Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.01.2006, 13:13   #31
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Maciej - q faktycznie oszusci
pisalem w dobrej wieze, coz, moj blad
nie zmienia to mojej oceny tego telefonu, bo bawilem sie jego poprzednikami myx1 i twinem, i sa dobre
brakowalo mi tylko wibracji - i prosze - wg opisu zestawu startowego jest, wg opisu telefonu nie
ale na innych stronach pisza ze ma i polifonie i wibracje wiec spoko
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.01.2006, 13:48   #32
Igloo
PiwoWar
 
Avatar użytkownika Igloo
 
Data rejestracji: 01.12.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 945
Igloo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez MaciejT
Najlepsza oferte prepaid ma przeciez TakTak, druga Simplus. O Orange nie ma co myslec. ciach...
jak narazie to samiswoi sa najtańsi. te wszystkie promocje w taktaku, simplusie, hejah czy orange i tak są droższe o kilka groszy od samychswoich
Igloo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 14:56   #33
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez MaciejT
@ro29: Zapraszam do Orange. Z takimi nowosciami jakie oferuja/proponuja szybko osiwiejesz. Poczytaj newsa, i obliczenia w komentarzach: http://www.gsmonline.pl/news/?link=s...s.php?id=13438

W Simplusie jedynie Team7 jest dobre, ale to i tak lipa przy pakietach TakTaka.

@nimal: ten Sagem ma koloryzowany ekran (kolorowa tapeta w tle, a na niej zwykly czarno-bialy ekran), nie zas kolorowy.


________

Po zastanowieniu: jak chcesz miec wspolczesny telefon, nowy, niepozbawiony zadnej funkcjonalnosci, jednym z lepszych bylby dla Ciebie LG B2050. Oczywiscie nowy, z komisu. Ale to wydatek ok. 200zl.

Chyba ze rzeczywiscie nie robi Ci co za telefon (mozliwosci) bedziesz mial, bo glownie bedziesz tylko dzwonil i smsowal (zero wapu, mmsow, aparat niepotrzebny, etc).
Witam !
W sumie może oferta POP/Orange nie jest najlepsza - albo jedna z gorszych - ale dużo zależy ile się dzwoni, gdzie itd. - jak mało to wcale nie wygląda to tak źle - jeśli więcej - to rzeczywiście już jest drożej w porównaniu do konkurencji.

Co do telefonu - jakbym chciał kupić taki za 200 zł to bym się nad tym Samsungiem nie zastanawiał raczej - nieprawdaż
A co do wykorzystania - to powiem tak - z jednej strony nie mam jeszcze komórki, więc - jak to się mówi apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jednak jak tak widzę, że dodatkowe możliwości - MMS, WAP, aparat - to w zdecydowanej większości są to zabawki - MMS ma tak naprawdę głównie sens jak można przesłać zdjęcie; WAP - bardzo rzadko by mi się chyba przydał; a aparat - przy ich parametrach i jakości - dla zabawy to tak, ale zabawa szybko się nudzi czasem
Więc tak patrząc ogólnie - telefon - na dzień dzisiejszy - głównie jest mi potrzebny do posiadania (przydaje się) - czyli do dzwonienia, odbierania, i oczywiście sms'ów.

Więc sam już nie wiem, czy brać ten jednak używany model, czy w zbliżonej cenie nowy, o gorszych parametrach ...
Szczególnie, że ten Simlock - jedni mówią, że da się zdjąć kodem, inni, że nie, a takie zdjęcie kodem może spowodować problemy...

Pozdrawiam
ro29

P.S. Rozmawiałem z żoną kolegi przed chwilą - telefonu jeszcze nie wyceniła Dowiedziałem się jedynie, że ten C100 baterię ma oryginalną i trzyma jeszcze dziś nawet do 4 dni. Telefon ma oryginalne oprogramowanie (może w takim przypadku uda się zdjąć Simlocka kodem ??).
A jedna rzecz mnie zaskoczyła - stwierdziła, że ma tą zaletę, że można go ładować w dowolnym momencie (ten C100) - a jej nowy - teź Samsung X 640 - podobnież nie - bo szkodzi to baterii - i dopiero jak się prawie rozładuje.
Trochę mnie to zaskoczyło - pogrzebałem w sieci - oba mają takie same baterie Li-on - więc co za różnica ?? W instrukcjach też nic na ten temat nie ma. Wydaje mi się, że ktoś w salonie "wcisnął" jej takie stwierdzenie - chyba błędne - chętnie posłucham posiadaczy komórek - ja jeszcze do nich nie należę, więc się nie orientuję - ale z tego co wiem, raczej akumulatorki Li-On można ładować w dowolnym momencie ??
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 19.01.2006 o godz. 14:59
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 16:52   #34
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
ta Li-Pol i Li-On mozna w kazdym momencie i jezeli oba telefony maja takie same to musieli biednej kobiecie wcisnac kit
pozdro

PS - u mnie juz jest pewne, ze SE K750i lada dzien bedzie moj
zdam relacje..
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 17:23   #35
Damianos L
Guru
 
Avatar użytkownika Damianos L
 
Data rejestracji: 23.08.2004
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1,199
Damianos L zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
ta Li-Pol i Li-On mozna w kazdym momencie i jezeli oba telefony maja takie same to musieli biednej kobiecie wcisnac kit
pozdro

PS - u mnie juz jest pewne, ze SE K750i lada dzien bedzie moj
zdam relacje..

moj kolega ma, bajer telefonik


bedziesz zadowolony
__________________
www.klubpumy.pl
www.realmadryt.com
Damianos L jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 18:19   #36
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Damianos L
bedziesz zadowolony
wydajac tyle kasy oczywiscie kilkanascie godzin spedzilem na czytaniu recenzji i opinii.., w ciemno balbym sie kupic ..

"Bedzie Pan zadowolony.." - z Kabaretu Moralnego Niepokoju ^_^ , moze kto widzial?

co do SE - zapowiada sie ciekawie..
i ostatecznie zostaje przy TakTaku, mimo iz mialem mozliwosc wziecia tego SE bez simlocka
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 18:25   #37
Damianos L
Guru
 
Avatar użytkownika Damianos L
 
Data rejestracji: 23.08.2004
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1,199
Damianos L zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
wydajac tyle kasy oczywiscie kilkanascie godzin spedzilem na czytaniu recenzji i opinii.., w ciemno balbym sie kupic ..

"Bedzie Pan zadowolony.." - z Kabaretu Moralnego Niepokoju ^_^ , moze kto widzial?

co do SE - zapowiada sie ciekawie..
i ostatecznie zostaje przy TakTaku, mimo iz mialem mozliwosc wziecia tego SE bez simlocka
pozdro

a ile zaplaciles za tego SE?

nowy czy uzywany?

__________________
www.klubpumy.pl
www.realmadryt.com
Damianos L jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 18:52   #38
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Damianos L
a ile zaplaciles za tego SE?

nowy czy uzywany?

Wydajac tyle kasy na telefon chcialem miec juz nowy!
k750i wyniosl mnie w sumie 1070zl (wraz z ubezpieczona przesylka) - kwota nie bolala az tak bardzo, poniewaz udalo sie sprzedac SX1 (pozdro gorzala ).
Telefon kupilem od http://allegro.pl/show_item.php?item=82435589 , poniewaz wydaje mi sie, ze sprzedawca jest wiarygodny (i oby taki byl!). Z tego co widzialem sprzedal wczesniej kilka sztuk tego K750i ma za nie pozytywy, wiec jest ok .
A i cena byla dosc atrakcyjna - te ze smokiem na ere sa drozsze niz orange (ogolnie tych z orange jest jak 'mrowkow' ).
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 21:06   #39
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
(...)
k750i wyniosl mnie w sumie 1070zl (...)
A i cena byla dosc atrakcyjna - (...)
Witam !

Oczywiście jak kogoś stać i taki potrzebuje ...
Jeszcze bym mógł kupić - teoretycznie - telefon za 200 - no 300 zł - ale nosić w kieszeni telefon za ponad 1000 zł - wartości komputera ....

Pozdrawiam i miłego używania !!
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 21:41   #40
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@Igloo: taniej jest w SamiSwoi niezaprzeczalnie, o kilka groszy. Jednak tylko na polaczenia, i tylko do SS oraz stacjonarnych. W TakTaku jest drozej o te kilka groszy, ale spektrum tanich rozmow obejmuje Era/Heyah/stacjonarne, a tanich smsow Era/Heyah. W SS malo kto ma telefon wiec pozostaja tanie polaczenia do stacjonarnych, z drogimi smsami.

@ro29: Co do telefonu, jesli Ci sie podoba, odpowiada Ci pod wzgledem wizualnym oraz ergonomicznym (wygodnie Ci sie pisze smsy etc, swobodnie poruszasz sie po menu - nie jest dla Ciebie zbyt skomplikowane), to jako pierwszy telefon wystarczy. Takie jest moje zdanie.

Kazdy ceni co innego, i np ja nie wyobrazam sobie telefonu bez WAPu (obsluga konta w banku oraz konta email), kalendarza, notatnika, duzej pamieci, MMSow (przydaja sie, gdyz wyslanie 1 MMSa jest tansze niz 2-3smsow poza siec, a tresci miesci sie w nich wielokrotnie wiecej + dodatkowo obrazek lub zdjecie dla umilenia przekazu), aparatu (ktorym mozna uwiecznic zabawne chwile oraz absurdy zycia codziennego).
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 23:11   #41
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez MaciejT
@Igloo: taniej jest w SamiSwoi niezaprzeczalnie, o kilka groszy. Jednak tylko na polaczenia, i tylko do SS oraz stacjonarnych. W TakTaku jest drozej o te kilka groszy, ale spektrum tanich rozmow obejmuje Era/Heyah/stacjonarne, a tanich smsow Era/Heyah. W SS malo kto ma telefon wiec pozostaja tanie polaczenia do stacjonarnych, z drogimi smsami.
Święta prawda - w Sami Swoi rzeczywiście jest tanio - ale dotyczy to posiadania telefonu (tylko 40 zł - w pozostałym sieciach 50 zł), no i rozmów na stacjonarne i Sami Swoi - więc jak ktoś naprawdę mało rozmawia - i to głównie ze stacjonarnymi - to oferta w sam raz. Wadą niestety są droższe sms'y - choć zależy ile się wysyła. Trochę też brak tzw. ofert dodatkowych - pakiety, bramka sms z różnymi możliwościami itd. Po prostu jest to - jak sami się reklamują - oferta głównie dla osób rozmawiających i to ze stacjonarnymi.
Muszę ją jednak jeszcze dobrze przekalkulować
A tak z ciekawości (kolega mnie dziś o to pytał) - czy oferta Sami Swoi traktowana jest jako oferta Plusa - chodzi mi to, że np. jest konkurs i pisze, że dla sieci Plus, IDEA, ERA - to dla Sami Swoi już nie ?
W TAK TAK jest niby drożej - ale są te pakiety - no i taniej zaczyna być po iluś tam miesiącach http://www.era.pl/index.php?id=prasa...section=taktak
Cytat:
Napisany przez MaciejT
@ro29: Co do telefonu, jesli Ci sie podoba, odpowiada Ci pod wzgledem wizualnym oraz ergonomicznym (wygodnie Ci sie pisze smsy etc, swobodnie poruszasz sie po menu - nie jest dla Ciebie zbyt skomplikowane), to jako pierwszy telefon wystarczy. Takie jest moje zdanie.

Kazdy ceni co innego, i np ja nie wyobrazam sobie telefonu bez WAPu (obsluga konta w banku oraz konta email), kalendarza, notatnika, duzej pamieci, MMSow (przydaja sie, gdyz wyslanie 1 MMSa jest tansze niz 2-3smsow poza siec, a tresci miesci sie w nich wielokrotnie wiecej + dodatkowo obrazek lub zdjecie dla umilenia przekazu), aparatu (ktorym mozna uwiecznic zabawne chwile oraz absurdy zycia codziennego).
To byłby mój pierwszy telefon - więc trudno porównywać - w ręku go też miałem krótko - choć złego wrażenia nie zrobił na pierwszy raz (jak wezmę Wuja starą Nokię - a miałem ją już nie raz - to zdecydowanie gorzej).
Jest trochę mały - ale to akurat pewna zaleta ***8211; a menu ***8211; trzeba by sprawdzić...

Pozdrawiam
ro29

P.S. Właśnie spotkałem jednego kolegę na GG ***8211; zna się na elektronice itd. ***8211; i stwierdził, że Samsunga odradza, bo się często psują .... to jak tak dalej pójdzie to albo nic nie kupię, albo jakiś z zestawu startowego....
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 23:34   #42
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jak tak ma wygladac wybor to poczytaj tu na forum o tym jakie kto poleca dyski twarde

1000 osob poleci Maxtora, a ja i tak takiego nie kupie, bo mi sie kiedys jakis Maxtor popsul.
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 23:48   #43
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez MaciejT
Jak tak ma wygladac wybor to poczytaj tu na forum o tym jakie kto poleca dyski twarde

1000 osob poleci Maxtora, a ja i tak takiego nie kupie, bo mi sie kiedys jakis Maxtor popsul.
Witam !
Spokojnie - przecież nie o to mi chodzi - po prostu spotkałem się z opinią - a kolega ten kilka komórek już miał, i obraca się w świecie elektroniki - więc coś w tym prawdy może i jest ...
Wiadomo, że jak ktoś miał z czymś problem - lub słyszał - to już raczej nie poleci - co nie oznacza, że wszystkie będą złe ...

A co do dysków, to raczej Maxtora mało kto poleci - jak ostatnio widać, raczej popularne są Samsungi, ew. Seagate (ale akurat te mają swoją grupę przeciwników).
Ja bym chyba polecił WD - mój stary ma ponad 5 lat i jeszcze działa - ale jak bym miał kupować, to może jednak Seageate

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2006, 08:03   #44
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez MaciejT
...ciach...aparatu (ktorym mozna uwiecznic zabawne chwile oraz absurdy zycia codziennego).
i wlasnie po to sa aparaty w telefonach..
wiele osob mowi "eee, po co mi aparat w telefonie jak i tak beznadziejne zdjecia robi?", a komorke masz zawsze przy sobie - cos zauwazysz dziwnego/smiesznego, cos chcesz uwiecznic - wyciagasz i 'pstrykasz'.

co do ceny k750i - nie mowilem, ze ten aparat jest tani, ale:
- SX1 musialem sprzedac teraz - pozniej dostalbym za niego o wiele mniej
- nie warto bylo czekac, az nowe telefony stanieja, bo i tak cena SX1 by spadla, wiec musialbym dolozyc tyle samo
- po wspolpracy z SX1 wymagam od telefonu troche wiecej.. (wiadomo jakie mozliwosci ma symbian).
- lubie SE i chyba kolejne telefony rowniez beda tej firmy (chyba, ze trafi sie wyjatek i znajdzie sie udany model jak ten siemens'a..)

mam nadzieje, ze jutro do mnie dotrze..
a tymczasem - zapraszam na http://komorniklodz.com/foty - wrzucilem kilka zdjec z tego K750i znalezionych w necie i.. moim zdaniem calkiem ladnie sie prezentuja (jak na telefon..).

co do twojego samsunga - to, ze sie psuja to prawda, poniewaz mialem kilka rzeczy tej firmy - ale byly to raczej rzeczy komputerowe..
i nie znaczy, ze ten model tez akurat musi sie zepsuc..
ja bym zaryzykowal jakby tylko cena byla dosc atrakcyjna - tymbardziej, ze to Twoj pierwszy telefon (nie masz duzych wymagan - choc apetyt rosnie w miare jedzenia). Wybor nalezy do Ciebie
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2006, 11:25   #45
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
moim pierwszym teelfonem byl samsung r 200. mialem go 1.5 roku mi byl naprawde super(jak na pierwszy tel ). byl bardzo wytrzymaly i pod tym wzgledem ne moge narzekac.

tak wiec moja opinia nie ejst zgodna z opinia twojego znajomego
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.