Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.03.2003, 23:57   #91
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Pedros napisa***322;(a)
[...]PS2. Ciekawe, czy znajdzie się ktoś, kto doczyta do końca to co napisałem? :chytry:
Ja przeczytalem
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.03.2003, 00:12   #92
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
ThanatoS napisa***322;(a)
Ja przeczytalem
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline  
Stary 29.03.2003, 00:21   #93
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jak to czytam to zygac mi sie chce
zawsze w takich chwilach staralem sie wyciszac emocje nawet jak cos mowilem powaznie to zaraz wtracalem takze cos na rozprezenie

mialem nie odpowiadac ale skoro nawet pedros zabral glos wiec nie pozostaje mi nic innego (przy okazji pozdrowienia dla coreczek artystek - czy juz przestales palic )

nie bede tu owijal w bawelne i uzywal "normalnego" jezyka
bo bluzgi i ostre slowa trafiaja latwiej do swiadomosci co poniektorych osob - chcecie sie zrec to wynocha stad
to jest FORUM ktorego celem jest wymiana informacji dotyczacych nagrywania plyt i tematow z tym zwiazanych

ps yahol wyslij mi prosze na adres majonezc@o2.pl bo z cdrinfo nic nie dostaje - nie uzywaj tez formularza tutaj tylko od siebie ze skrzynki wyslij

teraz nastapi szczegolowa krytyka konkretnych osob lub postaw

Tommyx - ostrzegalem cie - a nie mowilem - trudno twoja decyzja - jezeli jednak okaze sie ze wywalasz posty ktore nie powinienes to mimo ze cie lubie i znam lepiej niz inni bede musial przeciwdzialac - to co mowisz to jest tylko czesc tego co ja chcialbym na tym forum zrobic niestety nie da sie wszystkiego na raz wprowadzic - poza tym zaleglosci w pewnych sprawach sa tak duze ze nie usuniesz tego ani w tydzien ani w miesiac


Master - oj masterku co ja mam z toba zrobic - niby zgadzasz sie z tommyxem ale nie zgadzasz z sidem mowisz do basa ze zazdrosci a nie mozesz tego wiedziec troszke umiaru - forum nie umrze nigdy tylko zamiast forum bedzie hyde park - a docinajac kilku osobom nie pomagasz ani mnie ani tommyxowi ani tez forum


Pedros - terror to akurat ja ma zamiar wprowadzic wyjasnie ci dokladnie na maila tu powiem tylko ze sie przydaloby sadzac po tym co sie dzieje - fakt po tym co chcialbym zrobic forum odbudowywaloby sie przez kilka miesiecy ale moglbys potem spokojnie tu zagladnac pogadac nawet o *******ach bez stresu ze jakis wafel wyskoczy z wyzwiskami i usiasc z corkami i pokazac tu sie dowiecie czegos o nagrywaniu - ja tu tez zagladalem - tu jest na prawde super tylko uwazajcie na takiego starucha majoneza bo czasami juz mu starosc we znaki sie daje i zaczyna zgredzic jak to bylo kiedys pieknie ale jest nie szkodliwy itp itd i bedziesz je mogl posadzic przy kompie bez stresu ze zobacza wyliczanke bluzgow - niech przynajmniej tutaj tego nie slysza bo podejrzewam ze predzej czy pozniej nawet w szkole sie zapoznaja z calym dodatkowym slownikiem

poza tym nie ma co ukrywac ze swiat dzieli sie na rownych i rowniejszych - jest to brutalna prawda za ktora zaraz poleca na mnie gromy ale tak jest - i jest kilka osob na forum ktorych nie pozwole ruszyc a jezeli ktos zadrze z nimi to zadrze ze mna i co i nic bo jestem tez czlowiekiem i moge kogos nie lubic ale nie zrobie mu krzywdy dopoki nie przekroczy regulaminu - roznica jest taka ze reka mi sie wtedy nie zawacha a kogos kogo lubie raczej nie zabanuje tylko upomne ale jezeli przesadzi to nie ma ze boli tez poleci - z tym ze oprocz mnie sa jeszcze inni admini i nasz guru misiek i w ostatecznosci to on decyduje kogo banowac (tommyx ta czesc wyzej przeczytaj dwa razy - prosze) na szczescie osoby ktore lubie nie znizaja sie do takiego poziomu zebym musial sie zastanwiac nad ich postepowaniem - i wiekszosc z was wie takze ze nie wywalam tylko za to ze ktos mi cos powiedzial - najlepszy przyklad bgn - z ktorym nie raz prowadzilem ostre dyskusje w ktorych raczej nie padaly bluzgi - bgn jezeli to czytasz to pozdrawiam - szczerze


Pawelk - cytujesz, odpowiadasz, haslami rzucasz ale nic tak na prawde nie mowisz jak to jest co - moze masz jakies konretne zdanie - a za rzucanie zakretami (z niemieckiego) bede osobiscie wywalal bo tych slow jako przecinkow w zdaniu (lub u co poniektorych osob jakajacych sie zamiast yyyyy jest kur..) to mozna uzywac wsrod kolegow na podworku a nie na forum a dlaczego - bo jest do jasnej cholery publicznym miejscem i tak jak nie wolno palic na przystanku tak nie wolno tu przeklinac bo takie tu mamy prawo i nikt nie kwestionuje prawa do wolnosci wypowiedzi ale w gazecie jakos nie uraczych takich slow a za palenie na przystanku straz miejska moze ci wlepic mandat - to akurat nie tylko do ciebie ale miejsca by nie starczylo jakbym zaczal wymieniac
poza tym nikt nie bedzie z batem latal - no chyba ze ja dostane nerwicy wstecznej i w ciagu nocy bez kontroli miska spacyfikuje cale forum

Brzuszki - a za co niby ktos mial cie usunac hmm jezeli mozesz to napisz mi co napisales w poscie ktory zostal usuniety - sadze ze dobrze wiesz - zreszta jak wiekszosc normalnych osob - co sie dzieje na forum - tak samo umarly czaty na wp - mysle ze zdajesz takze sobie sprawe z tego ze netykieta sama tego nie powstrzyma i trzeba jej pomoc takie jest zadanie moderatorow - a ze tommyx ma checi i chce dobrze to chyba sie ze mna zgodzisz - ze jest "swiezym" modem i troche jeszcze nie ma wyczucia co wolno a co nie wolno mowic oraz czego sie nie powinno mowic mysle ze takze mi przyznasz racje - ale ze ktos od razu z grubej rury wali do niego za to jest juz nie fair - bo moznaby mu spokojnie powiedziec co i jak nakierowac - zasugerowac - a nie wytykac czegos czego jeszcze nie zrobil
obydwaj wiemy ze konstruktywna krytyka zdziala wiecej niz wytykanie
to samo moge zreszta powiedziec jeszcze basowi i mapsjamowi
PS pozdrowka dla Justynki

Cana - scyzoryku jeden - schowaj noz do kieszeni- nic wiecej nie moge ci zarzucic heh a nawet nie chce i nie mam powodow - dobrze gadasz zywiec dla ciebie - tylko schowaj ten scyzoryk - ja wiem ze jak ja moderowalem to sie wydawalo ze jest ok ale wtedy na prawde bylo inaczej - wywalalem full pytan o cracki o czym zreszta swiadczyly wpisy na mojej stronce o wywalanych postach - teraz nie ma postow o crackach - prawie - kasowalem posty waflow ktorzy wyzywali kogo popadnie aka cos ala travis - jednak czasy sie zmienily - a przypomne ze w pewnym momencie moje moderowanie takze wzieto pod ostrzal - rozdmuchany przez kolege bgna - refleksja bedzie na koncu posta


Yahol - wyslij tego maila tak jak npaisalem wyzej - nie stawiaj pochopnie wotum nieufnosci bo mozesz w ten sposob rozpetac burze - tak samo moderatorzy jak i zwykli forumowicze musze myslec nad konsekwencjami tego co pisza - moze zamiast klocic sie "usiadziemy" razem i sprobujemy ustalic pewne zasady ktore beda dla nas i dla was do przyjecia - zamiast wytykania ze nie podoba mi sie ta czy tamta osoba sprobujecie powiedziec co robi zle i dlaczego - o tym sie czesto zapomina - latwo cos wytknac lecz ciezko znalezc na to jakies powody - znam to z zycia - jestem czlonkiem rady wydzialu i mamy ostatnio sporo do roboty - ale zeby dziekan zaakceptowal nasze warunki to musza byc one konkretnie poparte a nie tylko ze tak uwazamy - czy ze tak jest lepiej - on zawsze pyta DLACZEGO tak a nie inaczej - ja w tym miejscu takze stawiam to pytanie i jeszcze jedno co u licha znaczy Quis custodiet ipsos custodes?


Bas - prosze postaraj sie byc bardziej wyrozumiala osoba i nie wracaj do starych spraw - nie rozdrapujmy strupow - mnie tez sporo rzeczy wkurzylo - i mimo ze pamietam to - jestem chamskim skorpionem - to w tym miejscu staram sie zapomniec - zyj i pozwol zyc innym


Mapsajm - jestes wyksztalcona osoba a zachowujesz sie nie do konca zgodnie z poziomem swojej inteligencji - "nie chce mi sie z toba gadac" nie zalatwia sprawy - wiem ze to proste wyjscie ale moze czas sie troche wysilic i sprobowac dla wlasnego sumienia uzgodnic cos lub na spokojnie powiedziec swoje racje zastanow sie nad tym i pokaz jaki jestes na prawde bo mam inne wyobrazenie o tobie - a jak do tej pory do tej pory pomylilem sie w swojej ocenie czlowieka tylko kilka razy - taki juz mam dar ze poznaje ludzi nawet jezeli oni nie chca pokazac jacy sa na prawde


Jacoob - a skad wiesz ze sie zglosili - moze ktos ich zaproponowal - moze ktos omowil to z kims innym - mnie np wybral misiek - nawet przez mysl mi nie przeszlo ze ja moge cos na cdrinfo robic - wiec nie mow ze kogos pogielo - a to ze punkt widzenia zmienia sie w zaleznosci od tego po ktorej stronie sie stoi to ..... masz racje - moze wiec zglosisz sie na moderatora i zobaczymy po ilu dniach probowania przestrzegania regulaminu poddasz sie lub zostaniesz wytkniety przez reszte swoich niedawnych jeszcze towarzyszy niedoli uciskanych przez okrutnych moderatorow


sid - tobie mam do zarzucenia kilka rzeczy - po pierwsze nie dajesz mi wygrac w queka po drugie traktujesz mnie ulgowo i musze cie railem wkurzac - chociaz punkt pierwszy jest ok jezeli grasz na serio - wiesz mi ja to widze


BD - i sam widzisz - a nie mowilem - mam nadzieje ze mowilem ci o tym co chcialbym na forum zrobic


zetoxa, plemnik - dobrze gadacie kilkena czy zywiec co chcecie do wyboru


Zbignieff - wiesz co lepiej sie nie odzywaj - bo dzieki jednemu adminowi ciagle zyjesz na tym forum - gdyby to ode mnie zalezalo bys ciagle ogladal napis access denied - twoje posty sa nadal na takim samym poziomie wiec prosze cie nie draznij mnie w tym temacie bo nie mowisz jak zwykle nic konkretnego tylko powtarzasz po innych i farmazony siejesz - a za ten podpis bedacy ewidentna prowokacja polecialbys juz w tej chwili


Bgn - w trakcie pisania przeze mnie odpowiedzi pojawiles sie - witam i ciesze sie ze zagladasz na forum - szkoda ze zadko tu zagladasz - moze pare osob nauczyloby sie jak sie wymienia poglady

Yahol - nikt nie jest moim rzecznikiem - po prostu jestem z sidem w stalym kontakcie i to on powiedzial mi ze na forum cos sie dzieje i ze miales mi jakiegos maila wyslac - otorz otrzymalem go o godzinie dopiero 23:45 - chyba skrzynka cdrinfo byla padnieta - tak w ogole to otrzymalem dwa na raz heh - a roznica czasowa miedzy tym kiedy zaczalem pisac - przed postem sida o moim wkurzeniu a ta odpowiedzia jest tak dlugi poniewaz mam tez prawdziwe zycie i kilkukrotnie musialem na dluzej wstawac od kompa a sid po prostu napisal to myslac ze zaraz bedzie moja odpowiedz - dlatego prosze wstrzymaj sie w takich osadach - na maila juz dzisiaj ci niestety nie odpowiem - jutro postram sie wyczerpac twoje watpliwosci - chyba ze ten post odpowie ci na wszystkie pytania



To co napisalem wyzej dotyczy nie tylko osob ktorych ksywki znalazly sie przed kolejnymi czesciami - tak samo tresc tych odrebnie wydzielonych mysli nie jest stricte do pseudo adresatow - dotyczy to wszystkich na forum - do kazdego z osobna i wszystkich razem - bo jestesmy pewna spolecznoscia - tak dobrze czytacie spolecznoscia - mapsjam moze wyjasnic o co chodzi jak ktos nie zrozumial - skupiskiem ludzi ktorych laczy pewne wspolne zainteresowanie, jakas mysl, takie wirtualne panstwo, i jak w kazdym panstwie sa zasady i ktos od pilnowania tych zasad, prawo nie pilnuje sie samo, prawo nie przestrzega sie samo, taki juz jest czlowiek ze bez przymusu nie bedzie robil czegos co mu nie pasuje, np placil podatki - ale wie ze jezeli tego nie zrobi to ktos moze zapukac do jego domu i zabrac mu wszystko a on sam trafi do wiezienia

tak samo i tutaj sa powolane odpowiednie sluzby w postaci moderatorow i po czesci adminow (ktorych de facto jest dwoch w osobie miska i sobala - reszta z nas to team memberzyi prosze to wziac pod uwage) z tym ze forum powinni sie zajmowac moderatorzy i jezeli ktos uwaza ze tez czy tamten moderator zle wykonuje swoja prace niech zglosi to administratorowi - np miskowi czy sobalowi - ew ktoremus z pozostalych - z podaniem konkretnych powodow i przykladow - a zapewniam was ze zostana podjete odpowiednie kroki i jezeli to sie np powtorzy lub ten jeden powod jest wystarczajacy to taka osoba bedzie moderatorem do czasu az np misiek wykasuje go z panelu sterowania (czyli czas wlaczenia przegladarki + odpalenie panelu administracyjnego + przejscie do opcji dot moderatorow i wcisniecia remove przy danej osobie = nie wiele na prawde nie wiele a misiek szybki jest )

mialem jeszcze cos tu napisac ale przyjechal moj brat i juz pare godzin chce sobie pograc wiec dokoncze jutro - tylko prosze wszystkich o umiar w wypowiedziach i o spokoj - i zanim nacisniecie przycisk wyslij zastanowcie sie nad tym co moze spowodowac wasz post - moze warto sobie odpuscic hmmm - moze ktos go zle odbierze - a moze wystarczy zmienic jedno slowo zeby przekazac wartosciowe uwagi i nie wywolywac klotni

ps naskrobalem tutaj ponad 12200 znakow wiec wezcie sobie do serca slowa osoby ktora jest jedna z najstarszych stazem na tym forum i nie patrzcie na mnie jak na admina - bo sie nim nie czuje - a ze moge wiecej - no coz - ktos mi zaufal na poczatku - i skoro nadal mam te przywileje to znaczy ze nadal moge je miec

dobrej nocy wszystkim
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 29.03.2003, 00:30   #94
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Pedros napisa***322;(a)
[...]
PS2. Ciekawe, czy znajdzie się ktoś, kto doczyta do końca to co napisałem? :chytry:
hehehe Twoj Pedrosiku to lyknalem w chwilke - ciekawe kto moj przeczyta do konca

ps Twoje punkty przemawiaja do mnie - z tym ze niestety w tym momencie nie moge zalapac o kim mowisz

ps2 to chyba faktycznie nie tylko do sida bo czesc punktow jakos mi sie nie zgadza z jego postepowaniem

pozdrowienia
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 29.03.2003, 00:34   #95
ZbigNieff
..::Returned Master::..
 
Avatar użytkownika ZbigNieff
 
Data rejestracji: 14.12.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 1,879
ZbigNieff zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzieki za tak bogata wypowiedz na moj temat... jestem strasznie
zafascynowany oraz zaabsorbowany twoja postawa w stosunku do mnie i nie tylko...

P.S. Od mojego podpisu wara!!
__________________

RW1: Nec 3520A - RW2: BenQ 1640
ZbigNieff jest offline  
Stary 29.03.2003, 00:49   #96
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Majonez napisa***322;(a)
hehehe Twoj Pedrosiku to lyknalem w chwilke - ciekawe kto moj przeczyta do konca
I znow przeczytalem calosc^_^
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline  
Stary 29.03.2003, 00:58   #97
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Majonez napisa***322;(a)
hehehe Twoj Pedrosiku to lyknalem w chwilke - ciekawe kto moj przeczyta do konca

ps Twoje punkty przemawiaja do mnie - z tym ze niestety w tym momencie nie moge zalapac o kim mowisz

ps2 to chyba faktycznie nie tylko do sida bo czesc punktow jakos mi sie nie zgadza z jego postepowaniem

pozdrowienia
Znajdą się tacy co przeczytają. Dał się zapisać - da się przeanalizować :chytry:
Moje punkty to po części drobnica, ale zwracają uwagę na postawę.
Niedorosłych moderatorów w szczególności.
Ale nie mam specjalnych aspiracji do pouczania innych.
A są skierowane do Moderatora. Ktokolwiek by nim nie był.

A rób sobie terror. Przynajmniej może ktoś to zrobi nienajgorzej
__________________
Pozdrawiam Pedros

Ostatnio zmieniany przez Pedros : 29.03.2003 o godz. 01:26
Pedros jest offline  
Stary 29.03.2003, 02:16   #98
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Majonez napisa***322;(a)
hehehe Twoj Pedrosiku to lyknalem w chwilke - ciekawe kto moj przeczyta do konca
pozdrowienia
ja przeczytalem...

i powiem, ze nie podoba mi sie to co tu widze...
nie jestem jakims doswiadczonym uzytkownikiem, tym bardziej adminem (czyt. team memberem), ale kiedy moja przygoda z cdrinfo.pl sie zaczela jako admina wygladalo to o wiele lepiej...(siedze tu dluzej niz to wynika z profilu )

cracki, seriale, linki do warezow, ftp z nielegalnym softem nie maja prawa bytu na tym forum...

tak bedzie i z tym nawet nie ma co walczyc. chyba ze chcecie zeby caly serwis wyladowal gdzies na lycosie, a zapewniam ze w zyciu nie dostaniemy tam tyle miejsca ile potrzebujemy obecnie, nie mowiac o przyszlych planach rozbudowy

co do wulgarnych slow... sa czasem ekstremalne przypadki gdy ktos sie naprawde wk*...rzy ale co innego gdy tymi bluzgami obraza kogos. Tego nikt nie bedzie tu tolerowal, zreszta w takich przypadkach sami prosicie o bana dla takiego klienta...

co do pracy moderatorow....wiadomo, ze najlatwiej sie krytykuje, ale gdy jest propozycja zeby cos zmienic to zupelnie inna gadka (uklon w strone Pedrosa za jego posta).
TOMMYx troche przesadzil, nie skonsultowal tego z nikim (albo ja o tym nie wiem) i wyniklo z tego to co widac.

Chyba wszyscy chcemy zeby wrocil dawny klimat, ale jednoczesnie zeby forum bylo na wysokim poziomie a nie robic tu drugich komentarzy onetu....

Peace...

Prosze o zglaszanie wszelkich uwag, propozycji, zmian itd a na pewno zastanowimy sie nad tym co zrobic zeby bylo dobrze
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 29.03.2003, 02:49   #99
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zbignieff podpis a Qrwesko Potworny ZbigNieff to cos to jest calkiem co innego i jak dla mnie "Qrwesko" nie jest slowem na miejscu ktore tylko moze zagnic systuacje ale widze ze ciebie wali wszystko nie zaleznie od tego czy mowi to moderator admin czy ktokolwiek inny - w razie czego zerknij na poczatek i zobacz co o wulgaryzmach powiedzialy inne osoby moze wtedy zrozumiesz - ja nie walcze z toba - zgrzewa mnie czy bedziesz na forum czy nie - jakby to powiedzial moj sasiad "to nie rzutuje" czy zostaniesz czy cie ktos wywali - chodzi o to ze w takiej dyskusji jak ta musiales swoje 5 groszy dowalic - i moze inne osoby nie widzialy tego ale ja zauwazylem i to mam tobie do zarzucenia

poza tym przyjmujac postawe wale to co powiedza inni
dla przypomnienia

Tak czy siak my (ludzie ) nie odzwyczaimy sie od przeklenstw i wulgaryzmow!!
Ja mam gdzies zarzadzenia Tommyx`a i Sid`a bede pisal to co uwazam
za stosowne a co oni z tym zrobia to ich sprawa!!
Bo chyba bana nie dostane za to ze napisze np. "****a" ??


wskazujesz na niedostosowanie sie nie tylko to regulaminu tego forum ale po prostu netykiety i co tu owijac w bawelne do zycia w spoleczenstwie - niestety jak pojdziesz do pracy czy nawet wczesniej na studia z taka postawa daleko nie zajdziesz
a za "****a" mozesz poleciec tutaj w szkole na studiach albo w pracy - sam zdecyduj na czym ci bardziej zalezy a moze na wszystkim - jezeli tak to najwyzszy czas wziac sie za siebie i za swoje slownictwo - pomijam fakt ze "****a" jako przecinek w zdaniach albo nawet jako wyrazanie swoich obecnych uczuc nie jest zbyt dobrze postrzegana np w oczach dziewczyn - a z nimi mozesz sie spotkach nawet na tym forum - wiec miej szacunek chociaz dla plci pieknej - bo inaczej mozesz dostac takiego banana az cie zabola 4 litery - i to nie jest grozba - tylko rada
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 29.03.2003, 02:52   #100
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Pedros napisa***322;(a)
[...]A rób sobie terror. Przynajmniej może ktoś to zrobi nienajgorzej
heh terror jest z gruntu zalozenia zly bo powoduje cierpienia calosci a nie tyko jednostek
wolalbym aby to byla dyktatura ala Pilsudski ktory nawiasem mowiac przydalby sie Polsce teraz

uznajmy ze to pomylka w doborze slow - wiec nie terror tylko hmm porzadek

pozdrawiam
i zmykam spac
teraz juz na prawde dobrej nocy
ktokolwiek to jeszcze czyta
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 29.03.2003, 03:39   #101
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Bartez napisa***322;(a)
(...)TOMMYx troche przesadzil, nie skonsultowal tego z nikim (albo ja o tym nie wiem) i wyniklo z tego to co widac.(...)
"albo ja o tym nie wiem" - to poprawna wersja, a nawet "ja o tym nie wiedziałem" - to jest najbardziej poprawna.
 
Stary 29.03.2003, 07:58   #102
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
do Majoneza

Ja tez to przeczytalem wszystko, twoja wypowiedz i z duza satysfakcja post Pedrosa.
W stosunku do Ciebie musze zlozyc sprostowanie. Nie wywolywalem ( a przynajmniej nigdy nie bylo to moja intencja) nagonki na ciebie. Nasze spory dotyczyly, jak zapewne pamietasz, kwesti podawania linkow
i roznej interpretacji,co jest dozwolone, a co nie.

I to by bylo chyba tyle. Przypominasz sobie zapewne rowniez moja deklaracje - nie moje forum, nie moje mał...o przepraszam moderatorzy).
Na forum bywam rzadko, bo nie odpowiada mi jego moderowania ( łamię swoje zasady nieoceniania modow- ale chyba musze, zeby ci odpowiedziec). Sid nie ma predyspozycji do kierowania taka zbiorowoscia, zachowuje sie jak kapral. Byc moze zrobilem zle, ze nie wypowiadalem sie wtedy kiedy podryzal Montera, moze to nasza wina ( starych userow), ze w pore nie reagowalismy na te dyktatorkie zapedy.
Z niesmakiem przeczytalem deklaracje programowa moda Sida - za to WON, za to Won. Takie podejscie nie jest dla mnie akceptowalne, abstrahujac juz od samego slowka WON ( rusycyzm - od zbitki paszol won- co oznacza po prostu "wypierdalaj" - i co ty TOMMYx na to bedziesz wywalal post Sida).Tak to moze wykrzykiwac kapral, a nie inteligenty czlowiek prezentujacy swoje poglady.
Co to reszty modow zdania nie mam, bo zbyt rzadko bywam na forum, zeby sobie wyrobic. Mod Tommyx moze mial dobre intencje, ale zle zaczal i w oparciu o moja wiedze z zakresu kierownia organizacjami (a tym jest forum) juz sie wlasciwie skonczyl. Kolege moda z mitow greckich wlascie nie znam.
To tyle drogi Majonezie gwoli wyjasnienia. Mgla we Wroclawiu opada, pora sie wziac do jakies roboty, zeby ze spokojnym sumieniem zwizytowac jutrzejsza gielde i zobaczy co tam u piratow na topie jest.
Pozdrawiam przy okazji dluzszej wizyty na Forum kolegow ktorzy mnie jeszcze pamietaja
bgn jest offline  
Stary 29.03.2003, 09:07   #103
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
bgn - slusznie zrobilem nie wdajac sie z toba w dalesz dyskusje - rozmowa z kims kto wiecej ma do powiedzenia na temat formy wypowiedzi a nie jej tresci (a co ci sie w tych RZECZACH ktorym mowie WON nie podoba?) jest trudna i z mojej perspektywy nic nie znaczaca

kolejna rzecz - zly jestes na siebie ze nie reagowales? a czy ty kiedykolwiek reagowales?!?! zawsze czekales az bedzie zle zeby to wszem i wobec oswiadczyc i zniknac - zadnych pomyslow (realnych - forum bez moddingu skonczy jak czat na WP czy komentarze na gazeta.pl)
podobnie zachowywala sie czesc ze 'starych userow' i co? masz teraz efekt - bo nie chcialo sie nic robic
po fakcie kazdy jest madry

slowo WON moze rownie dobrze pochodzic od francuskiego - 3 os lm czasownika 'isc' aller - ils vont...

kapral? coz... takie czasy i material - trzeba krzyczec bo inaczej nie dociera - cywilizacja wykrzyknikow i obrazkow (koniecznie mrugajacych!) tobie to powinno wisiec bo i tak wladzy nie tolerujesz

Pedros

terror majoneza bedzie zadziwiajaco zbiezny z moim - wyjatkowo zbiezny - wiec zastanow sie czy tego chcesz - skoro tak ci sie nie podoba co ja robie

wszyscy modowie sa pelnoletni (ja mam 22 - jesli tego jeszcze nie wiedziales)

nie wiem o kim mowisz - bo owszem znam pare osob z forum osobiscie, ale zadna nie wie o mnie wystarczajaco duzo zeby sie w tym temacie wypowiedziec

1) staram sie pisac z duzych i z malych tam gdzie trzeba - przynajmniej nicki i tytuly, ale duzej litery na poczatku wypowiedzi raczej nie postawie - chyba ze przejde metamorfoze i zaczne uzywac ogonkow

2) probowales keidys walczyc z wiatrakami? - tak wyglada kazda inna metoda pilnowania tego co teraz pisza ludzie - rozsadnymi argumentami przemowisz do rozumu 20% czytelnikow - a im i tak nie trzeba nic tlumaczyc, pozostale 80% cie oleje, bo frajer, bo *****, bo nudziarz - jesli nie chcesz zeby cie wlezli na glowe - przemow im do tego kawalka rozumu ktory maja, czyli trzeba troche pokrzyczec, costam wyciac, cos poprawic - bo nawet przy scislych kryteriach znajdzie sie zaraz ktos kto dla wlasnej ambicji i satysfakcji zrobi w tym dziure rozpieprzajac caly system - takich jednostek tez jest coraz wiecej

3) to chyba nie do mnie - od kiedy jestem modem pisze znacznie wiecej w obu dzialach - i to posty tematyczne a nie 'moderatorskie'

4) gdybysmy ostrzegali to potrzeba by bylo 20 moderatorow - bo to troche za duzo roboty - kazdy przeczytal regulamin i kazdy powinien sie do niego stosowac - w realu nie wygladam potwornie ani strasznie, jestem tylko duzy (ale nie zwalisty) bywam tylko 'nieprzyjemny w obejsciu' dla ludzi ktorzy chca mi zrobic krzywde

5) to tez nie do mnie - to moje teksty z prywatych wiadomosci ladowaly tu na forum

6) hmmm dluzszy temat - ale powiem ze gdybym sie pchal nie wiem jak na tego moda i ktos po drugiej stronie mnie nie chcial to bym nim nie zostal - a chcialo pare osob, ilosc modow nie powinna byc tematem samym w sobie - bo co w tym zlego?

7) owszem - czy rzeczy ktore wymienilem w swoim poscie kawalek nizej sa tobie do szczescia potrzebne? - bo jesli nie to cie nie ograniczam i uwazam ze brak tych rzeczy nikomu krzywdy nie zrobi - bo one sie NIGYDY nie powinny pojawic

8) mam wrazenie ze bywam w dziael cdr czesceij niz ktokowliek z was - a to ze nie czytaja? a to ich problem ze potem maja klopty ze znalezieniem czegokolwiek (ps. to badziewie troche mnie zmartwilo) - bo ja nie jestem od uszczesliwiania na sile! od dawna juz nie odsylam do searcha - po prostu ignoruje takie posty (nie wszystkie) - i co zadziwiajace - nie widze stada 'dobrych' userow ktore rzuca sie pomoc! czyli nie jestem sam... wiec to nie tylko ja...
nie strasze bananami - dalem dwa bany - oba za chamstwo przekraczajace wyobrazenie

9) jak juz powiedzialem nie uwazam sie za alfe i omege - ale jakas tam wiedze mam - calkiem spora w niektorych kawalkach i niektore rzeczy po prostu wiem a innych nie, dlatego uzurpuje sobie (ale mi sie dostanei za to slowo) prawo do wskazania EWIDENTNYCH, SZKODLIWYCH bzdur - na tematy o ktorych nie mam pojecie sie nie wypowiadam, tylko czytam i ucze

czyzbys mowil o modzie jednego tylko dzialu? - bo jesli tak - to sie zgadzam bardzo z twoja opinia


dziekuje ci Pedros za wysilek wlozony w te uwagi - co prawda staralem sie ze wszsytkich wybronic - ale wiem ze masz racje - bledo jest wiele, wiekszosci z nich nie widac z mojej perspektywy (chocby dlatego ze wszelkie krytyczne uwagi ograniczaly sie do mglistych aluzji kolegow bgn, yahol'a i brzuszkow - trudno wyciagnac z nich cos wiecej niz to ze 'nie podoba mi sie to') - postaram sie to zmienic, obiecuje przestac straszyc (bo i nie robilem tego) choc uwage na razace braki w kulturze nadal bede formulowal w jezyku troli

czasu mam malo - ale dla forum wstaje o te 20 min wczesniej zeby przed zajeciami zdazyc przejzec nocna dzialalnosc forumowiczow (czytam wszystkie posty - nie wiem jak reszta) - wiec czasem sie nie wykrece - choc czasem bywam zmeczony jak jasna cholera (tommyx jak to wywalisz to sie chyba pogniewamy)

to chyba tyle - mialem cos jeszcze - ale tyle sie to pisze ze czlowiek zapomina

a to kto przeczytal do konca?
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 29.03.2003, 11:04   #104
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
moj post byl sierowany do Majoneza, a nie do ciebie.
Ale jesli zadales sobie trud... a ja to przeczytalem - no coz doceniam to.
Gdzies kiedys czytalem, ze nie mozesz zrozumiec moich "aluzji",
zatem napisze wprost.
Nie nadajesz sie ( wedlug mnie oczywiscie ) na moda.
Reagujesz histerycznie, kapralsko chcac wszystkich ustawic wg swojego "widzimisie".
Uzalasz sie nad soba po to aby wywolac potok wazeliny pod swoim adresem. Nie masz wyczucia sytacji, wtracasz swoje "trzy grosze" bez wzgledu na to , czy ktos tego oczekuje czy nie.
Inteligentnego Moda na forum nie powinno byc widac, wystarczy go wyczuwac i jego intencje kierowania i kreowania klimatu wymiany pogladow. I jesli pisze o starych czasach - tak wlasnie bylo.
I nie czekalem,az bedzie zle - byly czasy bez wielu z was , kiedy bylo dobrze
A najsmutniejsze jest to, ze tego nie rozumiesz i jestes rozzalony, ze sie starasz a tu kupa.
Ale oczywiscie nie napisze postu - wywalic Sida z ukochanego przez niego "cenzorowania swiata". To nie moj biznes.
Wroc do lektury swoich wypowiedz pod adresem Montera - i to prawda, jestem zly na siebie, ze wtedy w tej wywolanej przez ciebie nagonce zachowalem sie biernie. Do Montera do ci daleko i nie sadze, jesli masz 22 lata, abys jego klase osiagnal.
Wiecej w tej sprawie nie bede sie wypowiadal - chociaz -kto wie
bgn jest offline  
Stary 29.03.2003, 11:47   #105
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
szukam i szukam takich postow w ktorych najezdzalem montera a nie zmiany ktore wprowadzil - i poza postem noworocznym nieduzo znalazlem - powiem ze jak to przeczytalem to wychodz wrecz ze go bronie - ale to moze moja niedjzala interpretacja (myslisz o mnie jak o bufonie - ale na pytanie z mojego posta nie chcialo ci sie odpowiedziec (podpowiem - co ci sie nie podoba w rzeczach ktorym mowie won...?))
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.