Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.02.2010, 08:00   #10711
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Biurowa wytwórnia papieru toaletowego
http://technowinki.onet.pl/wiadomosc...6,artykul.html

Wbrew pozorom wcale nie głupia sprawa. Trochę za drogie, chociaż w większych firmach nawet i za tą cenę mogłoby to być opłacalne. Papieru toaletowego w biurowcach zużywa się ogrom (kiedyś widziałem dzienne zaopatrzenie w pojedynczym biurze), tyle samo zużywa się kartek. Oczywiście nie wszystkie można od tak wyrzucić (chociaż jeśli do przerobienia to może), ale i tak spora część do zwykła makulatura. Jej wyrzucanie też kosztuje i to niemało.

Fajny pomysł


Wizjonerzy malują polskie dworce
http://biznes.onet.pl/wizjonerzy-mal...eria#id6029332

Nieźle to w sumie wygląda, a jak już patrzę na Dworzec Centralny w Warszawie to.. uwierzę, jak zobaczę.. Z drugiej strony często widziałem fajne wizualizacje i patrząc potem na efekt finalny prac wielokrotnie dochodziłem do wniosku, że póki co Polska ładnie może wyglądać tylko na zdjęciach..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.02.2010, 10:18   #10712
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
http://wiadomosci.onet.pl/2122155,11...m_tv,item.html

U mnie nie ma reguły. Nieraz oglądam reklamy a nieraz przełączam na inny kanał. Jeśli już coś mnie zainteresuje, to przeważnie reklamy leków (kilka dzięki reklamom kupiłem i stosowałem - pomogły !) lub też środki czyszczące.

Ostatnio zmieniany przez romanesco : 02.02.2010 o godz. 10:20
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2010, 19:33   #10713
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,299
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez romanesco Podgląd Wiadomości
http://wiadomosci.onet.pl/2122155,11...m_tv,item.html

U mnie nie ma reguły. Nieraz oglądam reklamy a nieraz przełączam na inny kanał. Jeśli już coś mnie zainteresuje, to przeważnie reklamy leków (kilka dzięki reklamom kupiłem i stosowałem - pomogły !) lub też środki czyszczące.
Leki przeczyszczające?
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2010, 20:56   #10714
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Biurowa wytwórnia papieru toaletowego
[...]
Fajny pomysł
O ile samo urządzenie i sposób działania może być interesujące (jak pozbywa się tuszu, toneru, jak ze sztywnej kartki robi coś delikatniejszego), to sam pomysł wydaje mi się chybiony.

Owszem, duże biura produkują sporo makulatury (choć mniej już niż dawniej), potrzebują też sporo tego delikatniejszego papieru, to umówmy się - kilka przeliczeń na kalkulatorku i wychodzi, że takie urządzenie zarobiło by na swoją cenę zakupu (100 tys. $) gdyby trzepało by te rolki papieru non-stop przez 16, 5 roku... Co i też nie jest prawdą, gdyż po pierwsze do produkcji zużywa pewnie sporo prądu, pewnie wodę, pewnie jakieś odczynniki chemiczne do wywabiania tuszu, a to wszystko kosztuje. A jak urządzenie pracuje bez przerwy przez 16 lat, to się i zużywa, więc koszty serwisu, części itp. Śmiem twierdzić, że to się nigdy nie zwróci.

Co do niemałych kwot za wywóz śmieci płaconych przez firmy - i tak będą je płacić, bo np. jednorazówek i tak nie wrzucą do tej maszyny, a rozliczanie jest za wywóz śmieci, a nie za ich ilość. No, chyba że ktoś magazynuje w pięciu gabinetach sterty makulatury, a później chce się tego na raz pozbyć...


Cytat:
Napisany przez romanesco Podgląd Wiadomości
U mnie nie ma reguły. Nieraz oglądam reklamy a nieraz przełączam na inny kanał. Jeśli już coś mnie zainteresuje, to przeważnie reklamy leków (kilka dzięki reklamom kupiłem i stosowałem - pomogły !) lub też środki czyszczące.
U mnie typowo jak widzę - przerwa reklamowa to doskonała okazja, żeby sobie zrobić herbatę, czy kanapki, albo poszukać czegoś na innych programach. Reklam jest za dużo, ale to jest w tej chwili standard i się człowiek do tego przyzwyczaił. Jakby puścili jedną, dwie krótkie reklamy, to by człowiek może i przypadkiem obejrzał, ale jak co 15 minut lecą 10 minutowe bloki reklam, to znam lepsze sposoby na wykorzystanie tego czasu.

Poza tym, nie wiem jak inni, ale jak ja widzę reklamy szmatławych produktów (bo je znam), a paniusie mi przedstawiają jakieś testy 'specjalistów' pokazujące, że produkt jest tak samo dobry, jak te droższe produkty, czyli wciskają mi kit, to już nie mam zupełnie zaufania, do reklam produktów mi nie znanych.

A niezależnie od powyższego - na pewno bym nie kupił lekarstw z reklamy. Lekomanem nie jestem, więc jak się czuję dobrze nie stosuję. A jak mi coś dolega to idę do lekarza uważając, że to jednak on jest osobą bardziej kompetentną do polecenia mi leku, niż paniusia z reklamy.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2010, 21:09   #10715
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 32,009
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No tak - abonamentu płacić nie chcesz....
Reklam nie oglądasz...a nawet w nie nie wierzysz...
Przez takich, jak ty, nasze TV i Radio upadną.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2010, 06:00   #10716
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Albo abonament albo reklamy, nie widzę innej możliwości.

A co do lekarza, to niech będzie zaufany. Bo niektórzy są równie wiarygodni w przepisywanych lekach jak właśnie te panie z reklam..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2010, 07:03   #10717
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
A niezależnie od powyższego - na pewno bym nie kupił lekarstw z reklamy. Lekomanem nie jestem, więc jak się czuję dobrze nie stosuję. A jak mi coś dolega to idę do lekarza uważając, że to jednak on jest osobą bardziej kompetentną do polecenia mi leku, niż paniusia z reklamy.
Lekomanem też nie jestem Ale żeby zastosować specyfik typu suplement diety lub jakaś maść przeciwbólowa to nie muszę chodzić do lekarza. Tego typu środki nie wymagają recepty i tylko takie kupuję.
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2010, 07:41   #10718
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ale po cholerę do tego oglądanie reklam? Lepiej się chyba zapytać w aptece co jest dobre i tanie, czyli na pewno nie reklamowane w TV.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2010, 08:13   #10719
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Ale po cholerę do tego oglądanie reklam? Lepiej się chyba zapytać w aptece co jest dobre i tanie, czyli na pewno nie reklamowane w TV.
Od niedawna reklamowany jest specyfik o nazwie "Imunactiv". Jest to tzw. suplement diety. Ma za zadanie wspomagać system immunologiczny naszego organizmu. Poszedłem do apteki aby dowiedzieć się coś więcej, przeczytać choćby ulotkę. Pani farmaceutka kilka razy prosiła o powtórzenie nazwy, wmawiała mi że chyba coś mylę. W końcu stwierdziła, że ona nie słyszała nic o takim specyfiku i że apteka jeszcze czegoś takiego nie miała. Nie zawsze więc ludzie w aptece są kompetentni aby coś doradzić czy poinformować. Ponieważ nie dałem się zbyć i byłem natrętny, pani zadzwoniła w końcu do hurtowni, w której zamawiają leki i tam jak najbardziej potwierdzono, że taki środek istnieje. Jednak bliższych informacji nie udało mi się zdobyć. Ale od czego jest internet... tam w końcu dowiedziałem się szczegółów.
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2010, 08:26   #10720
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
To, że coś reklamują w telewizji nie znaczy automatycznie, że jest ogólnodostępne. I więcej - nie znaczy, że jest cokolwiek warte i apteki będą chciały to mieć.

Zgadzam się z Edem, że warto w aptece po prostu spytać, chociaż i z tym bywa różnie. Jedna kilkukrotnie przekonałem się już, że przynajmniej w przypadku lekarstw reklama czyni cuda. Kupowałem kiedyś Nizoral (sporadycznie, ale jednak), a że był on drogi (potem wyraźnie potaniał), spytałem o jakieś zastępstwo. Okazało się, że jest, o praktycznie identycznym składzie i działaniu. Tańsze mniej więcej o połowę. Podobnie było z Nospą, też był jakiś środek identyczny w składzie, a o połowę tańszy, bo nie reklamowany w telewizji. Ostatni przykład to Rutinoscorbin i chyba Scorbolamit czy jakoś tak. Środek identyczny, ale wyraźnie tańszy.

Wszystkie te lekarstwa zastępcze były i już ich nie ma. Z prostego powodu - nie sprzedawały się. Pomimo, że działały identycznie jak specyfiki znacznie od nich droższe. Ale nie były reklamowane w telewizji.



-----
EDIT

Z innych rzeczy - ciekawy przegląd:

Największe pokłady ropy na świecie
http://biznes.onet.pl/najwieksze-pok...7,1,news-detal
__________________


neverending path to perfection..

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 03.02.2010 o godz. 08:43
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2010, 08:44   #10721
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja pierniczę, cóż za wiara w telewizję. To bardzo wiele tłumaczy...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2010, 08:59   #10722
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Ja pierniczę, cóż za wiara w telewizję. To bardzo wiele tłumaczy...
Wiara i nie wiara... Do apteki codziennie nie chodzisz, jak np. do spożywczaka. Gdyby nie reklama, to nawet by się nie wiedziało, że jest jakiś specyfik na daną przypadłość. A tak zobaczysz i wiesz. Następnie możesz to weryfikować, pytać o ewentualne tańsze zamienniki czy nawet inne podobne specyfiki. A czy w końcu kupisz, to już inna sprawa. Oczywiście pytać w aptece można zawsze i bez reklam ale widok reklamy większość ludzi mobilizuje, działa na podświadomość.
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2010, 09:07   #10723
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 32,009
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mam znajomego, który pracuje w 'tabletkach' - tych suplementach diety.
Reklama czyni cuda. Jak sam mi mówił - nigdy by w to nie uwierzył, zanim zaczął tam pracować.
Każdy badziew, który przestaje iść, albo zaczyna nagromadzać się w magazynie, jest rzucany na antenę. To samo z nowościami, które najczęściej są nimi tylko z nazwy. Efekt natychmiastowy
Dosłownie sami się śmieją z ludzkiej głupoty i naiwności.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2010, 09:54   #10724
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
to samo nawet w samochodach
cos, co kupuje sie raz na kilka lat i nie kazdego na to stac (rzynajmniej na nowe) - jak tylko idzie reklama w tv wymiernie zwieksza sie sprzedaz danego modelu
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2010, 09:59   #10725
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Najlepszą reklamą jest niestety cena.
Która bardzo często odzwierciedla jakość ... a bardzo często już nie...
I nie wiem co jest gorsze.
Bo teraz można kupić tanią suszarkę która rozpanie sie po 3 miesiącach (zawsze oczywiscie mając nadzieje ze tak nie bedzie) albo kupić drogą która rozpadnie sie po czterech.

Oczywiście nikt nie kupi czegoś o czym nie ma pojęcia że istnieje Jak np tańsze leki.
Firmy farmaceutyczne bardzo dbają aby lekarze przepisywali drogie specyfiki, a tańsze z rynku znikały.

Z resztą nawet na poziomie NFZ to ma ogromne znaczenie. Mogliby refundować tańsze odpowiedniki, a drogie firmy niech spadają. Ale tak nie będzie z oczywistych powodów.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 03.02.2010 o godz. 10:03
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
newsy, polityka - won!, wiadomości


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Szukam Pracy zick Humor 58 08.11.2023 11:30
Dobry i tani tusz-zamiennik dla HP (56) & wielofunkcyjne 1315, co o tym sądzicie? matteo Off topic 35 31.08.2007 15:20
nie dziala nagrany plik MrBiedrona Napędy optyczne DVD 17 22.10.2005 14:57
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi Ice Off topic 7 03.10.2005 00:41
Dawno dawno temu za górami za lasami... przemo_one Off topic 2 25.10.2003 00:52


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.