Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.04.2003, 10:46   #46
TATOON
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.09.2002
Lokalizacja: Parczew
Posty: 52
TATOON w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
UNIA?...

NIE!
wydaje mi sie ze mozna istniec i bez unii
a tym ktorzy mysla ze wejscie do niej "zalatwi" wszystie problemy to mysle ze sie bardzo zdziwia bo unia przynajmnie w zapowiedziach nie bedzie wtracac sie w polityke danego kraju a wiec jego problemy pozastana dalej jego problemami , bedziemy mieli politykow tych samych jakich mamy a pokazali co potrafia ,ci ktorzy zalapia sie na posadki w Brukseli beda przeciez przez nia oplacani to nic ze z naszych pieniedzy ... a kto placi ten wymaga wiec nie mam zludzen ze jesli unii bedzie potrzebna odpowiednia polityka (zarobic na murzynach zwanych polaczki) to bedzie przeforsowana przez samych Polakow bez kregoslupa (wszak jego posiadanie jest bardzo uciazliwe i wrecz niepotrzebne) eeeeeee....mozna dlugo na ten temat krew mie zalewa mam 43 lata a odkad pamietam juz za 5..10 lat dogonimy inne bogate kraje ...mija 10 lat i co? znow slysze 10 lat i dogonimy ile mozna wierzyc w bzdury w kraju w ktorym programowo produkowc nic sie nie oplaca?....
TATOON jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.04.2003, 15:26   #47
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Re: UNIA?...

Cytat:
TATOON napisa***322;(a)
NIE!
[...]
bedziemy mieli politykow tych samych jakich mamy a pokazali co potrafia ,ci ktorzy zalapia sie na posadki w Brukseli beda przeciez przez nia oplacani to nic ze z naszych pieniedzy ... a kto placi ten wymaga wiec nie mam zludzen ze jesli unii bedzie potrzebna odpowiednia polityka (zarobic na murzynach zwanych polaczki) to bedzie przeforsowana przez samych Polakow bez kregoslupa (wszak jego posiadanie jest bardzo uciazliwe i wrecz niepotrzebne)
Zdaje się, ze chociaż krytykujesz, to jednak akceptujesz taki stan rzeczy. Pogodziłeś się z tym. Jesteś milczącą większością - to jest przyzwolenie.

Cytat:

eeeeeee....mozna dlugo na ten temat krew mie zalewa mam 43 lata a odkad pamietam juz za 5..10 lat dogonimy inne bogate kraje ...mija 10 lat i co? znow slysze 10 lat i dogonimy ile mozna wierzyc w bzdury w kraju w ktorym programowo produkowc nic sie nie oplaca?....
To po co wierzysz w bzdury? Myśl.

PS 17 kilometrów od Twojego Parczewa (gdzie ponoć panuje wielkie bezrobocie) chciałem rok temu wynająć elektryka, pilnie był potrzebny. Znalazłem jednego bezrobotnego, miał nazajutrz kupić części i przyjść zreperować. Dostałby 100zł (plus części), za 3 godziny roboty. Czekałem trzy dni. Trzeciego dnia poszedłem do niego do domu - żona powiedziala mi, że niestety mąż gra w piłkę i teraz nie moze.

Tutaj jest potrzebna zmiana mentalności naszej. Politycy są tylko naszym odbiciem, sa tacy jak my. Niestety.
pali jest offline  
Stary 24.04.2003, 15:31   #48
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Re: Re: UNIA?...

Cytat:
pali napisa***322;(a)
...
Tutaj jest potrzebna zmiana mentalności naszej. Politycy są tylko naszym odbiciem, sa tacy jak my. Niestety. [/B]
Witam!

no przepraszam bardzo, ale ja sie nie porownuje do zadnego z politykow i nie chce byc taki jak oni... natomiast chcialbym, zeby oni byli naszym odbiciem - ale niestyty tak NIE JEST!
Politycy zyja swoim zyciem i stolkami, a zwyklego obywatela maja gleboko w du***.
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline  
Stary 24.04.2003, 15:57   #49
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
pali napisa***322;(a)

Ja nie idę na referendum (w niektórych poprzednich wyborach brałem udział).
Z calego przydlugiego wywodu o "demokracjach europejskich" utrwalilo mi sie to, jako obraz Twojej postawy wobec wyboru jaki nas czeka w czerwcu. Kompletnie nie pojmuje jak mozesz tak mowic. Nie propaguj postawy olewacza bo nie glosowanie w tym referendum oznacza latwe zwyciestwo zwolennikow akcesji. Jesli nie bedzie niezbednego minimum to decyzje podejmie za nas grupa "poslow". Wobec tego co napisales nie bede nawet komentowal reszty Twojej wypowiedzi uznajac Cie za niegodnego poswiecania mojego czasu na dyskusje z kims kto olewa tak wazna dla Polski chwile.

Na referendum zdecydowanie nalezy pojsc. Kto uprawniony, rzecz jasna bo troche tu takze malolatow z wypranymi mozgami ktorych opini pod uwage nie biore za bardzo ("dokopiemy rolnikom", "latwe wyjazdy za granice", "darmowe studia za granica"... same bzdury, szczerze mowiac.)
__________________
In Theory, there is no difference between Theory and Practice. In Practice, there is.
Salvad0r jest offline  
Stary 24.04.2003, 16:02   #50
TATOON
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.09.2002
Lokalizacja: Parczew
Posty: 52
TATOON w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Re: Re: UNIA?...

Cytat:
pali napisa***322;(a)
Zdaje się, ze chociaż krytykujesz, to jednak akceptujesz taki stan rzeczy. Pogodziłeś się z tym. Jesteś milczącą większością - to jest przyzwolenie.



To po co wierzysz w bzdury? Myśl.

no wlasnie nie akceptuje,nie pogodzilem sie,nie przyzwalam - i dlatego mowie NIE
chociaz zastanawialem sie nad zakupem kalacha.....
a w bzdury nie wierze od dawna za to inni niestety (nawet moi rodzice)wierza, bo wybiorcza i tv podaja gotowce wlasciwych pogladow
nawet wysilac sie nie trzeba
a propo myslenia co z tego ze mysle inaczej ?
i czy nie jest raczej tak ze to TY swoja postawe przypisales mnie
bo ja sie z tym nie identyfikuje
TATOON jest offline  
Stary 24.04.2003, 16:44   #51
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Re: Re: Re: UNIA?...

Cytat:
TATOON napisa***322;(a)

i czy nie jest raczej tak ze to TY swoja postawe przypisales mnie
bo ja sie z tym nie identyfikuje
Cytat:
remix napisa***322;(a)
no przepraszam bardzo, ale ja sie nie porownuje do zadnego z politykow i nie chce byc taki jak oni... natomiast chcialbym, zeby oni byli naszym odbiciem - ale niestyty tak NIE JEST!
Politycy zyja swoim zyciem i stolkami, a zwyklego obywatela maja gleboko w du***.
Panowie, właśnie w tym jest problem, ze się nie identyfikujecie.

Tak jak pisałem, żyjemy w strukturze społecznej, nie jesteśmy samodzielnymi wolnymi strzelcami. Nasze działania nie są wyizolowane. Z tym się chyba zgodzicie.

Nie chce Was obrażać, nie chcę naskakiwać, bo doskonale Was rozumiem - ale uważam, że zanikło w Was poczucie odpowiedzialności. Macie ich w dupie, ok - wasze prawo, tylko, że w ten sposób budujecie państwo o modelu: wszyscy mają wszystkich w dupie, politycy też obywateli mają. Milczenie jest przyzwoleniem, pozwalacie aby wyboru dokonywała garstka obywateli, którymi mozna prostacko manipulować.

Nie chodzi o to, ze ktos z Was jest osobiscie podobny do premiera czy kogos. Myślę, że działanie polityków w Polsce odzwierciedla nasze społeczeństwo jako całość.

Przestaliśmy stawiac politykom wymagania, znów jest jak w PRL - wszyscy wiedzą, ze to kit na kółkach i wszyscy smętnie kiwają głowami. I rzeczywiście politycy z tego korzystają, coś tam sobie ktoś ukradnie, coś załatwi, i tak dalej.

O to mi chodziło z tym odbiciem, zresztą to była prowokacja, spodziewałem się takich reakcji.

PS Jestem trochę rozbity (choroba) i wiem, ze mówię nieskładnie, ale możemy dykutowac dalej, jesli napisałem coś niejasno.

Ostatnio zmieniany przez pali : 24.04.2003 o godz. 16:50
pali jest offline  
Stary 24.04.2003, 17:02   #52
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Re: Re: Re: UNIA?...

Cytat:
pali napisa***322;(a)
Panowie, właśnie w tym jest problem, ze się nie identyfikujecie.
Pali, przestan laskawie gledzic trzy po trzy. Madrej glowie dosc po slowie. A jak chcesz podyskutowac na powaznie to poczytaj moje posty w tym watku, zwlaszcza ten o EOG i napisz cos konkretnego wreszcie zamiast opowiadac androny. Moze na temat EOG cos konkretnie uslysze od Ciebie? Dlaczego wciska sie nam "jedynie sluszna" droge typu UE zamiast opowiadac o alternatywach? Przeciez to juz z zalozenia zle wyglada i smierdzi falszem na kilometr. Podkreslam, nie pisze o NAFTA ktora choc swietna to jest czesto przedmiotem zartow ze strony zagorzalych zwolennikow UE, ja pisze o EOG ktory jest obok nas i w ktorym uczestnicza wszystkie panstwa europejskie, nawet te ktore nie sa w UE i nie chca byc, np. Norwegia. Zreszta, tak jak mowilem, poczytaj moje posty i wypowiedz sie na temat. Bo poki co wyluskujesz wygodne dla Ciebie i nie dosc precyzyjne wypowiedzi i odwracasz je bardzo sprytnie o 180 stopni tak jak zrobiles to np. ze slowami TATOON'a co mnie zdraznilo, prawde mowiac. I jego tez chyba. Sprobuj ze mna albo zamilknij w koncu i przestan demagogie uprawiac.
__________________
In Theory, there is no difference between Theory and Practice. In Practice, there is.
Salvad0r jest offline  
Stary 24.04.2003, 17:07   #53
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Salvad0r napisa***322;(a)
Z calego przydlugiego wywodu o "demokracjach europejskich" utrwalilo mi sie to, jako obraz Twojej postawy wobec wyboru jaki nas czeka w czerwcu. Kompletnie nie pojmuje jak mozesz tak mowic. Nie propaguj postawy olewacza bo nie glosowanie w tym referendum oznacza latwe zwyciestwo zwolennikow akcesji. Jesli nie bedzie niezbednego minimum to decyzje podejmie za nas grupa "poslow". Wobec tego co napisales nie bede nawet komentowal reszty Twojej wypowiedzi uznajac Cie za niegodnego poswiecania mojego czasu na dyskusje z kims kto olewa tak wazna dla Polski chwile.

Na referendum zdecydowanie nalezy pojsc. Kto uprawniony, rzecz jasna bo troche tu takze malolatow z wypranymi mozgami ktorych opini pod uwage nie biore za bardzo ("dokopiemy rolnikom", "latwe wyjazdy za granice", "darmowe studia za granica"... same bzdury, szczerze mowiac.)
Trzeba było jednak zmusić się do przeczytania, to byś pojął, że przede wszystkim jestem zwolennikiem akcesji.

Jestem wedle ciebie niegodny aby marnować twój czas (bo olewam ważne dla Polski chwile). Ja już dawno zauważyłem z różnych innychtwoich wypowiedzi, że twoim przewodnikiem ideowym jest neofaszystowskie Radio Maryja. Od wielu lat pod kilkoma hasłami propagujecie nienawiść i pogardę wobec innych. Na szczęście powoli kończy się ten wasz skansen.

Mam osobiste doświadczenia z rozmów z przedstawicielami twojej frakcji. Próbowałem, źle na tym wyszedłem. Wiele widziałem - np. ludzi modlących się na "czuwaniu majowym" do ołtarza z wypisanymi hasłami zachęcającymi do niszczenia innych (Warszawa, Ursus).

Widziałem też wycieczki dzieci z Izraela zwiedzające synagogę przy Twardej i Umschlagplatz - kilkunastu ochroniarzy wokół nich. Mi było wstyd, Ty byś pewnie cieszył się.

Nie będziemy więc dyskutować - zwalniam Pana.


Dopisek:
Przeczytałem jeszcze kilka Twoich postów - i zauwazyłem, że być moze pomyliłem się z Radiem Maryja - moze Najwyższy Czas? Korwina to nawet lubię, zresztą gadałem z nim miesiąc temu, ale też uważam ze poziom głupot, które on wypisuje z kolegami - jest duży.

Ostatnio zmieniany przez pali : 24.04.2003 o godz. 17:14
pali jest offline  
Stary 24.04.2003, 17:22   #54
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
EOG i NAFTA nie są organizacjami konkurencyjnymi wobec UE.

To tak samo jakby porównywać ONZ i NATO, NATO i UE, i tak dalej

PS No, ale juz nie dyskutujmy - nie będę marnował twojego czasu. Żałuję, że wtrąciłem się w twój wątek, ale trudno - na szczęscie to nie twoja własnośc, z kim innym chętnie podyskutuję

Ostatnio zmieniany przez pali : 24.04.2003 o godz. 17:27
pali jest offline  
Stary 24.04.2003, 17:31   #55
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
pali napisa***322;(a)
Trzeba było jednak zmusić się do przeczytania, to byś pojął, że przede wszystkim jestem zwolennikiem akcesji.
Gdybys umial czytac a nie ogladac teksty pod katem tego co Ci pasuje, to zauwazylbys ze ja doskonale wiem od poczatku ze jestes za. Pleciesz w tym samym stylu co Miller, Oleksy, Kwasniewski, Cimoszewicz, Wiatr i cala ta reszta bylych towarzyszy.

Tym postem, bardzo prostackim, udowodniles wystarczajaco swoj poziom kultury dyskusji, wyzywajac mnie od neofaszystow i dzieci Izraela. Tak ordynarnych pomowien (nie jestem ani zagorzalym wielbicielem Radia Maryja, ani tez Zydem) nie widzialem jak zyje, takiego prostactwa jezykowego rowniez nie. Jesli tak wlasnie wyglada przecietny zwolennik UE (szkalujacy ludzi myslacych samodzielnie) to ja chetnie zaglosowalbym nawet 2x na NIE.

Zastanawiajace, ze uniknales w tym potoku (belkotliwym bardzo) odpowiedzi na elementarne pytania jakie Ci zadalem, np. o EOG. Widac ze zwyczajnie boisz sie na nie odpowiadac bo nie potrafisz. Probujesz mnie zniewazyc bo czujesz, ze na kazdy Twoj argument znajde kontrargument wiec nie mogac wygrac znizasz sie do szkalowania. Przypomina mi to dyskusje z dzieckiem ze szkoly sredniej albo i podstawowki nawet.

"Zwalniam Pana"? Nie, to ja Ciebie zwalniam. A nawet olewam. Jestes zwyklym demagogiem i propagandzista w dawnym sowieckim stylu. Umiesz jedynie klepac ogolniki i obrazac tudziez wymigiwac sie od niewygodnych pytan. Znam takich, pelno ich bylo w PRL'u.

Inna rzecz, ze jesli zobacze jeszcze raz, ze szkalujesz kogokolwiek kto jest przeciwnikiem akcesji i probujesz przekrecac tudziez wyrywac z kontekstu jego slowa zamiast podejmowac polemike to bede Cie gasil z sila wodospadu, az w koncu zamilkniesz i przestaniesz robic zamet w tym watku ktory powstal w celu wymiany pogladow a nie robienia zadymy prounijnej. Dosc juz tego w reklamowkach bylego towarzysza Wiatra w TV.
__________________
In Theory, there is no difference between Theory and Practice. In Practice, there is.
Salvad0r jest offline  
Stary 24.04.2003, 17:35   #56
januszp
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 11.08.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 395
januszp niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
"Myślę, że działanie polityków w Polsce odzwierciedla nasze społeczeństwo jako całość."

To by znaczylo iż 99% ludności w Polsce to :
złodzieje ,kanciarze ,utrzymujący się z cięzko zapracowanych pieniędzy innych ? .
Gdyz piszesz :
"coś tam sobie ktoś ukradnie, coś załatwi, i tak dalej."

Moje zdanie na temat wszystkich polityków jest następujące :
Każdy ,bez wyjątku polityk traktuje swa posadę jako sposób na życie ,jako sposób na pieniadze z nikąd .
Obojetnie czy jest politykiem nowej partii czy starej .
Ich obowiązkiem , poprzez polepszanie warunków życia przeciętnego Kowalskiego w kraju jest pokazać że są godnymi noszenia swoich dystynkcji .

"ale uważam, że zanikło w Was poczucie odpowiedzialności"
Moja odpowiedzialność to uczciwe wykonywanie mojego zawodu ,to zapewnienie mojej rodzinie chleba ,to pajt chleba - kiedy daje ubogiemu bezrobotnemu ,którzy mnożą się jak grzyby po deszczu ,to celowe pozostawienie 2zł na ławce obok bezdomnego .
Moge śmiało powiedzieć ze się przynajmniej staram byc człowiekiem odpowiedzialnym .
Jeśli chodzi o "Macie ich w dupie, ok - wasze prawo"
To powiem tylko tyle w "odległych" czasach PRL-u moje zaangarzowanie
w cos co się nazywa "patriotyzm" skonczyło sie dla mnie zwolnieniem dyscyplinarnym z pracy ,nie byłem wielkim bojownikiem ale zasmakowałem pałki i gazu - teraz słysze głosy kolegów :
"przecież o to walczyłeś ? więc czego się czepiasz" .
Gdybym "te" sprawy miał głeboko w d... to oglądałbym sobie jakiś film a nie pisał tutaj .Nie mam ich w d... bo czytam i jestem ciekaw poglądów innych userów .

Poza tym radzę Wszystkim powstrzymać się nieco ,temat był ciekawy .
Przypominam iż każdy ma prawo do swojej opinii ,wpajanie swoich racji na siłę nie ma najmniejszego sensu .
jaro
januszp jest offline  
Stary 24.04.2003, 17:38   #57
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Do Pali, raz jeszcze.

Stawiajac EOG w jednym rzedzie z NAFTA czy NATO kompletnie mieszasz pojecia i udowadniasz, ze tak naprawde NIC nie wiesz. Po co tu zagladasz w ogole? Podobno jestes chory (co widac zreszta i chyba permanentnie nawet) wiec tym bardziej wracaj do lozka i zajmij sie sprawami na ktorych sie znasz. Oczywiscie ze OEG jest konkurencyjny wobec UE a najlepszym dowodem na to jest fakt, ze wszystkie panstwa europejskie sa w EOG. Jest w EOG takze Norwegia i Islandia. Tyle, ze stolkow tam brakuje dla takich bezkregowcow jak Ty wiec nie mowi sie o tym za glosno bo jeszcze by sie ludzie zorientowali, ze grupa dawnych aparatczykow probuje ich zrobic w konia wciagajac w uklad bez wyjscia, ktory wykonczy nasze finanse i gospodarke, uzalezniajac na zawsze od finansistow niemieckich czy francuskich.
__________________
In Theory, there is no difference between Theory and Practice. In Practice, there is.
Salvad0r jest offline  
Stary 24.04.2003, 17:48   #58
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
SalvadOr - ty mnie pierwszy zmieszałeś z błotem, to się nie dziw reakcji.

Wydaje mi się, że obaj popelnilismy ten sam błąd - nie czytaliśmy uważnie swoich postów.

Proponuję przenieśc rozmowę między nami na priv - jestem chętny (naprawdę).

warszawianin@tlen.pl

PS Nie wyzwałem Ciebie od "dzieci Izraela", bo to nie jest dla mnie obelgą. To jedno musiałem powiedziec publicznie. Napisałem, że wstyd mi, ze Zydzi w Warszawie muszą poruszać się z ochroną
pali jest offline  
Stary 24.04.2003, 17:59   #59
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Pali, mozesz wskazac ten moment kiedy "zmieszalem Cie z blotem"? Bo ja raczej powiedzialbym ze to ty mnie probowales zmieszac wyzywajac od faszystow (?!). Juz nic nie mowie, a dyskutowac na privie nie bede tylko tutaj i tylko wtedy jesli odpowiesz sensownie na moje dotychczasowe pytania i argumenty. Juz dzieci wiedza, ze nawet w bogatej Szwecji po akcesji do UE spadlo drastycznie poparcie dla tej socjalistycznej struktury, Szwedzi w badaniach spolecznych odpowiedzieli niemal zgodnie ze drugi raz za UE nie zaglosowaliby (tylko 20% jest teraz za UE). To tyle.
__________________
In Theory, there is no difference between Theory and Practice. In Practice, there is.

Ostatnio zmieniany przez Salvad0r : 24.04.2003 o godz. 18:03
Salvad0r jest offline  
Stary 24.04.2003, 18:03   #60
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
januszp

Szanuję to co mówisz o sobie, swojej pracy, rodzinie.

Jestem na pewno sporo młodszy od Ciebie, w PRL byłem kajtkiem - chylę głowę przed doświadczeniem.

Sam mówisz, że w PRL pokazałeś swój sprzeciw. Wykazałeś się odpowiedzialnością, wedle mojego rozumienia tego pojęcia.

Nie wpajam swoich racji, wyrażam pogląd, zachęcam... Sam napisałem, że nie ma gdzie podyskutować o UE, to dyskutujmy. I nie chwytajmy się za słówka.
pali jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.