Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Uwaga!! Szanowni Forumowicze !! (https://forum.cdrinfo.pl/f5/uwaga-szanowni-forumowicze-19066/)

TOMMYx 27.03.2003 22:58

Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

bas napisa***322;(a)
Tia, pomyślmy, kto mnie kiedyś zwymyślał w jednym z wątków??? Po co włączał się do dyskusji skoro chciał mnie zwymyślać?? przecież mógł to zrobić na priv.
Hmm, pomyślmy, to był... TOMMYx ?
Tak, dokładnie, to byłem ja.
A pamiętasz za co ??
To Ci przypomne, mianowicie, za to, że wyśmiałeś, wyzwałeś i kazałeś wynosić się koledze Masterowi z - jak to nazwałeś - Waszego topic'a "wyścigowego".
A ja po prostu wtrąciłem się i napisałem Ci kilka rzeczy, które uważałem za stosowne w tamtym momencie. Ponieważ fakt, że Master jest młodszy od Ciebie nie oznacza, że nie może brac udziału w rozmowie i że Ty masz go równać z błotem.
Dla przypomnienia, po mojej stronie stanęło wtedy kilka osób, między innymi Sid i Tomgoo.

Nie wiem, dlaczego wspominasz co chwila o tym topic'u, przecież to było tak dawno.

Pamiętam, miałem dokładnie dwa spięcia na tym Forum - jedno z nich było z Tobą.
Jednak tylko Ty do tego wracasz, chociaż to było na samym początku mojej obecności na Forum.

Zresztą sam miałeś już tego typu akcje wcześniej - pamiętasz, jak obraziłeś na "cały świat" kiedy to nie znalazłeś się na liście osób, które otrzymały darmowe czapeczki CDRinfo ?
A pamiętasz, jak kolejny raz obraziłeś się na "cały świat" za to, że nikt Ci nie chciał zmienić napisu nad avatarkiem na "MAJSTER Zlotowy" ?


To by było na tyle.
Myslę, że nie powinieneś więcej wracać do dawnych czasów.
Bo ani ja, ani Ty, ani nikt inny nie jest doskonały.

Pedros 27.03.2003 23:08

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)

ps - ja osobiscie bede tez wywalal posty zawierajace bzdurne informacje

Przepraszam Cię Sid - a kto będzie oceniał, że one są bzdurne??? Ty?
A Ty wiesz wszystko na każdy temat?
A Twoje posty zawsze nie są bzdurne?

Ale jaja - teraz to dopiero poprzedni moderatorzy mają ubaw po pachy - ci co na nich psioczyli i klęli teraz wprowadzają terror. Tak, tak - panowie - rządy silnej ręki. Silnoręki :D

Ludzie - opamiętajcie się - forum to nie jest więzienie.
Zagląda tu mnóstwo ludzi - każdy może mieć własne zdanie - a nie zdanie jedynie zgodne z obowiązującym regulaminem, zdaniem adminów i moderatorów.
A może "... wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze od innych..." :chytry:
A jak ludzie mają swoje zdanie i dyskutują to norlmalne jest, że dyskusja może zboczyć z początkowego tematu. Nikt z Was nigdy nie przegadał całej nocy na róże tematy z kumplami, znajomymi - przy browarach?
I co - rozmawialiście wtedy tylko o pogodzie? Albo o nagrywarkach i najnowszych biosach?
Poza tym ograniczanie Oftopica to poniekąd zamach na wolność - działy tematyczne, to działy tematyczne - ale to w końcu jest OT

A co do wulgaryzmów - każdy język je posiada - to jest historycznie uwarunkowane - a język wiecznie jest żywy ;)
Kwestia konotacji wypowiedzi - jakbym teraz powiedział "co się z Wami dzieje?" miałoby to zupełnie inne znaczenie, niż (i tu pomimo ostrzeżenia TOMMYxa napiszę) jakbym powiedział "popie**** Was?"

Ja osobiście do nikogo z tego forum nie żywię urazy, nie mam ustawionych żadnych ignorów, itp...

A do Ciebie brzuszki - mam jeden wolny klęcznik - reflektujesz? :D Jeśli tak pisz na... priv. :D

PS. Wszelkie banany przyjmę z pokorą właściwą mojemu światopoglądowi. :)
PS2. Jakby ktoś miał do opchnięcia dyby - chętnie kupię :)
Może tez kiedyś będę moderatorem :chytry: ||

Pedros 27.03.2003 23:17

Re: Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)
...
Bo ani ja, ani Ty, ani nikt inny nie jest doskonały.

Zgrabna sentencja - tylko dlaczego wymagasz tego od innych? (vide pierwszy post w tym temacie)

TOMMYx 27.03.2003 23:22

Re: Re: Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

Pedros napisa***322;(a)
Zgrabna sentencja - tylko dlaczego wymagasz tego od innych? (vide pierwszy post w tym temacie)
Ponieważ każdy może być "lepszy", a tym samym Forum będzie inne - "lepsze".

Pawel_k 27.03.2003 23:26

Re: Re: Re: Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)
Ponieważ każdy może być "lepszy", a tym samym Forum będzie inne - "lepsze".
napewno pod batem i na kleczkach forum bedzie "lepsze" a i kto wie moze wkrotce dogonimy niedoscigniony Iraq w jego doskonalosci ??? :blee:

Pedros 27.03.2003 23:28

Dlaczego PANOWIE MODERATORZY usunęliście właśnie post brzuszków?

Nie był niezgodny z regulaminem - zdążyłem przeczytać -
Nie można mieć krytycznego zdania na jakiś temat, na postępowanie innej osoby?
Co tu się do ... dzieje?

cana 27.03.2003 23:30

czy aby dobrze to przemyślane?

po takich bzdurnych ograniczeniach to qrwa nie forum się robi tylko szkólka niedzielna do jasnej cholery

to nie jest metoda

tego typu odgórne nakazy/zakazy nie załawią sprawy klimatu na forum ani tego co się teraz z nim dzieje tylko wzbudzają uzasadnioną IMHO agresję ukierunkowaną na ogłaszającego to

to nie lekarstwo tylko trucizna

jak ktoś może przewertuje to sam zobaczy /proponuję ci TOMMYx popatrzeć w przeszłość forum / ze słownictwo uznawane za obelzywe było kiedyś jak z modów był tylko Majonez i sporadycznie pojawiał się Misiek4 uzywane z umiarem i nikt tego nie pilnował i jakos się kręcilo / po co kodyfikować to co i tak jest ZWYKLE przestrzegane/

ale w częsci swojego postu TOMMYx masz rację /to licytowaniem się : i ja tez tamam i ja i tak dalej :)/ ale większość tego to pieprzenie w bambus!

tymi metodami NIC nie osiągniez poza wnerwieniem userow a to Oni tworzą każde forum a nie moderatorzy / to chciałbym przypomnieć/

mnie to wali czy usuniesz tego posta czy nie ale chciałeś opini to ją masz
mnie się to nie podoba/ zreszta po emailach które mi zasyganalizowały że "fajna" dyskusyjka się toczy mniemam ze innym się to tez nie podoba
cos Ci mówi słowo umiar?

Master: TOMMYx w takim bojowym wydaniu to nie ostatnia deska ratunku tylko ostatni gwóźdź do trumny bo gdzieś zgubił się umiar naszemu koledze /a mozę się jeszcze klimat forum zgubić/ i między perełkami które warte są wprowadzenia za dużo śmiecia się znalazło
pozdro
ps TOMMYx to tylko taka mała ;) krytyka a podobno prawdziwa cnota krytyki się nie boi 8)
cisnie mi sie na klawiórkę jeszcze parę innych przysłow i wszyscy wiedzą o jakie chodzi :)
IMO w optymalnym państiw powinno być jak najmniej zakazów a jak najwięcej wolności dla jednostki a tu wygląda to na coś całkowicie odwrotnego

/||\aster 27.03.2003 23:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

Pawel_k napisa***322;(a)
napewno pod batem i na kleczkach forum bedzie "lepsze" a i kto wie moze wkrotce dogonimy niedoscigniony Iraq w jego doskonalosci ??? :blee:
Popatrz sobie na forum tweak'a, wiem ze tam sie udzielasz i powiedz mi jak tam sprawa wyglada, wszystko jest spoko. TOMMYx chce zaporowadzic jako taki pozadek tutaj na forum, zeby bylo przejrzyscie. Pozostalym nowym moderatorom sie to nie udalo, straszyli i mieli bezpodstawne bunty. Moze TOmmyxowi sie uda zaporowadzic pozadek

brzuszki 27.03.2003 23:31

o dziwo jeszcze mogę pisać odpowiedzi - jakieś niedopatrzenie? panowie
modziarcy?8)

Yahol 27.03.2003 23:33

Tommyx & Sid -
uprzejmie prosze o wyjasnienie, powodu usuniecia mojego postu z forum.
Jednoczesnie informuje, ze ten fakt zglaszam Administratorom forum.
Jaja panowie to moge robic ja a wy macie sie z tego wytlumaczyc.
Skonczyly sie zarty, zaczely sie schody.

Pedros 27.03.2003 23:33

Ano niech i tak będzie:
Trza zgłosić wniosek o wotum nieufności dla moderatorów.
Kto jest przeciw - odejść od ściany i opuścić ręce:chytry:

PS.
Yahol ma rację - jego posta też zdążyłem przeczytać.

Zeus 27.03.2003 23:37

Panowie
Wywalanie postow wprowadza DUUUZY balagan w topicu wiec jak juz wywalacie to chociaz napiszcie ze post Pana XXX zostal wywalony z przyczyn regulaminowych.

Ps. mnie sie wywalanie postow tez niepodoba.
Pozdrawiam

TOMMYx 27.03.2003 23:38

Cytat:

Yahol napisa***322;(a)
Tommyx & Sid -
uprzejmie prosze o wyjasnienie, powodu usuniecia mojego postu z forum.
Jednoczesnie informuje, ze ten fakt zglaszam Administratorom forum.
Jaja panowie to moge robic ja a wy macie sie z tego wytlumaczyc.
Skonczyly sie zarty, zaczely sie schody.

Oczywiście, już wyjasniam.

Post zawierał wulgaryzmy, więc tak, jak to napisałem w pierwszym post'cie, będę usuwał cały post, a nie "gwiazdkował".

Czy naprawdę jest tak trudno użyć innego słowa zamiast tych wulgaryzmów.

PS" Proszę zgłaszać, w razie potrzeny, mogę podać ewentualne namiary na administrację."

brzuszki 27.03.2003 23:38

mój post,krytyczny acz zgodny z regulaminem również został usunięty.
Czas chyba zrobić porządek z pańciami.
Niech sobie założą swoje prywatne forum i tam robią co chcą - o ile ktoś je odwiedzi.

Pawel_k 27.03.2003 23:39

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!
 
Cytat:

/||\aster napisa***322;(a)
Popatrz sobie na forum tweak'a, wiem ze tam sie udzielasz i powiedz mi jak tam sprawa wyglada, wszystko jest spoko. TOMMYx chce zaporowadzic jako taki pozadek tutaj na forum, zeby bylo przejrzyscie. Pozostalym nowym moderatorom sie to nie udalo, straszyli i mieli bezpodstawne bunty. Moze TOmmyxowi sie uda zaporowadzic pozadek
wiesz na tweak'u wszelkie wulgaryzmy sa automatycznie przez skrypt zmieniane na ciach'y - tutaj odrazu wywala ci posta a kto wie moze nawet dostaniesz bana :blee:
poza tym tamto forum jest wieksze i jakby lepiez zarzadzane - moze poprostu tamte mody niestaraja sie byc swietsze od Papieza :blee:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.