Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.06.2009, 17:18   #9076
DejaVu
Guru
 
Avatar użytkownika DejaVu
 
Data rejestracji: 23.08.2008
Posty: 2,813
DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Patrzę że i Ty nie długo skończysz internet-Prezesik był pierwszy-ale ponoć na czitach.
DejaVu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.06.2009, 18:19   #9077
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,283
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
TVN: Zmarła Farah Fawcett
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.06.2009, 18:31   #9078
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
oj [']
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.06.2009, 18:35   #9079
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jedyna w jedynych Aniołkach...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.06.2009, 20:13   #9080
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,863
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
[']
nie myślałem, że ona miała już 62 lata...
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.06.2009, 23:09   #9081
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Michael Jackson nie żyje
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.06.2009, 23:13   #9082
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
OMFG![*]

Przykra sprawa. A jeszcze niedawno o nim rozmawialiśmy na forum...
Wielki artysta. Legendarne wykonanie Moon Walka...
;-(
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.06.2009, 23:29   #9083
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,449
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To nie jest jeszcze potwierdzone - w tej chwili na żywo w CNN leci info - że leży w śpiączce w szpitalu.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.06.2009, 23:31   #9084
Burt
Precz z internetem
 
Avatar użytkownika Burt
 
Data rejestracji: 20.10.2005
Lokalizacja: Gdzieś na stronach z gołymi babami
Posty: 1,424
Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek Podgląd Wiadomości
OMFG![*]

Przykra sprawa. A jeszcze niedawno o nim rozmawialiśmy na forum...
Wielki artysta. Legendarne wykonanie Moon Walka...
;-(
Zacytowałem Twój post jako "pierwszy z brzegu" bez wycieczki osobistej.

Tak to już bywa, że jak ktoś sławny umrze to wszyscy rozpaczają w większym lub mniejszym stopniu.Nie zwacają uwagi kim był ten człowiek. A prawda jest taka że MJ to zwyczajny zwyrodniały pedofil co posuwał małych chłopców, za swoje czyny powinien gnić w pierdlu i tam dokonać żywota.
Jako artystę to można go wspominać i podziwiać, ale nie jako człowieka. Nikt by się przecież nie przejął gdyby Josef Fritzl się przekręcił, a to ta sama szafa, choć nie ta sama półka.
Nawet Kewina(Sam w Domu) ukuł, drań jeden.
Jeśli mam być szczery to przejąłem się tym tyle co kryzysem gospodarczym w Zimbabwe. Nie to co Sarą Fawcett RiP.

BTW. Już widzę tą wojnę o jego majątek.
BTW2. Mam jego pierwsze winyle. Ciekawe czy cena podskoczy.
__________________
ZAPROSZENIA NA PT.
Burt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 00:26   #9085
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,449
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jest potwierdzenie od coronera - MJ nie żyje.

[']
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 00:28   #9086
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burt Podgląd Wiadomości
A prawda jest taka że MJ to zwyczajny zwyrodniały pedofil co posuwał małych chłopców, za swoje czyny powinien gnić w pierdlu i tam dokonać żywota.
I pewnie to pijak. Bo każdy złodziej, to pijak.
Prawda jest jak d...pa - każdy ma swoją.
O Jacksonie wiem tyle, że zrobił coś odlotowego i nowego w muzyce.


Cytat:
Napisany przez Burt Podgląd Wiadomości
BTW. Już widzę tą wojnę o jego majątek.
BTW2. Mam jego pierwsze winyle. Ciekawe czy cena podskoczy.
No, kasa jest najważniejsza.
To dlatego Jackson zorganizował nową trasę - miał masę długów.

Tak to jest, że jak człowiek dorobi się popularności, (może i pieniędzy - ale to w tym przypadku nie wystąpiło) to tylko zawiść wśród Polaczków wzbudza.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE

Ostatnio zmieniany przez Wawelski : 26.06.2009 o godz. 00:30
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 00:51   #9087
Burt
Precz z internetem
 
Avatar użytkownika Burt
 
Data rejestracji: 20.10.2005
Lokalizacja: Gdzieś na stronach z gołymi babami
Posty: 1,424
Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Wawelski Podgląd Wiadomości
I pewnie to pijak. Bo każdy złodziej, to pijak.
Prawda jest jak d...pa - każdy ma swoją.
O Jacksonie wiem tyle, że zrobił coś odlotowego i nowego w muzyce.
To tak ja w przypadku księży co (bardzo) lubią dzieci. Gdy sprawa wyjdzie na jaw, to ci z pierwszych kościelnych ław, wydrapali by oczy a nawet zabili by w obronie księdza-dobrodzieja, a skrzywdzone dzieci nazwali by puszczalskimi + argument "jak suka nie da, to pies nie weźmie. Jasne te dzieciaki same tyłki powystawiały, zboczone pewnie czy cuś. Pewnie MTV im w głowach namieszało.


Cytat:
Napisany przez Wawelski Podgląd Wiadomości
No, kasa jest najważniejsza.
To dlatego Jackson zorganizował nową trasę - miał masę długów.
No tak. Za każde ukłute dziecko trza było płacić i to nie mało + koszty procesów.

Ciekawe kto z was by mu pozostawił własnego synka(5-12 lat) do popilnowania. Bo w sumie jak to Jacko sam stwierdził "on spał na podłodze a chłopcy w jego łóżku".
__________________
ZAPROSZENIA NA PT.
Burt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 01:04   #9088
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burt Podgląd Wiadomości
Ciekawe kto z was by mu pozostawił własnego synka(5-12 lat) do popilnowania. Bo w sumie jak to Jacko sam stwierdził "on spał na podłodze a chłopcy w jego łóżku".
Chciałbyś, żeby Twój ojciec czytał o Tobie takie rzeczy, jakie Ty piszesz o Jacksonie?
Jak wiesz coś, widziałeś, masz dowody - czemu nie zeznawałeś?

Jak znasz z plotek i tabloidów - to gratuluję wiary w media.

Takie głupoty to tylko złodziej może wypisywać. I pijak... Bo każdy złodziej, to pijak.
A każdy artysta to zboczeniec.
Jak ktoś jest sławny, to musi być bogaty. A jak bogaty, to musiał ukraść, bo na uczciwej pracy nikt jeszcze nigdy się nie dorobił.
MSPANC

Ale fakt, że te wszystkie plotki Jacko były na rękę - bo jak to w pewnej sztuce teatralnej (zbezczeszczonej potem filmem) mówili, musi być event.

O Jacksonie mogę podyskutować o tyle, o ile to widziałem czy słyszałem - czyli o teledyskach i płytach (bo na żadnym koncercie nie zdążyłem być).

EOsT z mojej strony.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 01:32   #9089
Burt
Precz z internetem
 
Avatar użytkownika Burt
 
Data rejestracji: 20.10.2005
Lokalizacja: Gdzieś na stronach z gołymi babami
Posty: 1,424
Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Wawelski Podgląd Wiadomości
Chciałbyś, żeby Twój ojciec czytał o Tobie takie rzeczy, jakie Ty piszesz o Jacksonie?
Jak wiesz coś, widziałeś, masz dowody - czemu nie zeznawałeś?

Jak znasz z plotek i tabloidów - to gratuluję wiary w media.
Idąc tym tokiem myślenia stwierdzam co następuje:

Adolf Hitler nie miał nic wspólnego z Holokaustem, to media się na nie go uwzięły, tak samo na Marka Dutroux'a. Stwierdzam to ponieważ nie widziałem momentu gdy Adolf podpisywał papiery dotyczące "Ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej", a w Oświęcimiu nigdy nie byłem, oraz również nie widziałem jak Mark Dutroux gwałcił dziewczynki, a na pewno osobiście nie widziałem jak jedna z nich umarła z głodu w czasie gdy jego zamknęli. Nie widziałem tego i nie mogę potwierdzić.A sądy trybunały, one na pewno się mylą. Media to wszystko wymyśliły dla zwiększenia oglądalności.


Litości...................
__________________
ZAPROSZENIA NA PT.
Burt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 01:48   #9090
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Szczerze mówiac Burt mialem Ciebie za inteligentego czlowieka, ale to co wypisujesz w pale mi sie nie miesci... Ja moze nie bylem specjalnym jakims fanem Jacksona, ale musze przyznac ze ksztaltowal nawet moje gusta muzyczne juz w 80-tych latach i przede wszystkim zostanie tam najwiekszym artysta jakiego pamietam, jego plyta z 1982 "Triller" dla mnie do tej pory jest jedna z lepszych LP jakie sluchalem... natomiast to co mowily media, przescigajac sie w bardzo rozniacych sie od siebie doniesieniach na temat rzekomej pedofilii Jacksona - to pozostawiam bez komentarza, w sumie duzo tych procesow bylo zdaje sie wyludzeniami o pieniadze... jedno jest pewne ze Jackson nie byl chyba zbyt szczesliwy czlowiekiem, biorac pod uwage choroby, niezbyt udane dziecinstwo i izolacje - samotnosc muzyka, ktora towarzyszyla mu szczegolnie w ostatnich latach...
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
newsy, polityka - won!, wiadomości


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Szukam Pracy zick Humor 58 08.11.2023 11:30
Dobry i tani tusz-zamiennik dla HP (56) & wielofunkcyjne 1315, co o tym sądzicie? matteo Off topic 35 31.08.2007 15:20
nie dziala nagrany plik MrBiedrona Napędy optyczne DVD 17 22.10.2005 14:57
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi Ice Off topic 7 03.10.2005 00:41
Dawno dawno temu za górami za lasami... przemo_one Off topic 2 25.10.2003 00:52


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.