Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.01.2003, 14:01   #1
fido2001
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika fido2001
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Lokalizacja: Krakow
Posty: 409
fido2001 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Umarl Krol - niech zyje Krol :(

Chce przy tej okazji zakomunikowac, ze od kilku dni ta firma nie istnieje. Trzymala sie baaaardzo dlugo, lecz niestety, zagrywek naszego rzadu nie da sie wytrzymac na dluzsza mete... Nawet wielkie korporacje padaja, bo ten prymitywizm w Polskiej wladzy bije wszelakie rekordy ! Faktycznie, jak gdzies przeczytalem, ONI chca zniszczyc wszystko co mamy do konca.... Zeby coraz glebiej wsadzac jezyki w d***y Brukseli i innym krajom UNI...

Nie porownujac Produktow TONSILA do innych zachodnich firm, to produkty naszej rodzimej firmy, jak na Polskie warunki prezentowaly sie naprawde znakomicie; a dzisiaj jak wszedlem na oficjalna strone Tonsila ( po tym jak sie dowiedzialem ), ostatnie produkty wygladaja naprawde ladnie i sa wykonane z zachowaniem najnowszych osiagniec techniki i panujacych trendow.... Szkoda, bardzo szkoda. Bo mielismy duzo, a teraz nie mamy juz prawie nic, ani Polskiego samochosu osobowego, ani kolumienek, ....... moglbym wymieniac do bolu.... Ale nie chce sie denerwowac...

Umar Krol - Niech zyje Krol !!!

Rafal...
__________________
Pomóż mi - pomogę Tobie....
fido2001 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.01.2003, 14:32   #2
RiT2
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika RiT2
 
Data rejestracji: 04.10.2001
Lokalizacja: poza centrum mojej wsi
Posty: 671
RiT2 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja mam jeszcze kolumny Tonsila Altusy, ktore wywalczylem, wystalem w olbrzymich kolejkach. Jezu jak ja sie z nich cieszylem!!!^_^
__________________
EMIL


http://www.g.lubawka.cal.pl
RiT2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2003, 14:44   #3
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Czy to jest pewna informacja.
Ostatnią jaką przeczytałem to http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...Dziennik&katn=
Jeżeli to prawda to niestety jest mi bardzo przykro. Nie tylko z powodu że jakość ich produktów była na wysokim poziomie, lecz tak że to iż Września była legendą w szczególności dla tych trochę starszych.
Pamiętne w latach 80-dziesiątnych wyprawy pociągiem po Altusy, potem nocne upajanie się ich dźwiękiem i nie tylko. Jak brzmiały, w szczególności że ich zdobycie kosztowało naprawdę wiele wysiłku. Nie to co teraz, człowiek zapi*rdala do sklepu, albo przegląda ofertę i nie wie co ma zrobić.
Ta sama sprawa dotyczy DIORY czy Radmora który pod koniec swojego "audiofonicznego" życia wypuścił świetny wzmacniacz HI-Endowy, który niestety nie wszedł do sprzedaży.
Czytając w/w informację prasową wk*rwia mnie fakt iż upadłości firmy domagał się nasz ukochany bank PKO S.A. który w przeszłości udzielił wielu "trafionych" kredytów na wiele setek milonów PLZ dla róznej maści kombinatorów i złodziei, oraz okradł wielu ludzi podczas hiperinflacji na przełomie lat 80/90.
A gdzie nasz "kochany rząd" który powinien reagować w takich sytuacjach choćby z powodu aby ludzie nie stracili miejsc pracy, a firma z długoletnimi tradycjami i marką nie znikła z rynku.
Jest też druga strona medalu: jakiego formatu menadżerowe pracowali w Tonsilu że doprowadzili do takiego zadłużenia. W naszym polskim piekiełku jest tak iż niestety wieloma państwowymi spólkami nie kierują fachowcy, lecz dyrektorzy pamietający czasy komuny, zatwardziałe i niedouczone młoty.
W Polsce pozbywamy się firm o wysoko-technologicznym profilu produkcji, z kopalniami i hutami nie możemy sobie poradzić i utrzymujemy je sztucznie przy życiu, chodziaż niektóre z nich już dawno powinny być zamknięte, a pieniądze zaoszczędzone na ich utzymaniu powinny być przeznaczone na produkcję w zaawansowanych technologiach.
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2003, 15:53   #4
fido2001
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika fido2001
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Lokalizacja: Krakow
Posty: 409
fido2001 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Paput, ja dodam tylko jedno do tego co napisales : Bylo wiele afer w temacie coraz to nowszych Hipermarketow jakie powstawaly i dalej sie pojawiaja. Glownym agrumentem rzadzacych, bylo stwierdzenie "...nowe mjejsca pracy...", "....najwieksze zageszczenie miejsc pracy jakie jest mozliwe w danym obszarze...." - cytaty z gazety ( bodajze Wyborczej". A tu im wiecej marketow - tym wieksze bezrobocie. Gowniarzy w dresach chandlujacych plytkami na gieldzie sie zamyka, ale nikt nie spyta czy maja inna mozliwosc zarabiania !! Znam kilku, co chhetnie by poszli do legalnej pracy - tyle ze (....)
Pewnie, lepiej krasc i mordowac, bo przynajmniej jest sie w ruchu a nie stoi statycznie w jednym miejscu ( na gieldzie ) - ciezej Niebieskim jest takich zlapac
Ja sobie jakos radze, ale znam naprawde wielu, ktorym bezsilnosc odbiera ostatnie skrawki jasnej duszy....
Za kazdym razem jak popadam w refleksje na ten temat, to widze na Polska czarne chmury - takie jak na samym koncu - Terminatora 1 (z Arnoldem )

Pozdrawiam. Rafal.
__________________
Pomóż mi - pomogę Tobie....
fido2001 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2003, 16:37   #5
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Fido nie będe kontynuował tematu bo jak zaczynam dyskutować na temat tego co się w naszym kochanym kraju dzieje, to krew mnie zalewa, a humor mam spierd**ony na cały dzień.
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2003, 18:01   #6
warzelnik
Bywalec
 
Data rejestracji: 08.09.2002
Posty: 67
warzelnik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wtrące krótko;
Może to sentyment, ale lepszej muzy nie słyszałem niż na moim Radmorze i Altusach...-czarne płyty na napędzie zwanym gramofonem.
Pracowałem na ten sprzęt przez 2 kolejne wakacje i polowałem dość długo po okolicznych gminach-tam młodzież wolała motory.
Co do reszty-kleptokracja.

Pozdrawiam Was.
warzelnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2003, 18:12   #7
brzuszki
MAJSTER zlotowy
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika brzuszki
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Lokalizacja: okolice Iławy
Posty: 1,015
brzuszki niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
warzelnik napisa***322;(a)
[B ]Co do reszty-kleptokracja.

Pozdrawiam Was. [/B]
kleptokracja -nie słyszałem-genialne.

Kiedys udało mi się skompletować Fonomastera i Damę Pik i byłem wniebowzięty.
A kolumny Saba mam do dzis-ledwie zipią...
brzuszki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2003, 19:54   #8
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
eh, u mnie juz od wielu lat stoi w glownym pokoju wieza Diory, ktora do dzis chodzi jak zloto. Wszystkie Sony, Panasonicy i Aiwy, z ktorymi mialem do czynienia sie do niej nie umywaja.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2003, 01:03   #9
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
fido dziwie sie ci po tym co mowisz o sobie ze nie zmieniles jeszcze kraju... mnie na to jeszcze nie stac - ale zrobie wszystko zeby stad spie.... chocby do czech (choc mi marzy sie szwecja)

a ja dodam radosnie - moze i ten radmor nie wszedl do produkcji za to schemat elektryczny i schematy scalakow walaja sie u mnie w piwnicy - jeszcze za cienki jestem zeby zrobic z tego uzytek (VLSI to nie przelewki) ale kiedys...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2003, 01:08   #10
Sniper
Member of Blokers.net
 
Avatar użytkownika Sniper
 
Data rejestracji: 23.04.2002
Lokalizacja: Zawiercie
Posty: 939
Sniper niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
smutek naszedł na moje serce - Tonsil umarł (hlip) z czułością pogłaskałem moje kolumienki, 120W Scherzo 12lat (około) je mam i od początku działaja z moim Technics-em no i muszę powiedzieć że dopiero rok temu zaczeły mi charczec i to dopiero jak naprawde głośniej puszcze (oj była imprezka, była sąsiedzi lepiej ją zapewne pamiętaja niż ja ). Kurcze źle się dzieje .......
Sniper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2003, 12:42   #11
brzuszki
MAJSTER zlotowy
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika brzuszki
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Lokalizacja: okolice Iławy
Posty: 1,015
brzuszki niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
fido dziwie sie ci po tym co mowisz o sobie ze nie zmieniles jeszcze kraju... mnie na to jeszcze nie stac - ale zrobie wszystko zeby stad spie.... chocby do czech (choc mi marzy sie szwecja)
Oj ludki,ludki....bedziecie za chwile w Unii,odechce Wam sie Szwecji
/najblizszy komuszemu system podatkowy-tej autorce od Ani zz... naliczono 105% podatku / Niemiec i innych rajów.
Trochę swiata widzialem,może Portugalia,Katalonia..?ale nia na długo.
Docenicie jeszcze Wasz wszawy kraik znad Wuisły,ja już wiem gdzie chce mieszkać.
brzuszki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2003, 13:00   #12
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja chcę na Syberię !!!
Jak tam na wiosne jest pięknie, lodówek nie trzeba używać, jakiegoś reniferka można sobie oswoić (oczywiście w celach transportowych), jakąś rdzenną samiczkę też (w celach oczywistych).
Eh jak tam na wiosne jest pięknie.
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2003, 14:27   #13
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja tam nie mam nic tonsila ale skoro wspominamy to mam wzmacniacz unitry (a w chacie jeszcze tuner i magnetofon) po opisach wnioskowalem ze to bylo nie na nasz rynek tylko chyba na export - wszystko po angielsku
a do tego 2 kolumny diory

w zeszlym roku padl nam w akademiku wzmacniacz i prawie cala impreza poszla na moim sprzecie - niestety kolumny nie wytrzymaly tego i szlag trafil membrany - popekaly - ale cewka cala nie wyskoczyla i jeszcze troche to wszystko pociagnie - poki co nawet dosyc glosno jeszcze moge dac dopiero potem zaczyna charczec
az sie lza w oku kreci
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2003, 15:11   #14
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja mam kolumny tonsila i amplituner radmor rok produkcji 1978 !!! i sniga tak ladnie ze wieze sie przy tym kryja.....
Az sie lezka kreci w oku.....
a do kompa mam glosniczki zrobione ze starych glosnikow unitry (one sa chyba 2x starsze niz ja ;P ) ale graja!!!!
Ostatniego sylwestra graly mi te 23 ;etnie kolumny , choc tyl;ko 40 watowe, ale jaka jakosc dzwieku........ to nie to samo co Hi-Fi made in taiwan z moca 4x 200 watt ;P
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.