Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.07.2012, 08:06   #15076
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Najlepszy obrazek jaki od długiego czasu widziałem na internecie..:



__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.07.2012, 09:18   #15077
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Widziałem kiedyś w Niemczech jak policjantka miarką sprawdzała każdy samochód, który stał podejrzanie głęboko w chodnik, tak też jest półtora metra, znając ich, to centymetrowej tolerancji nie przyjmowali.
A u nas o czym tu mówić, czy rower ma licznik, czy przekroczy prędkość, czy nie, to zawsze policja może delikwenta skasować za niedostosowanie prędkości do warunków i tyle na temat.
A fotoradarów ma być jednak nie 300 a 400 (teraz 70), nasz rząd robi postępy!
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2012, 11:07   #15078
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem!
Świadomie uszczuplającym dochody stacji bezideowcem!

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nadch...wiadomosc.html

To ja jeszcze dopowiem, że z automatów hazardowych taki ajent Heniek spod Grójca może wyciągnąć 10 - 50 tysięcy zł miesięcznie.

Gdyby miał jeszcze bałagan z dziewczętami na pięterku... Benzyna po 1 zł! Albo darmo!

Tusku droży cukru i benzynu!

Cytat:
Napisany przez Kogoro Podgląd Wiadomości
Pali, nie wymieniaj sytuacji nadzwyczajnych, bo to zupełnie inna sprawa.
Kogoro, ja się Ciebie pytam po raz trzeci czy kiedykolwiek dawałeś nadzieję kobiecie?

Ostatnio zmieniany przez pali : 24.07.2012 o godz. 11:09
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2012, 15:03   #15079
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
ostatnio bylo halo w krakowie, ze sie czepiaja rowerzystow przejezdzajacych przez...przejscia dla pieszych...przeciez oni nic zlego nie robia...
No jak ścieżki do du.. robią to co się dziwią
-Ty byś zsiadł 4x pod rząd ?
Co za problem podzielić zebrę o pas dla rowerów ?
Mnie denerwują tak samo wysokie krawężniki, zatoczki i piach na bruku,
podjazdy do domostw i drzewa na środku ścieżek - paranoja - weź tu jedź szosą po tym .
Ja nikomu nic nie utrudniam, nikogo nie straszę swoją jazdą,
nie jadę czterdziechą między ludźmi, ale niech się odczepią od bocznych dróg na terenach zabudowanych bo nie będę 20km/h jeździć...
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2012, 15:29   #15080
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Ja mam do najbliższej sciezki rowerowej pare ładnych kilometrów.

Nie denerwuje mnie że mamy średniowiecze. Ok rozumiem nie ma pieniedzy.
Ale dlaczego prawo wybiega do przodu tego już nie rozumiem

Nie będę jeździć rowerem po ruchliwej ulicy gdzie auta gnają ponad 70tkę Nigdy nie jeździłem i nie mam zamiaru bo się po prostu boje (poza tym wdychanie wyziewów z TDI nie jest moim ulubionym zajęciem).
Na ulicę mam Rovera, to nie zabita dechami senna grecka wiocha, żebym niespiesznie jeździł rowerkiem po trasie i liczył na wyrozumiałość kierowców.

Natomiast po chodnikach, choć nigdy nie słyszałem żeby rowerzysta zabił pieszego - nie wolno. Idiotyzm.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 24.07.2012 o godz. 15:34
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2012, 17:44   #15081
Kogoro
Forumator
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 772
Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Kogoro, ja się Ciebie pytam po raz trzeci czy kiedykolwiek dawałeś nadzieję kobiecie?
Co Ciebie mój stan cywilny obchodzi?
Nie wyjadę z Tobą do Holandii czy Hiszpanii. Wolę panie.
__________________
Pozdrawiam

Kogoro Akechi
Kogoro jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2012, 17:45   #15082
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
No jak ścieżki do du.. robią to co się dziwią
-Ty byś zsiadł 4x pod rząd ?
Co za problem podzielić zebrę o pas dla rowerów ?
Mnie denerwują tak samo wysokie krawężniki, zatoczki i piach na bruku,
podjazdy do domostw i drzewa na środku ścieżek - paranoja - weź tu jedź szosą po tym .
Ja nikomu nic nie utrudniam, nikogo nie straszę swoją jazdą,
nie jadę czterdziechą między ludźmi, ale niech się odczepią od bocznych dróg na terenach zabudowanych bo nie będę 20km/h jeździć...
Tu właściwie nie ma się co oburzać, bo w większości przypadków tam gdzie musisz zsiadać i rower przeprowadzać, tam w ogóle nie możesz nim jechać (tylko jeśli dozwolona jest na ulicy prędkość powyżej 50, bądź warunki na drodze stwarzają niebezpieczeństwo dla rowerzysty). Bo tam, gdzie masz ścieżkę rowerową nikt ci zsiadać nie każe.



Żeby nie było - sam jeżdżę po chodniku (uważnie), a jazdę po drodze (oprócz osiedlowych) uważam generalnie za samobójstwo... (piszę to zarówno jako kierowca i rowerzysta)
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2012, 17:47   #15083
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jak ja uwielbiam, jak jakiemuś skretyniałemu "statyście" z GUSu się nudzi i wymyśla kolejne, pieprzone wskaźniki - żeby się pokazać, że niby coś robi i kapustę bierze nie tylko za odciskanie swojego grubego dupska w już rozpadającym się fotelu...

Jak ja kocham, jak kolejny napruty reportażyna, nie mając pojęcia o tym co robi kombinuje, jak napisać kolejną "sensację", by tytuł chwycił, by odsłon było dużo, a sfrustrowani internetowi hejterzy o umysłach tak małych jak penis Azjaty pisali komentarze, najlepiej w ilości "tysiące"...

Bo wtedy mogę przeczytać, że jestem bogatszy od Brytyjczyka i żyje mi się lepiej nic niejednemu Niemcowi:

Cytat:
Wirtualna Polska wyliczyła jak się żyje w różnych regionach Polski. Wyszło nam, że warszawiacy są bogatsi od Brytyjczyków i tylko nieznacznie ustępują Niemcom i Francuzom, za to mieszkańcy najbiedniejszych regionów żyją jak w Afryce.

Warszawa jak Niemcy. Nowy Sącz jak Afryka
No! To tylko przez wrodzoną krnąbrność i k..wa malkontenctwo utyskuję na kolejną pieprzoną podwyżkę czynszu, który i tak był wyższy niż wynajęcie większego podejrzewam mieszkania w innym mieście. A bo podatek gruntowy, a bo k..wa woda wzrosła, a bo moich śmieci nie mogą wywozić po cenie starej, i inne k..wa cudawianki... A pensja cały czas ta sama, bo przecież i tak mam lepiej od niemca... I te porąbane ceny... GUS mnie przekonuje, że cena mojego koszyka wzrosła o lekko ponad 4%, a ja widzę k..wa kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt. Musiałem się k..wa pomylić i wziąć w sklepie inny koszyk!?

I jeszcze szyderczy uśmiech powinien zagościć na mych ustach, gdy czytam wynaturzenia bolka, że 'warszafffka' jest najbogatsza, bo on w Pipidowie Dolnej haruje na mnie dwa razy - płacąc podatki i pracując na mnie, i że należy serdecznie 'nienawidzieć' całe te warszafffskie plemie.

Powinien, ale k..wa nie zagościł, bo go nie zrozumiałem - ale cóż, będąc najbogatszym, nie muszę być od razu najmądrzejszym...

Dobranoc Państwu.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2012, 17:51   #15084
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pękacie, wszyscy i tak umrzemy.

A prawdziwych ścieżek rowerowych, niekończących się co chwila, to się doczekamy, jak już balkoniki będziemy popychać.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2012, 17:52   #15085
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Bo tam, gdzie masz ścieżkę rowerową nikt ci zsiadać nie każe.
Toś Ty chopie jeszcze nie widział chyba znaku końca drogi rowerowej pasów/zebry
i zaraz za pasami znaku początku drogi - trzy razy na odcinku 300m. Jadąc tam nie widziałem jeszcze aby ktoś zsiadał...
Wszystko zgodnie z "prawem", bo droga jest poszatkowana znakami końca i początku. Nie można by tak paseczka dla rowerów wydzielić ?
To takie lekarstwo jak to: klik
i z głowy, choćbyś sobie fele pokrzywił nikt Ci nie zapłaci.

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
to się doczekamy, jak już balkoniki będziemy popychać.
Oby było po czym !
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2012, 17:54   #15086
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Kogoro,
ja się nigdy nie pytałem o twój stan cywilny i nic mnie on nie obchodzi.

Ja się Ciebie pytam po raz czwarty: czy kiedykolwiek, być może w latach młodzieńczych, gestem, słowem lub uczynkiem zaprezentowałeś się niewieście w taki sposób, iż mogła sądzić, że masz co do niej poważne zamiary i oddała Ci swoje wiano - a twoje zamiary były właśnie młodzieńcze, bezecne, wyłącznie seksualistyczne acz całkowicie naturalne i nie żebym sądził, iż zasługujące na potępienie, bo któż z nas tak nie czynił?
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2012, 17:57   #15087
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Jak ja uwielbiam, jak jakiemuś skretyniałemu "statyście" z GUSu się nudzi i wymyśla kolejne, pieprzone wskaźniki - żeby się pokazać, że niby coś robi i kapustę bierze nie tylko za odciskanie swojego grubego dupska w już rozpadającym się fotelu...

Jak ja kocham, jak kolejny napruty reportażyna, nie mając pojęcia o tym co robi kombinuje, jak napisać kolejną "sensację", by tytuł chwycił, by odsłon było dużo, a sfrustrowani internetowi hejterzy o umysłach tak małych jak penis Azjaty pisali komentarze, najlepiej w ilości "tysiące"...

Bo wtedy mogę przeczytać, że jestem bogatszy od Brytyjczyka i żyje mi się lepiej nic niejednemu Niemcowi:



No! To tylko przez wrodzoną krnąbrność i k..wa malkontenctwo utyskuję na kolejną pieprzoną podwyżkę czynszu, który i tak był wyższy niż wynajęcie większego podejrzewam mieszkania w innym mieście. A bo podatek gruntowy, a bo k..wa woda wzrosła, a bo moich śmieci nie mogą wywozić po cenie starej, i inne k..wa cudawianki... A pensja cały czas ta sama, bo przecież i tak mam lepiej od niemca... I te porąbane ceny... GUS mnie przekonuje, że cena mojego koszyka wzrosła o lekko ponad 4%, a ja widzę k..wa kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt. Musiałem się k..wa pomylić i wziąć w sklepie inny koszyk!?

I jeszcze szyderczy uśmiech powinien zagościć na mych ustach, gdy czytam wynaturzenia bolka, że 'warszafffka' jest najbogatsza, bo on w Pipidowie Dolnej haruje na mnie dwa razy - płacąc podatki i pracując na mnie, i że należy serdecznie 'nienawidzieć' całe te warszafffskie plemie.

Powinien, ale k..wa nie zagościł, bo go nie zrozumiałem - ale cóż, będąc najbogatszym, nie muszę być od razu najmądrzejszym...

Dobranoc Państwu.
Po prostu od tego coraz większego bogactwa we łbie Ci się poprzewracało! Nie czytałeś nigdy, że to Śląsk utrzymuje Warszawę?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2012, 17:58   #15088
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Racja, Warszawa to nic ciekawego, ot tylko stolicą to nazywają.
Bez tego przydomka to jak każde miasto by było...
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2012, 18:12   #15089
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Te, Pyngwin...
Nie bądź za cwany, w UNRĘ odziany...
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2012, 18:23   #15090
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
O!

http://www.youtube.com/watch?v=Pd0ScofLTGw&sns=em
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
newsy, polityka - won!, wiadomości


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Szukam Pracy zick Humor 58 08.11.2023 11:30
Dobry i tani tusz-zamiennik dla HP (56) & wielofunkcyjne 1315, co o tym sądzicie? matteo Off topic 35 31.08.2007 15:20
nie dziala nagrany plik MrBiedrona Napędy optyczne DVD 17 22.10.2005 14:57
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi Ice Off topic 7 03.10.2005 00:41
Dawno dawno temu za górami za lasami... przemo_one Off topic 2 25.10.2003 00:52


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.