Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Wiadomości... (MOD edit: tydzień BANA za politykę w tym temacie. Czytaj post #1). (https://forum.cdrinfo.pl/f5/wiadomosci-mod-edit-tydzien-bana-za-polityke-tym-temacie-czytaj-post-1-a-66551/)

Predi 05.08.2006 13:10

:rotfl: jaki ***322;o***347;....
jeszcze sie przyrownuje do pilkarzy :D :D az tak slabo jak jemu to im nie poszlo :D

Qbi@k 05.08.2006 13:57

Tadeusz Rydzyk UWAGA! TVN cz. 1
Tadeusz Rydzyk UWAGA! TVN cz. 2
Tadeusz Rydzyk UWAGA! TVN cz. 3
Tadeusz Rydzyk UWAGA! TVN cz. 4
Tadeusz Rydzyk UWAGA! TVN cz. 5
Tadeusz Rydzyk UWAGA! TVN cz. 6
Tadeusz Rydzyk UWAGA! TVN cz. 7

Straszne... :nie:

Prezesik 05.08.2006 14:32

a no właśnie. wiecie może czy można to gdzieś ściągnąć w całości?

Agusia 05.08.2006 16:04

Jest na emulu

Prezesik 05.08.2006 16:12

no wiem, ale co chwil***281; mnie wywala i nie mog***281; ***347;ci***261;gn***261;***263; :(

demek 05.08.2006 17:42

dawalem link do tego ponad pol roku temu....poszukajcie mojego posta bo dalem to chyba do mnie na serwer gdzies

ro29 05.08.2006 23:27

Witam !

Cytat:

Napisany przez Prezesik
czemu na forum tak cicho o Mistrzostwa Europy w pływaniu ???
Piękny dzień dzisiaj dla biało-czerwonych :piwo:

Bardzo mądre pytanie ...

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
Chciałem nawet temat założyć, ale może pływanie nie wszystkich interesuje.. W każdy razie dzień naprawdę udany

Ja też miałem taki plan - jak to już nie raz bywało, że zakładałem tematy sportowe (poza piłkarskie ;) ) - tylko jak wiecie ostanio rzadko tu bywałem - i jakoś już tak w połowie imprezy było trochę głupio ...

Cytat:

Napisany przez pops
co do pływania, to wie ktoś czemu w tvp nie dają południowych eliminacji ? tylko transmitują kilka wyścigów od 17.20 ?

Znów bardzo mądre pytanie ....
A odpowiedź - bo są sporty bardziej i mniej "preferowane" - a i tak ostatnio się poprawiło - głównie dzięki naszym sukcesom - że choć tyle transmitują - ale najlepsze jest, że zamiast przesunąć Teleexpress i dać transmisję od 17 kiedy się wszystko zaczyna - to dają od 17.20 - a dziś to już było totalne przegięcie - nawet dekoracji Otylii nie było na żywo :( - bo transmisja była od 18.10 ...
Dobrze, że chociaż wyścig finałowy na żywo pokazali ....

Cytat:

Napisany przez Prezesik
bo taniej jest puścić dwa odcinki "Mody na sukces" w to miejsce

Nie - bo trzeba odłozyć pieniądze na zbliżające się transmisje LM :D

A występ biało-czerwonych na ME jest jak na razie naprawdę udany - 6 medali i chyba już 11 rekordów Polski - a także powrót do elity Otylii ...
Na mnie największe jak na razie wrażenie zrobiła nasza srebrna sztafeta - połączenie rutyny (Otylia) oraz młodości - naprawdę aż miło się patrzyło :)
Tylko troszkę szkoda, że Pawłowi nie udało się choć pobić rekordu Europy ... albo i świata - a także Otylii - dziś było widać, że z wyniku była lekko zawiedziona . Ale wszystko przed nimi - może na MŚ za rok ;)

Pozdrawiam
ro29

andrzejj9 06.08.2006 09:35

Cytat:

Napisany przez ro29
Znów bardzo mądre pytanie ....
A odpowiedź - bo są sporty bardziej i mniej "preferowane" - a i tak ostatnio się poprawiło - głównie dzięki naszym sukcesom - że choć tyle transmitują - ale najlepsze jest, że zamiast przesunąć Teleexpress i dać transmisję od 17 kiedy się wszystko zaczyna - to dają od 17.20 - a dziś to już było totalne przegięcie - nawet dekoracji Otylii nie było na żywo :( - bo transmisja była od 18.10 ...
Dobrze, że chociaż wyścig finałowy na żywo pokazali ....

Wczoraj w teleexpresie pokazali jeden wyścił Otylli, a potem, jak miałem nadzieję oglądać dalej, to oczywiście zaczął lecieć jakiś serial.. Nie wiem w ogóle, o której w końcu zaczęła się transmisja (i czy w ogóle), bo nie chciało mi się czekać..

ro29 06.08.2006 10:00

Witam !

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
Wczoraj w teleexpresie pokazali jeden wyścił Otylli, a potem, jak miałem nadzieję oglądać dalej, to oczywiście zaczął lecieć jakiś serial.. Nie wiem w ogóle, o której w końcu zaczęła się transmisja (i czy w ogóle), bo nie chciało mi się czekać..

Nie lubię się czepiać ... ale może szanowny Kolega jeszcze raz przeczyta ten mój fragment, który zacytował ?? Bo w nim jest odpowiedź - no może nie w 100 % zgodna z rzeczywistością - bo transmisja zaczęła się chyba z 5 minut później niż planowano ...
Natomiast co do faktu, że emitowano serial (i to powtórkowy na dodatek !!) zamiast transmisji - cóż ... jak już pisałem - przegięcie i tyle ...

Pozdrawiam
ro29

andrzejj9 06.08.2006 11:30

Cytat:

Napisany przez ro29
Witam !



Nie lubię się czepiać ... ale może szanowny Kolega jeszcze raz przeczyta ten mój fragment, który zacytował ?? Bo w nim jest odpowiedź - no może nie w 100 % zgodna z rzeczywistością - bo transmisja zaczęła się chyba z 5 minut później niż planowano ...
Natomiast co do faktu, że emitowano serial (i to powtórkowy na dodatek !!) zamiast transmisji - cóż ... jak już pisałem - przegięcie i tyle ...

Pozdrawiam
ro29

Nie zauważyłem godziny, którą rzeczywiście podałeś. Natomiast mój post miałbyć potwierdzeniem tego, co sam napisałeś, a nie zaprzeczeniem.

andrzejj9 06.08.2006 16:14

I kolejne z***322;oto w p***322;ywaniu :spoko: :)

Prezesik 06.08.2006 16:17

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
I kolejne złoto w pływaniu :spoko: :)

Pisałem o tym już w innym temacie ;) A teraz trzymamy kciuki za Otylię :spoko:

ro29 06.08.2006 22:48

Witam !

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
Nie zauważyłem godziny, którą rzeczywiście podałeś. Natomiast mój post miałbyć potwierdzeniem tego, co sam napisałeś, a nie zaprzeczeniem.

Twój post zrozumiałem tak jak trzeba - chodziło tylko o tą godzinę i fakt, że transmisja jednak później była :taktak:

I nic więcej :spoko:

:piwo:

Pozdrawiam
ro29

Predi 07.08.2006 07:30

Wielka ***322;apanka do polskiej armii

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...1154931846.054

"R***243;wnie***380; lekarze wojskowi z terenowych komisji lekarskich dostali polecenie ponownego zweryfikowania dostarczonych im przez m***322;odych ludzi za***347;wiadcze***324; medycznych."

ja pier**ole.........

mensir67pl 07.08.2006 07:53

Cytat:

Napisany przez Predi
Wielka łapanka do polskiej armii

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...1154931846.054

"Również lekarze wojskowi z terenowych komisji lekarskich dostali polecenie ponownego zweryfikowania dostarczonych im przez młodych ludzi zaświadczeń medycznych."

ja pier**ole.........


dobre :spoko:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.