Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.01.2004, 06:47   #1
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Exclamation Neostrada: skandal roku!

Zapraszam do naprawde ciekawego artykulu:

http://www.gamepub.org/art.php?id=185

wyciagnijcie wnioski
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.01.2004, 07:01   #2
Igloo
PiwoWar
 
Avatar użytkownika Igloo
 
Data rejestracji: 01.12.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 945
Igloo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
monopol dobry jest........... tylko nie dla użytkownika
__________________
bibere humanum est, ergo bibamus niech Wasze najlepsze dni z przeszłości będą najgorszymi w przyszłości

darmowa muzyka

http://rtfm.killfile.pl/
Igloo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.01.2004, 09:19   #3
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,908
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
problem znany i olewany przez tpsa od miesiaca
niestety, mnie tez dotyczacy
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.01.2004, 14:16   #4
miles
volleyball
 
Data rejestracji: 13.11.2002
Lokalizacja: wyjechalem z PL a co :)
Posty: 454
miles zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hehee u mnie na osiedlu mają ludzie problemy z neo. Właśnie IP zaczynające się na 83.....

Śmieje się troche, ponieważ umowe podpisałem w połowie września. Internet miałem w połowie pażdziernika. A rachunku jak nie ma tak nie ma.
I niech **** rachunku nie przysyłają. Dla mnie dobrze
POZDRO wielbiciele NEOSTRATY
__________________
nie bylo mnie od 2008 smieszne
miles jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.01.2004, 14:29   #5
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez miles
hehee u mnie na osiedlu mają ludzie problemy z neo. Właśnie IP zaczynające się na 83.....

Śmieje się troche, ponieważ umowe podpisałem w połowie września. Internet miałem w połowie pażdziernika. A rachunku jak nie ma tak nie ma.
I niech **** rachunku nie przysyłają. Dla mnie dobrze
POZDRO wielbiciele NEOSTRATY
Tez tak myslalem dopoki nie uslyszalem 3 historyjek o tym jak TPSA naliczylo karne odsetki po roku uzywania, wiec zadzwonilem na infolinie o******ylem i juz sa rachunki

Nie wnikam czy to jest zgodne z prawem czy nie ale nie radze procesowac sie z TPSA bo mozna stracic wiecej niz jest warta cala ta gra w kombinowanie z nieplaceniem.

Ostatnio zmieniany przez pawelblu : 13.01.2004 o godz. 14:32
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.01.2004, 14:34   #6
Patrixs
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Patrixs
 
Data rejestracji: 20.12.2002
Lokalizacja: W-wa
Posty: 1,702
Patrixs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mnie ciekawi fakt, że jeśli wszyscy wy****iają tak tpsa i z doświadczenia wiedzą, że oferują oni badziewie to dlaczego tak dużo osób, które mają możliwość skorzystania z oferty innej firmy, wybiera usługi świadczone własnie przez tpsa ??
__________________
e-m@il
Patrixs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.01.2004, 15:12   #7
miles
volleyball
 
Data rejestracji: 13.11.2002
Lokalizacja: wyjechalem z PL a co :)
Posty: 454
miles zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrixs
..wybiera usługi świadczone własnie przez tpsa ??..
Hmm bo w tym, zasrajewie jakim jest WOLOMIN 20km od Wawy nie ma nic innego. Dlatego TP


pawelblu masz racje już mnie nawet matka gania bym zagdzonił, po rachunek.
Ku....takie czasy będą że jeszcze na ich konto jakieś przed wpłaty bedzie trzeba robić.
Albo ich prosić czy moge zadzwonić?
UWAGA!!! ROZMOWA KONTROLOWANA - ROZMOWA KONTROLOWANA
******ni
__________________
nie bylo mnie od 2008 smieszne
miles jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.01.2004, 15:33   #8
mqy
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 06.11.2002
Posty: 504
mqy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrixs
Mnie ciekawi fakt, że jeśli wszyscy wy****iają tak tpsa i z doświadczenia wiedzą, że oferują oni badziewie to dlaczego tak dużo osób, które mają możliwość skorzystania z oferty innej firmy, wybiera usługi świadczone własnie przez tpsa ??
Dokladnie mnie wlasnie tesz to ciekawi........

......ja niestety nie moge wybrac czegos innego bo mieszkam w zadupiu, i tu u mnie niec nie ma[no z wyjatkiem telefoniki wiejskiej hheheeh ale nie wiem czy oni internet tesz dostarczaja]......neo zamowilem.......i mnie cos az sciska
..........bo zamowilem w listopadzie, wszystko spoko bez problemow, mowili ze na tym numerze da sie zalozyc neo......i tak modem dostalem jeszcze w listopadzie.....powiedzieli ze ok. 2 tygodnie na aktywacje uslugi........i tak ja proboja aktywaowc do dzis........
[okres 2 tygodni minol a na mojej ulicy remontowano kable telefoniczne wiec wytlumaczylem sobie opuznienie tym]
.....Wkoncu wkurzylem sie i kazalem Starszemu zadzwonic do pomocy neo....a tam ci kochani eksperci powiedzieli mi zeeee....: "sygnalu nie ma"[no ale przecierz ja to wiem - nie wiem KIEDY bedzie...!!!], i dzwon pan do najblizszej obslugi klienta, to sie chyba Punkt nazywa, w miom przypadku do Mielca....Tam dostalem informacje ze: "sygnalu nie ma", i podali mi numer do jakiegos goscia do Wawy, ten gosc powiedzial: "sygnalu nie ma", i znawu podal numer do innego goscia tesz w Wawie, dopiero z tamtym mozna bylo sie dogadac........ale on tesz nie wiedzial kiedy bedzie sygnal, kazal jedynie zlozyc jeszecze raz dokument aktywacyjny, i wytlumaczyl ze ten numer jest dobry do neo, ale oni ten test[czy da sie na nim zalozyc] zrobili kilka miesiecy temu, wtedy sie dalo, a teraz[podobno], pozmieniali kable i musza zrobin nowy test sieci...ale kiedy on bedzie....mie wiadomo.......
[teraz sie tylko modle zeby chciarz na ferie mial neo....ale co z tego jak okarze sie ze bede mial ip 83.... i znow bede mial problemy....]
mqy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.01.2004, 16:01   #9
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
A ja wam powiem ze mieszkam w wawie, coprawda nie w centrum, ale wybor co do NETu mialem i jakos TPSA miala najbardziej konkurencyjna oferte. Powiem nawet wiecej po tych wszystkich doswiadczeniach z upominaniem sie o rachunek nadal mam dobre wrazenie o TPSA (tym bardziej ze mi nie policzyli za te 2-3 miesiace za kotre nie przychodzil rachunek jak sie spytalem kto jest za to odpowiedzialny ). W tej chwili nawet gdybym nie byl zwiazany umowa to i tak bym nie zmienil lacza.
Co do artykulu to nie jest to jakas niewiadomo jaka afera, a napewno nie skandal roku - skandale byly wieksze - chociazby przereklamowany Rywin, czy NFZ. Moge jedynie przyznac ze TPSA powinno te sprawe rozwiazac bo wmawianie abonentom ze to nie ich wina jest troche niepowazne.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.01.2004, 19:37   #10
brzuszki
MAJSTER zlotowy
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika brzuszki
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Lokalizacja: okolice Iławy
Posty: 1,015
brzuszki niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
problem w tym,że wszyscy mieszakamy na zadupiu,zasrajewie itd.
Przynajmniej jesli chodzi o tepsę.
Jest w tej chwili oferta Tele2,właśnie się pzrzymierzam,ale bedzie to wymaagało kręcenia dodatkowych numerków -przeżyję /Netu na razie nie oferuja,ale poczekam/.
Pamietam jak była NOM - niedoszły konkurent tepsy,miałem duży rachunek,ale zapłaciłem,bo przeciez korzystałem i nie popieram tepsy.
Ciekawi mnie ilu krytykantów tepsy nie zapłaciło NOM i przyczyniło się do jej upadku - zgodnie z chamskimi ruchami tepsy.
Mam nadzieje ,że nikogo tu nie uraziłem,ale prawie 80% używających połączeń międzymiastowych NOM,nie uiściło rachunków,wykorzystując podstęp tepsy - brak umowy bezpośredniej z NOM.
I tak to niestety wygląda
brzuszki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.