Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.07.2006, 18:20   #46
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Mam psa, malego bo malego, ale kupe zrobic potrafi ;-).
Nie sprzatam po nim, bo jakos nikt tego nie robi i nawet nie wiem w co bym to bral?

Natomiast wkurza mnie to, jak spotka sie innego psa bardziej lub mnie agresywnego podchodzacego do mojego NIE NA SMYCZY!
Do cholery - ludzie! Jak Was psy nie sluchaja to prowadzajcie je na smyczy..

Jakis czas temu zasadzilem takiemu kopa jak sie wlasciciel nie patrzyl i sobie poszedl ]:->
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.07.2006, 18:41   #47
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
nie chc***261; giertychowej amnestii:
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/n...B1,773627,2943
i jeszcze taka ciekawostka :
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/n...ki,773618,2943
koalicja dyktator***243;w:
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/n...22,773587,2943
__________________
Seny, pit i collons!

Ostatnio zmieniany przez Prezesik : 24.07.2006 o godz. 19:14
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2006, 20:42   #48
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Prezesik
he he.. to mi się podoba
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2006, 21:07   #49
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Psa nie mam, ale wiesz czemu przede wszystkim? Właśnie ze względu na 'problemy' z wyprowadzaniem.. Bo ja nie potrafiłbym się zachować w ten sposób, że pies załatwia się na czyimś trawniku, bądź na środku chodnika, a ja idę dalej nie sprzątając tego. A wiem też, że w naszym społeczeństwie coś takiego nie jest normalne (normalność nie jest normalna.. dobre..) i ludzie patrzyliby na mnie, jak na idiotę. Niby mam ich gdzieś, bo wiem, że dobrze robię, ale..(...)
A jakby się załatwił na "wspólnym" np. na osiedlu spółdzielczym, czy miejskim ?? Tam chyba też trzeba sprzątnąć
A teraz na poważniej - zgodzę się z Tobą i rozumiem - ja też nie potrafiłbym zostawić odchodów po moim psie - ale psa nigdy mieć nie będę - więc nie ma problemu
I masz rację - u nas pewne rzeczy, zachowania - w rzeczywistości "nienormalne" stają się normą - i nie dziwię się, że - jak piszesz - ludzie by patrzyli na Ciebie jak na idiotę ...
Ja na przykład nie wyobrażam sobie - poza skrajnymi czy uzasadniowymi przypadkami - przechodzenie przez trawę - nawet w miejscu gdzie już jest wydeptana ścieżka - po prostu bym się wstydził. Ale np. kiedyś idę z kolegą do jego samochodu, on "rąbie" przez środek trawnika, właśnie wydeptaną ścieżką - a ja chodnikiem - sam sobie odpowiedz jak na mnie spojrzał ...
A najlepsze - jak widzę idącą ulicą ładną i atrakcyjną dziewczyną - i za chwilę patrzę - a Ona przez środek ulicy na drugą stronę, i po drodze przez trawę co rozdziela dwa pasy ruchu - to mnie coś bierze

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
(...)
Masz tu oczywiście rację, ale to chyba jest już temat na inną - dłuższą rozmowę. Tylko jedna uwaga - odnośnie przejść dla pieszych. Oczywiście nie chodzę na czerwonym, bo światła po coś są, ale.. też nie wszędzie. Przyznaję, że są miejsca, gdzie z niejaką premedytacją przechodzę, jak tylko się da. Dlaczego? Bo albo światło zielone pali się dosłownie 2-3 sekundy i nikt nie jest w stanie wtedy przejść (więc skoro i tak muszę na czerwonym, to co za różnica kiedy..), albo też pali się cholernie rzadko - dosłownie co kilka minut. To też jest przesada i lekceważenie pieszych. Co, oni niby nie mogą się spieszyć?

Do tego dochodzą przejścia dla pieszych na złożonych skrzyżowaniach. Dochodzę czasami do wniosku, że projektanci słyszeli tylko o czymś takich, jak zielona fala dla samochodów (tzn. tego też nie stosują, ale może chociaż wiedzą, że istnieje ), bo dla pieszych to już nie. Swego czasu z jednej strony Placu Grunwaldzkiego we Wrocławiu chciałem przejść na drugą (tak powiedzmy 'po skosie' ) i postanowiłem zrobić to legalnie - przechodząc tylko na zielonych światłach. Zajęło mi to.. 9 minut! No to sorry, ale bez jaj.. Kto ma czas, żeby tyle czekać na w sumie trzech przejściach i może 100 metrowym placu. Przecież to kpina..
(...)
Akurat tutaj się nie ze wszystkim zgodzę - aczkolwiek w pewnych kwestiach technicznych rację masz...
Tak się składa, że raczej jeżdzę z Ojcem samochodem (pomijam ile się człowiek napatrzy na tych bezmyślnych pieszych - więc pieszo zwłaszcza w centrum rzadko bywam - ale pewne - i też różne doświadczenia mam ...
A więc - ta krzyżówka, na której niedawno zrobili sygnalizację, o której pisałem poprzednio - jeśli się nie mylę, jest tam tzw. sygnalizacja inteligentna (pętle indukcyjne itd. - nie wiem tylko czy podłączona do centrum sterowania ruchem) - i jest tam w miarę dobrze - choć zdarzało mi się, że stałem i się zastanawiałem gdzie ta inteligencja - aczkolwiek zbyt długo się na światło zielone nie czeka - i jak się przyspieszy to i obie ulice można za jednym światłem przejść ...
Ale przykład drugi - około 150-200 metrów dalej (a raczej bliżej, licząc od początku ulicy) - sygnalizacja na zwykłym przejściu przy szkole - też z przyciskami - istnieje odkąd pamiętam więc już chyba z 20 lat. I niestety - tam to naprawdę czasem coś człowieka bierze - naciska się i ...czeka, czeka, czeka ... a jak już się zapali zielone to naprawdę trudno zdążyć przez obie ulice ...
I ostatni przykład - przejście - a raczej jedno z przejść na właśnie oddanym niedawno fragmencie budowanej trasy tramwajowej Kórnicka-Podgórna - dokładnie przy Politechnice, obok planowanego przystanku. Na początku się zastanawiałem po co robić przejście i sygnalizację, skoro może z 30-35 metrów dalej na końcu ulicy jest także przejście - ale jak pomyślałem, że będą tutaj wysiadać studenci w znacznej liczbie - a na wprost właśnie tego nowego przejścia jest furtka w ogrodzeniu PP - to to zrozumiałem ...
Ale do rzeczy - jak działa tam sygnalizacja - dotyczy jak na razie tylko ulicy, bo tramwaje nie jeżdzą jeszcze - otóż ... fatalnie - co prawda zielone światło zapala się szybko - ale zazwyczaj już dochodząc do końca jednej - jednopasmowej !! ulicy - miga i zapala się czerwone !! Albo ktoś tutaj nie pomyślał, albo coś źle jest poustawiane po prostu !!
Więc jak widać - tak jak we Wrocławiu, tak samo w Poznaniu różnie z sygnalizacjami bywa.
A ja na czerwonym nigdy nie przechodzę - no prawie - może zdarzyło mi się to raz czy dwa w życiu ...
Podobnie staram się zawsze iść do przejścia do pieszych - zwłaszcza jeśli jest do niego z 15-30 metrów - choć muszę się przyznać, że jest takie miejsce, gdzie często łamię przepisy Jak jadę do sklepu elektronicznego, to często miejsce do zaparkowania jest po drugiej stronie ulicy - i niestety - przejście jest dopiero na jednym i (chyba) drugim końcu - więc mam do niego zazwyczaj z 60 metrów (albo i więcej) - więc zazwyczaj jak nic nie jedzie to przechodzę No chyba, że mam w planach także zakupy w sklepie motoryzacyjnym, co jest właśnie na końcu ulicy - wtedy to już nie ma sensu i idę do przejścia

A na końcu takie dwa przykłady z "kultury" - moja Mama dziś wróciła z zakupów rano, wchodzi do pokoju i mi mówi - w bramie obok Pani myła parapet zaokienny (właśnie jak Mama szła) - jak skończyła, to wodę co miała w wiaderku ... wylała za okno na chodnik

I drugi - dużo starszy przykład - kiedyś jakiś starszy Pan szedł środkiem trawnika (niewydeptanym !!) - Mama zwróciła mu uwagę - nie będę cytował jak się odezwał - jedną z łagodniejszych spraw było - co Panią to obchodzi, nie Pani trawa - śmieszne bo trawnik spółdzielczy i wszyscy lokatorzy mieszkań płacą na utrzymanie zieleni ...

To tyle ...

Pozdrawiam
ro29
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 24.07.2006 o godz. 21:14
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2006, 21:59   #50
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !


A jakby się załatwił na "wspólnym" np. na osiedlu spółdzielczym, czy miejskim ?? Tam chyba też trzeba sprzątnąć
A teraz na poważniej - zgodzę się z Tobą i rozumiem - ja też nie potrafiłbym zostawić odchodów po moim psie - ale psa nigdy mieć nie będę - więc nie ma problemu
I masz rację - u nas pewne rzeczy, zachowania - w rzeczywistości "nienormalne" stają się normą - i nie dziwię się, że - jak piszesz - ludzie by patrzyli na Ciebie jak na idiotę ...
Ja na przykład nie wyobrażam sobie - poza skrajnymi czy uzasadniowymi przypadkami - przechodzenie przez trawę - nawet w miejscu gdzie już jest wydeptana ścieżka - po prostu bym się wstydził. Ale np. kiedyś idę z kolegą do jego samochodu, on "rąbie" przez środek trawnika, właśnie wydeptaną ścieżką - a ja chodnikiem - sam sobie odpowiedz jak na mnie spojrzał ...
A najlepsze - jak widzę idącą ulicą ładną i atrakcyjną dziewczyną - i za chwilę patrzę - a Ona przez środek ulicy na drugą stronę, i po drodze przez trawę co rozdziela dwa pasy ruchu - to mnie coś bierze
Mam podobnie.. Nie wiem skąd to przekonanie, ale nie przejdę trawnikiem, jeśli dalej jest ścieżka (a nawet i mam opory przed przejściem już całkowicie wydeptaną ścieżką i zwykle tego nie robię, chociaż źdźbła trawy tam nie było od lat..), nie pozwoliłbym psu nasrać komuś na trawnik (przynajmniej nie sprzątając tego później), nie zaparkuję samochodu zastawiając pół chodnika nawet jeśli przez to będę musiał stanąć kilkadziesiąt metrów dalej (ostatnio w jednym miejscu w ogóle musiałem stanąć na sąsiedniej ulicy mimo, że tak na 'ukos' bym się zmieścił w miejscu, gdzie chciałem iść), nie.... można by podawać wiele przykładów. Czemu tak robię, a właśnie nie robię? Trudno powiedzieć.. Jednak istniało kiedyś takie pojęcie, jak etyka zawodowa. Podobno jak np. przyjmowano do pracy ekspedienta, to dawano mu do przeczytania 100 stronicową książkę, z której mniej więcej 1/3 dotyczyła samej sprzedaży. Reszta mówiła o etyce zawodowej.

Trudno mówić o etyce zawodowej w tych przypadkach, ale ja wprowadziłbym tu autorską nazwę ( ) etyki obywatelskiej, czyli po prostu odpowiedzialności społecznej. Niestety w dzisiejszych czasach jest to w Polsce równie rzadkie, jak ta wspomniana etyka zawodowa..

I to jest według mnie jeden z najpoważniejszych, jeśli nie najważniejszy problem z polskim społeczeństwem..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2006, 03:54   #51
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
A ja sobie czytam wlasnie ( http://msnbc.msn.com/id/14011810/ ) ze AMD wlasnie nabywa ATi - co z tego wyniknie? Armageddon czy rewolucja? Nie wiem ale mam nadzieje ze ni skonczy sie zle dla tych firm.
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2006, 09:06   #52
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Bylo o abonamencie za prad?

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,3505843.html

Takie cos chyba nie jest zgodne z prawem.
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2006, 09:10   #53
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Naturalnie masz rację, ale - nie usprawiedliwiając łapówek, bo to nie może być usprawiedliwione - gdyby lekarz zarabiał rozsądne 4-6 tys. na początek, to może nie brałby łapówek. A jak zarabia tysiąc, to w jakiś sposób musi inaczej zarobić na rozsądne życie (nie żebym usprawiedliwiał branie łapówek - po prostu rozumiem powody, ale dalej pozostaje to naganne..).

W ogóle czasami myślę, że służbę zdrowia należy całkowicie sprywatyzować.. Jednak w prywatnych firmach nie ma takiego przyzwolenia na olewczość, oszustwo, brak umiejętności itp. jak w firmach państwowych..
Myslac logicznie musialbym ci przyznac racje ale zycie pokazuje ze jest inaczej.
Wydaje mi sie ze bogaci tez biora lapowki, nie wiem czy nie wiecej. Chociazby tacy urzednicy, egzaminatorzy prawa jazdy - malo chyba nie zarabiaja a w lape biora.
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2006, 16:06   #54
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,3504290.html

Jednakowe mundurki dla uczniów

...Giertych musi odejść
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2006, 16:40   #55
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Taaa, juz w Fakcie o tych mundurkach czytalem.

DZIZAS!
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2006, 17:06   #56
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
nie chce mi sie szukac dzialu odpowiednigo wiec daje tu
jak bylo to sory


http://tinyurl.com/pcm4m

Czyzby siedziba giertycha ?
Jak nie bylo a jakiemus mopdowi chce sie przeniesc w odpowiedni dzial to zapraszam
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2006, 17:48   #57
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez @ndy
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,3504290.html

Jednakowe mundurki dla uczniów

...Giertych musi odejść

Nie widze nic smieszengo popieram

osobiscie sam w latach 70 chodzilem w jednakim stroju jak cala szkola i POLSKA
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2006, 17:52   #58
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez mensir67pl
osobiscie sam w latach 70 chodzilem w jednakim stroju jak cala szkola i POLSKA
Teraz czasy sa inne Taki numer latwo nie przejdzie
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2006, 17:57   #59
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
a dostał ktoś kiedyś bernardynem?

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/n...na,773835,2943
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2006, 18:21   #60
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Prezesik
a dostał ktoś kiedyś bernardynem?

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/n...na,773835,2943
niezłe chyba dzięki temu przechodniowi ten pies nadal żyje...
jak można ku*** psa przez okno, w pale sie nie mieści
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
newsy, polityka - won!, wiadomości

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Szukam Pracy zick Humor 58 08.11.2023 12:30
Dobry i tani tusz-zamiennik dla HP (56) & wielofunkcyjne 1315, co o tym sądzicie? matteo Off topic 35 31.08.2007 16:20
nie dziala nagrany plik MrBiedrona Napędy optyczne DVD 17 22.10.2005 15:57
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi Ice Off topic 7 03.10.2005 01:41
Dawno dawno temu za górami za lasami... przemo_one Off topic 2 25.10.2003 01:52


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.