Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.02.2002, 21:13   #1
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 06.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
umowa z TPS***39;ą

mam pytanie natury prawniczej jesli znajdzie siektośkto potrafi fachowo odpowiedzieć na to pytanie byłbym wdzięczny...

otóż .. sprawa dotyczy umowy podpisanej przez osobę powiedzmy mnie a TPSA na nie wiem jak to sie nazywa .. wykup łacza .. np. przy chęci dzierżawy SDI koszt tego jednorazowy wynosi coś koło 800 zł . kazdy wie chyba o co biega... dotyczy to tez gdy występuje sie do TPS'y z chęcią dzierżawy ich kabli na połączenie LAN z ISP ... opłata ta sama. i teraz mam pytanie ponieważ opłata ta musi być wniesiona na specjalnym blankiecie który przysyła TPS'a w termini bodajrze 7 dni od otrzymania blankietu... i wszystko jasne problem w tym, co będzie jeśli TPS'a nie dostarczy takiego blankietu ? .. przez dłuższy czas ..np.: przez rok lub dłużej czy taka opłata ulegnie przedawnieniu ? ..jeśli TPSA przypomni sobie np. gdy ja już zrezygnuje z jej usług to czy muszę dalej uiścić im tę opłatę .. czy w kodeksie jakimkolwiek jest notka dot. dotrzymywania terminów opłat jeśli jedna strona nie wywiąże sie z chęci jej otrzymania.. sytuacja wygląda tak że TPS'a "nie chce" ode mnie kasy bo nie przesłała mi takiego "specjalnego" blankietu na którym musiałbym tę opłatę uiścić.. no a wiadomo mi sie nie spieszy z tym .. co Wy na to ?
obar jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Umowa kupna sprzedaży Burak_PL Off topic 12 10.04.2009 09:14
Umowa zlecenie a zakupy na raty mgit Off topic 11 20.09.2007 20:57
Jaki telefon (umowa mi się kończy) Posłany Off topic 217 04.06.2007 15:53
Umowa o dzieło silent22 Off topic 3 14.10.2004 11:44
Umowa do Karty - Szybko:) silent22 Off topic 5 12.10.2004 14:30


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.