Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.06.2001, 14:20   #1
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ustawiania, ksiazka adresowa, listy w Outlooku - odzyskiwanie po foracie dysku

Mysle ze kazdy z Was spotkał sie z wymiana systemu na "czysty"

Wiadomo, po takiej zmianie wszystkie ustawienia, listy, i elementy np. Outlooka zostaja wymazane.
Nie ma tam zadnych adresow, ani poporostu nic.

Jestem przekonany, ze istnieje prosty i latwy sposob, aby po instalacji systemu przywrocic wszystkie listy, dokumenty, i adresy.

Probowalem to kiedys robic, no ale, wlasnie, skopiowalem wszystko na plyte backupa ale po wgraniu tego potem zamiast tego co bylo na poczatku (po wgraniu windy) wyskakuje blad ze cos tam jest zle.

Jesli jest osoba, ktora wie co i gdzie trzeba skopiowac, to bardzo prosze o pomoc. Byc moze ja cos zle skopiowalem, byc moze za malo.

Czy spotkaliscie sie z tym ? Moze jest gdzies jakis ukryty i zaszyty na dysku folder ktory trzeba skopiowac zeby chodzilo ?

Pozdro. Dzieki. Gazor
gAzZzZoR jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.06.2001, 16:53   #2
Mickey
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 28.05.2001
Posty: 178
Mickey zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
He he.
Wystarczy że wejdziesz do Menu Narzędzia/opcje, dasz zakładkę Obsługa, przycisk "Folder przechowywania" i tam masz katalog w którym Outlook trzyma wszystkie listy (kopie robocze i katalogi które tworzysz, najlepiej dać jakiś katalog np. Moje Dokumenty/Outllookkkk i wtedy przy instalacji windy napewno sie nic nie straci)

Natomiast co do listy kontaktów to postępujesz następująco:
Menu plik/Exportuj/Książkę Adresową, wybierasz plik textowy CSV, wpisujesz nazwę pliku.
Aby przywrócić listę kontaktów po instalacji windy dajesz Menu Plik/Importuj, wybierasz Inna książka adresowa, plik tekstowy CSV wskazujesz ten plik i po klopocie.
Najlepiej Aby wszystko zapisane bylo w jednym katalogu gdyż oszczędzi ci to szukania.
Mickey jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.06.2001, 17:54   #3
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Mickey (23-06-2001 17:53):
He he.
Wystarczy że wejdziesz do Menu Narzędzia/opcje, dasz zakładkę Obsługa, przycisk "Folder przechowywania" i tam masz katalog w którym Outlook trzyma wszystkie listy (kopie robocze i katalogi które tworzysz, najlepiej dać jakiś katalog np. Moje Dokumenty/Outllookkkk i wtedy przy instalacji windy napewno sie nic nie straci)

Natomiast co do listy kontaktów to postępujesz następująco:
Menu plik/Exportuj/Książkę Adresową, wybierasz plik textowy CSV, wpisujesz nazwę pliku.
Aby przywrócić listę kontaktów po instalacji windy dajesz Menu Plik/Importuj, wybierasz Inna książka adresowa, plik tekstowy CSV wskazujesz ten plik i po klopocie.
Najlepiej Aby wszystko zapisane bylo w jednym katalogu gdyż oszczędzi ci to szukania.
Dzieki, jakos mi te funkcje umknely ....
w koncu inet mam niecaly rok a instalowalem na nowo tylko raz....

Ale cos mi sie wydaje, ze ja skopiowalem te listy z tego katalogu gdzie outlook je przechowywal, a on mimo to wywalil error. Hmmm to sie okaze po nastepnym instalowaniu sysa (czytaj jutro

Jak sie uda - dam zanc, ale juz szczerze dziekuje za dobra rade.

Pozdro. Gazor
gAzZzZoR jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2001, 15:53   #4
oandrzej
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.02.2001
Posty: 14
oandrzej w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a mam pytanie
jak to zrobic z informacjami z grup dyskusyjnych
Pozdrowienia dla wszystkich
oandrzej jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.06.2001, 03:15   #5
Schizoid P.
Bywalec
 
Data rejestracji: 22.05.2001
Posty: 29
Schizoid P. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Teraz to troche późno ale na przyszłość: zrób w outluku backup przed formatem dysku

Ponaddto, po zainstalowaniu ustaw ścieżkę na przyjażny folder U mnie to jest dysk Y - tam też mam ustawione Moje dokumenty

Pozdrowienia dla tych co na placu boju
Schizoid P.
Schizoid P. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Avi +napisy do DVD. Krok po kroku. Jerry from hell DVD-Video 47 23.09.2006 10:43
Pranie #@$%*& ! mr_spock Off topic 55 06.09.2004 12:01
Jak odzyskać skasowane pliki na CD-RW Jozgaw Napędy optyczne CD 7 21.06.2004 07:31
Znacie jakies przdatne komendy z wiersza poleceń ?? Laser Off topic 30 20.03.2003 22:20


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.