apollyon
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.11.2005
Posty: 12
Apollyon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
heh. Ja dostalem D bez przynoszenia zadnych papiorkow ( w tym miejscu wielkie pozdro dla Pani Pielegniarki z LO, ktora siedziala w komisji ) A co do tatuazu to na ramieniu nie wystarczy. Musi wystawac spod munduru, czyli w gre wchodza dlonie, szyja albo mordka Tylko, ze z taka dziara do zadnej ludzkiej roboty Cie nie przyjma...Z tego co wiem to szkolenie podczas studiow+szalony wakacyjny wyjazd wojskowy+zaliczony egzam z nich=koniec problemow z wojskiem
Apollyon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 05:31   #27
Salem
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salem
 
Data rejestracji: 08.10.2004
Lokalizacja: Dębica
Posty: 240
Salem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
O widzę problemy ze służbą wojskową?
Ja spełniłem ten obowiązaek już jakiś czas temu. Do dziś się zastanawiam czy to było wojsko czy obóz harcerski, ze wskazaniem na to drugie. Fakt nie była to pierwszolinówka.

Pozdrowienia Rezerwa 1992 - wiosna

Salem
Salem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 07:24   #28
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Exclamation

Cytat:
Napisany przez Apollyon
heh. Ja dostalem D bez przynoszenia zadnych papiorkow ( w tym miejscu wielkie pozdro dla Pani Pielegniarki z LO, ktora siedziala w komisji ) A co do tatuazu to na ramieniu nie wystarczy. Musi wystawac spod munduru, czyli w gre wchodza dlonie, szyja albo mordka Tylko, ze z taka dziara do zadnej ludzkiej roboty Cie nie przyjma...Z tego co wiem to szkolenie podczas studiow+szalony wakacyjny wyjazd wojskowy+zaliczony egzam z nich=koniec problemow z wojskiem
już chyba nikt nie patrzy na początek - przepisy się zmieniają!
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 07:46   #29
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
ktos ma jakis link/zrodlo, ew. wykladnie obowiazujacych teraz przepisow?
od polowy pazdziernika mam wyzsze i bardzo chce miec rezerwe za tydzien bede mial w reku dyplom, i pojde z nim do wku, mam nadzieje, ze mi wbija te rezerwe

teraz pytanie - o co chodzilo osobie piszacej, ze udupia tych co teraz studia pokoncza? i o co chodzi z tymi 18 miesiacami odroczenia?
to proste - do tej pory jesli wojsko cie nie chcialo przez 1,5 roku to moglo ( ale nie musialo ) przeniesc cie do rezerwy - a teraz nie i moga cie chciec szkolic do 60 roku życia ( teoretycznie oczywiscie- bo tyle w IV RP sie nie pozyje). Pisze że moglo ale nie musialo - znam chlopaka, ktory z wyksztalcenia byl informatykiem-ekonometrykiem, pracowal na jednej z Uczelni jako asystent i po roku pracy zostal wcielony w kamasze i zadne tam pisma od rektora nie pomogly. Nie chce cie martwic Sid, ale masz dobre wyksztalcenie dla armii - chlopcow znajacych sie na komputerach , wladajacych angielskim, nie notowanych na policji za amfe i maryche armia potrzebuje, bo na ochotnika to tylko dresy sie zglaszaja z wyrokami w zawieszeniu. Armia likwiduje specjalistyczne szkolnictwo wojskowe i na wypadek wojny bedzie potrzebowala "materialu" na oficerow-specjalistow i dletego absoelwenci nie moga spac spokojnie. A armia jak armia - upierdliwa jest w sciganiu tych ktorych jakis chorazy w WKU sobie upatrzyl. Pamietam to ze swoich dawnych doswiadczen w ktorych posunąlem sie nawet do pisania raportow do szefa WKU w ktorych prosilem o zmiane specjalnosci wojskowej ( zawsze to odroczenie wyroku) ale w koncu i tak mnie dorwali.
Jedyna pozytywna strona w twoim wypadku Sid jest to, ze w stolicy podobnie wykszalconych ludzi jest jak gwozdzi, a pobor jest limitowany w okregach wojskowych - to moze cie nie drapna, ale jak bedziesz wypelnial jakies formularze to pisz ze nie potarfisz mowic w zadnym jezyku poza polskich, jesli miales jakies kolegium to pisz ,ze byles karany itp. Nie namawim cie do tatauazy na czole - ale to tez niezly pomysl
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 08:14   #30
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
polecam coś takiego



zwolnienie z woja gwarantowane
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.