Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.01.2006, 11:50   #16
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Stef
to zalezy gdzie mieszkasz. w 1 miejscu zaplacisz za to 10 zł a w innnym 30.
a jak ktos juz powiedzial-zdjema ci za free



nie godze sie tez z tym ze to era\heyah ma najlepsza bramke. wg mnie ma ja orange.
myslalemze simplus-ale skoro mowicie ze z kablowek sie nie da wysylac, to byc moze to jest prawda.
a era? 10 sms/dzien i 1 mms to malo.
a do orange'a mozesz napisac bodajrze 20 sms'ow do 1 uzytkownika /dzien. i ich bramka jest o tyle fajna, ze mozesz oczekiwac tam na odpowiedz.
przydatna funkcja.
Ja w bramce Ery mam 50sms/5mms dziennie (zarejestrowany moj + 4 nr tel osob, ktore nigdy by z tego nie skorzystaly). Jak ma sie to do Orange? Bramke Orange latwiej sie obsluguje, ale pozwala ona wyslac tylko 20 smsow pod 1 nr tel. A w Erze 10sms x ilosc numerow ktore zarejestrowales, a smsy do kogo tylko chcesz. Oczekiwac na odpowiedz tez mozna, jesli ktos potrzebuje.



@nimal: generalnie zdecydowanie nie warto kupowac telefonu w zestawie startowym w prepaidzie, i to niezaleznie od operatora. Ceny sa tam przesadzone, i to sporo. Np ostatnio widzialem Nokie 1600 (telefon, ktory nie ma nic poza kolorowym ekranem i beznadziejna polifonia) za 269zl. W komisie mozna kupic za te pieniadze nowy, nieuzywany Nokia 3100 (tel o 2 klasy lepszy od 1600) a moze nawet 3120 (to samo co 3100, tylko z ladniejsza, metalowa obudowa).
Kolejny przyklad: LG B2050 w zestawie startowym kosztuje 299zl. Komisy skupuja te telefony (zupelnie nowe, nieuzywane) za 160-170zl. Czyli przypuszczam, ze moznaby je kupic za ok 200-210zl.

Proponuje daleko idaca ostroznosc, bo zestawy startowe (i ogolnie ceny aparatow u opow) to ostatnio zdzierstwo w bialy dzien.
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.01.2006, 12:04   #17
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tylko nie kazdy ma taka mozliwosc.
a ja mowie o zwyklym, pojedynczym uzytkowniku.

punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 12:10   #18
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
MaciejT - podalem konkretny przyklad taniego telefonu, imho wartego tej ceny: http://www.era.pl/index.php?id=zesta...=taktak#smyx12
w najnizszej polce cenowej, gdu op zaproponuje 100pln, komisy czy allegro traca konkurencyjnosc
co do cen nokii - nigdy nie byly adekwatne do realiow rynkowych
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 15:55   #19
devil-80
Forumator
 
Avatar użytkownika devil-80
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Chodzież
Posty: 805
devil-80 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hmmm wg mnie,to jeżeli ma być to twój 1 telefon i cena ok 100 zł,możesz go sobie kupićtelefon ma sporo wad:słaba bateria,lampka jak przychodzi sms i go nie odczytasz cały czas miga i co jakiś czas jest sygnał dźwiękowy,kiepska klawiatura,nie ma możliwości wysyłania mms-ów i jeszcze coś tam było ,nie pamiętam co.a z plusów to napewno ładna polifonia,wyświetlacz ma też w miarę kolory,niestety na słońcu zawodzi.w sumie wolę moją starą Nokie 6610.
devil-80 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 16:02   #20
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,291
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Bo telefon sluzy do dzwonienie, a nie patrzenia w wyswietlacz.Cena ok 100 a nie ok 300.Ciekawe ile trzyma ci bateria w nokii i czy juz ja wymieniales??
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 16:06   #21
devil-80
Forumator
 
Avatar użytkownika devil-80
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Chodzież
Posty: 805
devil-80 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no to kup sobie stacjonarny telefon jak służy do dzonienia,poza tym możesz kupić telefon bez wyświetlacza na allegro skoro on ci nie jest potrzebny,zawsze wyjdzie taniej no fakt baterię zmieniłem po 3 latach,więc troszkę jest różnica w samsungu przy dłuższych rozmowach zmiana baterii wymagana jest po pół roku,poza tym w mojej nokii trzyma 5 dni no i kosztuje ok 220 zł a nie 300zł,to kilka słów wyjaśnienia
devil-80 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 16:09   #22
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,291
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Chyba nie rozumiesz sensu do dzwonienia a nie do patrzenia w wyswietlacz, ale to juz twoj problem.A skad wiesz ze w samsungu trzyma pol roku bateria i do wyrzucenia, miales samsunga przez tak dlugi czas?A ok 300 moze oznaczac 220 jak bys nie wiedzial.EOD
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 21:50   #23
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Bardzo dziękuję za wszystkie wypowiedzi, które się pojawiły !!
Szczególnie @MaciejT - za wnikliwą analizę operatorów i ich ofert pre-paid.

Na pewno prawdą jest, że telefon swoje wady ma - tylko można by zadać pytanie - czy w tym przedziale cenowym dostanę telefon lepszy (bogatszy w opcje itd.). No może z dłużej trzymającą baterią - bo akurat ten model ma rzeczywiście małą.
Oczywiście zostają zestawy startowe - ale tam jednak za podobną kwotę mam - przyznacie sami - telefon ogólnie jeszcze bardziej prosty ??
Chyba, że ktoś mi zaproponuje coś - pewnego - lepszego lub zbliżonego w tym zakresie cenowym

W sumie nie napisałem - co może powinienem zrobić w pierwszym poście - do czego będę go głównie wykorzystywał. Otóż - po pierwsze - nie mam jakiś specyficznych planów (mam na myśli, że np. głównie sms'y czy rozmowy itd.).
Po prostu planuję go kupić, bo czasem się przyda - aby zadzwonić, że się spóźni człowiek i te podobne sytuacje - mając komórkę, nie trzeba szukać już automatu TP (który w przypadku bardzo krótkich rozmów jest dziś droższy !!).
Ogólnie - na dzień dzisiejszy (w przyszłości może się to zmienić) - raczej będę mało dzwonił itd. - więc patrząc na operatorów - raczej zwracam uwagę na ważność konta itd. - co nie oznacza, że ceny są nie ważne.

Co do Simlocka - konkretna oferta już się pojawiła ...

Teraz kwestia bramek internetowych - jedni chwalili IDEe, inni ERę. Ja powiem tak - ponieważ u mnie bramka Plusa zawsze działała (a jak widać u niektórych nie) - dla mnie to była i jest najlepsza bramka z dostępnych. Co prawda - dziś już ograniczona jest jej funkcjonalność - ale nadal można wysyłać bardzo prosto wiadomość składającą się z max 2 sms'ów (kiedyś było to 5 !), co ważniejsze - można zdefiniować datę i godzinę wysłania (używałem to nie raz i zawsze działało). Bramka może nie idealna - np. ostatnio sms dotarł po 5 godzinach - ale to był wyjątek (pomijam oczywiście wigilię - wiadomo ...).
Co do pozostałych bramek - w porządku jest bramka IDEA/Orange - aczkolwiek brak tu definiowania czasu wysyłki, dużo reklam, bardziej zakręcona obsługa. Zaletą - możliwość otrzymania odpowiedzi. Z tym, że wadą jest, że w Idei, odbiorca sms'ów z Internetu musi mieć tą funkcję włączoną.
A bramka ERA - kiedyś było jeszcze w miarę - choć tylko raz udało mi się z niej skorzystać (te obrazki na mail'a itd. ) - ale teraz - masakra - praktycznie nie można z niej skorzystać nie mając komórki więc można uznać, że jej nie ma.
I @MaciejT - nie za bardzo rozumiem, te rejestrowanie kont na rodzinkę itd. ??

A podsumowując - sam już nie wiem czy brać ten telefon, czy nie. Chyba jednak trochę bardziej skłaniam się ku tym wypowiedziom - że mimo jego wad - to jak na pierwszy aparat będzie ok
Szkoda tylko, że dość drogie ma takie elementy jak bateria itd.
Oczywiście nie wiem jeszcze jaka będzie jego cena - jutro może się okaże.

Z tym, że jeśli go nawet kupię - to dopiero będę miał dylemat (jeśli uda się szybko zdjąć Simlock'a) - jaki pre-paid wybrać ....

Pozdrawiam wszystkich
ro29
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 18.01.2006 o godz. 21:54
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 22:08   #24
devil-80
Forumator
 
Avatar użytkownika devil-80
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Chodzież
Posty: 805
devil-80 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
w sumie to patrz na to do kogo będziesz najczęściej dzwonił na jaką sieć i wtedy kup zestaw startowy z tej sieci,bo sa rózne promocje np.w erze masz minutę rozmowy za 19 groszy z wybranym numerem(można wybrać kilka)co do bramek to jak byś miał w idei,to możesz się zarejestrować na stronce idei dostaniesz co miesiąc 30 sms(na każdą sieć,nawet jak ktoś ma wyłączoną usługę sms z internetu to i tak dojdą) a długośc smsa to coś ok 800 znaków,oraz konto email.Jezeli chcesz używać telefonu tylko sporadycznie to może zastanów się nad Nokia 33109bateria bdb,faktycznie nie ma polifonii,ale jest to prosty i funkcjonalny telefon),na allegro można go mieć za ok 70 zł.No i nie wiem co jeszcze by napisać,żeby ci pomócsimlocka ze c100 zdejmuje się kablem,niby można było kodem,ale to chyba zależało od wersji softu i nie zawsze działało.Więc przede wszystkim zobacz czy jest jakaś sieć do której będziesz dzwonił najczęściej lub smsował,rozejrzysz sie co za sieć znajomi mają.Pozdrawiam
devil-80 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 22:29   #25
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez devil-80
w sumie to patrz na to do kogo będziesz najczęściej dzwonił na jaką sieć i wtedy kup zestaw startowy z tej sieci,bo sa rózne promocje np.w erze masz minutę rozmowy za 19 groszy z wybranym numerem(można wybrać kilka)co do bramek to jak byś miał w idei,to możesz się zarejestrować na stronce idei dostaniesz co miesiąc 30 sms(na każdą sieć,nawet jak ktoś ma wyłączoną usługę sms z internetu to i tak dojdą) a długośc smsa to coś ok 800 znaków,oraz konto email.Jezeli chcesz używać telefonu tylko sporadycznie to może zastanów się nad Nokia 33109bateria bdb,faktycznie nie ma polifonii,ale jest to prosty i funkcjonalny telefon),na allegro można go mieć za ok 70 zł.No i nie wiem co jeszcze by napisać,żeby ci pomócsimlocka ze c100 zdejmuje się kablem,niby można było kodem,ale to chyba zależało od wersji softu i nie zawsze działało.Więc przede wszystkim zobacz czy jest jakaś sieć do której będziesz dzwonił najczęściej lub smsował,rozejrzysz sie co za sieć znajomi mają.Pozdrawiam
Witam !
Jeśli chodzi o to, gdzie głównie będę dzwonił/pisał sms'y - to na dzień dzisiejszy (może się to zmienić - ale uwzględniamy to co dzisiaj) - to wychodzi na to, że najwięcej (oczywiście i tak będzie ich niezbyt dużo ) krótkich rozmów będę miał ze ...stacjonarnymi, a jeśli chodzi o sieci komórkowe rozmowy i SMS'y - to najwięcej osób ma ze znajomych telefon w Plusie, później Idea, a na końcu ERA. Więc jakby na to patrzeć - najbardziej pasuje mi oferta Plusa lub Idei chyba ...
Co do Nokii 3310 - jak patrzyłem tak na szybko na Allegro to za 90-100 zł są takie - albo nawet i 130 zł (tylko, że wtedy z nową baterią i innymi akcesoriami).
Co do Simlocka - cóż też słyszałem, że kablem - a później spotkałem inną opinie kolegi z Forum ...
Ciekawe to info o koncie na Idei - że można wysyłać miesięcznie 30 sms'ów do różnych sieci ?? I jeśli to dotyczy także posiadaczy pre-paid (a nie tylko na abonament) - to bardzo fajne - ciekaw jestem, czy wtedy są tak jak standartowe z reklamami

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 08:23   #26
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
jesli mowa juz o telefonach..
prawdopodobnie przesiadam sie na k750i (mam taka nadzieje..)
jak wyglada sprawa ze zdjeciem simlocka?
ile kosztuje w komisach? da sie kodem? jaki kabel ew. potrzeba?
dzieki za odp.
pozdro
Jak chcesz sam ściągnąć to możesz zrobić tak jak ja. Kupujesz kabel data pod coma za 7zl na allegro, zmieniasz miejscami kilka pinów i mamy kabel serwisowy Teraz ściągasz program semctol podpinasz telefon do kompa i bez problemu zczytujesz kod do zdjęcia simlocka. Testowane na Ericsson T65 & SE K700i. Jak chcesz szczegóły to po południu będe na kanale #CDRinfo.pl.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 08:54   #27
devil-80
Forumator
 
Avatar użytkownika devil-80
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Chodzież
Posty: 805
devil-80 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nie ma żadnych reklam,poprostu rejestrujesz swój numer z tego co pamiętam nie musi być on w abonamencie.Więc jeżeli masz dużo osób w idei to bierz tą właśnie sieć(z tego co pamiętam i o ile sie to nie zmieniło to są jakieś pakiety smsów i minut gdzie dzwonienie lub smsowanie wychodzi o wiele taniej),a ta bramka,do której trzeba się logować wygląda tak:
http://img39.imageshack.us/img39/54/image000018sf.jpg
devil-80 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 12:08   #28
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez devil-80
nie ma żadnych reklam,poprostu rejestrujesz swój numer z tego co pamiętam nie musi być on w abonamencie.Więc jeżeli masz dużo osób w idei to bierz tą właśnie sieć(z tego co pamiętam i o ile sie to nie zmieniło to są jakieś pakiety smsów i minut gdzie dzwonienie lub smsowanie wychodzi o wiele taniej),a ta bramka,do której trzeba się logować wygląda tak:
http://img39.imageshack.us/img39/54/image000018sf.jpg
Witam !
Dzięki za info.
W kwestii tego gdzie mam najwięcej znajowmych - w sumie patrząc tak na szybko - to zdecydowanie w Plusie, później IDEA, a na końcu ERA. Więc jakby na to patrzeć - powienienem wziąść Simplusa lub ew. Orange GO.

A korzysta ktoś z sieci Sami Swoi ?? Trochę dziwna jest, ale jednak ma najtańsze połączenia na stacjonarne (bez żadnych pakietów itd.), no i najtańsze utrzymanie telefonu - tylko 40 zł na 3 miesiące. Wadą są chyba najdroższe sms'y - 24 grosze, oraz dość ubogie tzw. usługi dodane.
Sam się trochę nad nią zastanawiam - choć bardziej ciągnie mnie do popularniejszych sieci.
Chyba zasięg mają taki jak Plus ?? A jak z pewnością działania ??

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 12:34   #29
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
najtansze polaczenia na stacjonarki ma era w pakiecie
sami swoi? wez simplusa team7
orange go? radze bardzo dokladnie przeczytac regulamin - interpretuj wszystkie niedopowiedzenia na niekozysc klienta
happy w erze lub simplus team7 - jak wolisz - to moje sugestie
a telefon? mogac wziac nowego sagema (ale w erze - w plusie jest drozej ubozsza wersja!) za te same pieniadze co dwulatka bym sie nie zastanawial, ale jak kto woli
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 12:50   #30
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@ro29: Zapraszam do Orange. Z takimi nowosciami jakie oferuja/proponuja szybko osiwiejesz. Poczytaj newsa, i obliczenia w komentarzach: http://www.gsmonline.pl/news/?link=s...s.php?id=13438

W Simplusie jedynie Team7 jest dobre, ale to i tak lipa przy pakietach TakTaka.

@nimal: ten Sagem ma koloryzowany ekran (kolorowa tapeta w tle, a na niej zwykly czarno-bialy ekran), nie zas kolorowy.


________

Po zastanowieniu: jak chcesz miec wspolczesny telefon, nowy, niepozbawiony zadnej funkcjonalnosci, jednym z lepszych bylby dla Ciebie LG B2050. Oczywiscie nowy, z komisu. Ale to wydatek ok. 200zl.

Chyba ze rzeczywiscie nie robi Ci co za telefon (mozliwosci) bedziesz mial, bo glownie bedziesz tylko dzwonil i smsowal (zero wapu, mmsow, aparat niepotrzebny, etc).
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.