Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.06.2009, 03:24   #9091
Burt
Precz z internetem
 
Avatar użytkownika Burt
 
Data rejestracji: 20.10.2005
Lokalizacja: Gdzieś na stronach z gołymi babami
Posty: 1,424
Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ormianin Podgląd Wiadomości
Szczerze mówiac Burt mialem Ciebie za inteligentego czlowieka, ale to co wypisujesz w pale mi sie nie miesci...
Tzn Jesli pijesz do poprzedniego postu, to jeśli sie nie zorientowałeś - był to sarkazm na konkretny tok myślenia - "nie widziałeś to nie mów".
Trafny zresztą.

Cytat:
Napisany przez Ormianin Podgląd Wiadomości
Ja moze nie bylem specjalnym jakims fanem Jacksona, ale musze przyznac ze ksztaltowal nawet moje gusta muzyczne juz w 80-tych latach i przede wszystkim zostanie tam najwiekszym artysta jakiego pamietam, jego plyta z 1982 "Triller" dla mnie do tej pory jest jedna z lepszych LP jakie sluchalem...
Widzisz, niby o gustach się nie dyskutuje, ale gdyby się nie dyskutowało, to nadal byśmy gryzdali węglem po ścianach w jaskiniach(chyba to stwierdzenie z tego forum - nie pamiętam). Ale konkretnie.Moja opinia oczywiście. Jego twórczość to nic innego tylko wesoła muzyczka dla ucha + fajne teledyski. Uprzedzę od razu argument o sprzedaży płyt i popularności. Mianowicie polski zespół Bayer Full. Żaden zespół czy solista w Polsce nie osiągnął takiego poziomu sprzedaży płyt jak właśnie BF, a wiadomo że oni śpiewają o duppiee Maryny = niczym. Powiesz, że MJ a BF to nie to samo. Oczywiście, że nie, ale przykład - sprzedaż-popularność-wartość artystyczna jak najbardziej trafny. Dlatego stwierdzenie, że wielkość artysty mierzymy po ilości sprzedaży płyt nie jest takie oczywiste. Zauważ, że jego ostatnia płyta beznadziejnie się sprzedawała, dlatego też musiał ruszyć w trasę aby podbudować budżet. Obecnie słuchali go tylko ludzie dorastający w latach 80-tych, nastolatkowie i 20 latkowie przełączają kanał gdy on się pojawia. Dla jednych może być królem popu, a dla innych nudziarzem. A dlaczego George Michael/Bono czy Freddy Mercury nie jest określany mianem "króla"?.Może część ludzi nie jest zachwycona ich twórczością. Powiedz komuś kto dorastał w latach 70tych, że Abba to najgorsze i najpłytsze badziewie jakie widział/słyszał świat. Wątpię, że to potwierdzi. A zapytaj o to samo kogoś młodego. Mimo, że dorastałem w latach 85-95, to jego muzyka przeszła obok mnie niezauważona.


Cytat:
Napisany przez Ormianin Podgląd Wiadomości
...natomiast to co mowily media, przescigajac sie w bardzo rozniacych sie od siebie doniesieniach na temat rzekomej pedofilii Jacksona - to pozostawiam bez komentarza, w sumie duzo tych procesow bylo zdaje sie wyludzeniami o pieniadze...
Jak można wyłudzić pieniądze od kogoś niewinnego, zwłaszcza w USA mając za sobą armię najlepszych prawników?. Tak można by było załatwić każdego bogatego człowieka w stanach. Wystarczyłoby powiedzieć "Brad Pitt mnie dotykał, proszę 10 milionów", ale tak nie jest bo on tego nie robi. MJ nie został skazany tylko dlatego, że zapłacił ofiarą grube miliony. To była ugoda stron. Te dzieciaki teraz są bogate, stać je na studia itd. Gdyby MJ był biedny i nieznany to by siedział razem z innymi kryminalistami, i miałby zrobioną z "4liter" jesień średniowiecza. A tak mógł sobie kupić niewinność. Smutne to ale prawdziwe, że rodzice sprzedali swoje dzieci. Ale podobno "pecunia non olet".


Cytat:
Napisany przez Ormianin Podgląd Wiadomości
... jedno jest pewne ze Jackson nie byl chyba zbyt szczesliwy czlowiekiem, biorac pod uwage choroby, niezbyt udane dziecinstwo i izolacje - samotnosc muzyka, ktora towarzyszyla mu szczegolnie w ostatnich latach...
Ale to on sobie zgotował te los. Nie my mu kazaliśmy się wybielać, spać w namiocie tlenowym robić sobie operację plastyczne, nie my kazaliśmy zamknąć się w posiadłości. On miał poważne problemy psychiczne. Ktoś powie "skąd wiesz jesteś psychiatrą?". Nie, ale wystarczy, że na niego spojrzę. Sam z siebie zrobił dziwadło. Jak żył to nikt się nie oburzał na dowcipy o jego nosie. A teraz to nazwą mnie potworem.
Dzieciństwo nie jest żadnym tłumaczeniem na nic. Na tym świecie są jasno nakreślone granice pomiędzy złymi uczynkami a dobrymi. Myślisz, że ofiary gwałtów/molestowania obchodzi tragiczne dzieciństwo sprawcy? Gdyby ktoś na ulicy cię napadł to zastanawiał byś się nad jego dzieciństwem i samotnością. Nie dorabiajcie ideologii pod MJ, bo on nie reprezentował żadnej. Był po prostu popularnym piosenkarzem.

04:25 - idę spać.
__________________
ZAPROSZENIA NA PT.
Burt jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.06.2009, 04:48   #9092
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To smutne, że kogoś ominęła muzyka Jacksona, i to w latach 80...
Jackson zrewolucjonizował pop, wykonanie i aranżacja piosenek były doprowadzone do takiej perfekcji, że chyba nie znajdzie się nikt, kto potrafiłby zrobić cover, i nie wyjść żałośnie...
Jackson skończył się już dawno temu, nie trzeba być psychiatrą, żeby poznać chorego psychicznie człowieka...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 05:55   #9093
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Bieda w Policji

Zamykaj drzwi!

no i ['] za krola popu, ale takiego, jakim byl nascie lat temu
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 06:51   #9094
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
No cóż... śmierć każdego człowieka jest przykra. Jednak Jackson, to nie moja bajka. Nie przepadałem za tym artystą. Szczególnie denerwowały mnie te jego piski i krzyki w piosenkach. No ale każdy piosenkarz ma swój specyficzny styl. Większości słuchaczy z pewnością się to podobało.
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 07:13   #9095
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
To smutne, że kogoś ominęła muzyka Jacksona, i to w latach 80...
Jackson zrewolucjonizował pop, wykonanie i aranżacja piosenek były doprowadzone do takiej perfekcji, że chyba nie znajdzie się nikt, kto potrafiłby zrobić cover, i nie wyjść żałośnie...
Jackson skończył się już dawno temu, nie trzeba być psychiatrą, żeby poznać chorego psychicznie człowieka...
Jak zobaczyłem dzisiejszą wiadomość (dla mnie dzisiejszą) to pomyślałem, że on umarł już dawno temu. I coś w tym jest, jednak i tak dawno żadna wiadomość tak w pewien sposób mnie nie poruszyła (tzn. bez przesady, bo wielkim fanem jego nie byłem, ale potrafiłem docenić dorobek i to, co wniósł do muzyki).

Przykre to mimo wszystko. Co prawda nigdy nie wierzyłem w jego wielki comeback, co zapowiadali niektórzy, ale miałem nadzieję, że może jeszcze jakąś płytę wyda, coś tam ze sobą zrobi i jeszcze się o nim usłyszy nie tylko przy okazji kolejnych dziwnych zachowań. Tak czy siak była to jednak postać na pewien sposób wybitna i chyba lepiej tak ją zapamiętać.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 07:23   #9096
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Dla mnie to troche szok, zbyt młodo umarł.
Wychowywałem się w latach 80-tych i początku 90-tych i wtedy przecież jego muzyka miała ogromny wpływ.

Co prawda, wtedy uznawałem go za coś obciachowego (wolałem rocka) , to teraz po czasie, gdy w radiu lecą prawie same gówna, naprawde moge go docenić*. Nawet jeżeli nie sądze abym kiedykolwiek kupił jakąś płyte.
byłem też ciekaw jak wypadnie na zapowiadanych lipcowych koncertach. juz wiemy że nie bedzie żadnych koncertów.

Dla mnie to też sygnał że czasy mojego dzieciństwa odchodzą, a ja sam jestem coraz starszy i takie wiadomości będą coraz częściej....


*wlasciwie to tyczy się wielu muzyków z lat 80-tych

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 26.06.2009 o godz. 07:26
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 07:36   #9097
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Odeszła legenda-dzięki jego pomysłom i uporowi zrobiły karierę teledyski i takie stacje jak MTV i Viva itd.Pamiętam koncert w Wa-wie w 1996 na Bemowie dopracowany do perfekcji ale nie które kawałki wydawało mi się że z playbacku były.W archiwum jeszcze bilet się ostał.

-mjaksion.jpg
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 08:45   #9098
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
burt masz od dzis nowa ksywe, przescieradlo
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 09:04   #9099
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Chciałem dodać że Jackson wcale nie spał w namiocie tlenowym i nie wybielał się. Też całe życie tak myslalem ale to nieprawda.
Jackson "wybielił się" na skutek choroby oraz jej leczenia. Był potem bardzo wrażliwy na światło słoneczne.
Co do namiotu tlenowego, to plotka z tabloidów na podstawie zdjęć z planu filmu disneya Captain EO.

Co do jego wnętrza, naprawde nie umiem sie wypowiedzieć. Być moze był pedofilem, ale ja mediom nie ufam jak psom, a wiadomo taka sensacyjna sprawa to dla dziennikarzy po prostu .. rewelacja.
Co było w jego sypialni nie wiem. Wiem natomiast że dzieci mogą być wykorzystane tak, że żona może nawet bez problemu swojego męża posądzić o pedofilie jak jest wredna. Ktoś komu dziecko ufa może nawmawiać mu niestworzonych rzeczy. Nie ma żadnej linii obrony, zeznania dziecka są jedyne. A za pare melonów podejrzewam ze wielu by Jacksona chciało wydoić w ten sposób. Wystarczyłoby że dziecko spało na jego posiadłości i już jest dowód.

Oceniam więc tylko muzykę, choć generalnie go nie lubie, to ciężko zaprzeczyć że niektóre kawałki miał świetne a jago płyty szły jak ciepłe bułeczki.
Wiele utwórów skomponował i zaśpiewał sam. Nie mniejsze znaczenie miał jego taniec. A ten był co tu nie mówić na bardzo wysokim poziomie. Uczyła go m.in. Paula Abdul, niektóre z jego tańców wymagały specjalnego sprzętu do złamania praw fizyki (np Smooth Criminal).

Nawiasem Paula to też jedna z tych artystek którą uważałem za obciach (ale za to ładny ) to teraz lubie sobie posłuchać Straight Up czy Opposite Attract. A do tego to profesjonalny choreograf a nie tylko dekoracja na ekranie.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 26.06.2009 o godz. 09:16
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 09:26   #9100
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
[QUOTE=ed hunter;1032225]To smutne, że kogoś ominęła muzyka Jacksona, i to w latach 80...
Jackson zrewolucjonizował pop, wykonanie i aranżacja piosenek były doprowadzone do takiej perfekcji, że chyba nie znajdzie się nikt, kto potrafiłby zrobić cover, i nie wyjść żałośnie...
QUOTE]

THE BATES - BILLY JEAN...
http://technorati.com/videos/youtube...%3DbMlM-K-ux9I
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 09:45   #9101
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burt Podgląd Wiadomości
A sądy trybunały, one na pewno się mylą
To Ty twierdzisz, że się mylą. Została mu udowodniona wina i zapadł wyrok prawomocny?
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 10:19   #9102
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
http://nautilus.org.pl/article.php?articlesid=1833
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 10:46   #9103
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie będąc jasnowidzem przewidywałem katastrofę, zaraz po wyborach w 2007 roku.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 10:53   #9104
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja wiedziałem że tak będzie!
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.06.2009, 13:19   #9105
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
http://fakty.interia.pl/polska/news/...e,1329663,2943

pozostawie to bez komentarza, bo po prostu nie wiem co powiedzieć...
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
newsy, polityka - won!, wiadomości


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Szukam Pracy zick Humor 58 08.11.2023 11:30
Dobry i tani tusz-zamiennik dla HP (56) & wielofunkcyjne 1315, co o tym sądzicie? matteo Off topic 35 31.08.2007 15:20
nie dziala nagrany plik MrBiedrona Napędy optyczne DVD 17 22.10.2005 14:57
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi Ice Off topic 7 03.10.2005 00:41
Dawno dawno temu za górami za lasami... przemo_one Off topic 2 25.10.2003 00:52


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.