Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.07.2005, 10:37   #31
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
na uniwerku sa ladniejsze kobiety w wiekszej ilosci

na polibudzie.. coz.. bez komentarza
IMO to zalezy od wydzialu
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.07.2005, 10:49   #32
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
na uniwerku sa ladniejsze kobiety w wiekszej ilosci
No w końcu ktoś jakiś sensowny argument podał, bo my tu tylko o pierdołach gadamy..


@ Pawelblu

To prawda, prawda. Ale akurat na IZ jest więcej dziewczyn niż na pozostałych kierunkach razem wziętych

Dodam jeszcze tylko, że na przykład w tym semestrze miałem kilka zajęć w mniej więcej 30 osobowych grupach, gdzie byłem jedynym chłopakiem 8 )
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2005, 10:52   #33
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Dodam jeszcze tylko, że na przykład w tym semestrze miałem kilka zajęć w mniej więcej 30 osobowych grupach, gdzie byłem jedynym chłopakiem 8 )
a teraz jakie laski studiuja az glowa boli
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2005, 10:59   #34
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
a teraz jakie laski studiuja az glowa boli
Powiedzmy, że była taka jedna, która na długi okres zawróciła mi w głowie
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2005, 11:01   #35
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A jak nie wyjdzie ze studiowaniem to od dzisiaj służba wosjkowa trwa "tylko" 9 miesięcy
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2005, 11:07   #36
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Air
A jak nie wyjdzie ze studiowaniem to od dzisiaj służba wosjkowa trwa "tylko" 9 miesięcy
a jakie tam sa dopiero laski za plotem hahahah
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2005, 11:11   #37
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
a jakie tam sa dopiero laski za plotem hahahah
Doskonałe
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2005, 15:56   #38
s_tuden_t
PWr
 
Avatar użytkownika s_tuden_t
 
Data rejestracji: 20.12.2004
Lokalizacja: Wałbrzych
Posty: 4,954
s_tuden_t wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>s_tuden_t wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>s_tuden_t wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>s_tuden_t wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>s_tuden_t wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>s_tuden_t wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
na uniwerku sa ladniejsze kobiety w wiekszej ilosci

na polibudzie.. coz.. bez komentarza
eeeeeeeee no na polibudzie tez studiuja fajne laski!!
__________________


Nie Gadaj z Idiotą.
Sprowadzi Cię Do Swojego Poziomu.
Potem Pokona Doświadczeniem.
s_tuden_t jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2005, 16:04   #39
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
No w końcu ktoś jakiś sensowny argument podał, bo my tu tylko o pierdołach gadamy..
jesli to nie byl zart, to informuje, ze takie dyskusje przypominaja teksty o wyzszosci swiat bozego narodzenai nad wielkanoca.. nic innego, bo to czcza gadanina
wiec to tutaj super pasuje

a co do tego czy polibuda daje czy nie daje doswiadczenia - jesli komus sie chce doswiadczenie zdobyc, to je zdobedzie a jesli mu sie nie chce, to bedzie sie lansowal po klubach, fotki o zachodzie slonca robil i rozwazal cuda przyrody - prosty wybor, tylko potem szkoda sluchac narzekan, ze taki dobry wydzial i nic a nic doswiadczenia nie mam.. trzeba bylo sobie zdobyc! albo pojsc na inne studia, bo takie teksty rzucaja najczesciej ludzie, ktorzy zaluja, ze poszli na ten czy inny kierunek studiow, bo widza, ze po innych jest lepiej [czytaj: wiecej placa] lub latwiej [czytaj: wiecej placa].
studia pracy nie daja - te czasy dawno minely, trzeba byc dobrym i tyle
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2005, 18:47   #40
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
jesli to nie byl zart, to informuje, ze takie dyskusje przypominaja teksty o wyzszosci swiat bozego narodzenai nad wielkanoca.. nic innego, bo to czcza gadanina
wiec to tutaj super pasuje

a co do tego czy polibuda daje czy nie daje doswiadczenia - jesli komus sie chce doswiadczenie zdobyc, to je zdobedzie a jesli mu sie nie chce, to bedzie sie lansowal po klubach, fotki o zachodzie slonca robil i rozwazal cuda przyrody - prosty wybor, tylko potem szkoda sluchac narzekan, ze taki dobry wydzial i nic a nic doswiadczenia nie mam.. trzeba bylo sobie zdobyc! albo pojsc na inne studia, bo takie teksty rzucaja najczesciej ludzie, ktorzy zaluja, ze poszli na ten czy inny kierunek studiow, bo widza, ze po innych jest lepiej [czytaj: wiecej placa] lub latwiej [czytaj: wiecej placa].
studia pracy nie daja - te czasy dawno minely, trzeba byc dobrym i tyle
Częściowo masz rację, chociaż ton wypowiedz lekko zbyt "czepialski".

Moja wypowiedź nie miała być odebrana jako narzekanie, bo ja nie lubię na cokolwiek narzekać, tylko brać się do roboty i sprawić, żeby było tak, jak chcę. Podobnie w temacie o Polsce, który załozyłem, moim celem nie było ponarzekanie, jak to jest źle, paskudnie i życie w ogóle do kitu, tylko wskazanie na kilka spraw, które uważam, że powinny zostać zmienione (i w który to cel postaram się wnieść jakiś wkład). Podobnie jeśli chodzi o temat uczelni.

Politechnika nie jest idealna i ukończenie jej nie daje automatycznie pracy. TO chciałem przekazać i to mam nadzieję z mojej wypowiedzi wynika. Doświadczenie zgadza się, trzeba zdobyć we własnym zakresie, ale też nie zgadzam się, że całkowicie - uczelnia powinna to w jakiś sposób ułatwić. A u nas jednak jest tak, że mamy tylko suche zajęcia teoretyczne, a wszystko inne to już mamy zatroszczyć się sami.

Jest jeszcze jeden problem - ilość zajęć. Ja w tym semestrze miałem 24 wpisy do indeksu, praktycznie po 6 - 8 godzin zajęć dziennie i naprawdę wierz mi, że to nie pozostawia wiele czasu na jakąkolwiek pracę czy praktykę. I to jest według mnie podstawowy błąd. Jest wiele nic nie wnoszących zajęć, w różnych formach, z których możnaby i należałoby po prostu zrezygnować, pozwalając w tym czasie studentom właśnie na odbywanie praktyk, czy już nawet pracę. To jest zresztą dla mnie niezrozumiałe - dlaczego im dalej na studiach i im dalszy rok, tym więcej zajęć i mniej czasu na inne rzeczy. Powinno być przecież raczej odwrotnie?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2005, 19:11   #41
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Mogę tylko stwierdzić tyle, że zarówno w wypowiedzi @-Sid-The-Rat=>, a także Twojej @andrzejj9, jest dużo, dużo racji.
Można studiować na dobrym kierunku i jak się studia "prześpi" to będą po nich problemy, a można na przeciętnym i mieć po skończeniu, a nawet jeszcze w trakcie dobrą pracę.
Ale racja jest też w tym, że na studiach wciska się często ludziom teorię, i to naprawdę potrzebną głównie naukowcom.
ro29

P.S. A co do Politechniki Wrocławskiej, to studiuje tam moja kuzynka i z tego co wiem, za łatwo to tam nie jest - aczkolwiek zależy oczywiście dla kogo i na jakim kierunku.

Ostatnio zmieniany przez ro29 : 01.07.2005 o godz. 19:14
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2005, 19:38   #42
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
studia pracy nie daja - te czasy dawno minely, trzeba byc dobrym i tyle
i w wielu przypadkach dobre znajomosci
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2005, 21:07   #43
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez pepperman
i w wielu przypadkach dobre znajomosci
To co opisal Sid w pewnym sensie sprowadza sie do wyrabiania znajomosci, bo oczywiscie np. znajomosci rodzinne w zaden sposob nie przekladaja sie na studia, bo mozna wyksztalcenia nawet wogole nie miec, a rodzinka gdzies wkreci.

Ogolnie to niewazne czy na studiach, w zyciu, w szkole czy gdziekolwiek, wazne jest to zeby miec oczy i uszy otwarte i umiec korzystac z szans i mozliwosci. Niezbedna przy tym jest zwykla oglada, komunikatywnosc, otwarty umysl, chec podejmowania wyzwan i zdolnosc do poprawnego wyciagania wnioskow na podstawie otaczajacej rzeczystosci. Oprocz pracy z ogloszen jest mnostwo zajac 'ukrytych' ktore sa na wyciagniecie reki, ale po ktore trzeba siegnac ...
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2005, 21:40   #44
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Ogolnie to niewazne czy na studiach, w zyciu, w szkole czy gdziekolwiek, wazne jest to zeby miec oczy i uszy otwarte i umiec korzystac z szans i mozliwosci. Niezbedna przy tym jest zwykla oglada, komunikatywnosc, otwarty umysl, chec podejmowania wyzwan i zdolnosc do poprawnego wyciagania wnioskow na podstawie otaczajacej rzeczystosci. Oprocz pracy z ogloszen jest mnostwo zajac 'ukrytych' ktore sa na wyciagniecie reki, ale po ktore trzeba siegnac ...
i tak, i nie. troche idealizujesz. mozna rowniez dodac do Twoje listy umiejetnosc wchodzeniw d...e, donosicieltwo itd. oczywiscie ironizuje, ale zycze Wam aby nie bylo Wam dane doswiadczyc takiej "konkurencji".
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.07.2005, 22:12   #45
wolfen3
Madafaker
 
Avatar użytkownika wolfen3
 
Data rejestracji: 08.08.2004
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Posty: 498
wolfen3 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a czy ktoś coś wie na temat Copernicusa we Wrocku ?
__________________
<---nie ważne co wam mówią, ale pamiętajcie, cukru nigdy za dużo--->
wolfen3 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.