Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.11.2005, 20:57   #31
sherrif
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 08.09.2004
Posty: 88
sherrif zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja musialem pooddawac dlugi i na chlanie nie starczylo
sherrif jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.11.2005, 21:05   #32
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
pierwsze zarpbione pieniadze czy pierwsza pensja czyli ze stalej pracy?
jesli pierwsza zarobiona kasa, to....mialem moze z 4 latka, poejchalem w typowo meskim towarzystwie na wakacje(czyli ojciec,rok mlodszy brat,wujek i kuzym) do chalup. mieszkalismy u gospodarza ,ktoremu przywiezli wegiel, a my jako chlopcy ze slaska nie moglismy nie pzrepuscic okazji i zrzucilismy mu jego cale 2 tony (4 letni chlopcy!!!) dostalismy za to na lody

a powaznie to nie pamietam....kilka lat temu u znajomego na budowie pomagalem...to byla pierwsza powazniejsza kasa...i niestety nie pamietam na co to wydalem.
a typowej pensji jeszcze nie mialem.
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2005, 21:17   #33
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jak byłem smarkiem to targałem makulature do skupu a za zarobioną kasę na tym kupowałem karty kolekcjonerksie z graczami NBA (boże ile ja ich miałem. 100? 200? ) potem była praca na Umowe zlecenia... co miesiąc chomikowałem, a jak się uzbierała jakaś konkretna kwota to kupiłem nowego kompa (pierwszego kupili mi rodzice) potem praca w Niemczech... kasa poleżała troszke na lokacie i z rodzicami się złożyłem na samochodzik dla mnie (fajne mam wspomnienia z faktu posiadania go no może dziś już to aż tak ekscytujące nie jest ale jeszcze sporo przed nim ), a dziś... znowu klepie na Umowe zlecenia, nie szaleje już, za dużo kasy wydałem nie na siebie :\ bawie się i troszke oszczędzam i tak do stycznia bo rozwiązują mój oddział firmy
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2005, 23:30   #34
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
ja pierwsza kase, za serwis kompow w pewnej firmie, wydalem na sluchawki, nie pytajcie ile kosztowaly.
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.11.2005, 08:10   #35
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Y@nkee_PL
jak byłem smarkiem to targałem makulature do skupu a za zarobioną kasę na tym kupowałem karty kolekcjonerksie z graczami NBA (boże ile ja ich miałem. 100? 200? )
Karty upper deck?? Też zbierałem, super sprawa. Znałem każdego zawodnika i jego statystyki. Bardzo żałuję że się ich pozbyłem, ale sprzedałem je później za spore pieniądze. Pozostała mi tylko jedna - hologram z Jordanem.
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.11.2005, 17:36   #36
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
pare dobrych latek temu przyrabialem w Niemczech co wakacje - pierwszy byl rowerek na alivio

pierwsza nedzna wyplata w tym biednym kraju - niecale 700 na reke, nowa szyba do auta z przodu, bo stara sie strzaskala przy wymianie wycieraczki (nie chcialem porysowac sobie szyby przez zuzyte pioro)
pracuje ponad rok, od wyplaty do wyplaty ledwo starcza, auto kupilem za kase zarobiona w reichu co wakacje przez prawie 10 latek, polska wyplata ledwo starcza na paliwo, ale w przeciwienstwie do Sida zalowalbym, gdybym nie kupil
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.11.2005, 17:55   #37
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez pykson
pare dobrych latek temu przyrabialem w Niemczech co wakacje - pierwszy byl rowerek na alivio

pierwsza nedzna wyplata w tym biednym kraju - niecale 700 na reke, nowa szyba do auta z przodu, bo stara sie strzaskala przy wymianie wycieraczki (nie chcialem porysowac sobie szyby przez zuzyte pioro)
pracuje ponad rok, od wyplaty do wyplaty ledwo starcza, auto kupilem za kase zarobiona w reichu co wakacje przez prawie 10 latek, polska wyplata ledwo starcza na paliwo, ale w przeciwienstwie do Sida zalowalbym, gdybym nie kupil
Ty pykson jak już coś napiszesz to...
Ja rozumiem, że można wymienić samochód, co mu się zużyły opony (tak mi się w życiu zdarzało kilka razy).
Ale żeby wymieniać szybę bo się zużyła wycieraczka to do mnie nie dociera.

Ostatnio zmieniany przez rycho : 08.11.2005 o godz. 17:59
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.11.2005, 22:02   #38
shuma02
Forumator
 
Avatar użytkownika shuma02
 
Data rejestracji: 06.12.2002
Lokalizacja: Miasto Aniolow
Posty: 729
shuma02 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rycho
Ale żeby wymieniać szybę bo się zużyła wycieraczka to do mnie nie dociera.
Rowniez sie strasznie usmialem gdy przeczytalem o wymianie szyby bo sie zbila przy wymianie wycieraczek. Dobre to. Ale tak chyba zawsze jest. Ja wymienialem w kompie wiatrak na procesor, przy okazji porysowalem srubokretem plyte glowna. I przez glupi wiatrak mam teraz nowa plyte, lepszy procesor, i wiecej pamieci bo stare kosci juz nie pasowaly do nowej plyty. A chcialem tylko wymienic wiatrak...

Juz nie wspomne jak to wymienialem zasilacz w kompie i dlaczego teraz mam nowe dyski twarde bo ze starych poszedl dym... hehe, chyba musze znalesc inne hobby...
shuma02 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.11.2005, 22:55   #39
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez januszp
(...)
Następne pensje poszły ma modernizacje Amigi (to taki komputer jakby kto nie wiedział) .Przypominam ,że to były czay kiedy w sklepie komputerowym sprzedawca za drobną opłatą mógł "legalnie" zgrać soft lub gre na dyskietkę ,a w domu handlowym mozna było sobie z listy wybrać płytę danego wykonawcy w celu nagrania jej przez obsługującego stoisko na kasete .
Rozbudowa Amigi była szalenie kosztowną inwestycją ,całe szczescie w pore zorientowałem się iż SoundBlaster AWE64 (za 800zł) potrafi lepiej zagrać niż karta 16 bitowa na Amige (kosztująca 3x więcej) .
"Nie miała baba problemów kupiła sobie PC-ta" - i tak spora część pensji wędruje do dziś na tzw. modernizacje (która zawsze konczy się wymianą 40% sprzetu) .

(...)
Witam !
To były czasy - tylko w moim przypadku przygoda z komputerami zaczęła się od Commodore 64 (który rezyduje jeszcze na szafie, bo za późno się wziąłem żeby go sprzedać, a dziś za grosze to mi żal...)

A moje pierwsze zarobione pieniądze - to chyba było wiele lat temu, jak pomagałem Ojcu, jak miał wtedy firmę - tylko że zapłacił mi....ze znacznym opóżnieniem A tak naprawdę pierwsze zarobiłem, kilka lat później, jak przed wyjazdem na wakacje trzeba było skończyć zleconą robotę - i pomagałem Ojcu przez 3 tygodnie w lipcu - a na co to wydałem - nie pamiętam chyba w większości na różne wakacyjne wydatki...

ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.11.2005, 23:44   #40
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rycho
Ty pykson jak już coś napiszesz to...
Ja rozumiem, że można wymienić samochód, co mu się zużyły opony (tak mi się w życiu zdarzało kilka razy).
Ale żeby wymieniać szybę bo się zużyła wycieraczka to do mnie nie dociera.

coz, ja to widze tak -kupilem po prostu najdrozsze wycieraczki swiata - 400zł (w cenie wklejenie i nalepka w rogu z nr rejestr.)

wtedy nie bylo mi do smiechu, spieszylem sie bo na piwko bylem umowiony z kolesiami , puscilem ramie, niemiecka sprezyna byla mocna, gorzej z niemiecka szyba i musialem pic na smutno
teraz sam sie smieje i zaluje ze nikt nie uwiecznil mojej miny :\ , ktora musialem strzelic po tym, jak sielankowa wieczorna cisze zaklocilo echo trzasku pekajacej szyby
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.11.2005, 02:45   #41
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
za pierwsza kase magnetofon, pozniej walkman panasonic, nastepnie rower gorski, w koncu wlasny pc, a teraz jego modernizacja (w trakcie)
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.11.2005, 06:54   #42
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
pierwsza lewa kasa - za zwolnienia ze szkoly piekne czasy podstawowki - poszla na dyskoteki i pewnie fajki
wieksza lewa kasa za korki - no to szlo na fajki, piwo i ciuchy
legalnie zatrudnilem sie po studiach - pierwsza praca na umowe - sluzbowy samochod, sluzbowa komora i oszalamiajaca pensja niewiele ponad 400 na reke poszla w calosci na zycie a w zasadzie na egzystencje stypendium na stuiach mialem duuuuzo wieksze...
z powodu tak oszalamiajacych zarobkow zmuszony bylem ponownie przeniesc sie do szarej strefy do czasu znalezienia normalnej pracy...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.11.2005, 18:26   #43
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Drobna kase tj kilkanascie, kilkadziesiat zlotych zarabialem majac parenascie latek. Na co to wydawalem? Na wszystko.

Za kase, ktora zarobilem przez te wakacje w Polsce i kase, ktora wczesniej przez kilka miesiecy odkladalem kupilem sobie samochodzik no i oczywiscie troche pobalowalem. A teraz to co zarobie dorywczo (ucze sie jeszcze) przeznaczam na zabawe, samochod, paliwo, debowe itd. Co jakis czas zdarza mi sie cos odlozyc.

Co do samej pracy w wakacje no i teraz, bo dalej tam pracuje dorywczo to jest dobrze. Nie narzekam na taka prace.

A komputera nie modernizowalem juz od paru miesiecy i narazie sobie powiedzialem, ze nie bede tego robil i basta.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.11.2005, 21:13   #44
javor
jav-or-not
 
Avatar użytkownika javor
 
Data rejestracji: 30.12.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 228
javor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hmmmm, to było chyba jakoś 6-7 klasa podstawówki, poszedłem rwać wiśnie w sadzie hehe, kasa poszła o ile dobrze pamiętam na LEGALNE gierki na Amigę500 - to były czasy (czasy gdy prawa autorskie dopiero wchodziły do naszego cudownego kraju...)
__________________
LG GSA-4167B
Lite-On LTR-52327S
javor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2006, 19:07   #45
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Jak założyłem temat to była awaria łącza forum, więc odkopie. Pewnie dużo osób topicu nie widziało
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.