Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   SZczEPIONKI!!! (https://forum.cdrinfo.pl/f5/szczepionki-15824/)

GOLOMB 24.01.2003 12:43

Cytat:

esem napisa***322;(a)
Używam NSW2003. Może i trochę zwalnia (mam też założonego Sygate), nie odczuwam tego drastycznie - uważam, że bezpieczeństwo i higiena są ważniejsze. Oczywiście wszystko zależy od kompa, jak ma w miarę nowe bebechy to jest O.K. Starsze kompy powinny używać starszego oprogramowania "skrojonego na ich miarę". 8)
Axp 1700+ , Płyta GIGABYTE GA-7VA (kt400) 512DDR 33mhz RAM, GForce 4 MX 440, 80GB SEAGATE VARACUDA 4 ...i NAV mi POTWORNIE ZWALNIA SYSTEM PODCZAS KOPIOWANIA lub nagrywania plikó ....ja tam sadz że to error programu..a dokładniej funkcja AUTO-PROTECT.

esem 24.01.2003 10:24

Używam NSW2003. Może i trochę zwalnia (mam też założonego Sygate), nie odczuwam tego drastycznie - uważam, że bezpieczeństwo i higiena są ważniejsze. Oczywiście wszystko zależy od kompa, jak ma w miarę nowe bebechy to jest O.K. Starsze kompy powinny używać starszego oprogramowania "skrojonego na ich miarę". 8)

Fantomas 24.01.2003 09:39

F-prot
 
Zajrzyjcie tu:
www.f-prot.com
Całkiem niczego sobie.
Miłego dnia

bartoldzik 23.01.2003 22:58

Z Nortonem Utilities to fakt. Kiedys pozwolilem mu poprawic rejestr w Windzie. Tak dokladnie go wyczyscil, ze systemu juz nie odpalilem ((
Teraz uzywam od czasu do czasu tylko defragmentera z tego pakietu

Remix 23.01.2003 22:50

Witam!

odinstaluj czym predzej Norton Untilities bo to najwiekszy snop siana na swiecie!... Ten caly NU kaszani system jak male dziecko smoczka!

Ja juz sie dawno tego pozbylem i wiecej nie zainstaluje :)

w sumie z antivirow to najlepsze sa Kaspersky i Norton ... duzego wyboru nie masz... zawsze mozesz probowac tych "gorszych" 8)

bartoldzik 23.01.2003 22:43

Uzywalem Kasperskyego, ale spowalnial mi kompa bardziej niz Norton. Poza tym wieszal sie przy skanowaniu duzych archiwow. Uwazam, ze to dobry antywir, ale moje doswiadczenia z nim byly marne. poza tym MKS Vir tez calkiem niezly skaner.
Zaden Antywir nie bedzie wspoldzialac z Norton Utilities bo i po co. Nawet NAV z nim nie wspoldziala, chyba, ze chodzilo Ci o integracje tak jak z pakietem Norton System Works

Yahol 23.01.2003 20:59

@1. Kaspersky - chyba wieksza polowa forum tego uzywa:)
(oczywiscie, nie ma wiekszej polowy, ale gdybym chcial wam to pokazac, to i tak wieksza polowa z was, by tego nie zozumiala:) )
@2. Pewnie tak, ale nie uzywam "zabawek" Nortona, to nie wiem!

GOLOMB 23.01.2003 20:50

SZczEPIONKI!!!
 
W związku z tym że NAV 200X zwalnia mi prace systemu potrzebuje NOWEGO antywira...jakiego polecacie ..ps czy nowy antyvir będzeie współdziałał ze pakietem NORTON utilities ?? (bez NAV oczywiście)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:26.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.