Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.11.2004, 17:53   #16
luminat
Gość
 
Data rejestracji: 12.12.2002
Posty: 437
luminat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mallow
A mnie kiedys Sid przekonal swoja wypowiedzia o foobarze i tak juz zostalo nie zamieniam go, i rowniez jak winamp nie potrzebuje aktualizacji mozna co jakis czas zmienic wersjie ale nie jest to konieczne. Nie ma zbajerowanego wygladu wiec mniej ramu zjada a tak poza tym... to winamp był taki sobie
pozdro
Foobar nie ma zbajerowanego wygladu? Ciekawe stwierdzenie... Jedno mnie zastanawia gdzie byli tworcy Foobara jak były lekcje z projektowania programów... Gdyby linux przemawiał do mnie tak jak foobar to nigdy by nie zagościł na moim dysku... Wygląd Foobara to zenada, a programy mają to do siebie, że muszą zachęcać użytkowników swoim wyglądem(!) i działaniem do jak najczestrzego korzystania. Powłoka to bardzo istotna rzecz to wlasnie ona odpowiada za komunikacje pomiedzy uzytkownikiem a komputerem. A wlaczajac Foobara mam wrazenie ze jej tam nie ma, wiec tym samym nie ma programu!!!
luminat jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.11.2004, 17:56   #17
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez luminat
(...)Jedno mnie zastanawia gdzie byli tworcy Foobara jak były lekcje z projektowania programów... Gdyby linux przemawiał do mnie tak jak foobar to nigdy by nie zagościł na moim dysku... Wygląd Foobara to zenada, a programy mają to do siebie, że muszą zachęcać użytkowników swoim wyglądem(!) i działaniem do jak najczestrzego korzystania. Powłoka to bardzo istotna rzecz to wlasnie ona odpowiada za komunikacje pomiedzy uzytkownikiem a komputerem. A wlaczajac Foobara mam wrazenie ze jej tam nie ma, wiec tym samym nie ma programu!!!
może... zapłać twórcom, to dorobią... mi taka wersja free odpowiada...
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.11.2004, 17:58   #18
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
To tak jak byś powiedział patrząc na Google że jest ubogą nawet bardzo stroną ale jak wiadomo ma bardzo duże możliwości. Kto będzie chciał, ten zbada program, kto nie skasuje go; proste.
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.11.2004, 18:03   #19
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nie podoba mi się ta informacja - w sumie sam chciałem po przeczytaniu jej w necie założyć odpowiedni topic - ale zostałem uprzedzony
Używam obecnie wersji "5" i jestem z niej bardzo zadowolony... ciekawi mnie tylko czy internetowa obsługa stacji radiowych i telewizyjnych w Winampie się utrzyma... mam nadzieję, że tak
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.11.2004, 18:30   #20
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
nareszcie jupijajej i takie tam

foobar odstrasza wygladem? i dobrze - tak ma byc - gdybym ja pisal program dla profesjonalistow tez zrobilbym wszytko zeby uzytkownik z ulicy nie zawracal sobie nim glowy [a potem mojej glowy] bzdurnymi pytaniami typu: co to jest dithering?
ten program wymaga pewnej wiedzy i pewnego poziomu - nie spelniasz tych kryterium - jest masa innych programow, ktore tobie beda dobrze sluzyc - bo wbrew jakiejs dziwnej opini foobar nie 'brzmi' lepiej, jest po prostu bardziej przemyslana konstrukcja, nastawiona na uzytkownika swiadomego swoich potrzeb i wymagajacego

jesli komus nie odpowiada wyglad - trudno, znaczy to ze nie potrafi zadbac o siebie i znalesc modulu do zmiany GUI - to sie nazywa selekcja i prawie mi jest przykro ze wiele osob jej nie przechodzi, ale sprawia to, ze niewiele jest osob, ktore zachecone przez kogos ulegaja 'modzie na foobara' a potem robia wies bo nie maja umiejetnosci zeby ten program okielznac - nie zmuszajcie sie ludzie, nie ma takiej potrzeby, winamp naprawde wystarcza, sam uzywalem 2.75 i bylo mi z nim dobrze, ale prawda jest tez ze do winampa nigdy juz nie wroce
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.11.2004, 19:38   #21
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hmm, ja od dawna uzywam Winamp'a 2.91 na moje potrzeby jest wystaczajacy mpc z wtyczka odtwarza i to najwazniejsze, czasem wideoklipy uruchamiam za jego pomoca . Tak jak pisze Sid foobar odstrasza (prostota i wpanialym uzytkowaniem), ludzie wola wodotryski niz efektywne uzytkowanie, o malym zapotrzebowaniu na zasoby.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.11.2004, 21:27   #22
mallow
Koordynator
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika mallow
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Lokalizacja: Elblążak w Toruniu ;)
Posty: 2,789
mallow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
piekne porownanie, foobar wsrod playerow jak google wsrod stron www
i wszystko jasne
__________________
mallow jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.11.2004, 22:13   #23
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Sid : gdybys tworzyl program nastawiony na zysk to bys go nie sprzedal. Gdyby Linux byl platny nie znalalz by zastosowania poza serwerami. Windows jest prosty i dlatego zyski liczone sa w miliardach!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.11.2004, 22:23   #24
Pierwszy
Guru
 
Avatar użytkownika Pierwszy
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
przeszedłem na strone foobara jakiś czas temu, ale że "winamp pada"? jakoś mi się to w głowie nie mieści...
__________________
Pierwszy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.11.2004, 22:53   #25
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Siemka, tak czytam te wypowiedzi i w koncu sciagnolem tego foobara.
Pierwsze wrazenie przecietny uzytkownik nastawion na wyglad odrazu go usunie. Ale dla mnie moze byc. Opcji ma troche, choc brakuje mu fadingu ale takiego jakiego ma Winamp. Czyli na koniec kawalka, poczatek, miedzy utworami, i po pausie. Ale to dopiero pierwsze wersje odtwarzacza mozy w przyszlosci dodadza. A jezei chodzi o reszte to ma troche opcji. Ale narazie zostaje przy Winampie 5.05/Classsic.

P.S. Szkoda Winamp'a. Pamieta ktos jeszcze Sonique na samym poczatku posiadania kompa uzywalem tego playera calkiem fajny. [']

pozdro
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.11.2004, 22:56   #26
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez @ndy
Siemka, tak czytam te wypowiedzi i w koncu sciagnolem tego foobara.
Pierwsze wrazenie przecietny uzytkownik nastawion na wyglad odrazu go usunie. Ale dla mnie moze byc. Opcji ma troche, choc brakuje mu fadingu ale takiego jakiego ma Winamp. Czyli na koniec kawalka, poczatek, miedzy utworami, i po pausie. Ale to dopiero pierwsze wersje odtwarzacza mozy w przyszlosci dodadza. A jezei chodzi o reszte to ma troche opcji. Ale narazie zostaje przy Winampie 5.05/Classsic.

P.S. Szkoda Winamp'a. Pamieta ktos jeszcze Sonique na samym poczatku posiadania kompa uzywalem tego playera calkiem fajny. [']

pozdro
Jest ta opcja, ale trza mieć wtyczke
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2004, 06:58   #27
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Piterniel
Jest ta opcja, ale trza mieć wtyczke
Czyli wychodzi na to, że wszystko jest tam możliwe do zrobienia - tylko trzeba znaleźć odpowiednie wtyczki... może w wolnej chwili rzucę okiem na ten program
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2004, 09:05   #28
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
@ndy - foobar ma juz dobrze ponad rok, nie wiem czy nie 2-3 juz.. i ma wszystko to czego ktokolwiek moze potrzebowac - trzeba sie czasem naszukac za wtyczkami, a leza one np na japonskich stronach, ale jak ktos chce to moze

powiedzenie ze to poczatkowa wersja hmm.. smiesznie brzmi
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2004, 09:26   #29
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Winamp, nie winamp, zawsze pojawi sie cos nowego przelomowego i alternatywa super hiper hermetycznego programu dla zaawansowanych... po co ta dyskusja? Osobiscie "wychowalem" sie na winampie, nie jestem audiofilem i maniakiem wiec ten winamp mi wystarczy, foobara tez mam jakby co... do tego mnostwo ludzi z mojego oteczenia slucha muzyki lub oglada filmy przez slynny MS WMP, a to jest w kazdym windowsie
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2004, 10:51   #30
luminat
Gość
 
Data rejestracji: 12.12.2002
Posty: 437
luminat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X.666
Sid : gdybys tworzyl program nastawiony na zysk to bys go nie sprzedal. Gdyby Linux byl platny nie znalalz by zastosowania poza serwerami. Windows jest prosty i dlatego zyski liczone sa w miliardach!
I tu sie mylisz, linuks jest juz od dawna komercyjnym (czyt. platnym) systemem operacyjnym. Tylko wersje podstawowe i beta dystrybucji linuksa sa darmowe. Przejrzyj sobie troche stron to zobaczysz, ze takie dystrybucje jak Mandrake, Fedora i Aurox sa tak naprawde platne i kosztują od 200zł w górę (sic!). Darmowych wersjach czesto brakuje nawet podstawowych pakietow do instalacji nie ktorych programow (nie ma ich na cd) i w takich przypadkach musze korzystac z takich wyszukiwarek jak rpm.pbone.net.

Ostatnio zmieniany przez luminat : 16.11.2004 o godz. 10:54
luminat jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.