Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.01.2006, 15:50   #1
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Telefon komórkowy Samsung c100 - warto kupić ?

Witam !
Sprawa jest następująca - kolega zaproponował mi używany telefon Samsung SGH - C100 (używała go jego żona). Telefon ma niecałe dwa lata, jest w komplecie z ładowarką, instrukcją itd. Stan ogólnie dobry - bateria dośc dobrze trzyma, z wierzchu bez żadnych uszkodzeń, z tyłu trochę porysowany. Ma blokadę na sieć IDEA.
Zastanawiam się czy go kupić - aktualnie nie mam jeszcze żadnej komórki
Nie rozmawialiśmy o cenie - kolega musi się najpierw zorientować, ile dostałby w komisie.
Jak patrzyłem na Allegro to więcej niż 100 -110 zł nie opłaca się chyba wydać

Moje pytanie brzmi - czy warto go kupić i jeśli ktoś go posiada/posiadał - to co o nim sądzi. Wiem, że to model sprzed lat - ale jak na pierwszy telefon wystarczyłby mi na pewno. Szczególnie, że np. takie w zestawach np. Simplus - to w takich cenach są jeszcze starsze modele.
Chętnie wysłucham opinii - przejrzałem Forum - kiedyś wspominano o nim - w miarę pozytywnie.
Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.01.2006, 16:03   #2
Dorian
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Dorian
 
Data rejestracji: 10.05.2004
Posty: 691
Dorian zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam Ro

Może to Ci pomoże :

http://www.gsmonline.pl/tests/?link=...ils.php?id=129

i

http://www.gsmonline.pl/telephones/?...ils.php?id=580

Ja od lat używam Siemensa - ale linki pomocne do Samsunga mogę dać

Mnie się ten Samsung podoba - klasyczny telefonik bez świecidełkowego, odpustowego badziewia ... ma wszystko to co potrzeba. Brak aparatu uznaję za + - niepotrzebnie zawyżałby cenę.

Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez Dorian : 17.01.2006 o godz. 16:06
Dorian jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2006, 16:06   #3
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Moja siostra posiada ten telefon. Jest zadowolona - pisze SMSy i dzwoni, więcej nie nie potrzeba. Ma bardzo ładne dzwonki, wyświetlacz dość mały, a telefon zgrabny. Więcej nie powiem - nie używam
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2006, 19:44   #4
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Dzięki za opinie oraz linki @Dorian (przeglądałem różne strony, ale akurat na te nie trafiłem).
Telefon jest - można by rzecz - taki sobie. Jeśli np. dałbym za niego powiedzmy ze 110 zł (podejrzewam, że coś około tej kwoty kolega wymyśli) - to np. w tej cenie z nowych aparatów (zestawy na kartę) - raczej dostanę jeszcze prostszy - np. Motorola C116, C200 czy Sagem myX-1 Twin lub Trio itd. (wziąłem te modele z aktualnej oferty Simplusa).
A w zbliżonej cenie też trudno znaleźć na Allegro - czy gdzie indziej - znacznie lepszy model (za około 200 zł to już na pewno).
A tutaj zaletą była by na pewność 100% pewność pochodzenia
W sumie to tylko mnie drażni w nim, że trochę krótko trzyma bateria (choć co za problem częściej ładować) - no i to dziwne - że ma kolorowy wyświetlacz, ale bez MMS'ów.

Wadą jest niby simlock (choć można go zdjąć przecież ) - choć może i kupiłbym startet POP/Orange - choć Simplus ma niby lepszą ofertę - ale tak naprawdę to dużej różnicy nie widzę (szczególnie, jak się nie dzwoni za dużo).

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2006, 21:42   #5
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
simlock na ten telefon to ok 20-30 zł,wiec nie taki duzy koszt.
jak widze zalezy ci na pochodzeniu-bierz go, przynajmniej ejstes pewny ze uzywala go zona....a na allegro co drugi tel jest tak opisany, co malo keidy jest zgodne z prawda, chyba ze te panie maja czeste ataki zlosci i rzucaja telefonami

jako twoj pierwszy tel sie nadaje swietnie, apetyt rosnie w miare jedzenia,ale mysle ze ten model cie dlugo zadowoli.
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2006, 22:31   #6
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez Stef
simlock na ten telefon to ok 20-30 zł,wiec nie taki duzy koszt.(...)
Nie taki duży ? - raczej 30 zł to już coś - kolega mi mówił, że można ściągnąć za 10 zł, albo i za darmo (w to akurat nie wierzę - chyba, że po znajomości, lub np. tak jak Heyah miała tą akcję). Słyszałem też, że czasem operator ściąga po zakończeniu umowy za darmo - ale nie pamiętam, gdzie to czytałem ...
Choć w sumie jak patrzyłem na ceny i ofertę zarówno Simplusa jak i Orange GO (POP'a) - to, nie wiem który lepszy - chyba przewagą Plusa jest łatwiejsze wysyłanie sms'ów z internetu - a ceny to tak zbliżone ..
Cytat:
Napisany przez Stef
jak widze zalezy ci na pochodzeniu-bierz go, przynajmniej ejstes pewny ze uzywala go zona....a na allegro co drugi tel jest tak opisany, co malo keidy jest zgodne z prawda, chyba ze te panie maja czeste ataki zlosci i rzucaja telefonami (...)
Czy mi zależy na pochodzeniu - powiem, tak - nie jestem jakiś przesadny (musiałbym kompa nie używać ) - ale po prostu nie chciałbym wpakować się w kupno telefonu "z wadą prawną"
A co do rzucania - mhhh - kobieta jak kobieta - czasem swoje nastroje ma - ale raczej nie był on rzucany itd. - a fakt, że ma trochę rysek na spodzie obudowy - po prostu lądował luzem w torebce itd.
Cytat:
Napisany przez Stef
(...)
jako twoj pierwszy tel sie nadaje swietnie, apetyt rosnie w miare jedzenia,ale mysle ze ten model cie dlugo zadowoli.
Też tak mi się ogólnie wydaje
Zobaczymy, co kolega wymyśli (mam nadzieję, że już jutro) - co do ceny

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2006, 23:46   #7
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Najlepsza oferte prepaid ma przeciez TakTak, druga Simplus. O Orange nie ma co myslec. Co do telefonu: jak za 100zl i jako Twoj pierwszy telefon, to raczej warto. Jesli z innych to nie ma co brac telefonow ponizej modeli C65 Siemensa, 3100 Nokii, lub innych firm, lecz na tym poziomie. W komisach mozna spokojnie dostac zupelnie nowe 3100 lub inne modele telefonow, takze zupelnie nowe - nigdy nieuzywane, od ok 230-250zl. Ale to juz zalezy ile zamierzasz wydac. Podobno LG B2050 sa przyzwoite jak na swoja cene (oczywiscie nie w starterach prepaid).
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 00:56   #8
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez MaciejT
Najlepsza oferte prepaid ma przeciez TakTak, druga Simplus. O Orange nie ma co myslec. Co do telefonu: jak za 100zl i jako Twoj pierwszy telefon, to raczej warto. Jesli z innych to nie ma co brac telefonow ponizej modeli C65 Siemensa, 3100 Nokii, lub innych firm, lecz na tym poziomie. W komisach mozna spokojnie dostac zupelnie nowe 3100 lub inne modele telefonow, takze zupelnie nowe - nigdy nieuzywane, od ok 230-250zl. Ale to juz zalezy ile zamierzasz wydac. Podobno LG B2050 sa przyzwoite jak na swoja cene (oczywiscie nie w starterach prepaid).
Witam !
Możesz podać konkretnie co tak przewyższa ofertę Tak Tak nad pozostałymi ??
Bo wszystko zależy na co się patrzy - np. na pierwszy rzut oka najtańszą ofertę ma przecież Sami Swoi - najtaniej na stacjonarne, przedłużenie ważności konta o 3 miesiące tylko za 40 zł itd., ale np. wadą - chyba najdroższe sms'y, dość mała popularność itd.

Dla mnie pewną zaletą Orange - POP'a, są względnie tanie połączenia na stacjonarne - 0,60 zł - a także ważność numeru aż przez rok (tzw. 3+9). Wady - względnie drogie sms'y, mniejsze możliwości wysyłania sms'ów z Internetu niź w Simplusie.
Simplus - zalety - fakt, że to chyba jedyny jeszcze w znacznym stopniu polski operator, nadal duże możliwości wysyłania sms'ów z Internetu, możliwe sms'y za 1 grosz w sieci Plus.

Prawdę mówiąc, poza pewnymi wyjątkami (np. oferta Sami Swoi na stacjonarne) - wszystkie oferty są do siebie w miarę zbliżone ...w jednej to jest tańsze, w innej tamto ...

Tych różnych taryf i opcji u każdego operatora jest tyle, żeby tylko człowiek się pogubił

ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 01:48   #9
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !
Możesz podać konkretnie co tak przewyższa ofertę Tak Tak nad pozostałymi ??
Bo wszystko zależy na co się patrzy - np. na pierwszy rzut oka najtańszą ofertę ma przecież Sami Swoi - najtaniej na stacjonarne, przedłużenie ważności konta o 3 miesiące tylko za 40 zł itd., ale np. wadą - chyba najdroższe sms'y, dość mała popularność itd.

Dla mnie pewną zaletą Orange - POP'a, są względnie tanie połączenia na stacjonarne - 0,60 zł - a także ważność numeru aż przez rok (tzw. 3+9). Wady - względnie drogie sms'y, mniejsze możliwości wysyłania sms'ów z Internetu niź w Simplusie.
Simplus - zalety - fakt, że to chyba jedyny jeszcze w znacznym stopniu polski operator, nadal duże możliwości wysyłania sms'ów z Internetu, możliwe sms'y za 1 grosz w sieci Plus.

Prawdę mówiąc, poza pewnymi wyjątkami (np. oferta Sami Swoi na stacjonarne) - wszystkie oferty są do siebie w miarę zbliżone ...w jednej to jest tańsze, w innej tamto ...

Tych różnych taryf i opcji u każdego operatora jest tyle, żeby tylko człowiek się pogubił

ro29
Wlasnie, zalezy na co sie patrzy/z czego bedziesz korzystal.
MMSy wszedzie maja ta sama cene.

Przewaga TakTaka nad pozostalymi ofertami wg mnie wyglada tak:
-nie odcinaja uzytkownikow prepaidow od sieci (jak w Popie)
-nie maja takich awarii jak w zeszlym tygodniu wSimPlusie (uzytkownicy SimPlusa oraz MixPlusa nie mogli w ogole dzwonic)
Teraz o cenach:
77/22gr to nic specjalnego, ale sa pakiety (bez ograniczen ilosciowych oraz bez dat waznosci) pozwalajace taniej komunikowac sie w Era/Heyah/stacjonarne. Funkcjonuje to jako promocja, jednak jest ciagle przedluzane. Oprocz tego po 3 miesiacach ceny ulegaja obnizeniu do 69/16gr. Pojawiaja sie takze pogloski o planowanym wprowadzeniu kolejnej obnizki, dla osob z ponad 7-miesiecznym stazem (59gr/min)*. GPRS (wap) w TakTaku/Erze jest najdrozszy na rynku, takze sam ubolewam.
Mozliwe, ze pojawia sie w przyszlosci promocje na miare Podwojnego doladowania (realnego, bez kantow: Twoje 100zl+gratis100zl=200zl na koncie, lub Twoje 500zl+gratis500zl=1000zl na koncie. Jak kto woli.). Dzieki temu przez jakis rok lub poltora mam minuty do Era/Heyah/stacj za 14,5gr, a smsy do Era/Heyah za 3,5 gr.
Okresy waznosci konta na polaczenia wychodzace sumuja sie z kazdym doladowaniem, az do 12 mies.
Doladowujac konto w sposob elektroniczny (inMedio, Fotojoker, banki internetowe, bankomaty) otrzymujesz bonusy w postaci dodatkowych minut/smsow (do Era/Heyah/stacj).

Tu uwaga do konkurencji. Slynne (reklamowane) jest, ze konto w Orange jest wazne przez 12 mies na pol przychodzace. Tylko, ze to jest najmniej istotne. Istotne jest to, co nie jest reklamowane, czyli, ze w momencie, gdy skonczy sie waznosc konta na polaczenia wychodzace, zeruja Ci konto (tak tak, z pieniedzy).

W mojej ocenie Simplus z 7 swojakami, lub jak kto woli z pakietami o waznosci 1 miesiaca, moze sie schowac. Natomiast o Orange, ktore zrobilo obnizke o minus 500% na pakiety smsowe (z 1zl na 6zl/100sms), nic juz nie chce slyszec.

W komentarzach na www.gsmonline.pl mozna wyczytac wiele ciekawych informacji, jak kwiatki z regulaminow promocji/uslug, lub po prostu opinie o danej usludze/taryfie/sieci. Calkiem ciekawa to lektura.

Biorac pod uwage mozliwosc wysylania smsow z internetu, TakTak rowniez ma najlepsza bramke. Wystarczy, ze zarejestrujesz konto na kogos, kto nie uzywa/nie ma dostepu do internetu (babcia, dziadek, ciocia, wujek, kolega, etc), i juz masz ilosc smsow x liczbe zarejestrowanych numerow. Plus ma najgorsza bramke, gdyz majac internet z sieci TV kablowej, nie moge w ogole korzystac z darmowej bramki (ograniczenie na numer IP).

Orange (ex Idea) w przyplywie humoru/natezenia sieci odlacza niczemu niewinnych uzytkownikow POPa od sieci (znajomi wielokrotnie doswiadczyli empirycznie, nieslusznie podejrzewajac awarie telefonu). Uzytkownicy Simplusa, zeby miec uslugi na poziomie konkurencji musza sami przelaczyc sie na "nowa platforme", gdyz operator i wszystkie karty sim dzialaja domyslnie na starej. Ale nikt o tym nikogo nie informuje. Bo po co, prawda? A nowa platforme zaoferowali dopiero, gdy nowoczesne telefony przestaly dzialac z kartami sim w systemie starej platformy...

Krotko mowiac, cyrk na kolkach. W calym tym ferworze nie zapomnij sprawdzic, czy w swojej okolicy masz sygnal z nadajnikow swojego "wymarzonego" operatora.

Owszem, nie da sie zaprzeczyc, ze kazdy ma inny profil dzwonienia/smsowania. Tak wiec kazdy dopasuje sobie operatora do wlasnych zyczen/upodoban. Natomiast oceniajac oferty takimi jakie sa, TakTak jest najlepszy.

edit:
* zapowiedzi staly sie faktem: http://www.gsmonline.pl/news/?link=s...s.php?id=13436
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 10:02   #10
misieksc
MaNiAk GiEr
 
Avatar użytkownika misieksc
 
Data rejestracji: 20.10.2003
Posty: 131
misieksc zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ro29@

jeśli chcesz zdiąć simlocka napisz do mnie. Bedziesz miał za free ) gg-2191640
__________________
Liteon 832-S !!!!
misieksc jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 10:25   #11
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
jesli mowa juz o telefonach..
prawdopodobnie przesiadam sie na k750i (mam taka nadzieje..)
jak wyglada sprawa ze zdjeciem simlocka?
ile kosztuje w komisach? da sie kodem? jaki kabel ew. potrzeba?
dzieki za odp.
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 10:34   #12
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !

Nie taki duży ? - raczej 30 zł to już coś - kolega mi mówił, że można ściągnąć za 10 zł, albo i za darmo (w to akurat nie wierzę - chyba, że po znajomości, lub np. tak jak Heyah miała tą akcję). Słyszałem też, że czasem operator ściąga po zakończeniu umowy za darmo - ale nie pamiętam, gdzie to czytałem ...

ro29

to zalezy gdzie mieszkasz. w 1 miejscu zaplacisz za to 10 zł a w innnym 30.
a jak ktos juz powiedzial-zdjema ci za free



nie godze sie tez z tym ze to era\heyah ma najlepsza bramke. wg mnie ma ja orange.
myslalemze simplus-ale skoro mowicie ze z kablowek sie nie da wysylac, to byc moze to jest prawda.
a era? 10 sms/dzien i 1 mms to malo.
a do orange'a mozesz napisac bodajrze 20 sms'ow do 1 uzytkownika /dzien. i ich bramka jest o tyle fajna, ze mozesz oczekiwac tam na odpowiedz.
przydatna funkcja.
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 10:40   #13
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
telefonik fajny jak na cene
z drugiej strony kosztuje 100pln +simlok i ma dwa lata - wiec za "krotko" moze sie zaczac bateria konczyc
jezeli chcesz maly, lekki i prosty telefon to za 99pln brutto +50 do przegadania masz najtanszego taktaka - sagem myx1trio - moi rodzice maja jego dwie poprzednie wersje (nowa wyposazono dodatkowo w wibrator i kolorowy wyswietlacz) i sa zachwyceni - proste, dlugo trzyma, fajne
oczywiscie zadnych bajerow w stylu aparat foto czy mms, ale ten samsung tez tego nie ma
no i tryb glosnomowiacy - faktycznie fajnie dziala (w innych telefonach z jakimi mialem do czynienia to raczej byl bajer a nie uzyteczna funkcja)
do przemyslenia
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 10:51   #14
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
BAteria od nowego trzyma ok 3-4 dni, wiec na tak zbajerowany telefon nie ejst zle(menu, polifoni, animowana tapeta na wyswietlaczu), koszt baterii jest duzy bo trzeba cala tylna klapke wymienic.Ja samsunga c-100 polecam
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 12:04   #15
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jest to prawda, ze telefon 2-letni nie bedzie trzymal tyle co nowy. wszystko zalezy tez od tego jak go uzywal poprzedni wlasciciel. jesli dobrze sie obchodzil z akumulatorem, to moze on jeszcze troche "pozyc". a jesli nie-to czeka cie kolejny wydatek-nowa bateria.
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.