Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.04.2003, 18:24   #61
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Salvad0r napisa***322;(a)
Pali, mozesz wskazac ten moment kiedy "zmieszalem Cie z blotem"? Bo ja raczej powiedzialbym ze to ty mnie probowales zmieszac wyzywajac od faszystow (?!). Juz nic nie mowie, a dyskutowac na privie nie bede tylko tutaj i tylko wtedy jesli odpowiesz sensownie na moje dotychczasowe pytania i argumenty. Juz dzieci wiedza, ze nawet w bogatej Szwecji po akcesji do UE spadlo drastycznie poparcie dla tej socjalistycznej struktury, Szwedzi w badaniach spolecznych odpowiedzieli niemal zgodnie ze drugi raz za UE nie zaglosowaliby (tylko 20% jest teraz za UE). To tyle.
Kiedy powiedziałeś, ze jestem niegodny, bo to wazne dla Polski chwile. To zabawa słówkami, ale mi się bardzo źle kojarzy, gdy ktoś mówi, że ktokolwiek jest niegodny Polski, dlatego też m.in. wyzwałem Ciebie od neofaszystów.

Neofaszysta - to normalne określenie, ale zgadzam się, ze w kraju obozów koncentracyjnych należy go unikać. Uzylem go celowo wprost, bo atmosfera się podgrzała. Ale nie wycofuję się z tego: słyszałem sam w Radiu Maryja głosy wzywajace do nienawiści na tle narodowym. Tyle, że nie musimy uzywac tych etykietek; zamiast haseł, lepiej mówić o co chodzi.

Chciałem na priv, bo wydaje mi się, że nasza dyskusja stała się nieciekawa dla reszty, januszp dał chyba taki sygnał. Ale ok - tylko prosze uwierz, że nie jest moim celem dokopanie Tobie - nawet gdy się nie porozumiemy, postarajmy się abyśmy mogli dalej dyskutowac.

Nie jestem w SLD, tylko w PPS. Aktualnie zrzeszamy rozmaitych ludzi, część jest towarzysko związana z SLD i Ordynacką. Ja jestem przeciwnikiem tego nurtu, uwazam że powinniśmy odcinać się od górnych struktur SLD - uważam, że są przesiąknięte korupcją, bandytyzmem, itd. Zaręczam Ci jednak, że i w SLD są porządni i kompetentni ludzie - tyle, że zazwyczaj wycofali się.

Co do szczegółów, po kolei spróbujmy je uporządkować.

NAFTA, EOG - to są stowarzyszenia tylko handlowe (oczywiście, oczywiście - gospodarka jest najważniejsza). W/g mnie UE jest jednak szerszym porozumieniem, np. granice są istotne. W ramach EOG czy NAFTY nie moglibyśmy rozmawiac o granicy z Niemcami czy Ukrainą.

Poza tym, wypracowanie silnej pozycji Polski w UE nie ograniczy nam chyba innych kontaktów, akcesów do innych formacji?

A co do pytania "tak czy nie". Jak napisałem, jestem mimo wszystko za tak, ale słuchając argumentów za nie, nieraz muszę przyznać rację. Polska nie jest do tego przygotowana, możemy dużo stracić na UE, bo to rzeczywiscie nie jest zabawa, a twarda gra. To od nas zalezy czy zyskamy czy nie - to slogan, ale możemy spróbować go przeksztalcic w cos madrzejszego w tej dyskusji.

Dopisek:

SalvadOr - kilka innych złośliwości jeszce było z mojej strony, z twojej również - emocji nie unikniemy, ale zapomnijmy o tym, bo sie nie dogadamy za cholerę.

Ostatnio zmieniany przez pali : 24.04.2003 o godz. 18:32
pali jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.04.2003, 19:24   #62
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No mnie sie wydaje, ze dobrze powiedzialem. Prawdziwy patriota i Polak IDZIE NA REFERENDUM. A Ty twierdzisz cos przeciwnego, nie chcesz isc i probujesz jeszcze publicznie propagowac taka postawe. Mysle, ze napisanie tego to jeszcze nie mieszanie z blotem, natomiast wyzywanie mnie od faszystow tylko dlatego ze mam inne poglady, ktore zreszta w przeciwinstwie do Ciebie, potrafie mocno uzasadnic, to zdecydowanie przegiecie z Twojej strony.

Nie broniac Radia Maryja (jestem neutralny, choc SLUCHAM od czasu do czasu bo ciekawe rzeczy mozna uslyszec, np. ostatnia dyskusja o akcesji z udzialem tak przeciwnikow jak i propagatorow, prowadzona bardzo merytorycznie) chcialem zapytac jakie to konkretnie glosy wzywajace do nienawisci tam slyszales? Kto powiedzial i kiedy? Prosze konkrety bo az jestem ciekaw.

Na priv nie pojde bo nie widze sensu, jesli umiesz bronic swoich racji to zrob to publicznie. Ja jestem przeciwnikem akcesji i nie mam nic do ukrycia wiec na priv isc nie musze. Januszp takze sygnalu zadnego nie dawal, przestan wmawiac ludziom slowa ktorych nie uzyli, specyficzna metoda z Twojej strony i dosc regularna.

EOG nie rozni sie niczym, z punktu widzenia Polski, od UE! Kompletnie niczym z tym wyjatkiem ze w EOG nie bedziemy uzaleznieni w zaden sposob od dyktatu z Brukseli, nikt nam nie odbierze suwerennosci i nikt nie da przyzwolenia na wykup ziemi. Nikt takze nie zmusi nas do zablokowania rozwoju przemyslu np. stoczniowego tak jak ma to miejsce w przypadku akcesji do UE. O jakiej Ty granicy z Niemcami chcesz rozmawiac? O czym Ty w ogole mowisz czlowieku? To wlasnie w UE dostaniemy kopa od Niemcow ktorzy PRAWNIE JUZ zaczna sie upominac o swoje ziemie (juz jest pare tysiecy wnioskow w tej sprawie, ktore spokojnie czekaja na akcesje bo wtedy bedzie mozna to ruszyc) !!!

Jaka silna pozycja Polski w UE? Wierzysz w to co piszesz? Jestesmy tam tylko po to potrzebni aby zapewnic rynek zbytu dla towarow unijnych. Odebrane nam zostana nawet wplywy z cel na granicy wschodniej a Ty mowisz o jakiejs silnej pozycji? Blokada finansow panstwa (kontrola unijna nad narodowym bankiem), blokada przemyslu (np. zapisy w traktacie o redukcji produkcji statkow w polskich stoczniach), itp. itd. A Ty tu o sile Polski podczas gdy nas sie probuje zwyczajnie poddac zaborowi gospodarczemu.

W UE juz NIC OD NAS NIE BEDZIE ZALEZEC. Najmniejsza nawet zmiana w gospodarce czy finansach zalezec bedzie od tego czy wyraza zgode inne panstwa, to juz jakas kompletna paranoja. Nawet zeby ogorki produkowac na polskiej ziemi i Polakom je sprzedawac potrzebna bedzie zgoda z Brukseli (ktorej w zyciu nie dostaniesz) oraz oplata 1 milion zlotych za jakis cholerny certyfikat.

Pozdrawiam.
__________________
In Theory, there is no difference between Theory and Practice. In Practice, there is.

Ostatnio zmieniany przez Salvad0r : 24.04.2003 o godz. 19:27
Salvad0r jest offline  
Stary 24.04.2003, 19:53   #63
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
SalvadOr, zaraz odpowiem wyczerpująco na Twój post, ale wpierw uściślij: czy gdybym poszedł na referendum i zagłosował "tak" byłbym w/g twojego oglądu "prawdziwym Polakiem i patriotą", czy nie byłbym?
pali jest offline  
Stary 24.04.2003, 20:18   #64
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sam fakt pojscia do referendum i glosowania na TAK lub NIE absolutnie nie uczyni Cie patriota jesli nim nie jestes. To troche jak z kupowaniem rozgrzeszenia na odpustach. Natomiast mozna powiedziec inaczej: bylaby to postawa zdecydowanie patriotyczna i obywatelska gdybys wzial udzial w referendum. A jak zaglosujesz to juz Twoja sprawa.

Jak juz bedziesz pisal cos do mnie to mozesz przy okazji uwzglednic niniejszy cytat:

"Czy wy nie widzicie, że większość polityków, media, szeroko czytana i bardzo popularna prasa robią was w bambuko? Większość tych, którzy chcą głosować na tak nie ma własnego zdania i uwierzyła w szeroko reklamowaną propagandę prounijną. Czy nie widzicie tego, że o UE mówi się tylko w samych superlatywach? Każdy głośno krzyczy, że jak wejdziemy to będzie super, jednak nikt głośno nie chce mówić o bardzo negatywnych stronach UE. Czy może jeszcze nie zauważyliście, że 13 grudnia prezydent podpisał dokument, który mówi, że konstytucja UE jest ważniejsza od konstytucji naszego państwa? Jeśli wejdziemy, to będziemy musieli słuchać poleceń wydawanych z Brukseli. W grudziu straciliśmy niejako własną suwerenność, niepodległość. A pomyślmy jescze o wartościach szeroko rozpowszechniany ch we wspólnocie. Nie ma tam miejsca dla Boga. Homoseksualizm, aborcja są na porządku dziennym. Kto wie, może jak bedziesz miał 70 lat i będziesz członkiem UE to twoi najbliźsi powiedzą że nie przydasz im się już na nic, że dodajesz im tylko kłopotu i zadzwonią po lekarza, który wstrzyknie ci uśmiercający "lek" i to wszystko oczywiście w majestacie prawa, bez twojej wiedzy ale dla twojego dobra. Chyba nie po to nasi przodkowie oddawali życie, walcząc o Polskę, żebyśmy teraz oddali ją za darmo głosując na tak".

Moze kilka slow komentarza od Ciebie, jako zwolennika UE? Czekam z niecierpliwoscia i zastanawiam sie co napiszesz w odpowiedzi na zacytowana wypowiedz, tym bardziej ze identyfikuje sie z wiekszoscia podawanych przez tamta osobe argumentow.
__________________
In Theory, there is no difference between Theory and Practice. In Practice, there is.

Ostatnio zmieniany przez Salvad0r : 24.04.2003 o godz. 20:20
Salvad0r jest offline  
Stary 24.04.2003, 20:32   #65
mapsajm
odeszły MAJSTER
 
Avatar użytkownika mapsajm
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Lokalizacja: miasto Łódź
Posty: 1,183
mapsajm niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Salvad0r napisa***322;(a)
[...]Prawdziwy patriota i Polak IDZIE NA REFERENDUM. [...]
powiem to tak:
...a trzynastego dnia bóg się bardzo, bardzo wkurzył...
prosiłbym, żebyś mi nie mówił, co mam robić, by być patriotą i Polakiem - mogę to akurat wiedzieć troszkę lepiej od ciebie.
mapsajm jest offline  
Stary 24.04.2003, 20:36   #66
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
mapsajm napisa***322;(a)

prosiłbym, żebyś mi nie mówił, co mam robić, by być patriotą i Polakiem
? Przeciez nie do Ciebie rozmawialem na ten temat. Tudziez nie rozumiem prymitywnej "przypowiesci" o Bogu, ktory "bardzo sie wkurzyl trzynastego dnia". Tylko na tyle Cie stac w powaznej dyskusji? Troche slabo, myslalem ze moge wiecej po Tobie oczekiwac.
__________________
In Theory, there is no difference between Theory and Practice. In Practice, there is.
Salvad0r jest offline  
Stary 24.04.2003, 20:52   #67
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
salvador powiem krotko - prosisz sie o 'nara'
prosisz sie bardzo...
wiec sie uspokoj - jesli jeszcze raz pojedziesz po kims tak jak po pali to masz nara an 150...

to jak sie zachowujesz stawia cie w jednym rzedzie z gowniarzem ktory uwaza ze jest madrzejszy od reszty i ma prawo kazdemu mowic czy jest glupi czy glupszy i jeszcze nimi kierowac bo to zablakane duszyczki i nie doswiadczyly oswiecenia...

ostrzegam
powaznie

bo mam dosyc takich postow godzacych w godnosc moich kumpli i przyjacol - DOSYC
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 24.04.2003, 20:53   #68
mapsajm
odeszły MAJSTER
 
Avatar użytkownika mapsajm
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Lokalizacja: miasto Łódź
Posty: 1,183
mapsajm niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Salvad0r napisa***322;(a)
? Przeciez nie do Ciebie rozmawialem na ten temat. Tudziez nie rozumiem prymitywnej "przypowiesci" o Bogu, ktory "bardzo sie wkurzyl trzynastego dnia". Tylko na tyle Cie stac w powaznej dyskusji? Troche slabo, myslalem ze moge wiecej po Tobie oczekiwac.
prymitywizm...
wiesz, dlaczego nie lubię słowa "pważnie"? bo poważnie to się w trumnie leży.
ja mówgłbym się przyczepić do gramatyki twoich zdań - też wspominając coś o prymitywiźmie. ale nie. poprostu są czasami rzeczy poza zdolnościami pojmowania normalnego człowieka.
ja się nie wypowiadam na takie tematy. zostawiam to wam - prawdziwym patriotom. jako ten mniej prawdziwy pozwalam sobie na obserwowanie, gdzie was ten wspaniały patriotyzm zaprowadzi. i w przeciwieństwie do większości z was - jestem otwarty!
mapsajm jest offline  
Stary 24.04.2003, 20:58   #69
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mozliwe, ze Ty po prostu masz kompleksy. To, co napisales w formie wybuchowego, Twoim zdaniem, dowcipu bylo prymitywne. Watek zalozylem po to, zeby dyskutowac z powaznymi ludzmi o UE a nie czytac jakies plaskie dowcipy psujace tylko dyskusje a nic nie wnoszace do tematu. Jak nie masz o czym pisac to idz sobie poczytac inny topic a ten zostaw w spokoju, bo nie dla Ciebie, jak widac, byl zalozony.

Czepiasz sie mojej gramatyki? To bardzo prosze o 5 najswiezszych przykladow lamania regul gramatycznych w moich zdaniach wraz z objasnieniem co jest nie tak. Z gory dziekuje, moze bedzie mi dane nauczyc sie czegos od Ciebie dzisiaj.
__________________
In Theory, there is no difference between Theory and Practice. In Practice, there is.
Salvad0r jest offline  
Stary 24.04.2003, 21:10   #70
mapsajm
odeszły MAJSTER
 
Avatar użytkownika mapsajm
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Lokalizacja: miasto Łódź
Posty: 1,183
mapsajm niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Salvad0r napisa***322;(a)
Mozliwe, ze Ty po prostu masz kompleksy. To, co napisales w formie wybuchowego, Twoim zdaniem, dowcipu bylo prymitywne. [dalej nie czytam]

ja tobie powiem tak:
nie wspomniałem ani słowem o tym, by mój post miał formę wybuchową, ani - tym bardziej - dowcipu. ja tobie mogę powiedzieć znacznie więcej o twoich komplexach, niż ty kiedykolwiek komukolwiek o moich. prymitywne to jest ubliżanie komuś, gdy nie potrafi się ubliżyć sobie. c'est la!


PSssyt. pierwszy raz od bardzo dawna zgadzam się z Sidem.
mapsajm jest offline  
Stary 24.04.2003, 21:13   #71
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
mapsajm napisa***322;(a)


PSssyt. pierwszy raz od bardzo dawna zgadzam się z Sidem.
musze przyznac ze milo mi sie zrobilo naprawde

ps. mozesz mi cos opowiedziec o moich kompleksach na priv (tez serio) - sporo o mnie wiesz - a wiedza o sobie samym jest dobra wiedza...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 24.04.2003, 21:19   #72
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
mapsajm napisa***322;(a)

ja tobie mogę powiedzieć znacznie więcej o twoich komplexach, niż ty kiedykolwiek komukolwiek o moich. prymitywne to jest ubliżanie komuś, gdy nie potrafi się ubliżyć sobie. c'est la!
Widze ze jestes i specjalista od jezyka polskiego i psychologiem jeszcze na dodatek. Szkoda ze jedno i drugie wirtualne. Prosilem Cie zebys podal 5 najswiezszych zdan pelnych bledow gramatycznych jakie rzekomo popelniam. Wciaz czekam i doczekac sie nie moge. Tyle samo mniej wiecej warte jest Twoje wypowiadanie sie o kompleksach i zmienianie tematu poprzez zaslanianie sie oklepanymi cytatami. Retoryke to ja, synku, mialem w szkole kiedy Ty jeszcze pod szafe pionowo wchodziles, wiec daruj sobie takie podsumowania.

No i czekam z niecierpliwoscia na wyklad z gramatyki. Albo i psychologii jeszcze, o ile sie wyrobisz.
__________________
In Theory, there is no difference between Theory and Practice. In Practice, there is.
Salvad0r jest offline  
Stary 24.04.2003, 21:22   #73
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
masz ochote jeszcze komus nawrzucac? to sie spiesz... bo masz MALO czasu
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 24.04.2003, 21:30   #74
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Salvad0r napisa***322;(a)
? Przeciez nie do Ciebie rozmawialem na ten temat. Tudziez nie rozumiem prymitywnej "przypowiesci" o Bogu, ktory "bardzo sie wkurzyl trzynastego dnia". Tylko na tyle Cie stac w powaznej dyskusji? Troche slabo, myslalem ze moge wiecej po Tobie oczekiwac.
no to widzę że czas

1. IMHO nie na miejscu tu jest ładowanie sie z Bogiem bo to jest prywatna sprawa każdego człowieka (to w co wierzy i jak wierzy) i nie zapominaj ze nie wszyscy muszą być katolikami / na szczęście jeszcze nie /

2. tak samo jak prywatną sprawą są preferekcje sexualne

3.z tą eutanazją to sorki ale coś pier... jak potłuczony, pomyśl się z łaski swojej nad strukturą wiekową UE i nad tym kto jest u władzy u u niej jeszcze długo bedzie w tym socjalistycznym grajdole jeśli nie przemawiają do Ciebie akty prawne

4. Polska została już dawno temu sprzedana /pytanie retoryczne przez kogo? 8)/ i nie ma co teraz zgrywać Rejtana i odstawiać cyrku z rwaniem szat tylko starać się maxumum z tego co w tej chwili jest możliwe osiągnąc

a tak BTW to Salvat0r zamiast cytować ten katonarodowy bełkot zastanów się nad znaczeniem terminu socjotechnika

pozdro
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline  
Stary 24.04.2003, 21:38   #75
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
cana napisa***322;(a)
no to widzę że czas

1. No wiec wlasnie o to chodzi, to mapsajm wladowal sie z Bogiem a nie ja i dlatego mu odpisalem ze robi zarty nie na poziomie, badz uprzejmy wczytac sie troche w to co pisze, zanim zaczniesz komentowac.
Do niego skieruj takowe upomnienie.

2, 3. Napisalem ze cytuje czyjas wypowiedz i ze zgadzam sie z wiekszoscia argumentow, a nie wszystkimi. Tak wiec tu takze nie masz racji, poza tym zwracalem sie bezposrednio do Pali a nie do czytelnikow w tym akurat momencie.

4. No wiec wlasnie dlatego nalezy bronic sie przed akcesja bo oznacza ona niechlbune dokonczenie aktu sprzedazy Polski poprzez przedlozenie znaczenia traktatu akcesyjnego ponad Konstytucje, co oznacza zwyczajnie obce rzady w naszym panstwie.

A propos socjotechniki to ja troche wiem na ten temat, nie musisz mi podpowiadac :-) Rowniez pozdrawiam.
__________________
In Theory, there is no difference between Theory and Practice. In Practice, there is.
Salvad0r jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.