Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.05.2009, 21:21   #211
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek Podgląd Wiadomości
Odnośnie folii, to InvisibleShieldy są genialne
O to chodzi?

UWAGA! Oszustwa internetowe!-invisible_tape_01.jpg
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.05.2009, 06:35   #212
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Ja kupiłem taką za 2zł - ale jest OK. Wreszcie moge używać Block Recognizera.
Oczywiście nałożyłem źle i mam brzydkie bąbelki (z uwagi na konstrukcje brzegów ekranu nakładanie na wode odpada - nie chciałbym aby coś wpłynęło mi do środka).
Całe szczęście ze z dnia na dzień coraz mniejsze (tak mi sie wydaje), może znikną całkiem?
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2009, 19:25   #213
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Popatrzcie na YT filmiki z IS. To nie jest reklamowy bełkot :-).
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.06.2009, 21:23   #214
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
http://allegro.pl/item673357966_dolc...ginal_100.html
http://allegro.pl/item675996249_dolc...l_super_z.html
http://allegro.pl/item674145410_dolc...one_100ml.html

ostatnio takich walkow jest po 20-30 na kazdy rodzaj perfum...;(
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2009, 06:50   #215
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
podobnie mnie "wydymał"
na Veratimy DL

http://allegro.pl/show_user.php?uid=11746854
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2009, 07:06   #216
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
dziwne.... nie miał ani jednego negatywa...
nawet neutrala
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2009, 07:11   #217
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
dziwne.... nie miał ani jednego negatywa...
nawet neutrala
no dziwne ale prawdziwe też byłem zaskoczony .....

skrzynka tel.zapełniona ,na emalie nie odpowiada

a kasę woził
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2009, 09:09   #218
frog
Żabol
 
Avatar użytkownika frog
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,168
frog niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Do mnie ostatnio zadzwonili STROZE PRAWA zebym sie zglosil w celu zeznania.... JAk sie okazalo w sprawie gostka ktory jakis czas temu (listopad) zrobil mi walka na karte graf. nawet tutaj o tym chyba pisalem. No i wyszlo ze troche tych osob bylo i zrobila sie z tego SPRAWA. No to podpiolem moje zeznania i prosbe zeby scigali go w moim imieniu bo samemu nie umialem sie zmusic i tam isc i zakladac wszystko. Zobaczymy co z tego wyjdzie... W moim przypadku gostek tez nie mial negatywow. Zaczely sie pojawiac dopiero po tym jak kupilem. Taki pech. Ale co tam, jedna na ponad 150 transakcji pechowa takze nie ma zle
__________________

HARDSTYLE IS MY STYLE !!!
frog jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2009, 10:01   #219
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kurcze, tym bardziej wzrasta moje zaufanie do ebay, jak wiedz te sprawy z allegro

miesiac temu kupilem lampe blyskowa slave (taka taniocha do doswietlania zdjec z innego kata niz glowne swiatlo) z mozliwoscia wyboru, na ktory blysk ma reagowac
jak zwykle na ebay - musialem zaplacic w momencie zakupu przez PayPal
koles z HongKongu, kolo poltysiaca punktow (czyli bardzo malo - kilkaset tysiecy na ebay to wcale nie zadkosc w przypadku sklepow)
dwa dni pozniej WYREJESTROWAL SIE Z EBAY
myslalem, ze stracilem lampe, ale zanim zlozylem wniosek o zwrot pieniedzy (na ebay WSZYSTKIE transakcje PayPal sa ubezpieczone - nigdy z tego nie kozystalem, ale Jou moze wiecej zdaje sie powiedziec poytywow na ten temat) postanowilem odczekac - a nuz przyjdzie
i doszla

chybana ebay, gdzie dane PayPal sa bardzo kompletne i aktualne caly czas, oszukiwac troche trudniej - nie wiem, zgaduje
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2009, 10:34   #220
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
uhum , allegro powinno tez zrobić coś w stylu PP.
Albo nawet dac opcję korzystania z PP. Nawet za dopłatą.
Co to jest kilka zł jeżeli w gre wchodzą setki?
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.07.2009, 22:08   #221
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Gadzina18 Podgląd Wiadomości
(...)

Co do zakupów przez Allegro, to ja kupuje tylko z odbiorem osobistym, nigdy bym się nie odważył na opcję najpierw płacę potem ktoś mi łaskawie to wyśle..

Za to na ebay zamawiałem ostatnio kabel PCI-E do swojego Maca z Hong Kongu ;] ciekawostka, dotarł po 3 dniach.. Szybko bezboleśnie ... Kontakt na serio błyskawiczny, do tego wysyłka za darmo o_O... Kiedy ja się tego doczekam u nas?
A kupując na e-bay to było za pobraniem czy z odbiorem osobistym ?

Ja rozumiem, że Ci, którzy zostali oszukani przez OSOBY/FIRMY handlujące na Allegro mają prawo do żalu i złości - ale nie zrzucajcie całej winy na serwis - oni tylko udostępniają narzędzia do handlu - to tak trochę jakby winić właściciela ryneczku warzywnego, że jeden ze sprzedawców sprzedał nam zgniłe ziemniaki
Ja od ponad 4 lat kupuję na Allegro i w sklepach internetowych - owszem jakieś drobne problemy się zdarzały ... ale może mam szczęście, a może zazwyczaj trochę więcej myślę przed zakupem - bo jeszcze nigdy nie miałem problemu typu - że nie dostałem zakupionego towaru itd.
A i nigdy nie kupowałem za pobraniem - przecież to zazwyczaj większy koszt, po drugie większe problemy przy odbiorze itd.
I nikt (no prawie nikt ... niestety) nie wysyła nikomu "z łaski" - zapłacone to i ma obowiązek sprzedający wysłać - chyba logiczne ?

A właśnie kupić coś na zagranicznym e-bay to miałbym stracha ... ostatnio przymierzam się do pierwszego zagranicznego zakupu w sklepie z płytami CD (pisałem o tym w innym temacie) i mimo że sklepy sprawdzone ... to nadal mam dylemat ...

Sorki za taki off topic ... ale musiałem stanąć w obronie tysięcy uczciwych allegrowiczów i wielu uczciwych firm sprzedających na Allegro ... a "czarne owce" zawsze się znajdą ... oszukać mogą człowieka w każdym sklepie czy jest na ulicy za rogiem, czy gdzieś w Internecie - takie są moje doświadczenia - więc nie uogólniajmy ...

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.07.2009, 22:17   #222
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ro - na ebay za pobraniem? z HongKongu? JAK
nie da sie - zajzyj (ze zagladasz to wiem) i przeczytaj pierwsze posty w temacie o zakupach za granica - na ebay przewaznie MUSISZ ZAPLACIC W MOMENCIE ZAKUPU przez PayPal

a czemu nie zrzucac odpwoeidzlanosci na serwis? to serwis skonstuowal model zabezpieczen i to jego dziurawosc powoduje problemy
niestety system stosowany na allegro jest do d. i stad wynika latwosc oszustw
nie chce mi sie wypisywac oczywistych dziur systemu, zreszta po co
teraz juz nic nie zmienia - musieli by przebudowac CALY system, praktycznie poddac w watpliwosc tozsamosc wszystkich uzytkownikow - nie zrobia tego, bo by to byl strzal samobojczy
kupuje i na allegro i na ebay - mam porownanie, ale nie rezygnuje z zadnego z tych serwisow
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.07.2009, 22:19   #223
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,462
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ebay'a się nie bój - mało który sprzedawca w ogóle udostępnia c.o.d. albo c.o.c, za to płacąc paypalem każdy kupujący jest "pod ochroną" - kilka razy byłem zmuszony z tej ochrony skorzystać - to działa, zresztą szybko i sprawnie.

Edit: Nimal był szybszy.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.07.2009, 22:33   #224
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
ro - na ebay za pobraniem? z HongKongu? JAK
nie da sie - zajzyj (ze zagladasz to wiem) i przeczytaj pierwsze posty w temacie o zakupach za granica - na ebay przewaznie MUSISZ ZAPLACIC W MOMENCIE ZAKUPU przez PayPal

a czemu nie zrzucac odpwoeidzlanosci na serwis? to serwis skonstuowal model zabezpieczen i to jego dziurawosc powoduje problemy
niestety system stosowany na allegro jest do d. i stad wynika latwosc oszustw
nie chce mi sie wypisywac oczywistych dziur systemu, zreszta po co
teraz juz nic nie zmienia - musieli by przebudowac CALY system, praktycznie poddac w watpliwosc tozsamosc wszystkich uzytkownikow - nie zrobia tego, bo by to byl strzal samobojczy
kupuje i na allegro i na ebay - mam porownanie, ale nie rezygnuje z zadnego z tych serwisow
1. Pytanko było oczywiście retoryczne - dotyczyło postu jaki cytowałem
2. Wiem, że na zagranicznych e-bay'ach płaci się zazwyczaj zaraz po zakupie PayPal'em - może i ten system jest bezpieczny - ale po prostu jeszcze nie mam tam konta (w PayPal'u), za granicą jeszcze nic nie kupowałem ... ale może i na to przyjdzie czas
3. A co do Allegro - zgodzę się w 100 % z drugą częścią tego co napisałeś - system weryfikacji tożsamości był i jest do d... - niedługo to i dzieci od 13 roku życia będą mieć możliwość zakładania kont "za zgodą Rodziców" ... już to widzę ile zapyta o taką zgodę itd.
Natomiast co do samego Allegro - ja ich nie bronię - też mam sporo zarzutów pod ich adresem - tylko, że - powtarzając to co poprzednio napisałem - nie kupujemy od Allegro tylko na Allegro - i mimo iż rzeczywiście mogli by zadbać lepiej o wiele kwestii - to jednak to nie oni są stroną - więc ja nie potrafię ich za wszystko winić - takie jest moje zdanie i tyle ...

Pozdrawiam
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.07.2009, 20:59   #225
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ja coraz bardziej przekonuje się do zakupów na eBayu, wczoraj zrobiłem kolejny zakup, tym razem z Anglii, no i czekamy Ostatnim razem były 4 dni robocze, zobaczymy jak będzie tym razem. Wiem jedno, nigdy nic już nie zamówię z Austrii, zrobiłem tam pierwszy i ostatni zakup, paczka szła 14 dni roboczych
eBay to solidna firma i nie ma chyba nic bardziej wygodnego od PayPala
Podoba mi się również sprawa realizacji wysyłki, w transakcjach przeze mnie przeprowadzonych paczka wychodziła tego samego dnia, w którym zapłaciłem, żadnego ociągania przez sprzedawcę
Przymierzałem się jeszcze do jednego zakupu z Niemiec, ale przesyłka 20 euro to lekkie przegięcie. Z mojego małego jak narazie doświadczenia z eBayem, najtańsza przesyłka jest z Anglii
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.