Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.12.2002, 22:27   #61
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Pawel_k napisa***322;(a)

sadze ze komplet mafia+wlaczone wszystkie detale na max + wszelkie opcje wygladzanie na max + pozostale duperele na max (jakosc dzwieku itp)powinien wycisnac poty nawet z najszybszego PieCa. a i zamiast mafi mozna dac jakas bardziej wymagajaca gre ktora wlasnie trafila na polki sklepowe
:-D :-D Miałem na myśli akurat podkręcanie procka, na temat którego to tak rozpisali się panowie Cana i Ormianin. :cool:
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.12.2002, 22:48   #62
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Smile

Cytat:
ZiP napisa***322;(a)


:-D :-D Miałem na myśli akurat podkręcanie procka, na temat którego to tak rozpisali się panowie Cana i Ormianin. :cool:
w sumie to podkrecanie to temat rzeka - wystarczy popatrzec na forum.tweak.pl - jakby na to niepatrzec to jestesmy na forum.cdrinfo.pl a topic to "Szukam gry wymagającej bardzo mocnego sprzętu." :-D
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.12.2002, 01:29   #63
przemas
wafel
 
Avatar użytkownika przemas
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Będzin tudzież Wrocław tudzież Warszawa
Posty: 888
przemas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
<joke>a może saper spod windowsa</joke>

8)
przemas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.12.2002, 07:05   #64
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
co do Twojego durona 1200 to sprawa wyglada tak, byly diwe serie tych procesorow, pierwsza pozwalala swobodnie ustawic procesor bz malowania mostkow na 133 MHz i system ruszal, napiecia tez nie trzebabylo podnosic, druga seria (gorszy wafel krzemu) byla juz na styk i zabiegi w overcloking wymagane, czyli nacinanie mostkow i malowanie... strasznie stresujaca robota, jesli sie nie znasz na tym proponuje zostawic i nie ruszac, znam takich zapalencow ze na sile cieli mostki potem procesor do wyrzucenia...

Twoja plyta nie wspiera overclokingu, nie znam tego modelu ECSa, ale mysle ze jak wiele ECS to tania plyta malo stabilna na innych ustawieniach niz domyslny...

ja bawilem sie kiedys duronem 1000 i ustawilem go na 1333 MHz, mostki cialem i laczylem, ale przyznaje sie ze mialem procesor z pierwszej serii i nie musialem podnosic napiecia... tak naprawde ZIP ten przyrost 133 MHz-owej magistrali nie wplynelo powaznie na prace systemu, tudziez bylo to czuc (jedynie w benchamrakach), w pracy z kompem tak samo, w grach szczerze mowiac chyba raczej nie, chociaz nie chcialbym sie sugerowac wlasnym optymistycznym subiektywizmem... duron i jego konstrukcja z cache L2 64 kb ogranicza jednak calosc pracy CPU... chociaz mi wystarcza, to dopiero po zmianie durona na Athlona odczulem poprawe pracy i szybkosc dzialania aplikacji w systemie... ja mysle sobie tak, masz to co masz w komputerze, baw sie, pracuj, kiedys i tak zmienisz sobie bebechy, jak wielu tutaj, tymczasem pieniadze zamiast na komp przeznacz sobie na bardzej konstruktywne cele, moim zdaniem komputer masz wystarczajaco szybki do rozrywki i do pracy... nie psuj tylko durona, a ciesz sie jego stabilna praca tymczasem

pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.