Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.01.2008, 17:35   #91
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
drodzy forumowicze, jak Wam si***281; widzi legalno***347;***263; tej transakcji
kuzynka chcia***322;a kupi***263;, ale ma w***261;tpliwo***347;ci
ja te***380;

http://www.allegro.pl/item305832378_...owy.html#photo
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.01.2008, 18:39   #92
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
mozesz kupic ten system legalnie TYLKO wtedy kiedy masz komputer marki DELL - np. laptop
składaki PC w grę nie wchodzą

no i ten "słaby stan wizualny" COA...

poza tym z aukcji wynika, że... ten system musisz zainstalować na zalaczanym komputerze DELL (bo na fakturze ten zlom bedzie widnial razem z tym sys)

moja dobra rada ?
kup system bez zadnych dopiskow na broszurce/plycie cd.

PS

te koszty wysylki 8 zł (za bude + sys) to tez kosmiczny kosmos jest

wg mnie to jeden wielki kant.
__________________
amiga500site

Ostatnio zmieniany przez Patrix : 31.01.2008 o godz. 18:47
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2008, 17:44   #93
Ice
***Fakt jest faktem..***
 
Avatar użytkownika Ice
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Lokalizacja: Thorn (obecnie London)
Posty: 763
Ice zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
tego nie udowodnisz... też kiedyś zabuliłem troche wiecej za wysyłke a na świstku z paczka było napisane mniej...

po telefonie do nich odpowiedzieli, że do tego doliczają jeszcze koszty pakowania i suma sumarum wychodzi taka cena

ale mi też sie to nie podoba.
hmmm z tego co zdarzylem zauwazyc to na angielskim ebay to normalka. kupowalem juz gre za 0,01 Ł gdzie przesylka byla 2Ł poprostu jest to omijanie oplat i trzeba zawsze liczyc cene z przesylka.
__________________
To jest tylko moje zdanie na to całe zamieszanie...

Pozdrawiam Ice
Ice jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2008, 20:54   #94
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Ice Podgląd Wiadomości
hmmm z tego co zdarzylem zauwazyc to na angielskim ebay to normalka. kupowalem juz gre za 0,01 ***321; gdzie przesylka byla 2***321; poprostu jest to omijanie oplat i trzeba zawsze liczyc cene z przesylka.
Na ka***380;dym ebayu.

Mo***380;e nie norma, ale powszechno***347;***263;.

Je***347;li cena+P&P mi nie odpowiada, po prostu nie kupuj***281;, przecie***380; nikt mnie nie zmusza.

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2008, 15:12   #95
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No coż jak to zwykle bywa słynny niedzielny przekręt na Allegro z 17.12.2007r
w pace.

http://katowice.naszemiasto.pl/wydarzenia/825720.html
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2008, 10:37   #96
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Koniec marki PKO Inteligo, uwaga na oszust***243;w!

http://di.com.pl/news/20029,0,Koniec..._oszustow.html
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.03.2008, 11:20   #97
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Wlasnie dostalem maila od banku WBK informujacy mnie ze moja karta debetowa zostala zawieszona - tyle ze mail jest po angielsku, ja nie mam konta w WBK a link do logowania nie prowadzi na www WBK. Jako ze jade na necie po GPRS (neo ma awarie...) to screen dam jak bede mial okazje.

screen:
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"

Ostatnio zmieniany przez REi : 24.03.2008 o godz. 11:25
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.03.2008, 11:37   #98
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mo***380;e i g***322;upie pytanie, ale czasami ludziom si***281; nie che - Zg***322;osi***322;e***347;?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.03.2008, 11:45   #99
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
...ale program pocztowy masz inteligentny
uznał wiadomość za śmieć
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.03.2008, 15:44   #100
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
może i głupie pytanie, ale czasami ludziom się nie che - Zgłosiłeś?
Zglosilem przez odnosnik "Masz Uwagi?" na ich stronie www - mam nadzieje ze to wystarczy bo innego adresu nie znalazlem :/
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.03.2008, 19:13   #101
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Post

Cytat:
Napisany przez REi Podgląd Wiadomości
Zglosilem przez odnosnik "Masz Uwagi?" na ich stronie www - mam nadzieje ze to wystarczy bo innego adresu nie znalazlem :/
Sam dostałem takiego maila dzisiaj choć nie jestem klientem BZWBK i nigdy nie byłem.

Tu trochę informacji na temat

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz...lientow+BZ+WBK
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2008, 10:52   #102
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nigdy nie dostawalem jeszcze takiego spamu - cos gmail sie dziurawy robi
Dostalem dzis taka ladna piramidke...
Kod:
Ten mail zarobi dla Ciebie 15000 zł! 
Usuwając go \"wyrzucasz\" 15000 zł. 

Przeczytaj tego maila do końca a gwarantuje, że nie pożałujesz!  
Nie zmarnuj swojej szansy! 

Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi!  
Warto przeczytać! 

To nie żaden żart! 

Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). 
Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T.Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! 

Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : ) 

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie 
\"wyrzucisz\" tyle forsy (co miesiąc 15000 zł lub więcej). To zależy od 
Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak 
wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli 
moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi 
czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę 
ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też 
gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej 
rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego 
biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile 
osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu 
zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą 
wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do 
tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować 
pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te 
pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000 zł z każdej okazji. 

Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego 
sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub 
z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) 
to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z 
drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć 
sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, 
że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak 
jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! 

To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia 
prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to 
zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego 
kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na 
dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE 
będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, 
klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy 
itp.  


Wszystko czego potrzebujesz to: 

- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), 

- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! 

Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w 
banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Wejdź na WWW.mbank.pl i znajdź 
ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz mieć już 
własne prawdziwe konto w banku. 

KROK 1 
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od 
siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. 
Jak mówi Robert T. Kiyosaki- \"jesli nic nie zainwestujesz - nic 
większego nie zyskasz!\". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej 
zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi!  

Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem): 

\"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej.\" 

CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM 
LEGALNYM! 

To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej 
listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć :). 
Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. 

Oto obecna lista: 


1. Nr konta: 46 1140 2004 0000 3102 4659 7930 

2. Nr konta: 05 1140 2004 0000 3902 4611 2112 

3. Nr konta: 97 1020 3352 0000 1102 0081 0762 

4. Nr konta: 20 1050 1025 1000 0090 4019 4574 

5. Nr konta: 06 1060 0076 0000 3040 0257 4551 

PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz \"xxx\" ze 
względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to 
pieniądze i tak dojdą! 

KROK 2 
Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz 
z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz 
zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później 
konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto 
przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU 
KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE 
BĄDZ ZACHŁANNY! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst 
ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na 
swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do Np. 40 osób (zapamiętaj, że 
40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w 
darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz 
więcej zarobić! 

POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to 
wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic 
innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu. 

\"Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 
tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których 
mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień! \\\" 

Tomasz Watorek , Warszawa\" 

Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO 
MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o 
ocalej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to 
jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku 
tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 
000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 
30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!\" 

Justyna Tojan, Strzelce Opolskie 

\"Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim 
koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd 
wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie 
super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!\" 

Ryszard Bodler, Gdańsk 

\"Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w 
banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie 
zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego 
konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 15000 zł 
(byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy 
kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!\" 

Marcin Kosztyń, Białystok 

Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty 
teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. 

A tutaj troszkę matematyki : 

Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, 
będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić 
poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych 
pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo 
będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani 
programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. 
Ale bądzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla 
utrudnienia. 

Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich 
zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta 
przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie 
wiedziało 200 osób (5 x 40). 

Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 
maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. 

Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób 
(12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje 
konto na 2 pozycje w liście. 

A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela 
(12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ 
NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ! 

I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie 
(12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc 
dostaniesz: 15 625 złotych! (3125 x 5zł). 

Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, 
to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te 
pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś! 

Powodzenia, PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (as) jeszcze, nie 
wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ! 

Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie 
nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł 
\"zaryzykować\" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowie? Bo jeżeli zrobisz to 
co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski! 

Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie! Na 
pewno nie pożałujesz! 

Osoby które będą oszukiwały tzn. nie wpłacały 5 złotych , a wpisywały 
swoje numery kont będą ujawnione! Bardzo proszę podejść do sprawy 
poważnie i uczciwie , w końcu 5 zł. to żaden majątek, a w zamian można 
naprawdę wiele zyskać! Gdyby każdy kto czyta to ogłoszenie wpłacił w/w 
kwotę to rezultat jest prosty do obliczenia, będzie szczęśliwym 
posiadaczem pokaźnej sumki. Miłej zabawy. 
Uczciwość to sens tej zabawy!
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2008, 11:05   #103
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kto by to czyta***322;??

To nie Gmail robi si***281; dziurawy, tylko ludzie maj***261; zawszone kompy i od nich wyp***322;ywaj***261; nasze namiary. Mam jedno konto, kt***243;rego u***380;ywam tylko do Allegro i te***380; dostaje troch***281; spamu. Inne, kt***243;re u***380;ywam tylko do korespondencji z bankami i innymi powa***380;nymi firmami - zero spamu. Konto, kt***243;re u***380;ywam wsz***281;dzie i rozdawa***322;em z niego zaproszenia - 30 - 70 spam***243;w dziennie, oczywi***347;cie wszystko l***261;duje tam gdzie trzeba, mo***380;e z raz na tydzie***324; co***347; si***281; przebije do odebranych.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2008, 15:51   #104
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
To z tymi pi***281;cioz***322;ot***243;wkami to ju***380; staro***263; i przy okazji typowa piramidka finansowa. Natomiast w sprawie WBK to ja ju***380; te***380; dosta***322;em - jednak po polsku - i nawet m***243;wili o tym dzisiaj w telewizji.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2008, 15:54   #105
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Smutne jest to ***380;e ludzie dalej si***281; na to ***322;api***261;...
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.