Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.11.2006, 16:01   #16
WARDEN
Bywalec
 
Avatar użytkownika WARDEN
 
Data rejestracji: 16.03.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 60
WARDEN zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
matko nie do dysku a od plyty instalujesz nie istnieja stery "od dysku" to plyta i jej kontroler rozpoznaja jaki masz dysk, sciagasz stery od plyty lub wlazisz na cd ktore dostales z plyta i kopiujesz na dyskietke stery lub jesli producent tak zmajstrowal z plyty uruchamiasz program i sam skopiuje na czysta dyskietke, wez ksiazeczke do reki od plyty i poszukaj. Podczas uruchamiania instalatora win zobaczysz na dole ekranu zapytanie czy chcesz wczytac inne stery wcisnij i przytrzymaj F6 instalator dalej bedzie tam sobie mieszal, pojawi sie ekran wciskasz litere chyba S - nie pamietam bedzie napisane i wkazujesz mu ta dyskietke ze starami az sobie wszystko poinstaluje. a najlepiej idz do kolegi ktory sie na tym zna bo jak Ty szukasz sterow do hdd ....
__________________
-=> SERDECZNIE POZDRAWIAM - WARDEN <=-
WARDEN jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.11.2006, 16:04   #17
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez silent22 Podgląd Wiadomości
do gigabyte znalazlem znajdz mi do dysku maxtora
pzdr
Nie ma czegoś takiego, masz sterownik do twojej płyty i go zastosuj. Koniec tematu
Edit:@Warden był pierwszy i ma u mnie zielone
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2006, 16:41   #18
silent22
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 26.12.2003
Posty: 531
silent22 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ok u***380;y***322;em sterownik***243;w z p***322;yty g***322;ownej i wyskoczy***322; mi komunikat:
STOP:c0000221
Unknown Hard Error
\Systemroot\system32\ntdll.dll

I co teraz??

Sprobowalem z home edition na tych sterach i wiesza sie na
Badanie Dysk: 117240MB ......na viamraid
i stoi
pzdr
__________________

Ostatnio zmieniany przez silent22 : 23.11.2006 o godz. 17:20
silent22 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2006, 17:20   #19
WARDEN
Bywalec
 
Avatar użytkownika WARDEN
 
Data rejestracji: 16.03.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 60
WARDEN zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
u mnie na nforce ( masz via ) widna podczas instalki pokazuje koniecznosc zainstalowania 2 sterow czyli 2x uzywam tego wczytywania ( uzywalem az zintegrowalem z instalka na cd ) z dyskietki (ten ekran z "S") wypisuje i 1 raid 2 ide, wiec najpierw s i daje stery raid zaraz potem 2xs i ide - czasem sie wywali jak u Ciebie czasem rusza ladnie - zobacz raz jeszcze od nowa ( kiedys chyba z 5x walczylem az ruszyl ) .... ( i jesli jest podobnie jak na nforce to w 1 kolejnosci zainstaluj ster RAID a w 2 ide )

p.s

iiiii tego nie pamietam na 100% ale masz zintegrowana instalke winxp z sp2 ? - tu moge banialuki pisac ale czy to nie wymaga windy z sp2 i czy ma byc odrazu zintegrowana nie wiem ? tak mi cos zapipcylo z sp2 ale nie sugeruj sie tym bo nie wiem.

Nie potrafie sprawdzici poniewaz mam oryginal xp home bez sp i sam sobie zrobilem plyte z moim xp + sp2 + poprawki + stery raid wiec nigdy nie sprawdzalem "z golasem"
__________________
-=> SERDECZNIE POZDRAWIAM - WARDEN <=-

Ostatnio zmieniany przez WARDEN : 23.11.2006 o godz. 17:28
WARDEN jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2006, 17:25   #20
silent22
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 26.12.2003
Posty: 531
silent22 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez WARDEN Podgląd Wiadomości
a najlepiej idz do kolegi ktory sie na tym zna bo jak Ty szukasz sterow do hdd ....
http://support.wdc.com/download/inde...&pid=2&swid=10 a to co to jest??
Z tego co pamietam to potrzebowalem ich do zainstalowania na mojej plycie msi
pzdr
P.s. Nie musze isc do kumpla zeby mi to zrobil, swego czasu nawet serwis sklepu komputerowego videobit nie poradzil sobie z moja plyta i wymienili na nowa a trzeba bylo tylko biosa wgrac. Wiec przy duzej pomocy tego forum daje sobie jakos sam rade. Pozatym ta awaria zdazyla sie mojemu koledze nie mi wiec nie bede z tym nigdzie chodzil bo albo sobie z tym poradze albo nie wiem co zrobie hehe
pzdr

co do ostatniej odpowiedzi to wlasnie mialem z sp2 i pozyczylem znajomemu i wydaje mi sie ze oddal mi inna plyte nie jestem pewny hmmm moze faktycznie to bedzie tego wina
sprobuje poszukac pewniaka z sp2
pzdr
__________________
silent22 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2006, 17:32   #21
WARDEN
Bywalec
 
Avatar użytkownika WARDEN
 
Data rejestracji: 16.03.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 60
WARDEN zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Najpierw obadaj jeszcze ze 2x - bo ja o sp2 to moge banialuki pisac poprostu nie pamietam i tak mi cos .... i Przepraszam nie chcialem Ci dokuczac z tym kolega tylko chcialem zebys mial mniej klopotow bo mam wrazenie ze za chwile bedziesz pisal np. czy musze instalowac stery c&c od procesora amd ... a tak raz dwa i ktos bardziej w temacie szybko i bezstresowo pom. by Ci w instalce.
__________________
-=> SERDECZNIE POZDRAWIAM - WARDEN <=-
WARDEN jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2006, 17:38   #22
WARDEN
Bywalec
 
Avatar użytkownika WARDEN
 
Data rejestracji: 16.03.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 60
WARDEN zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
http://support.wdc.com/download/inde...&pid=2&swid=10
a to jest sterownik do karty na pci raid firmy wd caviar
__________________
-=> SERDECZNIE POZDRAWIAM - WARDEN <=-
WARDEN jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2006, 06:32   #23
silent22
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 26.12.2003
Posty: 531
silent22 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez WARDEN Podgląd Wiadomości
u mnie na nforce ( masz via ) widna podczas instalki pokazuje koniecznosc zainstalowania 2 sterow czyli 2x uzywam tego wczytywania ( uzywalem az zintegrowalem z instalka na cd ) z dyskietki (ten ekran z "S") wypisuje i 1 raid 2 ide, wiec najpierw s i daje stery raid zaraz potem 2xs i ide - czasem sie wywali jak u Ciebie czasem rusza ladnie - zobacz raz jeszcze od nowa ( kiedys chyba z 5x walczylem az ruszyl ) .... ( i jesli jest podobnie jak na nforce to w 1 kolejnosci zainstaluj ster RAID a w 2 ide )
Nie za bardzo kminie jak mam zainstalowac ide? jak na dyskietce mam tylko Raid? wiec nie wiem skad mam wziasc ide
pzdr
__________________
silent22 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2006, 13:39   #24
silent22
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 26.12.2003
Posty: 531
silent22 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
witam
a wiec tak
podlaczylem dysk twardy do drugiego kompa jako drugi dysk to zaczal mi restartowac windowsa jak go podlaczylem osobno to przy instalacji windowsa wysypywal sie w tym samym miejscu, teraz potrzebuje jakis program sprawdzajacy dysk twardy pod dosem z instrukcja jak to zrobic
pzdr
__________________
silent22 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.