Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.10.2005, 10:21   #1
Mr.Manson
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Mr.Manson
 
Data rejestracji: 27.12.2002
Lokalizacja: Jelenia Góra
Posty: 192
Mr.Manson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tracer Maybach - zacinanie podczas grania

Witam!
Mam klawiature i mysz bezprzewodowa Tracer Maybach MCK 9000. Podczas grania w gry wymagajace uzywania klawiatury i myszki (np. FPS-y) gra zaczyna skakac. To samo moge zaobserwowac jak w windowsie wcisne jeden klawisz na klawiaturze i zaczynam przesowac myszka po ekranie. Kursor myszki nie porusza sie plynnie. Czy ktos z Was spotkal sie z podobnym przypadkiem w zestawach bezprzewodowych? Prosze o pomoc.
Pozdrawiam
Mr.Manson jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.10.2005, 12:07   #2
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Tak ja sie spotkalem tylko ze delikatnie odkrecilem myszke i zobaczylem ze scalak jest caly stopiony, podczas produkacji cos w niego udezylo, oddalem na gwarancji i zarzadalem zwrotu pieniedzy, mialem jeszcze jeden problem gdy zaswiecilem na biurku 50w lampe halogenowa a klawiatura albo myszka byla w poblizu lampki komputer momentalnie uruchamial sie ponownie, te klawiatury sa fajne ale duzo jest bubli z tego co slyszalem
__________________
Optiarc AD-7703S v1.03

Mój Mondek - PolskaJazda.pl
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2005, 12:32   #3
Mr.Manson
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Mr.Manson
 
Data rejestracji: 27.12.2002
Lokalizacja: Jelenia Góra
Posty: 192
Mr.Manson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bródka
Tak ja sie spotkalem tylko ze delikatnie odkrecilem myszke i zobaczylem ze scalak jest caly stopiony, podczas produkacji cos w niego udezylo, oddalem na gwarancji i zarzadalem zwrotu pieniedzy, mialem jeszcze jeden problem gdy zaswiecilem na biurku 50w lampe halogenowa a klawiatura albo myszka byla w poblizu lampki komputer momentalnie uruchamial sie ponownie, te klawiatury sa fajne ale duzo jest bubli z tego co slyszalem
Przed chwila rozebralem myszke i scalak wyglada dobrze. Pamietam, ze raz udalo mi sie bezproblemowo pograc. Jak drugi raz odpalilem gre to znow zaczelo sie przycinac.
Mr.Manson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2005, 12:44   #4
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
polecam zrezygnowanie z firmy tracer. Moze maja fajny sprzet ale jakosc pozstawia wiele do zyczenia. mam klawiature tracera i gdy tylko znajde cos co mi sie bedzie podbalo i bedzie w miare fajnie wygladalo, jak mj tracer, to wymieniam. Na mojej klawiaturze mam problemy z literą O, A, D i strzałką <-
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2005, 13:09   #5
Mr.Manson
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Mr.Manson
 
Data rejestracji: 27.12.2002
Lokalizacja: Jelenia Góra
Posty: 192
Mr.Manson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez thomascamel
polecam zrezygnowanie z firmy tracer. Moze maja fajny sprzet ale jakosc pozstawia wiele do zyczenia. mam klawiature tracera i gdy tylko znajde cos co mi sie bedzie podbalo i bedzie w miare fajnie wygladalo, jak mj tracer, to wymieniam. Na mojej klawiaturze mam problemy z literą O, A, D i strzałką <-
Chyba zdecyduje sie na kupno nowej myszy i klawiatury. Jednak chcialbym naprawic ten zestaw zeby moc pograc sobie w cos do czasu az nie uzbieram pieniedzy na nowy sprzet.
Mr.Manson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.