Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.03.2003, 11:55   #106
brzuszki
MAJSTER zlotowy
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika brzuszki
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Lokalizacja: okolice Iławy
Posty: 1,015
brzuszki niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
bgn napisa***322;(a)B].
Inteligentnego Moda na forum nie powinno byc widac, wystarczy go wyczuwac i jego intencje kierowania i kreowania klimatu wymiany pogladow. I jesli pisze o starych czasach - tak wlasnie bylo.

A najsmutniejsze jest to, ze tego nie rozumiesz i jestes rozzalony, ze sie starasz a tu kupa.[/B]
Krytykę trzeba przemyśleć,a nie sie obrażać.Pod cytatem podpisuje się ja i pewnie wielu userów.

Popracuj nad stylem,bo merytorycznie jesteś cenny.

A teraz idę naprawiać budę dla psa

brzuszki jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.03.2003, 12:02   #107
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ja jesli sie obrazam to za krytyke w postaci (jak to celnie ujal Plemnik) gowna owinietego w sreberko...

Pedros napisal mi mnostwo nieprzyjemnych rzeczy w swoim poscie... czy moja sympatia (neutralnosc - bo ejstem hetero) spadla? nie! bo napisal czarno na niebieskim co, jak i gdzie - a jak ktos mowi ze jest mu tu zle i bylo kiedys lepiej - to jaki ja mam z tego pozytek? zaden - i zadnego konkretnego dzialania nie bedzie, a post Pedrosa otworzyl mi oczy na kilka spraw

jak ja ci powiem ze to jak piszesz w kwestiach 'niemerytorycznych' mi sie nie podoba, dorzuce jakies porownanie do literatury i na koniec pochwale kogos innego to bedziesz wiedzial o co chodzi? nie sadze

dlatego - objezdzac, krytykowac bardzo prosze - ale kurcze jasno!

jeszcze jedno - bgn - pamietasz co pisalem monterowi? ze 'fade' przy ladowaniu forum znacznie spowalnia dzialanie, ze wywalanie kont userow za cracki ejst bledem, ze klodkowane dyskusji w polowie to tez blad (nie robie tego - bo sam tego nie chcialem i nie chce), ze ograniczenie edycji postow i dlugosci PM jest glupota - nigdy nie pisalem nic zlego o monterze! krytykowalem czyny - i to i tak nieliczne - jak sie okazalo w czesci slusznie
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 29.03.2003, 12:54   #108
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
brzuszki napisa***322;(a)
Krytykę trzeba przemyśleć,a nie sie obrażać.Pod cytatem podpisuje się ja i pewnie wielu userów.
Proponuje jednak zrezygnowac z wyrazania opini za innych. Narazie z rozmow w tym watku wychodzi ze niezadowolonych jest stosunkowo bardzo niewielu.
Ciekawi mnie jedno - tak jak ja to odebralem to Majonez wyrazil poglad/postawe jesli nie w 100% to w 99% zbiezna z tym co mowi Sid... Co za tym idzie moze pora skonczyc dyskusje - tu nie ma wyzszej instancji AFAIK...
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline  
Stary 29.03.2003, 13:39   #109
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Czytam sobie ten topic i czytam, aż mnie łeb rozbolał od tych różnych mądrych wywodów.
Ludzie !!! przecież większość z Was uczestnicząca w tej duskusji, to są osobnicy którzy znają się od dłuższego czasu i każdy po sobie wie czego się spodziewać. Wiedzą to tak że moderatorzy i admini. Więc jeżeli chodzi o dodatkowe ograniczenie w postaci groźby usunięcia lub zamknięcia topicu w stosunku do tych ludzi to uważam że są one po prostu niestosowne. Jeżeli jest punkt w regulaminie odnośnie używania wulgaryzmów i ogólnie przyjętej kultury i netetykiety to po cholerę dodatkowe występy autorskie nowego moderatora. Większość ludzi o których pisałem wyżej wie jak zachować się na forum i uważam że próba wulgarnych, zaczepnych i tym pardziej personalnie skierowanych wypowiedzi innych, nowych forumowiczów lub tzw. "mieszaczy" i "zaczepniaków" spotkała by się z potępieniem. Używanie wulgaryzmów w słowie pisanym ma to do siebie (o czym napisał Plemnik) iż można ich uniknąć, ale z drugiej strony nie róbmy z forum "pensyjki dla dziwic", czasami użycie drobnego wulgaryzmu jest nie unknione.
Ja uważam się za dość starego facet, któremu własna matka starała się wpoić elementarne zasady kultury, szacunku dla drugiego człowieka i skromności. Jeżeli istnieją na tym forum osoby którym tych zasad nie wpojono to ich problem i wszelkie restrykcję wynikające z ich notorycznie złego zachowania powinny dotyczyć tylko ich, a nie ogółu który zachowuje się dobrze lub co najmniej poprawnie.
Każdy wypowiadający się w tej dyskusji ma trochę racji, ale z drugiej strony większość próbuje przekazać swoje argumenty bardzo mocno i niepodwarzalnie nie rozumiejąc do końca postawy i intencji poprzednika. Ja rozumiem iż każdy chce pokazać swoją indywidualność i postawę, a wszczególności w obliczu tak drażliwych tematów jakim jest źródło tej dyskusji.
Tak więc TOMMYx wyskoczyłeś z tym topiciem jak Filip z konopii, narobiłeś sobie wrogów i oponętów - wygląda to jak czysta bufonada, a wszystko to niepotrzebnie - większość długotwałych użytkowników tego forum jest ludźmi na poziomie i naprawdę nie trzeba im mówić co można, a co nie można i jak się mają zachowywać.

PS. Przy okazji oberwało się SIDowi, być może momentami troszeczkę słusznie za chwilę niedyspozycji - no cóż nie ma ludzi idealnych - uważam że SID jest stosunkowo neutralny, oprócz momentów jak pisałem, chwilowej niedyspozycji.
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline  
Stary 29.03.2003, 15:29   #110
mapsajm
odeszły MAJSTER
 
Avatar użytkownika mapsajm
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Lokalizacja: miasto Łódź
Posty: 1,183
mapsajm niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
bgn - slusznie zrobilem nie wdajac sie z toba w dalesz dyskusje - rozmowa z kims kto wiecej ma do powiedzenia na temat formy wypowiedzi a nie jej tresci (a co ci sie w tych RZECZACH ktorym mowie WON nie podoba?) jest trudna i z mojej perspektywy nic nie znaczaca

[...]
wiesz, Sid, wydaje mi się, że nie potrafisz znieść, iż ktoś tak szczegółowo opisuje twoje zachowanie i w symue bez większych błędów. Bgn zawsze mnie rozwalał swoimi wypowiedziami - pozytywnie mnie rozwalał.

aha, słowo "won" nie pochodzi z francuskiego. tu Bgn też ma razję.

Majonez:
wiesz... czasami są dni, że człowiekowi już się nie chce pisać dziesiąty raz tego samego, do tej samej osoby, w odpowiedzi na to samo jej pytanie czy zarzut...
a co do mojej inteligencji... no, cóż... jestem skończonym *****em, a napewno już wariatem:cool: tęsknię do czasów starych modziów. człowiek przynajmniej wiedział, czego od niego chcą... bawiliśmy się wspólne w usuwanie helpmanów i innych takich...
mapsajm jest offline  
Stary 29.03.2003, 16:14   #111
bas
MAJSTER zlotowy
 
Avatar użytkownika bas
 
Data rejestracji: 16.05.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,097
bas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Majonez napisa***322;(a)

Bas - prosze postaraj sie byc bardziej wyrozumiala osoba i nie wracaj do starych spraw - nie rozdrapujmy strupow - mnie tez sporo rzeczy wkurzylo - i mimo ze pamietam to - jestem chamskim skorpionem - to w tym miejscu staram sie zapomniec - zyj i pozwol zyc innym
Wyciągam tamten wątek bo właśnie w nim TOMMYx pokazał, że jest ostatnią osobą, która powinna zostać moderatorem.

Uważam, że powinna zostać zmieniona decyzja w sprawie "TOMMYx na moderatora" to to argumentuję, a argumenty właśnie są/były w tamtym topic'u.

Niewiem czy pamiętacie jakie to forum było fajne jak moderowali: Majonez, Bartek, Bartez, Sobal.

Ps. Mój stosunek do Sid'a-neutralny,
Mój stosunek do Thanatos-jest ok, robi swoje, trudno mieć do niego pretensje(nawer mapsajm tak twierdzi).
Mój stosunek do TOMMYx-to chyba widać.
__________________
Mój mail
bas jest offline  
Stary 29.03.2003, 16:18   #112
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Quis custodiet ipsos custodes?

(łac.) Kto będzie pilnował pilnujących?

@Majoneza i wszystkich:
Przeczytalem, nawet dwa razy. Pomyslalem, nawet trzy razy.
I w zwiazku z tym, co sobie pomyslalem, postanowilem tego co mialem na jezyku w zaden sposob nie werbalizowac! Zamilcze.
Z prostego powodu: aby nie zalowac tego co powiedzialem a czego nie mozna by bylo juz cofnac.

Sedno sprawy w dalszym ciagu jest nienaruszone: samowola i dowolnosc panujaca na forum.

@Sida:
Uwaga obrażam Moderatora!!!
Jestes dla mnie zalosnym, nieprzemakalnym dupkiem!
I bez cienia zalu dodaje cie do listy ignorowanych!
Tak wiec nie wysilaj sie na jakies odpowiedzi.
Jakakolwiek dyskusja z toba jest pozbawiona sensu, przynajmniej dla mnie.
Amen.

A teraz droga Inkwizycjo: POD SAD, POD SAD!!!
Zbanowac go!
 
Stary 29.03.2003, 16:46   #113
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Yahol napisa***322;(a)
Quis custodiet ipsos custodes?

(łac.) Kto będzie pilnował pilnujących?

@Sida:
Uwaga obrażam Moderatora!!!
Jestes dla mnie zalosnym, nieprzemakalnym dupkiem!
I bez cienia zalu dodaje cie do listy ignorowanych!
Tak wiec nie wysilaj sie na jakies odpowiedzi.
Jakakolwiek dyskusja z toba jest pozbawiona sensu, przynajmniej dla mnie.
Amen.
A teraz droga Inkwizycjo: POD SAD, POD SAD!!!
Zbanowac go!
Yahol bylo wiele razy powiedziane wycieczki osobiste na priv..Bylo Bylo.

Wiec po co prowokujesz takie sytuacje? W tym momencie obrazajac innego uzytkownika forum (nie wazne czy jest to moderator czy admin czy zwykly uzytkownik) nie roznisz sie ani troche od takich Travisow, ktorzy obrazaja czytelnikow kacapami, ********mi ch*mi itd.

Zamykam topic bo w ten sposob mozna "dyskutowac" do konca swiata (chcialem napisac pierd*c do usranej smierci).

Jezeli ktos ma jakies konkretne propozycje to prosze na PM, lub email. Tylko, ze z tego co widze to wiekszosci sie po prostu nudzi...Znudzilo sie forum i szukaja jakiejs rozrywki. Niewielu uzytkownikow zaglada np do dzialu CDR nie mowiac juz o VCD/DVD. A wlasnie tam jest najwiecej pytan nowych uzytkownikow.

A bez nowych to forum umrze smiercia naturalna. Wiec zamiast siedziec tylko na Off topic prosze tez o udzielanie sie w innych dzialach. A jezeli komus sie nie chce no to sorry...wtedy mi sie tez nie chce sluchac takiej krytyki do nikad nie prowadzacej.

Peace
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 29.03.2003, 16:47   #114
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Witam,

Na wstępie chciałbym podziękować TeamMember'om za poparcie moich słów oraz kolegom Zetoxa i Plemnik za mądre słowa i konkretną odpowiedź.

Uważnie obserwuję i czytam Wasze wypowiedzi i widzę, że musimy sobie wyjąsnić pewne sprawy.
Mianowicie - pisząc o wulgaryzmach nie miałem na myśli zwrotów typu "jasna cholera" (Sid ) , "dupa", "gówno" czy też "ja pieprzę", etc..
Chodziło mi o mocne słowa, takie jak "****a", "****", "ja *******ę", "******ło Was", etc... ( Yahol !) lub zwroty, kóre wyraźnie mają na celu obrazić innego uczestnika tego Forum. ( Brzuszki !).

Chyba każdy z nas wie, jaka jest różnica pomiędzy wulgami "lekkimi" a "ciężkimi".


Inna sprawa. Większość osób skupiła swoją uwagę tylko na kwestii wulgaryzmów, nawet słowem nie poruszając pozostałych spraw, poruszonych przeze mnie.
Może dlatego, że tylko w kwestii wulgów postawiłem Was przed "faktem dokonanym", a może po prostu niektórzy nie zwracają uwagi na treść post'u, topic'a, tylko oceniają osobę, która go napisała ?


@ Majonez: faktycznie, miałeś rację, i wiem, że to, co napisałem w pierwszym post'cie, to tylko mała część tego, co Ty chciałbyś tutaj zrobić. Co do usuwania post'ów - znasz moje zamiary i wiesz co i jak.

@ Sid: lubię Cię, ale muszę Ci napisać, że mniej więcej zgadzam się z BGN'em. Mam na myśli konkretną rzecz - z tym użalaniem się nad sobą czego nastepstwem jest "potok wazeliny pod swoim adresem" (cytat z wypowiedzi BGN'a). Od razu nasuwa mi się Twój topic o Twoim odejściu na emeryturę. Odpowiedzi i reakcje na niego były z góry wiadome i oczywiste.
Jeszcze jedna sprawa, znów pozwolę sobie zacytować BGN'a
"Inteligentnego Moda na forum nie powinno byc widac, wystarczy go wyczuwac i jego intencje kierowania i kreowania klimatu wymiany pogladow.". Może tylko zamieniłbym słowo "inteligentnego" na "profesionalnego", żeby nie było, że podważam czyjąś inteligencję.
To fakt, że jest Ciebie bardzo 'dużo' na Forum i często za bardzo wczuwasz się w niektóre dyskusje, co prowadzi do tego, iż zaczynasz się na przykład tłumaczyć. Ale to jest tylko moje zdanie i każdy ma prawo wyrazić swoje.
Od razu wyprzedzę niektóre z Waszych wypowiedzi, skierowanych do mojej osoby. Ja nie uważam się za jakiegoś lepszego od kogokolwiek z uczestników tego Forum, również nie uważam się za jakiegoś Moderatora Pro, wręcz przeciwnie, jak narazie to moja praca podpada pod lekką amatorkę, jak cholera. Jednak ze względu na moje wykształcenie, mam pewne nieduże predyspozycje i chciałbym "wyrobić się" i w końcu "dotrzeć", aby wykonywać swoją pracę na Forum jak najlepiej będę mógł. Niestety bez pomocy Forumowiczów będzie to bardzo ciężkie i trudne do wykonania. Dobrze, że chociaż pewna część User'ów nie traktuje mnie "z góry" i mam szansę na "wyrobienie siebie" jako Moderatora.
Dużo mi dały wskazówki i rady, które miałem przyjemność otrzymać od TeamMember'ów i kilku Forumowiczów. Cieszę się, że nie jestem sam.

@ BGN: bardzo żałuję, że nie można Cię zastać cześciej na Forum, zawsze lubiłem czytać Twoje wypowiedzi. I nawet jakbyś mnie (a raczej moje wypowiedzi, ponieważ osobiście się nie znamy) mocno skrytykował, wiedziałbym, że napisałeś to, co myślisz, i nie sugerowałeś się czyimiś wypowiedziami. Pojawiaj się częściej. Pozdrawiam.


@ Paput 2000: Pozwól, że zacytuję Ciebie:
"Tak więc TOMMYx wyskoczyłeś z tym topiciem jak Filip z konopii, narobiłeś sobie wrogów i oponętów - wygląda to jak czysta bufonada, a wszystko to niepotrzebnie - większość długotwałych użytkowników tego forum jest ludźmi na poziomie i naprawdę nie trzeba im mówić co można, a co nie można i jak się mają zachowywać."

To fakt, wyskoczyłem jak filip z konopii, i pewnie narobiłem sobie wrogów i oponentów, Zauważ jednak, że osoby, które używają wulgaryzmów, będą wiedziały, że to jest do nich, pozostali mogli przecież sobie przeczytać i to wszystko.
Uważasz, że nie trzeba im mówić, co można a czego nie?
Popatrz na ostatni post Yahol'a.
Może jego część zacytuję:
"@Sida:
Uwaga obrażam Moderatora!!!
Jestes dla mnie zalosnym, nieprzemakalnym dupkiem!
I bez cienia zalu dodaje cie do listy ignorowanych!
Tak wiec nie wysilaj sie na jakies odpowiedzi.
Jakakolwiek dyskusja z toba jest pozbawiona sensu, przynajmniej dla mnie.
Amen.

A teraz droga Inkwizycjo: POD SAD, POD SAD!!!
Zbanowac go!
"


Yahol - Forumowicz, który jest juz dosyć długo na Forum, czyli "Stary Dobry Wyjadacz". Więc powinien wiedzieć, że takich rzeczy nie pisze się. Czyz nie jest to obraza drugiej osoby ?
Nadal twierdzisz, że WSZYSCY "Starzy Wyjadacze" wiedzą co można robić, a czego nie ?

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wypowiedzi.


PS" Proszę nie zamykać tego topic'a".

Acha, jeszcze jedno:

@ Bas: proszę, abyś przestał ciągnąć tamtą sprawę i przestał napierać na mnie. Masz jakieś "ale" napisz do Administracji i tyle. To jest prośba, lecz powtórne nękanie i napieranie na mnie zostanie zgłoszone Administracji i pociągnie za sobą poważniejsze konsekwencje.
 
Stary 29.03.2003, 17:16   #115
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja zamknalem. TOMMYx nie otwieraj bo zablokuje topic.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline  
Stary 29.03.2003, 17:16   #116
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nie otwierac topica
ja go zamknalem bo ta dziecinada jest juz smieszna
BD jest offline  
Stary 29.03.2003, 21:12   #117
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
przepraszam ze odpisuje wiem wiem moderatorzy sobie moga w zamknietych odpisywac ale nie bylo mnie caly dzien i nie mialem mozliwosci odpowiedzenia

ta dyskusja jest (jak to mowil moj sp ojciec) "czcza i jalowa" i nie wniesie nic nowego do zycia

kloca sie starzy memberzy - zreszta jak zwykle

czy ja sie w 100% zgadzam z siedem - nie wiem gdzie to wyczytales ale generalnie no chyba tak chociaz nigdy nie sprawdzalem co i jak robi sid ale wierze ze robi to dobrze

heh wariaci to my jestesmy wszyscy - nie tak dawno pisalem zebysmy sie udzielali na innych dzialach zamiast zrec na offtopiu ale widze ze nie dociera to do nas - moze jestesmy juz za starzy i jak stare pryki potrafimy tylko zrzedzic - eh a czulem sie tak mlodo

Plemnik, paput2000, mapsajm, bas, yahol - pax

bgn - nie stwierdzilem ze robisz nagonke - chcialem pokazac ze dyskusja moze sie opierac na konkretach jak to bywalo w naszych rozwazaniach i dysputach - niestety obecnie malo osob potrafi "klocic sie" bez wycieczek osobistych to tyle

yahol - sprawiles mi tymi slowami przykrosc - nie spodziewalem sie ahh

Bartez, Thanatos, BD - spozniliscie sie o jakies 114 postow

koniec
topic odklejam niech nie drazni
i ten drugi tez bo mnie juz wkurza
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 29.03.2003, 22:16   #118
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Majonez napisa***322;(a)

Bartez, Thanatos, BD - spozniliscie sie o jakies 114 postow
wiesz ja nie mieszalem sie do tego co sie tutaj dzieje od bardzo dawna ale jak widac ludzia wiosna poszla do glowy i sami nie wiedza co maja robic

to nie do wytrzymania a wiec po raz pierwszy od dawna wmieszalem sie w to co sie dzieje na forum
BD jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.