Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.01.2018, 09:06   #1
Kunte
MasteR of PuppetS
 
Avatar użytkownika Kunte
 
Data rejestracji: 31.08.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 253
Kunte zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wakacje w Bułgarii

Jak w temacie, myślę o wakacjach własnie w Bułgarii. dwie osoby dorosłe i dziecko, lat sześć. Termin, druga połowa sierpnia, na 7 dni. Poczytałem o Złotych Piaskach i Słonecznym brzegu. Opinie są skrajnie różne. Przy czym zależałoby mi na spokojniejszej i cichszej okolicy. Możecie coś doradzić.
__________________
Kunte
Kunte jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.01.2018, 09:23   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W Złotych Piaskach byłem ostatnio w '86. Fajnie było.

W ostatnich latach sporo osób chwaliło Albanię.

Ja bym wybrał jednak Chorwację, za przepiękne krajobrazy i niesamowity klimat, który powodują góry schodzące prosto do morza, na plaży patelnia, a w cieniu przyjemnie.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2018, 11:09   #3
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,067
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Kunte Podgląd Wiadomości
Jak w temacie, myślę o wakacjach własnie w Bułgarii. dwie osoby dorosłe i dziecko, lat sześć. Termin, druga połowa sierpnia, na 7 dni. Poczytałem o Złotych Piaskach i Słonecznym brzegu. Opinie są skrajnie różne. Przy czym zależałoby mi na spokojniejszej i cichszej okolicy. Możecie coś doradzić.
Nie polecam, nie dla mnie ten kraj.

Bylem kilka lat wstecz w Słonecznym Brzegu ,trafiłem na bydło - częściowo z cebulandii ,jedzenie kiepskie, w nocy spać się nie da w takiej temperaturze .

No i dojazd - jechałem autokarem NIE POLECAM

Na plus przebicie cenowe - ale mnie nie bawi rola bogatszego z zagranicy .
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2018, 12:55   #4
Kunte
MasteR of PuppetS
 
Avatar użytkownika Kunte
 
Data rejestracji: 31.08.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 253
Kunte zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@ed hunter w Chorwacji byłem w zeszłym roku, pierwszy raz. Fakt, widoki cudowne, klimat super i to na pewno na plus dla Chorwacji.

@- Deckard - w moim przypadku wyjazd przez biuro podróży i samolotem. Autobus czy auto nie wchodzi w grę.

A może jakieś inne miejscowości oprócz tych dwóch są przyzwoite?
__________________
Kunte
Kunte jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Wakacje znowu są wakacje !!!! paja Off topic 17 25.07.2018 16:31
Skrócone wakacje ?? Mr.Manson Off topic 3 22.08.2003 19:45
Miejsce na wakacje jacoob Off topic 18 17.06.2003 13:51
LOL: Wakacje wsrod terrorystow.. ^_^ Martin_TP Off topic 4 07.03.2003 19:33
Sims Wakacje Neo07 Napędy optyczne CD 5 16.06.2002 12:58


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.