Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Wiadomości... (MOD edit: tydzień BANA za politykę w tym temacie. Czytaj post #1). (https://forum.cdrinfo.pl/f5/wiadomosci-mod-edit-tydzien-bana-za-polityke-tym-temacie-czytaj-post-1-a-66551/)

joujoujou 22.01.2021 12:09

Wielka strata. :smutny:

ArnoldBoczek 23.01.2021 10:08

Cytat:

Napisany przez DarkSlide97 (Post 1440837)
Ja wszelkie backupy robię na zwykłych płytach DVD-R Verbatima, najczęściej co 2-3 miesiące. Nigdy mi taka płyta nie padła, w przeciwieństwie do DL które padają niestety często. Musiałbym je jakoś fizycznie uszkodzić żeby dane zniknęły. Dyskom nie ufam tak bardzo by trzymać dane tylko na nich bo już parę mi padło a chmura to jak pisałem wyżej - tylko do mało ważnych rzeczy które nie są prywatne. Przy czym dla mnie "prywatne" oznacza wszystko co związane z moim życiem - również takie rzeczy jak zdjęcia z wakacji.


Natomiast paradoksalnie najtrwalszym nośnikiem z jakim się spotkałem są kasety magnetofonowe - większość tych które mam ma jakieś 20-30 lat i działają do dzisiaj o ile były odpowiednio przechowywane i traktowane. Tylko że do backupu nie bardzo się takie nadają (choć słyszałem o jakiś pamieciach na taśmę magnetyczną ale są/były stosowane w firmach, nie prywatnie).

Ciebie to trzeba zgłosić do misji na Marsa. :szczerb:

joujoujou 30.10.2021 18:44

Dziś wieczorem i w nocy, oprócz nieszczęsnej zmiany czasu jest szansa na zaobserwowanie zorzy polarnej. Aktualne prognozy siły wiatru słonecznego dają spore prawdopodobieństwo, przynajmniej dla północnej połowy kraju. Byle tylko chmur nie było. :P

grzeniu 21.02.2022 17:25

Dawno nikt nic nie przyczytał, ani nie usłyszał?
To przeczytajcie i posłuchajcie
Wpadka w Polskim Radiu. Zamiast "Kiedy ranne wstają zorze" piosenka o gorzale - Wydarzenia w INTERIA.PL

Ja nie mogę :rotfl: lol2

adax 21.02.2022 18:32

:spoko:

grzeniu 17.06.2022 13:09

Dawno nic ciekawego nie było?

Co za tragedia, nie do wiary, aż wyć się chce. Tyle dobra poszło się... k***a :sciana: :'(
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci...8TK?ocid=ientp

Jarson 17.06.2022 20:10

No ale jak? Znam bardzo dobrze tę drogę, jasna, długa, prosta, szeroka jak morze, jak Trasa Łazienkowska... To gdzie i po co tam zjeżdżać do rowu? :O

grzeniu 17.06.2022 20:30

Różne myśli mogą chodzić kierowcom po głowach z takim transportem. Ja na ten przykład nie chciałbym wieźć takiego ładunku :rotfl:
Swoją drogą ciekawe, ilu kszynek się nie doliczą :haha:

SEBAW 17.06.2022 21:04

To jest po prostu hańba!

grzeniu 17.06.2022 21:58

Ej ty, ty normalnie masz rację. Teraz zaczyna się to kleić. Temu nieszczęściu winni są ONI, a zwłaszcza ON! Tym bardziej, że - co jest oczywistą oczywistością - ON ma powiązania z ONYM. A sam kierowca, zresztą trzeźwy jak świnia, był tylko bezwolnym narzędziem dywersji w wiadomych rękach.

SEBAW 17.06.2022 22:03

Ja nie jestem wstanie tego ogarnąć. Na zlocie (który musi być, ale czy będzie?) należy wszystko wyjaśnić!

Jarson 18.06.2022 16:39

Cytat:

Napisany przez grzeniu (Post 1453615)
Różne myśli mogą chodzić kierowcom po głowach z takim transportem. Ja na ten przykład nie chciałbym wieźć takiego ładunku :rotfl:
Swoją drogą ciekawe, ilu kszynek się nie doliczą :haha:

Znajoma kierowniczka gorzelni opowiadała mi, że w latach 90-tych odjechał z jednego z takich zakładów kierowca z pełną cysterną (dwadzieścia kilka tysięcy litrów) spirytusu. Wiadomo, wlewanie w obecności urzędników celnych, akcyza - jak to z takim towarem. Po czym o gościu wraz z autem i ładunkiem ślad zaginął. Okazało się, że gość przyjął się na lewych papierach (jak ten ochroniarz od przewożenia pieniędzy, też jakoś w tamtych latach), popracował tyle żeby go samego w trasę wypuścili i tyle go widzieli :haha:

Dziś ponoć to jeden z lepiej chronionych towarów, gdyby zanikł sygnał GPS z takiej ciężarówki zaraz by przetrząsnęli pół powiatu, w którym to się stało :D

Cytat:

Napisany przez SEBAW (Post 1453619)
Ja nie jestem wstanie tego ogarnąć. Na zlocie (który musi być, ale czy będzie?) należy wszystko wyjaśnić!


Będzie, co ma nie być! Ja zresztą ciągle czekam, kiedy mnie Grzeniu na parapetówę zaprosi, coś się ociąga :>

ArnoldBoczek 22.11.2022 23:28

Jeszcze raz powtórzę, dzieci powtarzają, co w domu usłyszą, a że dorośli, to najczęściej nieszczęśliwi ludzie, to dzieci różne rzeczy mówią. Trzeba im wybaczyć, dorosną, pewnie też będą nieszczęśliwi, dochowując rodzinnej tradycji.

Każdy ma swoich wrogów. :rotfl: https://www.youtube.com/watch?v=vUDOGUpSa5U

misiozol 23.11.2022 13:22

Lubie chlopa, bardzo go lubie za to ze jest soba a nie owczym spedem :taktak:

noliob 20.12.2022 14:31

A jakby się załatwił na "wspólnym" np. na osiedlu spółdzielczym, czy miejskim ?? ;) Tam chyba też trzeba sprzątnąć :P
A teraz na poważniej - zgodzę się z Tobą i rozumiem - ja też nie potrafiłbym zostawić odchodów po moim psie - ale psa nigdy mieć nie będę - więc nie ma problemu ;)
I masz rację - u nas pewne rzeczy, zachowania - w rzeczywistości "nienormalne" stają się normą - i nie dziwię się, że - jak piszesz - ludzie by patrzyli na Ciebie jak na idiotę ...
Ja na przykład nie wyobrażam sobie - poza skrajnymi czy uzasadniowymi przypadkami - przechodzenie przez trawę - nawet w miejscu gdzie już jest wydeptana ścieżka - po prostu bym się wstydził. Ale np. kiedyś idę z kolegą do jego samochodu, on "rąbie" przez środek trawnika, właśnie wydeptaną ścieżką - a ja chodnikiem - sam sobie odpowiedz jak na mnie spojrzał ...;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.