Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.03.2006, 18:35   #1
Lukash
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Lukash
 
Data rejestracji: 27.07.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 581
Lukash zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Post Toksyczność ołowiu???

witam
mam prosbe jesli ktos wie lub ma jakies informacje na temat toksycznosci olowiu..i ogolnie o olowiu..jego historia, jak szkodzi, jakies wykresy wszystko co jest zwiazane z tym itp. bede wdzieczny
__________________
Good morning. Nice breasts, by the way.
Lukash jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.03.2006, 18:38   #2
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tak na poczatek
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2006, 18:44   #3
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Lukash
witam
mam prosbe jesli ktos wie lub ma jakies informacje na temat toksycznosci olowiu..i ogolnie o olowiu..jego historia, jak szkodzi, jakies wykresy wszystko co jest zwiazane z tym itp. bede wdzieczny
historia? chyba powstał w czasie wielkiego bum miliardy lat temu? chyba, że czegoś nie wiem? szkodzi - to wina PiS i Dorna.

resztę znajdę tak jak ty po szukaniu w google, czasami idąc kilka razy za wyświetlanym słowem. więc daruje sobie. powodzenia.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2006, 18:51   #4
Lukash
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Lukash
 
Data rejestracji: 27.07.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 581
Lukash zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
chodzi mi bardziej jak w za czasow faraonow byla wykorzystywana..wiem ze w google troche bedzie ale moze ktos ma cos ponadto
__________________
Good morning. Nice breasts, by the way.
Lukash jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2006, 20:14   #5
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

Przyznaj sie, ze Ci sie nie chce szukac i czekasz na gotowe...

Wkur** mnie takie cos juz kolejny post lenia sie pojawia na forum.
Ludzie! Szkola jest po to, zeby sie czegos nauczyc... gdyby Wam zadawali do domu zadania z mysla, ze zrobi je ktos inny, to by byly sformulowane "Zapytaj kolegi..." "Popros znajomego..." itp.

Zenada!

ps. Nie dziwie sie, ze pozniej ludzi po szkole nie maja pracy, jak cale zycie wyslugiwali sie innymi.
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M

Ostatnio zmieniany przez Remix : 20.03.2006 o godz. 20:17
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2006, 20:20   #6
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
juz samo powiedzenie "nafaszeruje ci d...e olowiem" jasno wskazuje na niewtpliwa szkodliwosc dla zdrowia tego pierwiastka
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2006, 20:24   #7
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez pepperman
juz samo powiedzenie "nafaszeruje ci d...e olowiem" jasno wskazuje na niewtpliwa szkodliwosc dla zdrowia tego pierwiastka
a dlaczego szkodliwość ? przecież to można potraktować pieszczotliwie
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2006, 23:23   #8
Lukash
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Lukash
 
Data rejestracji: 27.07.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 581
Lukash zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Remix
Witam!

Przyznaj sie, ze Ci sie nie chce szukac i czekasz na gotowe...

Wkur** mnie takie cos juz kolejny post lenia sie pojawia na forum.
Ludzie! Szkola jest po to, zeby sie czegos nauczyc... gdyby Wam zadawali do domu zadania z mysla, ze zrobi je ktos inny, to by byly sformulowane "Zapytaj kolegi..." "Popros znajomego..." itp.

Zenada!

ps. Nie dziwie sie, ze pozniej ludzi po szkole nie maja pracy, jak cale zycie wyslugiwali sie innymi.

jak Ci nie pasuje to sie nie udzielaj, proszo o pomoc chetnych nikogo nie zmuszam..a za taki post jak twoj chamski i wulgarny to tylko w ryj
__________________
Good morning. Nice breasts, by the way.

Ostatnio zmieniany przez Lukash : 20.03.2006 o godz. 23:25
Lukash jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2006, 23:51   #9
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

Nie pasuje mi i sie BEDE udzielal, bo nie lubie ludzi, ktorzy sie wysluguja innymi.
Mam przykre doswiadczenia z takimi ludzmi i dlatego ich nie trawie!
Twoj post to czyste lenistwo i nic wiecej. Informacje te sa powszechnie dostepne. Nie masz problemu, tylko chcesz zeby ktos to zrobil za Ciebie!
Dlatego tepie i bede tepil takie zachowanie.
Moj poste jest chamski? wulgarny? moze i tak, racja, nie bede zaprzeczal, ale krew mnie zalewa jak cos takiego widze!
Nie obchodzi mnie czy naskoczy na mnie 10 czy 100 osob za moje posty, ale i tak sie nie ugne przed ludzmi, ktorzy wykorzystuja innych do wlasnych celow.
Moze i wiekowo masz 21 lat, ale nie reprezentujesz tego swoja postawa!

Slucham dalszych odwetow, ripost itp... ale wierz mi zdania o takich ludziach nie zmienie.

ps. Dales mi negatywna reputke, a nawet nie potrafiles napisac za co... strasznie plytki jestes intelektualnie... ja Ci nie dam negatywnej, bo to by przypominalo zabawe w piaskownicy ("mamo on mi zniszczyl babke z piasku to ja mu tez zniszcze"), a ja juz z tego wyroslem.
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M

Ostatnio zmieniany przez Remix : 20.03.2006 o godz. 23:57
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2006, 05:18   #10
Atronic
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Atronic
 
Data rejestracji: 02.10.2004
Lokalizacja: 3miasto
Posty: 124
Atronic zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Remix
Witam!

Nie pasuje mi i sie BEDE udzielal, bo nie lubie ludzi, ktorzy sie wysluguja innymi.
Mam przykre doswiadczenia z takimi ludzmi i dlatego ich nie trawie!
Twoj post to czyste lenistwo i nic wiecej. Informacje te sa powszechnie dostepne. Nie masz problemu, tylko chcesz zeby ktos to zrobil za Ciebie!
Dlatego tepie i bede tepil takie zachowanie.
Moj poste jest chamski? wulgarny? moze i tak, racja, nie bede zaprzeczal, ale krew mnie zalewa jak cos takiego widze!
Nie obchodzi mnie czy naskoczy na mnie 10 czy 100 osob za moje posty, ale i tak sie nie ugne przed ludzmi, ktorzy wykorzystuja innych do wlasnych celow.
Moze i wiekowo masz 21 lat, ale nie reprezentujesz tego swoja postawa!

Slucham dalszych odwetow, ripost itp... ale wierz mi zdania o takich ludziach nie zmienie.

ps. Dales mi negatywna reputke, a nawet nie potrafiles napisac za co... strasznie plytki jestes intelektualnie... ja Ci nie dam negatywnej, bo to by przypominalo zabawe w piaskownicy ("mamo on mi zniszczyl babke z piasku to ja mu tez zniszcze"), a ja juz z tego wyroslem.
W całej rozciągłości jestem po Twojej stronie. Dosyćjuż leni żerujących na innych.
Pełno ty mamy postów w stylu " jak nagrać płytke , bo dopiero kupiłem nagrywarkę i 2 płytki chodnikowe , a niegdzie nie jest napisane ..."

Ludzie odrobine dobrej woli i chęci działania , a świat napewno będzie łatwiejszy do opanowania.

PS reputka dla ciebie za stanowczość
__________________
http://s10.bitefight.pl/c.php?uid=88876

http://atron.act4trees.com
Atronic jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2006, 10:32   #11
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
A nie zauważacie jednego - że forum ze swojej natury jest miejscem, gdzie jedni proszą o pomoc a inni jej udzielają?? Nie możecie przez swoje widzimisie zmieniać tego w pogaduszki o niczym, bo jeśli nie można razem rozwiązywać problemów, to co mamy robić..

Pobudki w sumie macie szczytne, ale wydaje mi się jednak, że nie tędy droga do ich realizacji.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2006, 10:42   #12
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Jesli chodzi o szkodliwosc olowiu to:
1. jesli nalejesz wina do olowianego kielicha mozesz nabyc po dluzszym czasie takiego spozywania tzw. olowicy, tlenek olowiu i cos tm osadza sie w mozgu, choroba smiertelna, dotykala glownie Rzymian, ktorzy uwielbiali spozywac trunki winne w olowianych kielichach,
2. jesli ktos ma flinte lub fuzje i zaladuje ja srutem z olowiu i wypali w ciebie jak w dzika, masz przychlapane, jestes okrutnie ranny i wyjesz,
3. kiedys byla taka bnzynka, zotla sie nazywala, miala tylko 89 oktanow, potem ja w latach 80-tych wzmocnili do 92 albo 94 oktanow, jak taka skarpeta albo trabant na tym jechala to dypcilo ze az milo, siwy dym ludzie mowili, a stezenie w tym olowiu bylo okropne, jak sie wec to wdychalo calymi latami, to i potem rentgena nie mozna bylo zrobic bo pluca pancerne byly,
4. Olowek nie jest z olowiu, chociaz pierwotnie nazwa moze mylic i nie jest szkodliwy chyba
__________________
----------
pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez Ormianin : 21.03.2006 o godz. 10:45
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2006, 10:54   #13
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nie ma to jak dowcipne pojdejscie do tematu

jesli mieszkasz na slasku, to tez masz/miales doze prawdopodobienstow ze zalapales olowice.
yteraz jest lepiej, bo sa filtry i te sprawy...
ale pamietam,ze jak chodzilem do podstawowki, to bylismuy badani na olow we krwi i okazalo sie ze wiekszosc osob mialo podwyzszone stezenie olowiu we krwi.
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2006, 12:31   #14
simensm35
Bywalec
 
Avatar użytkownika simensm35
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Lokalizacja: Ruda Śląska
Posty: 43
simensm35 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ormianin
........
4. Olowek nie jest z olowiu, chociaz pierwotnie nazwa moze mylic i nie jest szkodliwy chyba
Witam!
Podobno dawno,dawno temu,w odległej prehistorii, używano ołowianych pałeczek do pisania na papirusie,papierze czy czymś podobnym.Weź kawałek cyny do lutowania(ok.60-80%ołowiu)i pociągnij po kartce papieru-zostanie wyraźny prawie czarny ślad(na palcach też choć nie tak ciemny).
Co do szkodliwości współczesnych, grafitowych ołówków, to zależy czy używać będziemy tylko do mazania po papierze czy może jako szpikulca-wydłubywacza .

Ostatnio zmieniany przez simensm35 : 21.03.2006 o godz. 12:33
simensm35 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.03.2006, 13:35   #15
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

Andrzejku...
pytac, miec problem i oczekiwac pomocy - to jedno (tu sie zgodze, forum po to jest)
wykorzystywac innych - to drugie

Musimy umiec to rozgraniczac... autor tematu nie ma problemu, jemu sie po prostu nie chce szukac i czeka na gotowe.

Mysle, ze nie ma tutaj co sie dalej rozwodzic... kazdy sam oceni postawe autora i dojdzie do wlasnych wnioskow.
Ja nie chce nikogo przekonywac czy autor jest taki czy owaki... ja wyrazilem swoje zdanie i ciagle je podtrzymuje.
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.