Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.03.2003, 00:56   #46
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
jacoob napisa***322;(a)
a ty co Master nagle taki obrońca ucieśnionych ?
Nagle? To proste tutaj sa zmiany potrzebne wiec o co chodzi?
Gdyby ten topic zalozyl Monter by nie bylo komentarzy, zaraz Ban i nara, wykorzystujecie tylko to ze TOMMYx jest nowym moderatorem i to wszystko. Nie jestem zadnyum obronca, gdybys zauwazyl to ja sie staram nie czepiac ludzi, jak ktos sie czepia mnie to odplacam tym samym.


ZAZDROSC WAS ZZERA, to widac. Mysliscie sobie napewno "Dlaczego on zostal moderatorem a nie ja. Przeciez jestem tutaj dluzej, mam wiecej postow..."
Pogodzicie sie z tym, ze nie jestescie moderatorami, moze nie zablysneliscie wiedza, jestescie za krotko, albo poprostu redakcja was nie lubi.

Cytat:
jacoob napisa***322;(a)
Rozumiem musisz być grzeczny bo ktoś granat w TYŁKU może wyjątkowo źle odebrać i usunąć Ci posta [/B]
Nie ma tam wulgaryzmow wiec o co chodzi?
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.03.2003, 01:04   #47
mapsajm
odeszły MAJSTER
 
Avatar użytkownika mapsajm
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Lokalizacja: miasto Łódź
Posty: 1,183
mapsajm niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
/\aster napisa***322;(a)
[...]
Mysliscie sobie napewno "Dlaczego on zostal moderatorem a nie ja. Przeciez jestem tutaj dluzej, mam wiecej postow..."
[...]
jednego jestem pewien, aster:
my nie myślimy tak, jak ty!!! ale keep trying...


Cytat:
Nie ma tam wulgaryzmow wiec o co chodzi?
o to, że twoja odpowiedź mogłaby zostać np. przeze mnie uznana za obraźliwą. nie chce mi się z tobą gadać.
mapsajm jest offline  
Stary 28.03.2003, 01:07   #48
bas
MAJSTER zlotowy
 
Avatar użytkownika bas
 
Data rejestracji: 16.05.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,097
bas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
/\aster napisa***322;(a)
Gdyby ten topic zalozyl Monter by nie bylo komentarzy, zaraz Ban i nara,
Monter jest osobą na tyle inteligentną, iż nie napisał by tego w taki sposób gdyż byłby wstanie przewidzieć odbiór takiego postu.
Cytat:
/\aster napisa***322;(a)

ZAZDROSC WAS ZZERA, to widac. Mysliscie sobie napewno "Dlaczego on zostal moderatorem a nie ja. Przeciez jestem tutaj dluzej, mam wiecej postow..."
Pogodzicie sie z tym, ze nie jestescie moderatorami, moze nie zablysneliscie wiedza, jestescie za krotko, albo poprostu redakcja was nie lubi.
Tak, Tak wszyscy na moderatorów, będziemy się wzajemnie moderować!!!


Facet/chłopcze/dziecko(niepotrzebne skreślić) czytaj to co piszesz zanim wyślesz bo prawie się udławiłem czytając Twojego posta.
__________________
Mój mail
bas jest offline  
Stary 28.03.2003, 01:14   #49
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
/\aster napisa***322;(a)
Nagle? To proste tutaj sa zmiany potrzebne wiec o co chodzi?
Gdyby ten topic zalozyl Monter by nie bylo komentarzy, zaraz Ban i nara, wykorzystujecie tylko to ze TOMMYx jest nowym moderatorem i to wszystko. Nie jestem zadnyum obronca, gdybys zauwazyl to ja sie staram nie czepiac ludzi, jak ktos sie czepia mnie to odplacam tym samym.


ZAZDROSC WAS ZZERA, to widac. Mysliscie sobie napewno "Dlaczego on zostal moderatorem a nie ja. Przeciez jestem tutaj dluzej, mam wiecej postow..."
Pogodzicie sie z tym, ze nie jestescie moderatorami, moze nie zablysneliscie wiedza, jestescie za krotko, albo poprostu redakcja was nie lubi.



Nie ma tam wulgaryzmow wiec o co chodzi?
1. zmiany tak ale nie takie bo to droga do nikąd

2.możliwe że byś się zdziwil bo Monter nie banowal na lewo i prawo /TOMMYx też jak do tej chwili tego nie robi/ a komentarze by były i to podobne do tych co tu są / nie chodzi o osobe ktora to wprowadza tylko co chce wprowadzić,
nie traktujmy tego jako ataku na osobę, tylko na jej pomysł który jak musiałeś zauważyć dała pod osąd forumowiczom a to jest kolosalna różnica

3.fakt ZAWSZE CHCIAŁEM BYĆ modem na offtopic bo to fajny dział burdel totalny by był powiadam Wam 8) i dlatego na pewno jestem zazdrosny i nie sypiam po nocach ze ktoś inny został moderatorem a nie najlepszy mozliwy o boskiej prezencji i autortecie ( ze nie wspomnę o inteligencji )cana 8)
4. zależy jak na to patrzeć / kryteria zaliczania słów do wulgaryzmow nie zostały określone /

narka
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline  
Stary 28.03.2003, 01:24   #50
mapsajm
odeszły MAJSTER
 
Avatar użytkownika mapsajm
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Lokalizacja: miasto Łódź
Posty: 1,183
mapsajm niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
cana napisa***322;(a)
[...]

3.fakt ZAWSZE CHCIAŁEM BYĆ modem na offtopic bo to fajny dział burdel totalny by był powiadam Wam 8) i dlatego na pewno jestem zazdrosny i nie sypiam po nocach ze ktoś inny został moderatorem a nie najlepszy mozliwy o boskiej prezencji i autortecie ( ze nie wspomnę o inteligencji )cana 8)
[...]

narka
masz rację - byłbyś boskim modziem. ta prezencja, poczucie humoru, inteligenca...
mapsajm jest offline  
Stary 28.03.2003, 01:28   #51
jacoob
Jacoob Member
 
Avatar użytkownika jacoob
 
Data rejestracji: 31.08.2001
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 762
jacoob niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
/\aster napisa***322;(a)


ZAZDROSC WAS ZZERA, to widac. Mysliscie sobie napewno "Dlaczego on zostal moderatorem a nie ja. Przeciez jestem tutaj dluzej, mam wiecej postow..."


Nie wkładaj swoich myśli w cudze głowy bo jeżeli chodzi o chęć moderowania , no cóż ciebie jakoś nie wybrano
Cytat:
/\aster napisa***322;(a)
Ja takze zlozylem moja aplikacje na zostanie moderatorem, ale wyslalem ja Miskowi na priv
punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ?
__________________
Pozdrawiam Jacoob

Ostatnio zmieniany przez jacoob : 28.03.2003 o godz. 01:33
jacoob jest offline  
Stary 28.03.2003, 01:32   #52
mapsajm
odeszły MAJSTER
 
Avatar użytkownika mapsajm
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Lokalizacja: miasto Łódź
Posty: 1,183
mapsajm niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
jak znam życie, było to dawno i nieprawda...
mapsajm jest offline  
Stary 28.03.2003, 02:00   #53
mapsajm
odeszły MAJSTER
 
Avatar użytkownika mapsajm
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Lokalizacja: miasto Łódź
Posty: 1,183
mapsajm niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Arrow Uwaga!! Szanowni Forumowicze !! - cd

ostatnio zauważyłem dziwną tendencję do zamykania ciekawych postów na offtopic. żywotny post musi unikać popularności, by mógł przetrwać w rozgardiaszu wojennej zawieruchy, gdzie wali się z kłódek we wszystko, co przypomina chociaż wyglądem ognisko oporu.

ten wątek pragnę kontynuować
mapsajm jest offline  
Stary 28.03.2003, 02:04   #54
jacoob
Jacoob Member
 
Avatar użytkownika jacoob
 
Data rejestracji: 31.08.2001
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 762
jacoob niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Chciałem kontynuować moja odpowiedz została usunięta (czyżby została uznana za wulgaryzm a może za bzdurę? )
__________________
Pozdrawiam Jacoob
jacoob jest offline  
Stary 28.03.2003, 02:05   #55
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Topic został zamknięty, ponieważ zaczęły pojawiać się posty nie związane stricte z tematem.

Tak więc proszę nie kontynuować go.

PS" Jak już ktos napisał wcześniej, nie należy skupiać się na osobie, która go stworzyła, ale na treści tamtejszego topic'a."
 
Stary 28.03.2003, 02:41   #56
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mozecie mi wyjasnic tak na spokojnie o co walczycie? bo wychodzi mi ze najwiekszym problemem jest zakaz bluzgania w postach?
Dobrz rozumiem? Taka walka o totalna wolnosc slowa i brak jakichkolwiek zasad?

Przeczytalem wskazany watek. Nie przeszkadza mi zupelnie kasowanie postow z miesem - wszystko mozna powiedziec nie korzystajac z wulgaryzmow. A i korzystanie z nich za dobrze nie swiadczy o czlowieku czego by nie mowic. Oczywiscie spelniaja pewna role ale raczej w jezyku mowionym jako rozladowanie emocji. W wypowiedziach pisemnych traczej nie sa potrzebne bo i napisanie sensownego postu troche trwa i powinno dac czas na ochloniecie.

Zgadzam sie z jednym - dziwny to pomysl kasowania postow "odgornie " uznanych za bzdurne. Mysle ze tu Sid chcial dobrze ale sie zagalopowal.

Jedna sprawa - po co tyle emocji? Nie mozecie na spokojnie sobie wyjasnic co komu doskwiera?

Pozdrawiam wszystkich po obu stronach barykady 8)
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline  
Stary 28.03.2003, 06:35   #57
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
wyspalem sie, odpoczalem i co widze? ze przez to ze forum chodzilo wczoraj koszmarnie wolno i nie chcialo mi sie czekac na zaladowanie strony i nie odpowiedzialem masterowi na jego post na samym poczatku topica zrobil sie burdelik i na moja glowe troche polecialo



co to sa bzdury?

juz tlumacze
bzdura to jset to jak ktos pisze ze do zwolnienia pracy ngrywarki (NAGRYWANIA) sluzy program CD bremse...

i takich tekstow wiecej puszczac nie bede
nie znam sie na wszstkim - dlatego nie wypowiadam sie w postach jaki kupic monitor, karte graf (bo moge polecic tylko to co mam - lub przed tym przestrzec), nie ma mnie na dvd forum, nie udzielam sie w sprawach zwiazanych z p2p (z wyjatkiem podstaw eDOnkeya) - i tak dalej - staralem sie zawsze podawac informacje sprawdzone i pelne - czy zauwazyles gdzies moj blad? jesli tak to czemu go nie wskazales i nie poprawiles? zalezy mi na wytykaniu moich bledow - bo sam sie ucze



a wy sie kloccie dalej - bo to troche nie moja sprawa

master i tommyx z jednej - reszta z drugiej, maps w oblokach (jak na boga przystalo), ja sie smieje i ide na zajecia - mam naprawde waznejsze rzeczy na glowie niz czytanie docinkow (ktore w tym poscie wybitnie mi sie nei naleza) - a wczoraj musialem isc spac jak czlowiek ktory 4 dni zasuwal na najwyzszych obrotach (zakladam ze Bas wie o czym mowie)

yahol - nie mam zamiaru znikac z forum tylko dlatego ze nei podoba ci sie moja twarz - nawet wiecej - patrzac i czytajac twoje 'gowna zawiniete w sreberka' pod moim adresem nawet sie z tego ciesze - zawsze to jedna obraza mniej, choc z drugiej strony - forum bez ciebie wygladalo by troche inaczej

ps. wczoraj od godziny 21.40 nie robilem tu nic - wiec prosze mnie nie mieszac do spraw ktore mialy miejsce PO tym czasie
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.

Ostatnio zmieniany przez -Sid-The-Rat=> : 28.03.2003 o godz. 06:52
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 28.03.2003, 07:33   #58
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
do jasnej cholery

Czy wy musicie sie wiecznie klucic na forum?
Czy nie potraficie zrobic nic innego?

Czesc userow zachowuje sie jak rozkapryszona panienka i potrafi jedynie krytykowac.
Osobiscie zgadza sie z Tommyxem np w sprawie kultury na forum - popieram kasowanie takich postow.

Moze Ci najbardziej niezadowoleniu napisza wreszcie cos konstruktywnego a moze sama wyznacza modow z ktorych beda zadowoleni?
BD jest offline  
Stary 28.03.2003, 09:39   #59
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
@BD:
Tak zaliczam siebie do tych najbardziej niezadowolonych.
Jak dotychczas, nie wykłócałem się na forum, przynajmniej nic o tym nie wiem.
Nie odzywałem się ani słowem, gdy Tommyx został modem.
Chociaż czytając uzasadnienie SoBala, pomyślałem: Odbiło im kompletnie, wpuścić lisa do kurnika, zrobi porządek z kurami.
@Tommyx:
Twój post o nowych zasadach na forum, odbieram jako ultimatum i jest on dla mnie nie do przyjęcia.
Skasowanie zaś mojego postu, jest po prostu samowola i chamstwem!
Użyte tam wyrażenia, które ty odbierasz jako wulgaryzmy, maja swoje uzasadnienie w tekście i ich użycie jest zasadne. (odwołam się tu do twórczości Joyca i Millera, choć z cala pewnością do takiej literatury jeszcze nie dorosłeś) Liczy się sens wypowiedzi i jej ekspresja, pojedyncze słowo, nawet wulgarne, nalezy rozpatrywać w kontekście całego tekstu.
W moim poście była zawarta krytyka twojego postępowania i skasowanie go odbieram jako cenzure ***8211;tak, cenzure .
Napisałem tam: zapomniał wół jak cielęciem był? Zapomniał!
Źdźbło w oku bliźniego znajdziesz, a belki w swoim nie?
Z takim dyktatorskim podejściem, daleko nie zajedziesz.
@Sid:
Nie podoba mi się i nie lubię twojej postawy, tu na forum.
Twojego zadęcia i bufonady. Twoich buńczucznych zapowiedzi, jak to zrobisz i jak to jest wspaniale.
I żadnego realnego działania.
Twoje zapędy, aby oceniać, czy dany post jest bzdurny, czy nie ***8211; to czysty Kafka, na jakiej podstawie? Z jakiej racji dajesz sobie takie prawo? Co cie do tego upoważnia?
Dla jednych ***8222;bzdura***8221;, może być bzdura, dla innych próbą wypowiedzi, a może prowokacja. Nie tobie to oceniać.
Nie wiem jaki jesteś e realu, ale na forum, niektóre twoje wypowiedzi brzmią, dla mnie, wręcz groteskowo.
Nie dam ci tej satysfakcji i jeszcze jakiś czas zostanę na forum, żeby zobaczyć jak się sytuacja rozwija. Będziemy wiec musieli się tolerować przez ten czas.

Tak napisałem do Majoneza, e-maila z protestem przeciw działaniu Tommyx`a i oczekuje na reakcje. Do Majoneza właśnie, bo odbieram go jako osobę najbardziej kompetentna w działaniach moderatorów na forum i z największym doświadczeniem.
 
Stary 28.03.2003, 10:00   #60
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tak a propos, byl tu podobny w tresciach topic w ktorym byly wypowiedzi "nie po linii" gdzie byly glosy niezadowolenia i rozne opinie na temat Tommyx jako moderatora. Zostal on sprytnie wyciety przy okazji przenosin portalu i dwudniowej przerwy w dzialaniu forum. Wiec ja sie pytam, po diabla jest teraz ten i to zalozony przez wlasnie Tommyx'a? Odechciewa mi sie pisania jak widze zapedy cenzorskie moralizatorow, ktorzy sami o malo co nie zostali zbanowani za podobne ekscesy, linkow nie podam bo na prozno ich szukac w wyszukiwarce - zostaly wyciete. Ale co tam, jak to mowia nie moja piaskownica i nie moje zabawki. Idea zrobienia z tego forum przedszkola czy szkolki niedzielnej dla grzecznych dzieci jest po prostu chora a potem nikt nie wie dlaczego zle sie dzieje na forum. Moge teraz spokojnie powiedziec cytujac slowa Grzeska Halamy "ja wiedzialem ze tak bedzie...wiedzialem"
Tylko po co ja to wlasciwie pisze...
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.