Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 27.03.2003, 18:33   #1
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Exclamation Uwaga!! Szanowni Forumowicze !!

Ostatnimi czasy kilka rzeczy zmieniło się na Forum.

Każdy chyba zauważył, że coraz częściej spotykamy się z topic'ami, wypowiedziami, komentarzami, które pozbawione są wartościowej treści, wyczerpujących odpowiedzi, które pomogą w rozwiązaniu danego problemu, które zawierają w sobie niepotrzebne dodatki typu "wulgaryzmy".

Najwyższy czas na kolejne zmiany.

Po pierwsze: czy jesteście w stanie udzielać wypowiedzi bez używania przekleństw ? Na 100 % tak, więc po co wstukiwać te kilka literek więcej, a jak już ktoś musi, może użyć innego słowa, wyrażenia, które także w wystarczającym stopniu podkreśli konkretną myśl.

Dlatego też od tej pory, każdy post, w którym będzie występował wulgaryzm, będzie usuwany. Nie będzie już poprawiany "gwiazdkami".

Chciałem jeszcze zaznaczyć, iż osoby, które najczęściej wykorzystują w swoich post'ach wulgaryzmy, poniosą konsekwecje, adekwatne, do wypowiedzi na Forum. Rozliczane będą nie przez nas - Moderatorów, lecz przed Administratorów CDRinfo.

Po drugie: może człowieka szlag trafić, gdy otwierając dany topic, zamiast wyjaśnienia problemu lub wskazówek, pomocnych w jego wyjaśnieniu, widzi tekst typu "też tak mam", "u mnie jest to samo", "ja tez tego nie wiem", "też się nad tym zastanawiam", etc...
Takie wypowiedzi nic nie wnoszą, a co gorsze, robią bałagan na Forum.
Zanim człowiek przeczyta ewentualne rozwiazanie, musi przebrnąć przez kilka takich post'ów. I w tym momencie tracimy nasz czas, nasze pieniądze (modemowcy) i jednocześnie tracimy zaufanie, chęć na dzielenie się problemami z pozostałymi Forumowiczami, a nawet chęć na kolejną wizytę na tym Forum.
Przemyślcie, proszę, tą kwestię i sami powiedzcie, czyż tak nie jest ??

Po trzecie: wszelkie sprzeczki, kótnie pomiędzy Userami proszę rozwiązywać poza Forum. Jest przecież kilka możliwości: PM, GG lub inny komunikator, czat, e-mail.
Topic'i, których treść będzie zawierała wulgarną wymianę zdań, będą usuwane ze skutkiem natychmiastowym, bez jakiegokolwiek ostrzeżenia.

Po czwarte: pragnę przypomnieć, iż w prawdzie jest to dział Off Topic, ale nie róbmy z niego "takiego czegoś", jak niedawno rozreklamowane/"rozspamowane" forum "na każdy temat".


To byłoby wszystko, co w tej chwili miałem do zakomunikowania.

Wszelkie komentarze dotyczące stricte powyższego tekstu są mile widziane a nawet wskazane.


Pozdrawiam. TOMMYx
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.