Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.09.2003, 21:47   #1
Urelu
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 26.06.2003
Posty: 160
Urelu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Angry Wkurza mnie to!

Mam do Was jak zwykle kilka pytań i może mi coś poradzicie. Od niedawna świruje mi autoodtwarzanie w XP Home, tzn. szczególnie zależy mi na tym żeby były etykiety płyt w moim komputerze. Po włożeniu płyki dalej pisze ***8222;Stacja dysków DVD***8221; i ***8222;Stacja dysków CD-RW***8221; i trochę mnie to wkurza. Gdzie trzeba pogrzebać żeby to było? Wywalałem już z menedżera urządzeń oba napędy żeby winda sobie je od nowa instalnęła ale nic to nie dało. A druga wkurzająca mnie rzecz tkwi w klawiaturce. Mam tą z zestawu Logitech Cordless Desktop Navigator i jest tam taki przycisk, który albo zmienia profil użytkownika (w XP) albo (jak jest tylko 1 profil) przełącza kompa w stan oczekiwania. Przed reinstalką windy ta funkcja działała spoko. Jak naciskałem ten przycisk komp od razu się przełączał, a teraz wyświetla mi się menu zamknij system. Czy jest coś, co może sprawić, że od razu kompa będzie przełączało w stan oczekiwania? Może jakiś programik albo modyfikacja w rejestrze? Dzięki^_^
Urelu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.09.2003, 09:02   #2
Mrufka
Bywalec
 
Data rejestracji: 11.09.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 38
Mrufka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Co do klawiatury, mam taka sama i po wgraniu sterownikow z: http://www.logitech.com/index.cfm?pa...7&languageid=1 wszystko dziala bez zadnych problemow.
Co do ikon CD, to nie wiem.

Ale mam inny problem, posiadam myszke radiowa DEXXA Wireles 5 przyciskowa i po pewnym dosc krotkim czasie przechodzi ona w stan "uspienia". Trzeba kliknac klawiszam aby ja "wybudzic", jak zmienic czas przechodzenia myszki w "uspienie"? W opcjach myszki nie ma takiej funkcji.
Mrufka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.