Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.03.2013, 10:10   #15946
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
koledze ostatnio wylaczyli platforme cyfrowa za nieuregulowanie 4groszy! zadzwonil i powiedzial, ze doplaci w kolejnym rachunku
NIE!
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.03.2013, 21:16   #15947
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
wybrali papieza

__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2013, 21:43   #15948
dumpmuzgu
Banned
 
Data rejestracji: 20.01.2013
Posty: 94
dumpmuzgu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No, jak widać powyżej, to będzie papież z którym polski katolicyzm nie będzie miał nic wspólnego. I dobrze.

http://www.israelunseen.com/new-pope...-buenos-aires/
dumpmuzgu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2013, 21:55   #15949
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To polskie lewactwo i inne prymitywy przejawiają skłonności antysemickie, ale mają to w zwyczaju, że zwalają na innych.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2013, 21:57   #15950
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,250
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez dumpmuzgu Podgląd Wiadomości
No, jak widać powyżej, to będzie papież z którym polski katolicyzm nie będzie miał nic wspólnego. I dobrze.

http://www.israelunseen.com/new-pope...-buenos-aires/
Co do zdania, które napisałeś, zgadzam się z Tobą w stu procentach, choć zapewne obaj je inaczej rozumiemy Choć jeżeli dla Ciebie polski katolicyzm wiąże się z antysemityzmem, to z tym również się w zasadzie zgadzam. Za to nie do końca się zgadzam, że antysemityzm rzeczywiście istnieje wśród ogółu polskich Katolików, ja bym temu ogółowi wytknął inne wady, a tę raczej zupełnej mniejszości.

Ostatnio zmieniany przez Jarson : 13.03.2013 o godz. 22:01
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2013, 23:21   #15951
dumpmuzgu
Banned
 
Data rejestracji: 20.01.2013
Posty: 94
dumpmuzgu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@Jarson
Co prawda nie wyjaśniłem o czym myślę, ale też ani słowa o prawdziwym czy rzekomym antysemityzmie nie mówiłem. Szczerze mowiąc w ogóle mi to na myśl nie przyszło a też unikam tego pojęcia, gdyż jest emocjonalne, a mało mówi o istocie rzeczy.

Myślałem o różnorodności z którą polskie katolickie społeczeństwo słabo sobie radzi. Akurat widoczni na filmie Żydzi są zdecydowanie inni niż przeciętny Polak, nawet w najprostszym sensie fizycznym. Pozostali na tym filmie też są "inni", typowa Argentyna ulepiona z wielu kultur.

Jak sam wiesz Jarsonie dla niejednego Polaka-katolika "inny" to pedofil, zoofil, ubek, pedał, ****a, śmieć, kundel, psychiczny itd itp - nie chce mi się o tym wspominać, ale wszystkie te określenia padły pod moim adresem na tym forum. Post wyżej masz do kompletu jeszcze "prymityw" i ten ostatni atak Beriona z Edim w temacie "Oszukana żywność".

To, że tacy ludzie tak się zachowują nie jest niczym dziwnym ani unikalnym; to cecha każdego społeczeństwa z problemami. Nie jest to nawet ciekawe i naprawdę nudzi mnie o nich rozmowa. Ale to, że np. ty Jarsonie i wielu innych, akceptujesz takie zachowania, popierasz etc - to jest tragedia i dlatego to społeczeństwo, czy naród jak kto woli, jest skazane na zagładę. I tu nie chodzi o mnie, ja jestem nieudany życiowo. Prosta logika wskazuje, że ty jako człowiek zdecydowanie inny od w.w. kolegów, "lepszy", zamożniejszy, o lepszym wykształceniu, głowa rodziny - po prostu przedstawiciel inteligencji - też jesteś kundlem, ****ą, śmieciem, ubekiem i za jakiś czas dostaniesz pałką w głowę. Za twoim własnym przyzwoleniem.

Naród jest skazany na zagładę, gdy ginie jego najlepsza część. O ile nie nastąpią jakieś mechanizmy regenerujące których nie widzę, to w 2050 roku Polaków będzie 25 milionów i będą pariasami na tym terytorium. Ja nie mam dzieci i nie chcę mieć, stąd nie obchodzi mnie co będzie. Ale nie rozumiem jak ty możesz mieć dzieci i stąd nie uciekać. Przecież jeśli twoje dziecko nie będzie skończonym idiotą, pijakiem i klientem opieki społecznej - to też będzie kundlem, śmieciem etc. Taką przyszłość mu zgotowałeś.


Pewnie wylecę za ten post - no problem, też mnie to już nie obchodzi.

//edit
PS Natomiast współczesny antysemityzm polski ma inne podłoże: majątkowe. To co 70 lat temu opisano w ustawie jako mienie opuszczone i poniemieckie, było mieniem żydowskim. Na warszawskiej Pradze w prawie każdym podwórku stoją kapliczki z Matką Boską. Stoją tylko w kamienicach pożydowskich. To są totemy.
Każdy Polak która bluzga na Żydów ma coś w rodzinie. Gdzieś kiedyś jakieś buty były już niepotrzebne. To przenosi się jak choroba genetyczna. W pewnym sensie jestem dumny, że nie mam z nimi nic wspólnego, że jestem "inny". Mój dziadek pośmiertnie został Sprawiedliwym Wśród Narodów Świata i tak, jestem z tego dumny, że nie jestem potomkiem szmalcowników i sk..synów.

Gwiazda Dawida w moim avatarze była z powodu mojego podziwu dla narodu żydowskiego, akurat wówczas sporo o tym myślałem. Mojego dziadka Yad Vashem znalazł dopiero po śmierci, żył pod zmienionym nazwiskiem i biografią, nawet ja nic o tym nie wiedziałem, parę rzeczy tylko mi się nie zgadzało. Wiele lat prowadzili śledztwo a w międzyczasie proponowali mojej babci wysoką zapomogę, której nie przyjęła. Przyjęła tylko prezent przekazany przez wnuczka uratowanego krawca, który zmarł w 1976 roku i prosił wnuczka o odnalezienie dziadka. Bodajże w 2003 roku wnuczek przybył do Polski i wręczył... Wyjaśniło się mi też dlaczego nigdy nie dostałem nieużywanej maszyny do szycia Singer, o którą prosiłem - to była własność tamtego krawca z Wileńszczyzny. Elad urodził się w tym samym miesiącu co ja... Odprowadziłem go do autobusu, pojechaliśmy do centrum, gdzie miał opłacony hotel. Widziałem po drodze spojrzenia cymbałów.

Podziwiam ten naród za to, że dba o swoją tożsamość, że mimo strasznych doświadczeń 70 lat po wojnie szukają po świecie ludzi którzy im pomogli. Wiedzą, że warto o nich dbać. Stąd mogę w każdej chwili dostać obywatelstwo Izraela, mimo że właściwie nie mam z nimi wspólnego. Maszyny IBM hitlerowskiego Instytutu Czystości Rasy żadną miarą nie uznałyby mnie za Żyda, prędzej już za Niemca.

Ostatnio zmieniany przez dumpmuzgu : 14.03.2013 o godz. 00:15
dumpmuzgu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2013, 23:38   #15952
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Za to społeczeństwo bez problemów pozwala mniejszościom terroryzować większość, normalność to cały zestaw zachowań nienormalnych i większość musi to zaakceptować, bo inaczej jest zacofana, mówi mową nienawiści, jest faszystami. Pedały kręcące dupami na lawetach nie maja absolutnie żadnych problemów, szczególnie z sobą, rodzina jest zboczeniem, powinno się zabronić, bo normalne są tylko związki homo, a najlepiej wszyscy ze wszystkimi i jeszcze jakąś kózkę dodać do smaku.
Każdy Polak, katolik, ojciec i mąż chodzi z pałką i tłucze nią kogo popadnie. Normalnością jest też nienawiść do ojczyzny, a najlepiej robienie wszystkiego, aby się skończyła, najlepiej poprzez namawianie się kogo da do jej nienawidzenia, hasła "*******ę nie rodzę" a najlepiej wyjazd stąd i bycie gdzieś zakompleksionym obywatelem 4 kategorii, ogólnie wmówienie Polakom, że są nic nie warci jest podstawą.

Jest późno, mam gorączkę i jestem trzeźwy, nie idzie mi pisanie dzisiaj.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2013, 23:45   #15953
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Mnie najbardziej przeraża to, jak Wy świat widzicie tylko czarno-biały.
Jedni i drudzy okopują się na swoich stanowiskach coraz bardziej się radykalizując.
Prawactwo i lewactwo są siebie tak samo warte.
Radykalizacja w obojętnie którym kierunku jest zła.
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2013, 00:01   #15954
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Prezesik Podgląd Wiadomości
Mnie najbardziej przeraża to, jak Wy świat widzicie tylko czarno-biały.
Jedni i drudzy okopują się na swoich stanowiskach coraz bardziej się radykalizując.
Prawactwo i lewactwo są siebie tak samo warte.
Radykalizacja w obojętnie którym kierunku jest zła.
Tak, a patriotyzm jest dobry tylko na poziomie sportowym.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2013, 00:09   #15955
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Tak, a patriotyzm jest dobry tylko na poziomie sportowym.
To przykre.
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2013, 00:28   #15956
dumpmuzgu
Banned
 
Data rejestracji: 20.01.2013
Posty: 94
dumpmuzgu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Za to społeczeństwo bez problemów pozwala mniejszościom terroryzować większość, normalność to cały zestaw zachowań nienormalnych i większość musi to zaakceptować, bo inaczej jest zacofana, mówi mową nienawiści, jest faszystami. Pedały kręcące dupami na lawetach nie maja absolutnie żadnych problemów, szczególnie z sobą, rodzina jest zboczeniem, powinno się zabronić, bo normalne są tylko związki homo, a najlepiej wszyscy ze wszystkimi i jeszcze jakąś kózkę dodać do smaku.
Każdy Polak, katolik, ojciec i mąż chodzi z pałką i tłucze nią kogo popadnie. Normalnością jest też nienawiść do ojczyzny, a najlepiej robienie wszystkiego, aby się skończyła, najlepiej poprzez namawianie się kogo da do jej nienawidzenia, hasła "*******ę nie rodzę" a najlepiej wyjazd stąd i bycie gdzieś zakompleksionym obywatelem 4 kategorii, ogólnie wmówienie Polakom, że są nic nie warci jest podstawą.

Jest późno, mam gorączkę i jestem trzeźwy, nie idzie mi pisanie dzisiaj.
Tak Edziu, dla ciebie patriotyzm to bluzganie w internecie pod kierunkiem o ironio dwóch zidociałych, podstarzałych pederastów: Jarosława i Tadeusza. Dziś akurat o pedałach, jutro coś nowego wymyślą.

Słuchałem przedwczoraj w TOK FM wywiadu z profesorem Czaplińskim, jednym z najmądrzejszych ludzi w tyn kraju. Krytykował badania o niedożywieniu dzieci. Redaktor nagle zacytował bluzgi z twittera, gdzie nazwano profesora dzieckiem ubowców itd itp Czapliński machnął na to ręką, ale redaktor nalegał, aby wyjaśnił czyim jest dzieckiem. Odrzekł, że jest synem praczki analfabetki, a ojca widział raz w sądzie i wrócił do tematu.

Drobna rzecz, a przekonała mnie że nie warto zawracać sobie wami głowy.
Raz się odezwałem i co tam nie nasmarujesz, to i tak ciebie zignoruję, więc pisz co chcesz.
No, wybierz tam sobie coś z katalogu Rydzyka, Jarka czy Ziemkiewicza i bluzgaj.

Masz, plakacik twojej endecji:
-64858_119633268223759_2076762133_n.jpg
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-554934_308069179319421_632876503_n.jpg  

Ostatnio zmieniany przez dumpmuzgu : 14.03.2013 o godz. 00:37
dumpmuzgu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2013, 01:16   #15957
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tak, dowodzi to wielkiej i niepodważalnej mądrości jakże niezależnego i pluralistycznego radia TOK FM.
Plakacik oczywiście na czasie jest, ale chyba tylko na Czerskiej.

Strach się bać, że młodzi wykluczeni, ci biedni i niewykształceni kibole, jak i ci po studiach, którzy mają zamkniętą przed sobą karierę zawodową, bo pracy ci u nas nie ma, nie dla swoich, lgną do środowisk narodowych, zamiast do różnej maści pseudo lewicowców, kojarzących się z ukradzionym dobrobytem i okrzykami na różnym poziomie dewiacji różnej? Strach, co nie?
Dobra, antybiotyk połknięty, następny rano, radio Erewań kończy nadawanie.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2013, 03:05   #15958
dumpmuzgu
Banned
 
Data rejestracji: 20.01.2013
Posty: 94
dumpmuzgu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A to jeszcz ostatni poscik przed banem

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Strach, co nie?
Wiem, że rozwlekłe piszę, ale mógłbyś przeczytać wyżej: napisałem, że nie boję się niczego, bo nie mam i nie będę miał dzieci.

O siebie samego nie boję się, bo umrę przed wiekiem emerytalnym i chociaż żaden ze mnie Bruce Lee, to pierwszy lepszy narodowy czereśniak nie da mi rady.

A co mi tam i tak mnie nie złapią: takich bandziorków jak twoi idole to ja już kilku posłałem do Belzebuba. Dwóch to sprawcy gwałtu zbiorowego, razem z kolegami z nimi zatańczyliśmy. Pozostali, bo więcej ich było, nigdy nie wyszli z więzienia; bez naszej pomocy. Dla ciebie to byliby patrioci a dla mnie karaluchy. Wiele lat minęło, ani razu nie poczułem żalu czy skruchy. Wszelkie wyrzuty sumienia likwiduje widok twarzy siedemnastoletniej dziewczyny: pociętej nożem i okrągłej od uderzeń. Policja kryminalna wiedziała co z nimi zrobiliśmy, pogratulowali nam chłopaki.

Z każdym innym "patriotą" zrobię to samo, jeśli będę w stanie. Nawet jak mnie złapią, to wyrok surowy nie będzie, gdyż władzy w tym kraju to kryminaliści nie przejmą... a nawet jeśli, to wyjadę.

O ciebie boję się, serio. Będziesz miał 70 lat, idąc po mleko i bułki dostaniesz pałą w łeb. Albo córkę czy wnuczkę ci "patrioci" zgwałcą i może coś ci we łbie zaświta. W życiu z tego grajdoła dupy nie wystawiłeś, nie widziałeś jak ja Belgradu miesiąc po wojnie, to aby zagłuszyć jakiś ból pierd... o nienawiści i przemocy, nie mając pojęcia do czego to prowadzi.

Straszysz mnie i straszysz, mógłbym ci zaproponować sprawdzenie się, ale mamy swoje lata i obaj tego nie chcemy, więc po co gadać po próżnicy.

To wszystko z mojej strony.
dumpmuzgu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2013, 08:18   #15959
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No to mi kurva humor poprawiłeś na przedpołudnie, lepiej niż kawa.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2013, 08:21   #15960
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,836
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ale to jest świetny plan.
Idźcie gdzieś się sprawdzić
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
newsy, polityka - won!, wiadomości

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Szukam Pracy zick Humor 58 08.11.2023 11:30
Dobry i tani tusz-zamiennik dla HP (56) & wielofunkcyjne 1315, co o tym sądzicie? matteo Off topic 35 31.08.2007 15:20
nie dziala nagrany plik MrBiedrona Napędy optyczne DVD 17 22.10.2005 14:57
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi Ice Off topic 7 03.10.2005 00:41
Dawno dawno temu za górami za lasami... przemo_one Off topic 2 25.10.2003 00:52


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.