Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.02.2006, 12:13   #1
Matievoo
Prison break
 
Avatar użytkownika Matievoo
 
Data rejestracji: 27.11.2004
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 1,298
Matievoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Błąd przy włoczeniu Bit cometa 0.61

Mam problem z bit cometem 0.61,a mianowicie przed formatem c: bit comet śmigał wszystko ładnie pięknie aż do momentu gdy zrobiłem format c: ,po formacie chciałem
zainstalować bit comet 0.61 zainstalował się ,ale gdy uruchomiłem bit comet
to wystąpił błąd :


Jest dodam że po zainstalowaniu bit cometa ,wkleiłem folder z bit cometem z moimi
ustawieniami prze formatem c: ,ale wcześniej nic się nie działo!
Co poradzić na to żeby bit comet dobrze funkcjonował ?
Może dało by się to wykasować z rejestru i wtedy zainstalować ponownie ? /tylko nie wiem
jak z rejestru wykasować
Matievoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.02.2006, 13:06   #2
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zamiast piracić, proszę weź raz na jakiś czas słownik ortograficzny!
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2006, 13:38   #3
Burt
Precz z internetem
 
Avatar użytkownika Burt
 
Data rejestracji: 20.10.2005
Lokalizacja: Gdzieś na stronach z gołymi babami
Posty: 1,424
Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Zoinstaluj Bit Lord'a.Prawie to samo , a problemów mniej.
Burt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2006, 13:48   #4
Matievoo
Prison break
 
Avatar użytkownika Matievoo
 
Data rejestracji: 27.11.2004
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 1,298
Matievoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mam Bit Lord'a na dysku ,ale ja osobiści jakoś wole bit comet!
Matievoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2006, 17:08   #5
luminat
Gość
 
Data rejestracji: 12.12.2002
Posty: 437
luminat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zainstaluj Azureusa jest tak samo cheaterski jak Bitcomet z jedna roznica ten drugi jest zablokowany na duzej ilosci trackerow. Sam ostatnio nabilem sobie ratio wysokosci 157 (mozna zrobic duzo wiecej) na zamknietym trackerze za pomoca Azureusa - bez zadnego patcha, tylko ustawionymi odpowiednimi opcjami - sledzenie trackera i zapamietanie seedow logujac sie najpierw z sprawdziwym passkey, a pozniej sciaganie za pomoca zmienionego passkey.

ps I nie wierzcie w cuda, ze ktos nabija sobie ratio powyzej 50 nie korzystajac z zadnych przekretow (mowa o zamknietych trackerach z passkey).

Ostatnio zmieniany przez luminat : 08.02.2006 o godz. 17:14
luminat jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2006, 17:21   #6
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tylko Azerus jest mało bezpieczny, miałem paskudny atak, przez dziurę w javie ktoś mi wsadził trojana i zrobił niezły kipisz na kompie, uszkadzając większość programów.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2006, 17:28   #7
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Po za tym azureus jest zrobiony na javie i ciagnie wiecej zasobow systemowych!!
IceManSpy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2006, 18:06   #8
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Matievoo - spróbuj zainstalować WMP 10 - w nowym Bitcomecie jest funkcja podglądu ściąganych plików wykorzystująca biblioteki WMP. Ich brak objawia się albo blędami cometa, albo zamykaniem go tuż po starcie. A nuż pomoże
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2006, 21:01   #9
Damianos L
Guru
 
Avatar użytkownika Damianos L
 
Data rejestracji: 23.08.2004
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1,199
Damianos L zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ten nowy bitcomet juz nie jest tak blokowany na stronach, bo naprawili w nim jakis blad
__________________
www.klubpumy.pl
www.realmadryt.com
Damianos L jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2006, 21:13   #10
Matievoo
Prison break
 
Avatar użytkownika Matievoo
 
Data rejestracji: 27.11.2004
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 1,298
Matievoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou
@Matievoo - spróbuj zainstalować WMP 10 - w nowym Bitcomecie jest funkcja podglądu ściąganych plików wykorzystująca biblioteki WMP. Ich brak objawia się albo blędami cometa, albo zamykaniem go tuż po starcie. A nuż pomoże
Dzięki Reetou to jest rozwiązanie problemu WMP 10 i wtedy chodzi bit comet
Matievoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.