Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Temat kontrowersyjny - piwo! (https://forum.cdrinfo.pl/f5/temat-kontrowersyjny-piwo-25760/)

Ormianin 19.09.2003 13:55

Temat kontrowersyjny - piwo!
 
Interesuje mnie kto ile dziennie, lub tygodniowo, lub raz na miesiac lub jeszcze mniej czeciej spozywa piwo (np. zwykle, jasne, lager 5.8 % volt alk.)

ponadto jakie kto piwo preferuje... marka, rodzaj, gatunek, kolor?

zdaje sobie sprawe ze czytaja to nieletni, wiec oni mam nadzeje nie beda sie wypowaidac lub (moze?) o piwie karmelkowym :)

pozdrawiam

CIAPEK 19.09.2003 14:13

eee tam kontrowersyjny ;) Kontrowersyjny to by był jak byś dodał ankiete co lubisz jeszcze zapodać przy piwie ;) (Może jakieś ziółko czy coś takiego ;) :P )

Przeważnie pije normal (Tyskie, Leszek, Warka Jasna) lubie sobie czasem wypić jedno, dwa w domku wieczorkiem.
Melanże to co innego, tam jest bardziej hardcorowo ;)

Z mocnych preferuje: Ware Strong, Tatre Mocną a nawet Van Purka Strong z Carrefoura ;)

Zdarzy się także jakieś słodzone dla smaczku walnąć.

Coś mi się kojarzy, że podobny temat był.

Ormianin 19.09.2003 14:17

moze i byl, ale dzis weekendowo, wiec juz planuje sie jakis wieczorek

pozdrawiam :)

SEBAW 19.09.2003 14:18

Ja w tym roku jeszcze nie piłem piwa :jezyk: Ale w tamtym roku lubiłem się napić REDSSa. ;p

yarosh 19.09.2003 14:29

nie ma to jak Warka Specjal... miodzio! Ewentualnie Tyskie, a z tych "tanszych" Fensberg z biedronki jest calkiem przyzwoity

ps
juz nie pije piwa bo mi brzuch rosnie ;)

CIAPEK 19.09.2003 14:33

Cytat:

yarosh napisa***322;(a)
(...)a z tych "tanszych" Fensberg z biedronki(...)
FASBERG ;)

yarosh 19.09.2003 14:38

Cytat:

CIAPEK napisa***322;(a)
FASBERG ;)
jak go zwal tak go zwal, najwazniejsze,ze wiadomo o co chodzi ;)

-Sid-The-Rat=> 19.09.2003 15:34

nie liczac wybrykow wakacyjnych z alkoholi to pijam tylko wino w celach typowo obiadowych (jak ojciec przywiezie z wyjazdow - to dobre a jak nie - to takie za ~8-10 zeta)

piwo pijam na imprezach - czyli powiedzmy raz na dwa tygodnie, w ilosci okolo 5-6 puszek na raz, preferuje zywca (classic), tyskie, importowanego Heinekena (polski ma lepsza wode ale smakuje lekko sikowato), nie toleruje piw ciezkich (typu guiness)

ostatnim moim wynalazkiem jest kultowe w pewnych kregach australijskie piwo Foster (jedyna marka jaka pojawia sie w skeczach Monty Pythona!) - piwo typu reds, ale nie tak slodkie, mocniejsze (chyba 9vol!) z calkiem spora dawka ekstraktu - ale mimo to bardzo lekkie i ozezwiajace wrecz - jedyna wada jest niska dostepnosc

ps. jednak jak chcesz napic sie z kobieta - to nie ma jak winko... :D

michal_zb 19.09.2003 15:56

TATRA, TYSKIE & DĘBOWE MOCNE RUULLLEEEZZZZ !!!!!!!!

DreamCrusher 19.09.2003 16:55

W sumie to czesto piwa nie pijam, ale najbardziej lubie Tatre.

Franc 19.09.2003 17:22

Najchetniej sięgam po Lech Premium i i zwykłą Warkę, ale czasami kupuję coś innego dla odmiany, nie lubię ciemnych piw (guiness i podobne)oraz zbyt słabych :-)

Pawel_k 19.09.2003 18:40

ja pijam :piwo: Tyskie (nalogowo wtedy kiedy moge) ew Tatre Mocna (niedawno odkryte dobre piwo ;))
niepijam tych zagranicznych burzujskich marek - Calsberg, Heineken... ;) a moja marka "ekonomiczna" jest special :jezyk:
:piwo: pijam tylko na imprezach (gdy nierobe ze szofera) ew. wakacjach (aby wieczor mile minal :P)
na codzien chodze trzezwy 8)
a i pijam tylko piwo butelkowe :chytry:
kolor piwa jest dla mnie mniej wazny byle by tylko nieswiecilo w nocy i niesmierdzialo/niesmakowalo jak scieki z oczyszczalni :D

grzeniu 19.09.2003 19:19

Jakos do zywca sie przyzwyczailem i tylko butelkowego, a jak juz nie ma to ostatecznie jak mnie przycisnie to lecha. Inne cos mi nie podchodza, te mocne rowniez jakos ciezko zoladek mi trawi. Z reguly kupuje kaste i czasami starcza na 2 tygodnie a czasami na 1 dzien, to zalezy z kim sie delektuje i co jest do obgadania ;)

jacoob 19.09.2003 19:44

Jak jestem na działce to KASZTELAN tylko(taki mały browar z Sierpca) a w domciu TYSKIE lub TATRA 1 lub 2 tygodniowo ,KASZTELAN tylko wekeend do 7 ;)

p.s. tylko butelkowe bo w puszach śmierdzi blachą (oczywiscie jest to tylko moje zdanie)

Druss 19.09.2003 20:05

Cytat:

jacoob napisa***322;(a)
Jak jestem na działce to KASZTELAN tylko(taki mały browar z Sierpca) a w domciu TYSKIE lub TATRA 1 lub 2 tygodniowo ,KASZTELAN tylko wekeend do 7 ;)

p.s. tylko butelkowe bo w puszach śmierdzi blachą (oczywiscie jest to tylko moje zdanie)

Tak Kasztelan jest boski, moge go pic litrami :) Niestety u mnie w Gdansku nie moge znalezc tego browaru, jesli by ktos wyczail gdzie mozna go kupic to postawie jednego :). Kosztuje only 1.99 z butelka ale jest rewelacja normalnie.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.