Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.03.2006, 14:49   #16
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Trudno nie przyznac racji @demkowi. Przeanalizuj autorze tego topicu swoje postepowanie, obejrzyj sytuacje z boku - a zrozumiesz o co chodzi.
polakT jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.03.2006, 16:53   #17
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez thomascamel
Trudno nie przyznac racji @demkowi. Przeanalizuj autorze tego topicu swoje postepowanie, obejrzyj sytuacje z boku - a zrozumiesz o co chodzi.
wszystko byloby dobrze jakm zjechalby mnie na na pw chodzi mi tylko o to na pw jechać nie na ogole. Po co ma być forum zaśmiecane? Po za tym oktawian ma prawo, ale nie demek , demka nie oszukalem. Owszem mam sprawy do zalatwienia jeszcze jakieś, ale mam zasady, to co ronbię źle naprawiam. I oktawian dostanie plytki nie pltinum ale verbatimy. Zona mu wysle , jak zamowię i jej dostarczą , wzglednie z mbanku dam przelew na sklep i dostarczą mu do domu. Sorki ale uwazam że powinni mnie tylko ci jechać co im coś zrobilem i na pw. Demkowi kartę wyślę jak wrócę. Po prostu mi samemu wstyd jest że doszlo do takiej sytuacji i publicznie piszę przepraszam oktawiana.
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline  
Stary 16.03.2006, 16:53   #18
mallow
Koordynator
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika mallow
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Lokalizacja: Elblążak w Toruniu ;)
Posty: 2,789
mallow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
100% mojego poparcia dla wypowiedzi Demka
__________________
mallow jest offline  
Stary 16.03.2006, 17:28   #19
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
wszystko byloby dobrze jakm zjechalby mnie na na pw chodzi mi tylko o to na pw jechać nie na ogole. Po co ma być forum zaśmiecane? Po za tym oktawian ma prawo, ale nie demek , demka nie oszukalem. Owszem mam sprawy do zalatwienia jeszcze jakieś, ale mam zasady, to co ronbię źle naprawiam. I oktawian dostanie plytki nie pltinum ale verbatimy. Zona mu wysle , jak zamowię i jej dostarczą , wzglednie z mbanku dam przelew na sklep i dostarczą mu do domu. Sorki ale uwazam że powinni mnie tylko ci jechać co im coś zrobilem i na pw. Demkowi kartę wyślę jak wrócę. Po prostu mi samemu wstyd jest że doszlo do takiej sytuacji i publicznie piszę przepraszam oktawiana.

widzisz chopie po co zasmiecamy forum - to pytanie stawaisz tylko gdy ludzie sa przeciwko tobie - ale sam chetnie to czynisz.

Poczytaj swoje posty i zobczy czy TY nas nie oszukiwales - celowo wporwadzales w blad (zainteresowani wiedza)

Plytki - to nie jest kasa, ale nie o to chodzi - sam przezylbym ze nie mam plytek. Kiedys plytki dzis - jest troche roznicy...

Uwazasz ze ludzie obserwujacy sytuacje z boku nie maja prawa wyrazic swojej opini - szczegolnie gdy jest niepochlebna - TY chyba chcialbys aby cenzura byla :/
polakT jest offline  
Stary 16.03.2006, 21:58   #20
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Memo Twoja glupota poraża !!
Dołączone obrazki
File Type: jpg memo.jpg (42.7 KB, 156 oglądane)
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r

Ostatnio zmieniany przez Oktawian89 : 16.03.2006 o godz. 22:06
Oktawian89 jest offline  
Stary 16.03.2006, 22:09   #21
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
memo ty masz chyba zatracone poczucie swiata, normalnosci, wlasnej moralnosci, uczciwosci a przede wszystkim jestes chyba psychicznie chory
oszukales goscia, zawlaszczyles jego pieniadze i ~rok czasu to oddajesz, a teraz mamy ci wyniesc na piedestal? calowac po nogach, ze laskawie chcesz (albo tylko tak piszesz i klamiesz znowu) oddac oktawianowi co jego?
i teraz napisze ostro i chetnie za to odpowiem przed adminami
CHYBA CIE DO KONCA P.O.P.I.E.R.D.O.L.I.L.O !!!!!
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline  
Stary 16.03.2006, 22:13   #22
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek
memo ty masz chyba zatracone poczucie swiata, normalnosci, wlasnej moralnosci, uczciwosci a przede wszystkim jestes chyba psychicznie chory
oszukales goscia, zawlaszczyles jego pieniadze i ~rok czasu to oddajesz, a teraz mamy ci wyniesc na piedestal? calowac po nogach, ze laskawie chcesz (albo tylko tak piszesz i klamiesz znowu) oddac oktawianowi co jego?
i teraz napisze ostro i chetnie za to odpowiem przed adminami
CHYBA CIE DO KONCA P.O.P.I.E.R.D.O.L.I.L.O !!!!!
Nic takiego niepowiedziałem, przyznałem rację ci i czego chcesz więcej Nic nieodpowiadam jak zauważyłeś!!!!! To chyba świadczy że zgadzam się i niczego nie chcę. Zjechałeś mnie miałeś rację, i czego chcesz więcej? mam ciebie całowac po rękach Przyznanie się do winy oznacza że chcę zamknąć temat gwoli wyjaśnienia nie rok a 6 miesięcy a to jest różnica diametralna. Sorki ale niemam zamiaru wchodzićż w bzdurne dywagacje. Kończę temat. Wystarczająco napisałem. Mea Culpa.
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline  
Stary 16.03.2006, 22:14   #23
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
hm.... udostępnisz?
Ta, jeszcze Ci doda gratisy
Cytat:
złamanie zasady o netykecie.Po za tym to forum dalej ma chore zasady, są równi równiejsi, na innym forum, nazwy nie podam, takie wyskoki demka się kończą ostrzeżeniem , usunięciem posta, a nawet banem.
Widze, że wnioski wysnuwasz tutaj. Może jakieś wypracowanie pykniesz to każdy sobie poczyta. Jak się nie podoba to nie loguj się tutaj.
Cytat:
Po co ma być forum zaśmiecane?
Może synonim znaczenia tego zdania. Po co się odzywasz?
Cytat:
I oktawian dostanie plytki nie pltinum ale verbatimy.
Na pewno wypije piwo z tej okazji..
Cytat:
Zona mu wysle , jak zamowię i jej dostarczą , wzglednie z mbanku dam przelew na sklep i dostarczą mu do domu.
Może opowiedz jeszcze jaka droga jest do przebycia, ile te płytki waza. Wiesz, jeszcze Tobie nie uwierza
Cytat:
Memo Twoja glupota poraża !!
huh..
Piterniel jest offline  
Stary 16.03.2006, 22:19   #24
adixo
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika adixo
 
Data rejestracji: 02.01.2003
Posty: 2,456
adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
@memorando - Spadaj nie psuj atmosfery !
wróciłeś żeby znowu kogoś przekręcić ?
adixo jest offline  
Stary 16.03.2006, 22:21   #25
ynsiwy
egipski bóg
 
Avatar użytkownika ynsiwy
 
Data rejestracji: 28.02.2004
Lokalizacja: Gdańsk/Okolice
Posty: 2,957
ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
jako osoba obserwujaca, musze przyznac ze przykro sie robi, ze sa "tacy" ktorzy potrafia zepsuc tak fajna atmosfere na forum
ynsiwy jest offline  
Stary 16.03.2006, 22:22   #26
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez adixo
@memorando - Spadaj nie psuj atmosfery !
wróciłeś żeby znowu kogoś przekręcić ?
Nie! Mam nadzieję że wyjaśniłem sytuację i niechcę się kłócić. Przyznałem rację i chcę ten temat zamknąć.
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline  
Stary 16.03.2006, 22:22   #27
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
No jak to po co wrocił ?! Przeciez on sie zmienił nawet plytki chce mi oddać to chyba o czyms swiadczy ? Memo chce dobrze tylko WY mu utrudniacie powrot na forum ...
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline  
Stary 16.03.2006, 22:24   #28
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
zamknac? zamknac to powinni ciebie w odpowiednim miejscu za poszanowanie czyjejs wlasnosci i wspaniale historie nadajace sie na kolejny odcinek w11
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline  
Stary 16.03.2006, 22:27   #29
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Oktawian89
No jak to po co wrocił ?! Przeciez on sie zmienił nawet plytki chce mi oddać to chyba o czyms swiadczy ? Memo chce dobrze tylko WY mu utrudniacie powrot na forum ...
Bzdura. Chcę tylko odpocząć, na forum, i nic wiecej. Niechcę z nikim się żreć. I chcę świętego spokoju. Nic więcej!!!!!!
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline  
Stary 16.03.2006, 22:30   #30
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
Bzdura. Chcę tylko odpocząć, na forum, i nic wiecej. Niechcę z nikim się żreć. I chcę świętego spokoju. Nic więcej!!!!!!
Tutaj chcesz go znalesc, dobre
Piterniel jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.