Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.02.2006, 13:28   #151
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez epol
Nie wiem jak w Orange, ale w POPie taryfa jest oki. 1gr za sms w sieci, 30gr/min w sieci (sekundowka jest) czego chciec wiecej? Moze tylko Era ma ciut taniej no i SS, ale to juz inna sprawa

Tylko niech mi nie mowia uzytkownicy Hei, ze maja lepiej

Aaa, z Orange Go mozna sie przenies do POPa. (...)
Witam !
Niestety w Orange nie ma żadnych pakietów na sms'y. Z tym, że jak wiadomo te pakiety dotyczą zawsze własniej sieci - tak się składa, że mam znajomych w różnych - a głównie w Plusie - więc raczej i tak mnie to nie urządza. A po drugie opłaca się to jak rzeczywiście się dużo pisze - w przypadku np. POP'a - powyżej 40 sms'ów w sieci na miesiąc.
Co do możliwości przejścia z Orange do POP'a - właśnie sobie to poczytałem,
i kiepsko to wygląda, bo w POP'ie minuta w sieci i na stacjonarne to 80 groszy - a w Orange GO mam 60 groszy (80 tylko do innych sieci komórkowych). A ja właśnie jak na razie najwięcej dzwonię na stacjonarne - więc mi się to nie opłaca.
Natomiast co do tych 30 groszy za minutę w sieci w POP'ie - nie znalazłem tej oferty - jesli dotyczy to tylko ORANGE/POP/IDEA to odpada, ale jakby jeszcze dotyczyła stacjonarnych i miało jak piszesz naliczanie sekundowe - to może bym się do POP'a przeniósł. Bo teraz w ORANGE GO - te 30 groszy za minutę w sieci i na stacjonarne - to chyba nie ma naliczania sekundowego - tzn. nic o tym regulaminie tej promocji nie ma.

Cytat:
Napisany przez epol
(...)
Nie mam teraz tego modelu przed soba, ale wydaje mi sie, ze trzeba odkrecic srubki, aby zdjac przedni panel, wiec gwarancje utracisz.
A swoja droga podrobki sa kiepskiej jakosci.
Może i masz rację, ale podejrzewam, że taki oryginał to znowu drogi jest, więc opłacało by się wymienić jakby rzeczywiście obudowa była już w kiepskim stanie - a ta moja w najgorszym jeszcze nie jest, jedynie trochę starta na brzegach i lekko porysowana szybka (ale widać to tylko jak nie ma podświetlenia).
A co do gwarancji - tak jej się trzymam, ale jak patrzę co teoretycznie przez to tracę (simlocka zdjąć nie, obudowy wymienić nie itd.) to przy używanym telefonie za cenę niewiele większą niż 100 zł zaczyna chyba tracić sens ...

Pozdrawiam
ro29
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 19.02.2006 o godz. 13:32
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.02.2006, 08:16   #152
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !
Niestety w Orange nie ma żadnych pakietów na sms'y. Z tym, że jak wiadomo te pakiety dotyczą zawsze własniej sieci - tak się składa, że mam znajomych w różnych - a głównie w Plusie - więc raczej i tak mnie to nie urządza. A po drugie opłaca się to jak rzeczywiście się dużo pisze - w przypadku np. POP'a - powyżej 40 sms'ów w sieci na miesiąc.
Co do możliwości przejścia z Orange do POP'a - właśnie sobie to poczytałem,
i kiepsko to wygląda, bo w POP'ie minuta w sieci i na stacjonarne to 80 groszy - a w Orange GO mam 60 groszy (80 tylko do innych sieci komórkowych). A ja właśnie jak na razie najwięcej dzwonię na stacjonarne - więc mi się to nie opłaca.
Natomiast co do tych 30 groszy za minutę w sieci w POP'ie - nie znalazłem tej oferty - jesli dotyczy to tylko ORANGE/POP/IDEA to odpada, ale jakby jeszcze dotyczyła stacjonarnych i miało jak piszesz naliczanie sekundowe - to może bym się do POP'a przeniósł. Bo teraz w ORANGE GO - te 30 groszy za minutę w sieci i na stacjonarne - to chyba nie ma naliczania sekundowego - tzn. nic o tym regulaminie tej promocji nie ma.
To rzuce paroma linkami

30% wiecej:
http://popaki.pl/promocje/30proc.html

1 grosz:
http://popaki.pl/promocje/1grosz.html

30 groszy min:
http://www.popaki.pl/promocje/masz_gadane.html
Jest sekundowka, na siec orange i stacjonarke.

Oplaca tez zapisac sie do programu Profit
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2006, 10:33   #153
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez epol
To rzuce paroma linkami

30% wiecej:
http://popaki.pl/promocje/30proc.html

1 grosz:
http://popaki.pl/promocje/1grosz.html

30 groszy min:
http://www.popaki.pl/promocje/masz_gadane.html
Jest sekundowka, na siec orange i stacjonarke.

Oplaca tez zapisac sie do programu Profit
Witam !
Dzięki @epol

Tak się składa, że przedwczoraj kolega na GG też mi podsunał te linki. A wiesz czemu o tym nie wiedziałem - bo okazało się, że pod FF jakoś ta strona POP'a dzwnie mi działała !! - albo wyskakiwały inne strony po kliknięciu np. w menu PROMOCJE, albo w ogóle nie było aktywnego odnośnika - a jakoś nie domyśliłem się, że to wina przeglądarki - tylko myslalem, że może Orange specjalnie "psuje" działanie tej strony, aby zachęcic ludzi do ORANGE GO.

Natomiast co do oferty - jesli ktoś więcej rozmawia - to naprawdę jest to bardzo zachęcające. Szczególnie te pakiety minut - bo niestety sms jak zwykle w takich przypadkach są tylko w danej sieci. Aczkolwiek jak na razie chyba zostanę w Orange GO - po prostu mało dzwonię i obawiam się, że biorąc taki pakiet bym stracił - gdyby ten za 6 zł był na cały miesiąc - to jeszcze - ale tylko na 14 dni - nie opłaca mi się na razie. Szczególnie, że w podstawowej ofercie POP jest droższy - w sieci/na stacjonarne. Ale jakby się to zmieniło (czyli wiedziałbym, że to wykorzystam), to jeśli będzie nadal możliwość to będę emigrował z Orange GO do POP'a

Natomiast co do programu Profit - czytałem o nim, tylko żeby się zapisać trzeba albo bardzo dużo przez chyba 3 miesiące wydać (lub po prostu uzupełniać konto), albo też być u nich chyba od 2 lat - więc dla mnie jak na razie to nieosiągalne.

Pozdrawiam
ro29
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 21.02.2006 o godz. 10:37
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2006, 15:38   #154
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Tak się składa, że przedwczoraj kolega na GG też mi podsunał te linki. A wiesz czemu o tym nie wiedziałem - bo okazało się, że pod FF jakoś ta strona POP'a dzwnie mi działała !! - albo wyskakiwały inne strony po kliknięciu np. w menu PROMOCJE, albo w ogóle nie było aktywnego odnośnika - a jakoś nie domyśliłem się, że to wina przeglądarki - tylko myslalem, że może Orange specjalnie "psuje" działanie tej strony, aby zachęcic ludzi do ORANGE GO.
Mam ten sam problem pod FF. Te zolte menu z lewej dziwnie reaguje na klikniecia, tak jakby kilka lini nizej. Korzystam tam z rozwijanej listy



Cytat:
Napisany przez ro29
...gdyby ten za 6 zł był na cały miesiąc - to jeszcze - ale tylko na 14 dni - nie opłaca mi się na razie.
Bywa czasami tak, ze zostanie mi, np pare minut, a termin sie konczy, wiec doladowuje nastepny pakiet. Minuty/SMS sie sumuja, a okres 14/30 dni liczy sie od dnia aktywacji nowego pakietu IDEE trzeba pochwalic za to, ze te pakiety dzialaja nawet wtedy gdy waznosc konta na polaczenia wychodzace wygasla


Cytat:
Napisany przez ro29
Natomiast co do programu Profit - czytałem o nim, tylko żeby się zapisać trzeba albo bardzo dużo przez chyba 3 miesiące wydać (lub po prostu uzupełniać konto), albo też być u nich chyba od 2 lat - więc dla mnie jak na razie to nieosiągalne.
Zgloszenie zawsze mozna wczesniej wyslac Tak jak piszesz sa chyba to 3 miesiace i jakas tam kwota rzedu 100-200zl za ktora trzeba doladowac.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2006, 21:26   #155
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Cytat:
Napisany przez epol
Mam ten sam problem pod FF. Te zolte menu z lewej dziwnie reaguje na klikniecia, tak jakby kilka lini nizej. Korzystam tam z rozwijanej listy (...)
Tak, tylko że ta rozwijana lista też u mnie dziwnie działa - przed chwilą patrzyłem i było ok - ale poprzednio jak próbowałem ją otworzyć, to się nagle przeniosłem do ... bramki sms
Cytat:
Napisany przez epol
(...)
Bywa czasami tak, ze zostanie mi, np pare minut, a termin sie konczy, wiec doladowuje nastepny pakiet. Minuty/SMS sie sumuja, a okres 14/30 dni liczy sie od dnia aktywacji nowego pakietu IDEE trzeba pochwalic za to, ze te pakiety dzialaja nawet wtedy gdy waznosc konta na polaczenia wychodzace wygasla
A to ciekawa informacja - czyli mam to rozumieć tak, że np. mam jeszcze na koncie powiedzmy 12 zł, kończy mi się termin i musiałbym załadować, bo stracę kasę - a tak mogę np. dzień przed końcem wykupić pakiet i mam miesiąc rozmów na stacjonarne/Orange ?? Oczywiście do innej sieci nie zadzwonię - wiadomo. Ale i tak to ciekawie brzmi - mhm Szczególnie jak np. nie miałbym kasy na doładowanie - ale nie tylko ...
Cytat:
Napisany przez epol
(...)
Zgloszenie zawsze mozna wczesniej wyslac Tak jak piszesz sa chyba to 3 miesiace i jakas tam kwota rzedu 100-200zl za ktora trzeba doladowac.
Trzeba najpierw być w Orange 3 miesiące oraz mieć przez ostatnie 3 miesiące łączne doładowania za min. 120 zł (lub być w sieci od 2 lat). Jak na razie takie sumy za telefon mi nie grożą
Aczkolwiek jeśli ktoś już załapie się do tego programu i trochę wydaje na telefon - oraz nie zmienia sieci - to korzyści z tego jakieś ma (np. co pół roku dostaje się 300 pkt za staż, a za to można wziąść pakiet 40 minut na miesiąc - itd.)

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2006, 15:37   #156
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
A to ciekawa informacja - czyli mam to rozumieć tak, że np. mam jeszcze na koncie powiedzmy 12 zł, kończy mi się termin i musiałbym załadować, bo stracę kasę - a tak mogę np. dzień przed końcem wykupić pakiet i mam miesiąc rozmów na stacjonarne/Orange ?? Oczywiście do innej sieci nie zadzwonię - wiadomo. Ale i tak to ciekawie brzmi - mhm Szczególnie jak np. nie miałbym kasy na doładowanie - ale nie tylko ...
Zgadza sie



Cytat:
Napisany przez ro29
Trzeba najpierw być w Orange 3 miesiące oraz mieć przez ostatnie 3 miesiące łączne doładowania za min. 120 zł (lub być w sieci od 2 lat). Jak na razie takie sumy za telefon mi nie grożą
Eh, to widze, ze zmienily sie zasady :/
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2006, 17:07   #157
devil-80
Forumator
 
Avatar użytkownika devil-80
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Chodzież
Posty: 805
devil-80 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
chyba zawsze były podobne,przynajmniej 3 miesiace w siecii,ale wcześniej to nawet 200zł było
devil-80 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2006, 13:29   #158
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
jakoze juz wrocilem ze szpitala - chcialem wszystkich ponownie powitac tym razem bede zagladal codziennie (czyli po staremu ).

co do tematu - bedac w szpitalu zaaktywowalem happy taniej po 8-miu miesiacach i teraz mam 59gr/min i 16gr/sms do wszystkich sieci
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2006, 16:01   #159
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez devil-80
chyba zawsze były podobne,przynajmniej 3 miesiace w siecii,ale wcześniej to nawet 200zł było
Teraz też jest 200 zł - tylko że przy abonamencie - na kartę wystarczy 120 zł

Cytat:
Napisany przez Smartek
jakoze juz wrocilem ze szpitala - chcialem wszystkich ponownie powitac tym razem bede zagladal codziennie (czyli po staremu ).

co do tematu - bedac w szpitalu zaaktywowalem happy taniej po 8-miu miesiacach i teraz mam 59gr/min i 16gr/sms do wszystkich sieci
pozdro
Witamy ponownie, życzymy dużo zdrowia, oraz gratuluje już ośmiu miesięcy w Erze i zmiany taryfy na niższą

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2006, 16:53   #160
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Dzis wpadla mi w raczki jakas reklamowka Orange i cos tam bylo, ze w taryfie Orange Go mozna rozmawiac z innymi po 30gr/min. Niestety zdarzylem wczesniej potargac ta ulotke zanim doczytalem do konca
Wnioskuje, ze w Orange Go tez sa te pakiety "Masz gadane".
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2006, 18:14   #161
devil-80
Forumator
 
Avatar użytkownika devil-80
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Chodzież
Posty: 805
devil-80 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dokładnie jest coś takiego
http://www.orange.pl/portal/map/map/...omo_id=1089724
devil-80 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2006, 18:33   #162
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez epol
Dzis wpadla mi w raczki jakas reklamowka Orange i cos tam bylo, ze w taryfie Orange Go mozna rozmawiac z innymi po 30gr/min. Niestety zdarzylem wczesniej potargac ta ulotke zanim doczytalem do konca
Wnioskuje, ze w Orange Go tez sa te pakiety "Masz gadane".
No raczej trudno to nazwać pakietem. Po prostu płacisz 6 zł i masz przez miesiąc rozmowy po 30 groszy za minutę - ze stacjonarnymi i w Orange.
Niby na pierwszy rzut oka to nawet lepsze niż "Masz gadane" - tylko, że tutaj - czyli w Orange GO, nie ma naliczania sekundowego - tzn. skoro pisze, że za minutę - a w regulaminie nic nie jest o tym wspomniane, to raczej jest naliczanie co minutę. A to np. przy bardzo krótkich rozmowach się nie opłaca (np. ostatnio miałem kilka połączeń na stacjonarne z przekazywaniem krótkich informacji - i kosztowały mnie od 10 do 22 groszy). Oczywiście jak ktoś więcej i dłużej rozmawia to mu się to opłaca w pewnym stopniu.

Pozdrawiam
ro29
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 23.02.2006 o godz. 18:52
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2006, 19:38   #163
devil-80
Forumator
 
Avatar użytkownika devil-80
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Chodzież
Posty: 805
devil-80 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hmm nie sądze,żeby nie było naliczania sekundowego,tak było by to pozbawione sensu,już każda sieć ma sekundowe naliczenia,więc w tym 30 gr za minutę chodzi tylko o opłatę za minutę,a nie że minimum minuta,więc jak się rozmawia krócej to jest to kwota mniejsza obliczana w zależności od czasu trwania a nie od razu 30 gr,tak ja uważam i pewnie tak jestpozdro
devil-80 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2006, 19:42   #164
mallow
Koordynator
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika mallow
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Lokalizacja: Elblążak w Toruniu ;)
Posty: 2,789
mallow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A w Erze takie pakiety nie maja ograniczen czasowych, kupujesz 10 pakietow i tylko pilnujszesz ciaglosci okresu polaczen wychodzacych
__________________
mallow jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2006, 22:05   #165
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez devil-80
hmm nie sądze,żeby nie było naliczania sekundowego,tak było by to pozbawione sensu,już każda sieć ma sekundowe naliczenia,więc w tym 30 gr za minutę chodzi tylko o opłatę za minutę,a nie że minimum minuta,więc jak się rozmawia krócej to jest to kwota mniejsza obliczana w zależności od czasu trwania a nie od razu 30 gr,tak ja uważam i pewnie tak jestpozdro
Więc tak - na jakiej podstawie ja twierdzę, że nie ma naliczania sekundowego ? Otóż jak spojrzysz we wszelkiego rodzaju regulaminy, opisy - tam gdzie jest naliczanie sekundowe - to jest to zaznaczone - a w tym przypadku nie ma tego ani na stronie opisu, ani w regulaminie:
http://www.orange.pl/portal/map/map/...omo_id=1089724
http://www.orange.pl/binaries/PL/Bin...64/1089779.pdf
ani też tutaj:
http://www.telepolis.pl/news.php?id=4389

Więc jakoś wątpię aby to przeoczono - oczywiście można to sprawdzić - za 1 zł dzwoniąc do Biura Obsługi lub za 6 zł wybierając pakiet.
Może jestem zbyt przewraźliwiony - ale jakoś wątpię, aby było tutaj naliczanie sekundowe ? A dlaczego ? Bo była by to wtedy niezła oferta - zdecydowanie lepsza niż wszelkiego rodzaju pakiety w POP'ie - a patrząc na działania Orange - to trochę w to wątpię. I jest tu po prostu "kruczek" - ludzie się nie zorientują i zamówią - i później dopiero się okaże co i jak.
Oczywiście mogę się mylić

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.