Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.08.2006, 15:16   #256
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
To sie LPR oburzy... Jak tak dalej pojdzie to nie wejda na plecach PiSu do samorzadow.
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.08.2006, 15:35   #257
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Dell m***243;g***322; wiedzie***263; wcze***347;niej o wybuchowych bateriach...
http://di.com.pl/news/14563,1.html
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.08.2006, 16:02   #258
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Polski internet ma 15 lat:
http://wirtualnemedia.pl/document,,1...ma_15_lat.html
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.08.2006, 10:40   #259
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,3556442.html

-przyklad przyszedl z gory. A gdzie prawo i sprawiedliwosc ? Sa rowni i rowniejsi?


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,3555677.html

-sa amerykanie to jest zle bo sa narkotyki, byli talibowie to tez bylo zle bo nic nie mozna bylo zrobic. Baby w recznikach, faceci z brodami, zero tv, muzyki, netu, dzinsow itd. I badz tu madrym. A najlepsze sa te swietne komentarze slepych przeciwnikow usa, czy oni sa tak glupi ze nie widza ze wczesniej tez bylo zle i nie ma latwego rozwiazania tej sytuacji ? Amerykanie nie sa idealni i robia mnostwo bledow ale maja przynajmniej jaja zeby interweniowac a caly swiat tylko patrzy. Europa ic nie robi i co mamy ? Niech sobie francuzi przypomna plonoce samochody, a reszta europy morderstwa mlodych muzulmanek przez ic wlasne rodziny. Ja juz wole usa i ich bledy niz mam byc zmuszony do przejscia na koran za kilkanascie lat.

Troche odbieglem od tematu ale wkurza mnie to ciagle najezdzanie na usa i zydow. Ciekawie by bylo jakby ci idioci staneli kiedys przed wyjsciem smierc albo przejscie na islam. Niby islam to religia pokoju ale coraz czesciej kroluje radykalizm gdzie nie ma miejsce na pokoj.

Koncze bo moglbym tak jeszzce troche
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.08.2006, 11:01   #260
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sunna
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,3556442.html

-przyklad przyszedl z gory. A gdzie prawo i sprawiedliwosc ? Sa rowni i rowniejsi?


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,3555677.html

-sa amerykanie to jest zle bo sa narkotyki, byli talibowie to tez bylo zle bo nic nie mozna bylo zrobic. Baby w recznikach, faceci z brodami, zero tv, muzyki, netu, dzinsow itd. I badz tu madrym. A najlepsze sa te swietne komentarze slepych przeciwnikow usa, czy oni sa tak glupi ze nie widza ze wczesniej tez bylo zle i nie ma latwego rozwiazania tej sytuacji ? Amerykanie nie sa idealni i robia mnostwo bledow ale maja przynajmniej jaja zeby interweniowac a caly swiat tylko patrzy. Europa ic nie robi i co mamy ? Niech sobie francuzi przypomna plonoce samochody, a reszta europy morderstwa mlodych muzulmanek przez ic wlasne rodziny. Ja juz wole usa i ich bledy niz mam byc zmuszony do przejscia na koran za kilkanascie lat.

Troche odbieglem od tematu ale wkurza mnie to ciagle najezdzanie na usa i zydow. Ciekawie by bylo jakby ci idioci staneli kiedys przed wyjsciem smierc albo przejscie na islam. Niby islam to religia pokoju ale coraz czesciej kroluje radykalizm gdzie nie ma miejsce na pokoj.

Koncze bo moglbym tak jeszzce troche
Trochę się nie zgadzam z Twoją tezą o USA.

Przykładów z płonącymi samochodami w Europie, to już wcale nie rozumiem. W USA tego nie ma? Myślisz, że biedni imigranci tam siedzą cicho i cieszą się, że żyją w Stanach. Radują się bo żyją w slumsach, ale zawsze to jest wspaniałe USA. Przecież tam tak samo jak w Europie było, a może i gorzej.

Co do tego wspaniałomyślnego interweniowania, to wybacz, ale właśnie przez takie coś stworzyli tą całą niechęć wobec siebie, zwłaszcza w krajach muzułmańskich.
Popatrz gdzie oni podejmują te interwencje. tylko tam gdzie się opłaca, gdzie mogą zarobić ogromne pieniądze i z daleko od własnych granic.
Zaatakowali praktycznie bezbronny Afganistan, potem wzięli się za Irak wiedząc doskonale, że żadnej broni masowego rażenia tam nie ma.
Ciekawe czemu wspaniałe JU ES EJ nie chce obalić tyranii w Chinach czy Korei Północnej. Proste. Wiedzą, że oni mają tak broń, to po co tam się pchać. Ci ludzie, którzy tam cierpią już nie są tak ważni dla Amerykanów.
Czemu nie chcą obalić dyktatury Fidela Castro? Proste. Za blisko własne granicy. Zaraz by się zaczął napływ imigrantów.
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.08.2006, 13:42   #261
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
http://wiadomosci.wp.pl/kat,17771,wi...?P%5Bpage%5D=1

LOL :zalamany:
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.08.2006, 13:57   #262
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Predi
toż to jest tragedia
i pomyśleć, że to w tak KATOLICKIM kraju się dzieje
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.08.2006, 14:23   #263
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Prezesik
Trochę się nie zgadzam z Twoją tezą o USA.

Przykładów z płonącymi samochodami w Europie, to już wcale nie rozumiem. W USA tego nie ma? Myślisz, że biedni imigranci tam siedzą cicho i cieszą się, że żyją w Stanach. Radują się bo żyją w slumsach, ale zawsze to jest wspaniałe USA. Przecież tam tak samo jak w Europie było, a może i gorzej.

Co do tego wspaniałomyślnego interweniowania, to wybacz, ale właśnie przez takie coś stworzyli tą całą niechęć wobec siebie, zwłaszcza w krajach muzułmańskich.
Popatrz gdzie oni podejmują te interwencje. tylko tam gdzie się opłaca, gdzie mogą zarobić ogromne pieniądze i z daleko od własnych granic.
Zaatakowali praktycznie bezbronny Afganistan, potem wzięli się za Irak wiedząc doskonale, że żadnej broni masowego rażenia tam nie ma.
Ciekawe czemu wspaniałe JU ES EJ nie chce obalić tyranii w Chinach czy Korei Północnej. Proste. Wiedzą, że oni mają tak broń, to po co tam się pchać. Ci ludzie, którzy tam cierpią już nie są tak ważni dla Amerykanów.
Czemu nie chcą obalić dyktatury Fidela Castro? Proste. Za blisko własne granicy. Zaraz by się zaczął napływ imigrantów.

Tak na szybko bo nie mam czasu. We francji plonely samochody bo to sa cieniasy jakich malo (przypomnijmy sobie najbardziej skolaborowany kraj II wojny), a w usa takich rzeczy sobie nie wyobrazam jak narazie. A jak juz to wejdzie wojsko i rozpedzi, bo tu trzeba miec jaja. W europie czekaja az problem sie sam rozwiaze.
Co do obalania rezimow to jak juz napisalem nie ma prostego rozwiazania.
Musisz sobie odpowiedziec co jest lepsze, krwawy dyktator i brak swobod jakichkolwiek wbrew obywatelom, czy obalenie go i ciezka praca nad stabilizacja, bo zawsze znajda sie jakies sily ktore beda chcialy wykorzystac poczatkowy chaos. Przeciez w iraku to juz nie chodzi o amerykanow, to jest zwykla walka o wladze. Wyzynaja sie prostaki nawzajem, wplatajac w to wlasna interpretacje koranu. Nie zapominajmy ze usa sa tam na zaproszenie irakijczykow.
Co do castro-mowilem ze nie ejstem za usa w 100%. No i trzeba logicznie pomyslec, jesli by tak kazdego obalili to by z zolnierzami, kasa i logistyka nie wyrobili i to by byl poczatek ich konca, uchodzcy to tez prawda. hitler, napoleon i inne imperia upadly bo byly uwiklane w zbyt duzo konfliktow.
Skoro arabowie sa tacy wspaniali to ja proponuje ich zwolennikom pojechac do ich kraju i sie przedstawic jako katolik. Skoro sa tacy tolerancyjni jak my to dlaczego niedawno zakazano choinek w miejscach pracy ? (w koncu jestesmu u siebie w europie).

Chiny, korea ? Tylko szaleniec by je zaatakowal. Maja bron atomowa wiec co by szkodzilo takiemu kacykowi uzyc jej podczas ataku ? pozatym mysle ze w chinach zaczely sie pozytywne pzremiany. Wole takze zeby rope kontrolowali amerykanie niz radykalne arabusy. A ty wolisz zeby nagle jej zabraklo przed opracowaniem alternatywy ? Armageddon bez dwoch zdan.

USA nie sa doskonale ale, to jest tak jak z demokracja, nie ma nic lepszego.
Nie chce by mnie w europie obowiazkowo budzil jakis maniak w reczniku na glowie o 5 rano i zapraszal z kalasznikowem do ''pokojowej'' modlitwy. Nie chce by kiedys ktos decydowal za kogo ma wyjsc moje dziecko za maz. Nie chce kiedys dostac kulki za nie noszenie brody lub ogladanie meczu pilki noznej w tv.
Czytalem o watpliwosciach czy aby prawdziwe bylo info o probach ostatnich zamachow na samoloty, ze niby mieszanie tych substancji wywoluje straszny odor i bylo by go latwo wyczuc wiec to raczej nieprawdziwe info wymyslone przez sluzby specjalne by nas kontrolowac. Ale przemilczano fakt ze znaleziono nagrania z tasmami ''meczennikow''. Najlepszym dodwodem na skutecznosc wywiadu jest jak narazie bak zamachow.
Wolimy panstwo europejskie ze wszystkimi wadami i zaletami czy arabskie gdzie grozi smierc za nie posluszentwo ?
Lepsza taka wyrywkowa sprawiedliwosc afrykanska niz arabska slepe karanie.
Wiem ze placze jak poplatany
Temat jest straszanie gleboki i ja go tylko polizalem i sugeruje go nie kontynuowac
Nikogu nie zmuszam do moich przekonan ktore tu przedstawilem.
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.08.2006, 14:26   #264
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
toż to jest tragedia
i pomyśleć, że to w tak KATOLICKIM kraju się dzieje

To zasluguje na osobny post.

Czy to jest jakas zlosliwosc w kierunku ludzi wierzacych ?
Prosze o wyjasnienie co chciales powiedziec.
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.08.2006, 14:50   #265
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
i pomyśleć, że to w tak KATOLICKIM kraju się dzieje
uwazaj, bo to dla mnie jak czerwona plachta na byka
na razie powstrzymam sie od komentarza
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.08.2006, 15:17   #266
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
@Sunna

jak to sobie nie wyobrażasz takich rzeczy w USA. Przecież mieli już dawno takie problemy jak Francja z imigrantami. Tyle, że to było wiele lat temu, bo po prostu napływ imigrantów do tego kraju nastąpił dużo wcześniej. Dlatego teraz są takie ograniczenia wjazdu na teren USA.
Francuzi cieniasy, bo kolaborowali podczas II wojny... No pewnie, a Amerykańcom pogratulujmy tysięcy niewinnych ofiar bomby w Hiroszimie. Przestań się ośmieszać. Ile lat jeszcze będziemy żyć przeszłością?

Wyzwalanie i niesienie swobód - piękne hasła...
Szkoda, że to tylko tandetna przykrywka.. Jak wiadomo juz od jakiegoś czasu, Amerykanie od samego początku wiedzieli że żadnej broni masowego rażenia nie ma w Iraku. Mało tego mieli informacje o całkowitym stanie armii Husajna. Przypadek chciał także, że w tym samym momencie armia amerykańska miała pełne magazyny i nie było potrzeby by kupować uzbrojenia. Zakłady militarne wobec tego zaczęły zwalniać ludzi. Raptem szybki atak i znowu można nakręcać koniunkturę. Jak ujawnili amerykańscy dziennikarze pierwsze oferty (jeszcze nieoficjalne) na odbudowę Iraku wpływały jeszcze przed atakiem. Tak, tak. Nic tak nie nakręca gospodarki, jak wojna.
Nie mów mi, że oni niosą wolność bo rzygać mi się chce, jak tego słucham.

Tak samo było z Wietnamem.

Pozytywne przemiany w Chinach? Masz na myśli, że rynki zachodnie zalewa chińska tandeta? Zauważ jak to powstaje. Ludzie pracujący za kromkę chleba w obozach pracy pewnie nie dostrzegają tych zmian. Prześladowania, brak wolności słowa, cenzura w mediach. Tak, tak. Niech żyją przemiany.

A co Arabów masz po prostu obsesję i tyle. Ja absolutnie nie mam takich odczuć, jak Ty.
A wizja, że ktoś mnie będzie budził do pokojowej modlitwy, to już totalna paranoja. Uwierz mi, że jak byś dał jakiemuś katolickiemu fanatykowi karabin, to poszedłby strzelać do pogan (czytaj - do każdego kto wyznaje coś innego) i wysadzać się w imię Chrystusa.

Mam kolegę muzułmanina i uwierz mi, że bardzo mu ufam. Jakoś on nie zmusza mnie do czytania Koranu. Ja nie zmuszam go do czytania Biblii i żyjemy w pełnej zgodzie.
Dodam tylko tyle, że w islamie Chrystus był jednym z proroków, więc nie są to tak zupełnie obce wyznania. Mówił o tym także Jan Paweł II. Wiem, że Ty mówiłeś o tych co źle interpretują Koran - i to Ci się chwali - ale chciałem wspomnieć jeszcze o tym aspekcie.

No i widać, że nie czytałeś zbyt dokładnie moich postów o wojnie w Libanie

Masz rację, żeby nie kontynuować tego tematu, bo nie warto. Ja również nie zmuszam Cię do przekonań, które tu przedstawiam.
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.08.2006, 15:27   #267
kontestator
conquer all
 
Avatar użytkownika kontestator
 
Data rejestracji: 10.01.2005
Lokalizacja: z wrocławii
Posty: 739
kontestator zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Predi
:topić i wieszać:

__________________
KETCHUP KUPUJE TYLKO PUDLISZKI
kontestator jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.08.2006, 15:31   #268
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Predi
Straszne.. Brak słów
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.08.2006, 16:14   #269
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Sunna i Predi

a co ??
jakieś problemy z tym macie ??

PiS, LPR, Szanowny Ojciec Rydzyk ze swoim kościołem dają na takie rzeczy przyzwolenie to komentuje

każdy ma prawo do wypowiedzi w tym jak i innych topicach na tym FORUM

kiedyś może i w coś wierzyłem teraz nie wierzę, nie praktykuję i jakoś mi z tym dobrze
aktualnie wierzę w samego siebie i ludzi którzy są w moim otoczeniu, tak więc proszę bez komentarzy typu "czerowna płachta na byka", "co miałem na myśli" itp.
a wracając do artykułu to każdy ma wszystko w d... i siedzi cicho bo mu lepiej i nie interesuje go dobro, czy zło bliźniego.

P.S.
TO JEST MOJE ZDANIE
koniec
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem

Ostatnio zmieniany przez icemac : 18.08.2006 o godz. 16:19
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.08.2006, 17:37   #270
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac

PiS, LPR, Szanowny Ojciec Rydzyk ze swoim ko***347;cio***322;em daj***261; na takie rzeczy przyzwolenie to komentuje
prosze bardzo, zacytuj, w jakiej to wypowiedzi na takie cos pozwalaja, lub jakim dzialaniem


prosze takze, przedstaw mi jakiekolwiek powiazanie z katolicyzmem i tym co jest napisane w wiadomosci, powiedz mi takze, co za roznica czy w kraju katolickim czy nie-katolickim

bo nie moge zrozumiec takich komentarzy, a pojawia sie ich wiele, "w kraju katolickim", ja sie pytam CO TO MA DO RZECZY? to ze ktos sie deklaruje katolikiem i wierzacym, nie znaczy ze takim jest, bo 90% ludnosci Polski to "katolicy" to wiemy, powiedz mi ile z nich jest wierzacych? ilu z nich chodzi co tydzien do kosciola? 1/3? wiec jaki kraj katolicki?
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
newsy, polityka - won!, wiadomości


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Szukam Pracy zick Humor 58 08.11.2023 11:30
Dobry i tani tusz-zamiennik dla HP (56) & wielofunkcyjne 1315, co o tym sądzicie? matteo Off topic 35 31.08.2007 15:20
nie dziala nagrany plik MrBiedrona Napędy optyczne DVD 17 22.10.2005 14:57
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi Ice Off topic 7 03.10.2005 00:41
Dawno dawno temu za górami za lasami... przemo_one Off topic 2 25.10.2003 00:52


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.