Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.03.2006, 22:30   #31
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek
zamknac? zamknac to powinni ciebie w odpowiednim miejscu za poszanowanie czyjejs wlasnosci i wspaniale historie nadajace sie na kolejny odcinek w11
Nieznasz sprawy a się wypowiadasz. Za to co zrobiłem, mam już etykietkę, ale łatwo jest rzucić kamieniem. Jedni kradną miliony aby żyć w bogactwie, a drudzy jedzą beton aby tylko oddać wszystko, naprawić swoje błedy spowodowane sytuacją rodzinną nie muszę się Tobie tłumaczyć masz na pw wyjaśnienie i zachowaj to dla siebie mam nadzieję że zrozumiesz!!!!!!!!
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.03.2006, 22:36   #32
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
no to slij
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline  
Stary 16.03.2006, 22:44   #33
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek
no to slij
mam nadzieję że odczytałes i odpisz jako mozesz na pw. To chyba jest już wyjaśnienie!!!!!!!!!! Koniec tematu.
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline  
Stary 16.03.2006, 23:04   #34
Burt
Precz z internetem
 
Avatar użytkownika Burt
 
Data rejestracji: 20.10.2005
Lokalizacja: Gdzieś na stronach z gołymi babami
Posty: 1,424
Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Oktawian89
Memo Twoja glupota poraża !!
@Oktawian i tak jesteś dla niego delikatny.Nie chciałem zabierać głosu w tej sprawie , ale po zobaczeniu tego tekstu nie mogłem się powstrzymać aby napisać , że autor takiej wypowiedzi to zwykły cham ,który nie powinien zabierać głosu na tym forum.Dziwię się , że ten cały @memorando nie dostał bana.
Jeśli złamałem regulamin tym postem to przepraszam.
Burt jest offline  
Stary 17.03.2006, 01:32   #35
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Myślę, że najwyższy czas zamknąć ten temat. Wszystko, a nawet więcej zostało już powiedziane. To jest wstyd, żeby to się tak ciągnęło i psuło nam atmosferę forum.

W związku z tym, memorando otrzymuje zakaz dostępu do forum na okres 2 tygodni.

memorando, dajemy Ci czas 2 tygodni na wyjaśnienie WSZYSTKICH, podkreślam WSZYSTKICH spraw finansowych, aukcyjnych itp związanych z użytkownikami tego forum. Nie obchodzi mnie, gdzie jesteś, czy masz to jak zrobić, nic. Tłumaczenie, że nie masz na to czasu absolutnie do mnie nie przemawia. Jeżeli do tego czasu nie wyjaśnisz zaległych kwestii, nie masz po co wracać na forum. Zbyt długo to tolerowaliśmy i nie pozwolimy dłużej na takie postępowanie.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.