Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Winamp R.I.P (https://forum.cdrinfo.pl/f5/winamp-r-p-42853/)

Y@nkee_PL 15.11.2004 13:21

Winamp R.I.P
 
:(
Cytat:

WinAmp jest skończony

Wszystko wskazuje na to, że los WinAmp***8217;a jest już przesądzony.

Producent tego niegdyś niezwykle popularnego player***8217;a, Nullsoft, po wykupieniu przez AOL i odejściu Justin***8217;a Frankel***8217;a został zmuszony do zaprzestania prac nad aktualizacjami WinAmp***8217;a.

Co więcej, w Nulsofcie pozostała jedynie trójka pracowników, która zajmie się drobnymi poprawkami obecnej wersji jednak nowe, rozwojowe edycje nie są już planowane.
Nieznane są jeszcze dokładne losy dwóch innych ważnych produktów Nullsoftu, czyli Showcast i NSIS.

Decyzja AOL jest związana z obniżaniem swych korporacyjnych kosztów oraz przekonaniem zarządu, że utrzymywanie przy życiu WinAmpa po odejściu jego twórcy nie ma już sensu.

WinAmp podzieli więc losy również niegdyś popularnego i konkurencyjnego playera Sonique firmy Lycos.
źródło: http://mp3.wp.pl | http://mp3.wp.pl/p/informacje/njus/229668.html

no i na rynku zostaje już tylko foobar, który w moim odczuciu ma wszystko i nie ma nic (bez urazy, takie po prostu jest moje odczucie)

Kris 15.11.2004 13:31

Cytat:

Napisany przez Y@nkee_PL
:(
no i na rynku zostaje już tylko foobar, który w moim odczuciu ma wszystko i nie ma nic (bez urazy, takie po prostu jest moje odczucie)

A co Twoim zdaniem ma mieć? Przecież to odtwarzacz plików dźwiękowych w różnych formatach. Są jeszcze wtyczki, które go czynią jeszcze bardziej funkcjonalnym... ;)
Mi on do odsłuchu muzyki w zupełności wystarcza...

Pozdrawiam,

epol 15.11.2004 13:37

Szkoda Winampa
[']

Ja dalej uzywam wersji v2.95 i tak narazie zostanie.

Ziele 15.11.2004 14:53

Szkoda... [']

Ja używam 2.91

@epol czym się różni 2.95 od 2.91? warto zmieniać?

pykson 15.11.2004 14:56

wyglada wiec na to, ze za dziesiec lat na Windowsie 2k15 bede mial zainstalowanego MS Office 2015, AutoCADa 2015 PL, Adobe Photoshop 17 PL i ... Winampa 2.92...

kodziu 15.11.2004 15:00

Cytat:

Napisany przez pykson
wyglada wiec na to, ze za dziesiec lat na Windowsie 2k15 bede mial zainstalowanego MS Office 2015, AutoCADa 2015 PL, Adobe Photoshop 17 PL i ... Winampa 2.92...


Hehhe, taka prawda :D
JA jade na 2.91 ale na razie po formacie nie zdążyłem zainstalować :/

kraluk 15.11.2004 15:11

Szkoda WinAmp'a:(... Trzeba będzie popróbować innych player'ów, ale wg mnie i tak WinAmp był jednym z najlepszych...

epol 15.11.2004 15:19

Cytat:

Napisany przez Ziele
@epol czym się różni 2.95 od 2.91? warto zmieniać?

Ja osobiscie nie zauwazylem roznic miedzy v2.91. A moze juz nie pamietam jakie byly ||

Cytat:

Winamp 2.95:
* startup with hung winamp process in background fixed (opens new instance)
* CD ripping support in media library (with OGG Vorbis encoding support)
* Preliminary AAC playback support added to in_mp3.dll
* ryan fixed shuffle again
* minibrowser ctrl+l fix
* media library: lots of bugfixes
* media library: listener count in internet tv/radio
* media library: query playback mode preferences
* media library: skinnable list/treeview selection colors
* nsv: subtitle bugfixes
* nsv: more buffering options
* nsv: shoutcast metadata support
* nsv: better invalid bitstream handling
* nsv: better display options
* nsv: new ASYN aux chunk handling.
* nsv: support for new extended TOC with frame-accurate seeking
* video: overlay fixes on 556 and other unusual modes
* video: drag&drop URL to video window now works.
* video: subtitle fixes.
* video: support for alt+enter and alt+f4 to leave fullscreen
* cdda: bugfixes
* avs: evallib | and & operator fixes
* in_vorbis fixes/updated libvorbis to post-1.0 cvs
* in_midi fixes

CIAPEK 15.11.2004 15:39

Cytat:

Napisany przez epol
Szkoda Winampa
[']

Ja dalej uzywam wersji v2.95 i tak narazie zostanie.

dokładnie! Jak widać i ja tak zawsze sądziłem Winamp pozostanie nieśmiertelny i jest jedynym programem który nie wymaga aktualizacji i jest wręcz niezastąpiony. To co ma robić czyli odtwarzać muze robi znakomicie i nawet jeśli nowe wersje Winampa nie powstaną Winamp zostanie.
Ja używam "5".

mallow 15.11.2004 16:04

A mnie kiedys Sid przekonal swoja wypowiedzia o foobarze i tak juz zostalo :D nie zamieniam go, i rowniez jak winamp nie potrzebuje aktualizacji :) mozna co jakis czas zmienic wersjie ale nie jest to konieczne. Nie ma zbajerowanego wygladu wiec mniej ramu zjada :D a tak poza tym... to winamp był taki sobie ;)
pozdro ;)

-Kowalik- 15.11.2004 16:23

Cytat:

Napisany przez kraluk
Szkoda WinAmp'a:(... Trzeba będzie popróbować innych player'ów, ale wg mnie i tak WinAmp był jednym z najlepszych...

A że się tak spytam - po co ? To że nie wypuszczą nowej wersji to nie znaczy że wszystkie instalki znikną. Ja tam się nie martwię i nie przejmuję. Od lat śmigam na jednej wersji i nie czuję potrzeby jej zmieniania.

czero 15.11.2004 16:23

Szkoda.

Ale i tak dalej go bede uzywal, nie zamierzam sie przesiadac na cos nowego. Obecnie jade na "5"

Predi 15.11.2004 16:58

hehe z ust mi to wyjales Czero :D mialem dokladnie to samo pisac, tez siedze na 5 (dlugo sie zbieralem z 2.74), niemniej szkoda, a foobar feeeeeeeee

Turboni 15.11.2004 17:08

no ja tez jade na 5 :)

a szkoda bo fajny byl - jest :D

gallus 15.11.2004 17:13

A mi to w sumie wisi, mam teraz Winampa 5.05, ale jak mi się znudzi to zainstaluje foobara, już go kiedyś miałem, ale siostrze bardziej odpowiadał winamp :|
PS zawsze można zastosować dobrowolny przymus :D


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.