Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.11.2003, 10:18   #1
Kubugangsta
Bywalec
 
Data rejestracji: 01.11.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 39
Kubugangsta w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs up Style Winonws XP w starszych windowsach, uruchamianie starych dosowych gier pod win2k

Mam na dysku 2 windowsy: 98 i 2000 Pro
Nie chcę intsalować WIN XP bo uważam że to syf (WIN Longhorn pewnie będzie jeszcze gorszy). Jedynie co mi się podobało w XP to jego wizualne style, np. zielone menu START, cieniowanie ikon.
Zwracam się do was z pytaniem o jakiś program aby starsze windowsy posiadały te style. Znalazłem jakiś taki "WINDOW BLINDS" ale jego pełna wersja, którą można kupić przez net kosztuje 20 dolców (przesada!). Znalazłem do niego key-generator ale on nic nie daje.
Może ktoś wie gdzie znaleźć pełną wersję tego programiku, albo jakieś inne programy.

I jeszcze jedno:

W WIN 2000 nie uruchamiają się programy dosowe. Próbowałem odpalić grę
"HEROES OF M&M 2" i wyskakuje komunikat, że nie ma "VIDEO DRIVERS",
a jak coś się już uruchomi to nie ma dźwięku (W WIN 98 i XP) nie było tego problemu. Czy jest taka nakładka co rozwiąże te problemy z driverami do video i dźwięku w programach dosowych? Czy np. Windows 2000 Service Pack rozwiąże ten problem?
__________________
Kubu
Kubugangsta jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.11.2003, 11:29   #2
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
do wyglądu wystarczy windowsowy dodatek do Panelu Sterowania Kompozycje Pulpitu, a pod nim uruchomisz style np. XP. Tak robiłem, ale idealnego odzwierciedlenia nie uzyskasz chyba nigdy i zadnym programem.

Gry dosowe pod systemami NT to loteria...czasem zadziala czasem nie...trzeba się z tym pogodzic.

Service Pack? Ja mialem wersje windowsa razem z SP1 nic wiecej nie instalowalem jakis nowych service packow bo nie widzialem zmian zreszta tak jak wiekszosc znajomych.
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.11.2003, 11:51   #3
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
polecam osobiście programik DESKTOP ARCHITECT i styl winxptheme. W sumie nie ma tam takiego zielonego przycisku START, ale ta kompozycja to nic innego jak Klasyczny Windows [zobacz jak masz dostęp u kogoś do XP]. Zaletą jest że pod 98 [i pewnie innymi systemami] możesz sprawić, aby tła napisów pod ikonami były przezroczyste [jak ma to miejsce w XP]. Po prostu warto spróbować.

A kolega mój ma taki patent, bo ponoć ten programik od razu ładuje Ci się na starcie [koło zegarka]. Po prostu instaluje go, instaluje winxptheme i odinstalowuje program, a to theme zostaje
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.11.2003, 13:54   #4
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
polacam sp3 - wnosil pare pare poprawek kompatybilnosci
najnowszy jest sp4
mozesz spokojnie instalowac - nic nie spiepsza, moga tylko poprawic (w pracy mam win2k sp4)

co do progsow dosowych to loteria, ale sa emulatory dosa pod win2k - emuluja stery vga,sb16 itp. powinno pomoc

jak nielubisz winxp to sprobuj win2k3 - mozesz ustawic wyglad z win2k, kompatybilnosc taka jak winxp, a predkosc dzialanie... najszybszy ze wszystkich (przede wszystkim obsluga ramu - to z czym xp sobie nie radzi)

pozdro
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.11.2003, 21:43   #5
*OZZY*
Gość
 
Posty: n/a
Spróbuj WindowBlinds.


Sprawdź też inne wynalazki:

Upiększanie Windowsa

Cukierki też do nich znajdziesz
  Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.