Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.03.2003, 16:44   #76
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Dawno mnie tu nie bylo i widze ze jest coraz gorzej. Nie ma dnia zeby ktos tu sie nie klocil. Chyba zapominacie czemu sluzy forum....

Cytat:
Plemnik napisa***322;(a)

Moge napisac ze sie z Toba nie zgadzam albo moge napisac ze "jestes po**** kut* gow* wartym" - rozumiesz juz o co mi chodzi? Chyba nikt nie chce przyzwolenia na takie wypowiedzi jak powyzej.
NIGDY nie bylo i nie bedzie zezwolenia na takie wyrazenia. To juz nie sa jakies wulgaryzmy tylko obrazanie innych uzytkownikow. Juz kilka osob za takie cos polecialo po mojej interwencji (za kacapy, chu*e itd).

Nikt nie dostal poczty jezeli byla ona wyslana na @cdrinfo.pl bo cos ostatnio ta poczta nie dziala

Jak tak dalej bedzie to nie bedzie dalszej racji bytu dla tego forum. Bo poobrazac to sie mozecie w komentarzach na onecie lub gdzie indziej.

Bluzgi nie...ale wycinanie postow bo tak sie komus podoba rowniez nie.
Jezeli ktos ma jakies zachowane posty, ktore wg niego zostaly nieslusznie skasowane to niech sie zglosi na PM.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.03.2003, 16:47   #77
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

cena zawarl wszystko co mam do powiedzenia w tym topiku. szczegolnie podoba mi sie maximum wolnosci i minimum zakazow
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline  
Stary 28.03.2003, 16:54   #78
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Bartez napisa***322;(a)
Dawno mnie tu nie bylo i widze ze jest coraz gorzej. Nie ma dnia zeby ktos tu sie nie klocil. Chyba zapominacie czemu sluzy forum....

Witaj Bartez miło twojego awtarka zobaczyć
to nie nowa kłótnia / a raczej dosyć ostra i jadowita miejscami wymiana zdań 8) / tylko next odcinek starej czyli nic nowego na starych śmieciach

problem leżący u podstaw topica został wyjasniony
...i stalo się światlo i niech tak pozostanie /ciut za wczesnie na takie klimaty ale jak już przyszły to nie bedę ich wypraszał /

amen
cana In Extremo powered
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline  
Stary 28.03.2003, 16:57   #79
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Bartez napisa***322;(a)
Bluzgi nie...ale wycinanie postow bo tak sie komus podoba rowniez nie.
Jezeli ktos ma jakies zachowane posty, ktore wg niego zostaly nieslusznie skasowane to niech sie zglosi na PM. [/B]
I to jest wlasnie to o czym mowilem - z kasowania "bzdur" sam Sid sie wycofal w sumie, a co do bluzgow to napisalem to co napisalem bo niektorym wydaje sie ze jak ktos bedzie czynnie walczyl z rozprzestrzeniajacym sie na forum chamstwem (kasujac posty) to juz jest to ograniczenie wolnosci wypowiedzi.

Co ma jedno z drugim?

Wolnosc wypowiedzi to jedno a zakaz uzywania slow powszechnie uznawanych za obrazliwe to zupelnie co innego - takie jest przynajmniej moje zdanie.
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline  
Stary 28.03.2003, 17:15   #80
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Yahol napisa***322;(a)
@Sid:
-co do 'merytoryki' - nie
-co do 'reszty' - tak, bufonada i dziecinada.
Takie jest moje odczucie i tak to traktuje.
Temat uwazam za zamkniety nie widze sensu ciagnac go dalej, bo nic do niego nowego nie wniose

dzieki yahol - o taka odpowiedz mi chodzilo

mayonez przecztal watek - i... i... mial cos napisac ale pewnei meczy angielski znowu - byl WKURZONY, BARDZO wkurzony
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 28.03.2003, 17:16   #81
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... ojej, ale mi się w urodziny trafił topic boje się, że mi Kilkenny przestanie smakować jak jeszcze parę postów takich poczytam, mam tylko jedną prośbę do Sid'a i Tommyx'a: moderujcie z wielką ostrożnością, władza naprawdę potrafi wypaczyć niejeden zdawałoby się twardy charakter, 3 razy pomyślcie zanim coś popsujecie, a popsuć łatwo.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Stary 28.03.2003, 17:22   #82
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Zetoxa napisa***322;(a)
... ojej, ale mi się w urodziny trafił topic boje się, że mi Kilkenny przestanie smakować jak jeszcze parę postów takich poczytam, mam tylko jedną prośbę do Sid'a i Tommyx'a: moderujcie z wielką ostrożnością, władza naprawdę potrafi wypaczyć niejeden zdawałoby się twardy charakter, 3 razy pomyślcie zanim coś popsujecie, a popsuć łatwo.
Witam!

madre slowa madrego czlowieka.

szacun
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline  
Stary 28.03.2003, 18:21   #83
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
dzieki yahol - o taka odpowiedz mi chodzilo

mayonez przecztal watek - i... i... mial cos napisac ale pewnei meczy angielski znowu - byl WKURZONY, BARDZO wkurzony
OK!
Widze, ze nic sie nie zmienilo. Temat zostal rozwodniony, umrze smiercia naturalna, wszyscy zapomna i bedzie OK.

Otoz ja sie na to nie zgadzam!

Tu chodzi o zasady, zasady rzadzace na forum.
Pewnego dnia mod B albo C, stwierdzi, ze bedzie kasowal posty zawierajace czasowniki regularne, (gdyby jeszcze wiedzial, o co w nich chodzi), a mod D abo E, ze bedzie kropkowal wszystkie wyrazy zawierajace litere K.
I co?
I nic, pogadamy, pogadamy, ktos odejdzie, ktos przyjdzie, swiat sie nie zawali.
Otoz nie, syf zostanie i bedzie narastal.
To co sie dzieje, samowola, brak reakcji na krytyke, budzi moj sprzeciw. Tak zostac nie moze.
W koncu, po cos zostal stworzony REGULAMIN, w bolach i jekach, ale jest i obowiazuje. nie modom decydowac co beda do niego dodawac a co ujmowac.
I przeciw temu protestuje.
I oczekuje reakcji. Swoje racje przedstawilem. Jezeli za malo, moge postarac sie rozwinac, musze miec tylko odzew i chec drugiej strony na dyskusje.

Ps:
@Sid:
gratuluje nowej fuchy, widze, ze zostales rzecznikiem prasowym Majoneza.
Nie ma to jak miec dobre kontakty z gora.
Ja raczej przejde na kontakty z "dolem"
No wiesz, Asmodeusz, Belzebub
 
Stary 28.03.2003, 18:34   #84
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Czytam z wielka uwaga - 30 marca juz niedlugo, chociaz kto wie,jesli ktos sie tak uczepil "wadzy" to przy takim zagrozeniu bytu Forum
odejscie bedzie traktowane jako "ucieczka z pola walki", a to nie uchodzi serdeńko - nieprawdaż.
A powaznie - ( Bartek poswiadczy, ze to nie wulgaryzm ale gwara) - na wiosne w rozum wam pizło?
Nadmiar modow ( cenzorow - wyjasnienia Majonez) nie przeszedl w jakosc
po raz drugi - czy warto czekac na 3 raz. Chociaz właściwie to mi wszystko jedno - to co bylo , a o czym pisał Pedros, ze żyliśmy bez modow i bluzgów ( bo byly tępione lub ignorowane w odpowiedziach) nie wroci
bgn jest offline  
Stary 28.03.2003, 18:45   #85
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
yahol - skonczy sie tak ze powstanei nowy regulamin

prosilbym o jasnosc - chetnie sie dowiem wiecej - co i jak jest zle - prosze jednak nie popadac w groteske - uwagi o modach ABC kasujacych wyrazy z literka K sa wlasnei przykaldem nic nie wnoszacego pustoslowia
zdajemy sobie sprawe (przynajmniej ja zdaje - juz) o co chodzi - dobra - z mojej strony wolna amerykanka - piszcie co chcecie - ale pamietaj yahol ze to ty chciales ostrosci w moderowaniu (konkretnie usuwaiu elementow zaczepnych)

po drugie - co bys zrobil gdybys na forum przeczytal ze podkrecisz nagrywarke lg 24x na 32 wgrywajac do niej taki to a taki bios, zrobil to i okazalo sie ze wszedziej indziej tylko poza tym postem wiadomo ze tej nagrywarki sie nei podkreci? takie bzdury chce wywalac (kilka juz bez rozglosu polecialo) - i tu bedzie decydowac moja wiedza i widzimisie ktorego tak nie lubisz [tak wiem - ty bys sie upewnil - ale sa ludzie ktorzy tego by nie zrobili - warto poswiecic troche zachodu i ich przed klopotami ustrzec]
czy cos ci sie w tym nie podoba? czy uwazasz to za blad?

zdajesz sobie sprawe ze gdybym kasowal bzdury w twoim tego slowa rozumieniu (w takim najgorszym dla mnie - czyli teksty niepoprawne politycznie) to niewiele by tu zostalo? i pewnei wiesz (chyba ze nie czytasz moich postow) ze tego nie robilem, nie robie i nie bede robil

wiec prosze zejdz z MOJEGO widzimisie i zapedow - moje reguly sa jasne - cracki, seriale, beszczelne reklamy - WON, glupoty mogace sprawic innym klopoty - WON, bluzgi stosowane jako przecinki a nie uzasadniona czesc zdania/wypowiedzi - WON! [wiesz ze wycinam tylko extremalen przypadki] i zadnego zamykania postow! -> czy cos z tego wachlarza jest nieteges?

marzy mi sie forum na ktorym czlowiek pytajacy o standardy zapisu danych na plycie uzyska odpowiedz... bylem w szoku ze na tego posta nie bylo zadnej odpowiedzi, bylem tez w szoku jak popatrzylem na ilosc odwiedzin dzialu cdr... czesc z was tam nei byla od miesiecy! wiem ze to nierealne - ale snic mi wolno

tekst o atache prasowym pozostawie bez komentarza
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 28.03.2003, 18:45   #86
eloise
Dobry Człowiek
 
Avatar użytkownika eloise
 
Data rejestracji: 30.07.2002
Lokalizacja: PolSKA
Posty: 840
eloise niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
o kurcze!

ale tu sie mlyn robi
eloise jest offline  
Stary 28.03.2003, 19:10   #87
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
bgn napisa***322;(a)
A powaznie - ( Bartek poswiadczy, ze to nie wulgaryzm ale gwara) - na wiosne w rozum wam pizło?
a jak Pieruny Pizlo wom w pod tym deklem ...

to czysta gwara
BD jest offline  
Stary 28.03.2003, 19:44   #88
+++LeWaP+++
Guru
 
Avatar użytkownika +++LeWaP+++
 
Data rejestracji: 17.04.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 2,534
+++LeWaP+++ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>

ale się porobiło

jak zwykle kij ma 2 końce i racja leży po obu stronach

cóż pozostaje mi czekać na rozwój wydarzeń

powiem tylko że podoba mi się to forum i to bardzo

każdego cenię za jego wypowiedzi i rozumiem, że nie zawsze jest tak że wszystko wszystkim pasuje...

co do przekleństw to czasami można napisać #@$#@$% zamiast ***** i też będzie dobrze

pozdrawiam WAS wszystkich i życzę mniej nerwów (ludzie mają dużo poważniejsze problemy)

+++ LeWaP+++
__________________
lewap3@tlen.pl
+++LeWaP+++ jest offline  
Stary 28.03.2003, 22:42   #89
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
wizja pedrosa z brakiem modingu tresci jest sluszna
i bardzo mi sie podoba - tylko jest jedno ale - gdyby
nie bat nad glowa to cracki latalyby tu na lewo i prawo
- bo jakos wiara nie potrafi zrozumiec ze to miejsce
jest nie od tego...
No i to uważam już za operację techniczną związaną z obowiązującym regulaminem. Tniesz post i informujesz użytkowanika. Zasady poniżej.

Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
moj ignor zawiera tylko jeden wpis
i nie sadze zeby sie znalazl drugi taki pacjent
ktory na miejsce tam zasluzy
Eee... to się po prostu przeliczyłem. Ale nie jestem autorytetem, z tego prostego powodu, że żadnych ignorów nie używam - a wszystko to po to, żeby wiedzieć co sądzą o mnie inni - nawet taka pokraka jak brzuszki
Jejku - ale zaraz zabrnę...

Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
pedros - znowu malo konkretow, bardzo malo konkretow
- napisz cos jasno - mam/nie mam predyspozycji
i dlaczego tak uwazasz, co ma sie zmienic - w punktach najlepiej
- no i naturalnei przyloz do tego reke
- bo tak jak yahol staniesz sobie z boku,
z piwkiem w reku i bedziesz zgredzil
- to zle! to niedobrze! tamto bylo lepiej!!!
i tak dalej - mozesz sie zdobyc na cos takiego?
Nie wiem czy masz predyspozycje - nie znam Cię osobiście - jest tu ktoś kto może na Twoje pytanie odpowiedzieć Ty dobrze wiesz kto.

Właściwie to nie bardzo rozumiem o jakich konkretach ciągle z BD ględzicie.
Stwierdzam konkret - nie masz predyspozycji bo... a Ty dalej będziesz uważał, że nie mam racji i pierdzielę głupoty, i będzemy tak w kółko...

Nie jestem moderatorem - nie muszę mieć pomysłów na moderowanie i na to sposobów. A jako użytkownik mogę się wypowiadać na forum zgodnie z obowiązującym regulaminem. No chyba, że tam gdzieś jest, że muszę odpowiadać konkretami
Zadaję konkretne pytania, albo pytania mniej konkretne oczekując, że ktoś odpowie, albo przynajmniej przemyśli swoje stanowisko, albo zastanowi się przynajmniej, dlaczego ktoś ma inne zdanie.
Zadawanie pytań to też forma udzielania odpowiedzi.
Ale co tam - chcesz konkretów? A co - skończyły Ci się pomysły i chcesz żeby Cię wyręczyć w myśleniu ? Ja jestem stary wróbel i nie dam się nabrać na plewy...

No dobra - to było na marginesie :chytry:
Teraz moderatorze:
1. Chcesz szacunku? Wykaż go sam - pisz jak człowiek (nie chodzi o ogonki), tam gdzie trzeba z dużej litery - zaczynaj z dużej. Tam gdzie trzeba wstawić znak zapytania - wstaw. Powiesz, że nie masz czasu, albo Ci się nie chce? - To albo rzuć moderowanie, albo nie obrażaj użytkowników takim podejściem - czyli rzuć moderowanie.
2. Chcesz żeby ludzie pilnowali sami tego co piszą i nie pisali bzdur?
No to zamiast cenzurować ich posty - co rodzi uzasadnione fobie i niechęć nie tylko do Ciebie - wykaż im, albo przynajmniej spróbuj, że się mylą.
I nie zapominaj, że nie jesteś alfą, a tym bardziej omegą. Czyli ocenzuruj się sam.
3. Nas użytkowników nie obchodzi jaki masz humor. Jesteś moderatorem - to panuj nad sobą. Tym bardziej, że od moderatora powinno się oczekiwac pomocy, a nie straszenia. Nie oburzaj się i nie obrażaj - nie po to jesteś na forum. A może właśnie przyjmij cos z humorem, albo odpowiedz z humorem. Da się - nawet jak oponent Cię zbluzga.
4. Nie strasz innych publicznie (tym jak wyglądasz w realu też ) bananami i innymi strasznymi rzeczami które możesz nam zrobić - przyjmij jasną zasadę ostrzegania (na priv, na priv ) o przekroczeniu regulaminu.
5. Przyjmij jasne zasady informacji o powodzie usunięcia posta, konta itp.
(Tu mój ukłon w stronę Majoneza - on zaczął to robić, ale faktycznie - jak na jedną osobę to chyba zbyt duże ociążenie)
5. Ktoś Ci powiedział coś prywatnie, zarzucił Ci coś prywatnie - nie upubliczniaj tego na forum. Pamiętaj, że jesteś moderatorem a nie papugą.
Zachowaj czyjąś prywatność, właśnie dlatego, że masz dostęp do opcji administracyjnych, podglądów, itp.
6. Na cholerę jest tylu moderatorów? Wystarczyłby jeden, żeby bananować i ciąć co mu w łapska wpadnie. Na cholerę admini rozstrzygają której małpie dać banana? Jest kilku moderatorów - to niech ustalą pomiędzy sobą zdanie na temat co, komu i jak wyciąć i niech potem mówią jednym głosem, a nie jeden przez drugiego.
Jak jeden moderator zamknął topic, to niech drugi już się do niego nie dokłada z odpowiedzią, bo mnie to np. wkurza że ja muszę zaczynać nowy topic, a moderatorzy się adorują w zamkniętym. Albo załatwiają swoje prywatne porachunki. Nożyce - jesteście?
Przy okazji postów kontrowersyjnych (np. linków, albo błędnych odpowiedzi) miałoby to tę zaletę, że czegoś tam nie wycięlibyście pochopnie.
I nie mówcie mi, że nie macie czasu, że każdy ma swoje zajęcia - jeśli tak to trzeba się było nie pisać na masakratora - jest Was kilku - podzielcie się czasem, albo robotą konkretnie - bo teraz jakoś porządku nie widzę - może jestem ślepy, ale nie widzę.
7. Forum jest dla użytkowników - Ty nie jesteś użytkownikiem tylko moderatorem (obsługą) - masz pomagać, a nie ograniczać.
8. Pomóż nowym wtedy kiedy tego potrzebują, a nie przyklejając jakieś badziewie na górze strony, które mało kto czyta.
Nie wysyłaj nowych na drzewo za każdym, głupim powiedzmy, pytaniem i nie strasz ich od razu kanapką z bananem.
9. Dlaczego ciągle moderatorzy uważają, że mają rację, nie mylą się i ich jest tylko racja najichniejsza?
Weźcie przykład z jednego spośród Was - którego nawiasem mówiąc bardzo szanuję właśnie za jego wypowiedzi. Chcecie wiedzieć z kogo? Coż - wszystko ma swoją cenę :chytry:

Jakby co - te punkty nie są tylko do Ciebie Sid

W tej chwili mam takie propozycje. Może są niewłaściwe - nie wiem - ale przemyśleć warto?

A nam użyszkodnikom życzę wesołego OffTopica, na którym można zadawać pytania, oraz udzielać odpowiedzi. Różnych, wesołych, smutnych, ******nych, bzdurnych i ważnych dla bezpieczeństwa... (ugryzłem się w jęzor).

I życzę nam tolerancji na postawy innych,
i mniej jadu w słowach pisanych.

Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
ps. do ciebie mam stosunek neutralny
A to nawet całkiem nieźle, bo ja też jestem hetero.
A czy Ty się nie zapodziałeś przypadkiem gdzieś na mojej liście kumpli? Ciekawe czy nadal tam jesteś? Nie znaczy to jednak
że nie będę Ci wytykał błędnych (moim zdaniem) działań
lub twierdzeń.

Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
ps2. odczep sie od bzdur
- chyba juz dostatecznie jasno wyjasnilem o co mi chodzilo
- stanowczo zbyt jasno zeby nie zrozumial tego normalny czlowiek
To o bzdurach nie było do Ciebie.
Twoje wyjaśnienia przeczytałem i zrozumiałem (chyba)
Wyjaśnienie mojego stosunku do postów zawierających
błędne informacje - powyżej.

PS. Ja nie jestem normalny. Jestem popieprzony jak elementarz :chytry:
PS2. Ciekawe, czy znajdzie się ktoś, kto doczyta do końca to co napisałem? :chytry:
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline  
Stary 28.03.2003, 22:50   #90
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
+++LeWaP+++ wiecej nie stosuj tego czerwonego, bo oczy bola.

Dopiero tu weszlem, bylem ostanio ok czwartku. Porobilo sie. Moze jeszcze na mnie cos macie? Prosze sie nie krepowac.

TOMMYx nie przesadzaj. Nie zmieniaj milej atmosfery. Pisze tutaj bo dopiero co czytalem ten topic. Jest tutaj moja mala dezaprobata na takie dzialania.
Moge zrezygnowac z moderowania, wiele osob sie ucieszy.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.