Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.12.2005, 08:42   #31
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kristoferros
Pokazałem dyplom i po studiach, podobnie jak nimala, przenieśli mnie do rezerwy i usłyszałem: "No, to teraz ma pan z nami spokój, a my z panem"

Możliwe, że będzie tak przez kilka lat - brak kasy w wojsku oraz wyż demograficzny.

Uważam, że wojsko tylko zawodowe, ew. można zwiększyć ilość godzin PO i tyle.
nie będzie. Wojsko poza dresami potrzebuje ludzi myślących na czas wojny i ci się będą szkolili, a więc przede wszystkim ci z dyplomami, bo cazsy w armi w ktorym wystaczyło nauczyc się strzelać minęły bezpowrotnie. Na armię zawodową do Polski jeszcze nie stać, ale na armię kontraktową to pewnie tak i taki "trend" widać ( kontraktowy szeregowy ). Armia potrzebuje informatyków i ludzi potrafiących obsługiwać sprzęt strerowany mikroprocesorami - tak więc większość bywalców forum ma sznse dostać "kamasze". Armią nie należy gardzić , jak to ktoś napisał, co wcale nie znaczy że każdy musi kochać tak zorganizowaną formacje. Problem z poborem pewnie od dawna można było rozwiązac, tylko jakoś kolejnym ekipom wygodniej jest po staremu - wysłac wezwanie i po kłopocie.
PS> SID takich ludzi ja ty armia potrzebuje, dobrze wykszałcony, bezkompromisowy i pryncypialny. Przyślij na forum zaproszenie na przysięgę

Ostatnio zmieniany przez bgn : 12.12.2005 o godz. 08:44
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.12.2005, 09:32   #32
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Przyjedź, forum, na przysięgę, zaproszenie wysłał szef.
User ci wyrósł na potęgę, przyjedź - zobacz, twoja krew!
User ci wyrósł na potęgę, przyjedź - zobacz, twoja krew!

Mundur na mnie, jak ulany, tęsknią do mnie ładne panny
i czekają, i wzdychają - och! i ach! - hej!
A ja kolegom, proszę kolegów, biję w dach!

Może będę na peronie i przywitam forum sam,
albo spotkasz mnie w rejonie, pewnie warta będzie tam.
Albo spotkasz mnie w rejonie, pewnie warta będzie tam.

Bo u bramy, proszę forum, stoi chłopak malowany,
jego spytaj - broń nabita, pytać strach... - hej!
Lecz on kolegom, proszę kolegów, bije w dach!

Służba cię na obiad prosi, kucharz dobrze o tym wie,
jakich miłych przyjmie gości. Co nam poda - to się zje!
Jakich miłych przyjmie gości. Co nam poda - to się zje!

Kucharz daje wciąż to samo, ale tremę ma przed forum,
więc po zupie chciałby upiec nawet schab - hej!
Kucharz kolgom, proszę kolegów, bije w dach!

Na przysiędze - trudna rada - będzie sztandar, nie roń łez
niech ci serce podpowiada, jaki żołnierz user twój jest?
Niech ci serce podpowiada, jaki żołnierz user twój jest?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.12.2005, 09:45   #33
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez bgn
nie będzie. Wojsko poza dresami potrzebuje ludzi myślących na czas wojny i ci się będą szkolili, a więc przede wszystkim ci z dyplomami, bo cazsy w armi w ktorym wystaczyło nauczyc się strzelać minęły bezpowrotnie. Na armię zawodową do Polski jeszcze nie stać, ale na armię kontraktową to pewnie tak i taki "trend" widać ( kontraktowy szeregowy ). Armia potrzebuje informatyków i ludzi potrafiących obsługiwać sprzęt strerowany mikroprocesorami - tak więc większość bywalców forum ma sznse dostać "kamasze". Armią nie należy gardzić , jak to ktoś napisał, co wcale nie znaczy że każdy musi kochać tak zorganizowaną formacje. Problem z poborem pewnie od dawna można było rozwiązac, tylko jakoś kolejnym ekipom wygodniej jest po staremu - wysłac wezwanie i po kłopocie.
(...)
Fakt, z tym się zgadzam, ale kasa jest kasą... Ja osobiście, to chciałbym po takiej 'służbie' mieć niezłą emeryturkę no i szybciej niż cywil... ale nie wybrałem takiej drogi.

Cytat:
Napisany przez bgn
nie będzie.(...)
(...)kolejnym ekipom wygodniej jest po staremu - wysłac wezwanie i po kłopocie.
(...)
Czyli będzie
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2005, 03:04   #34
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
PS> SID takich ludzi ja ty armia potrzebuje, dobrze wykszałcony, bezkompromisowy i pryncypialny. Przyślij na forum zaproszenie na przysięgę
szanse na to sa mizerne. mam rezerwe wbita z automatu, jest caly rocznik, ktory rezerwy nie dostal, skonczyli te same studia a w papierach nie jest napisane kto jest bez- a kto kompromisowy. podejrzewam, ze to oni beda mieli wesolo.
tak samo jak moi koledzy, ktorzy juz teraz zostaja odprawiani z kwitkiem z wku. do stycznia nie dostana pieczatki, za to maja calkiem spore szanse na liscik z biletem.

sierz. sztabowy, ktory prowadzil moja sprawe poinformowal mnie, ze szanse na to, ze ktokolwiek sie kiedykolwiek do mnie z wojska odezwie sa bliskie zeru. przez 5 lat nikt mnie nie zauwazyl, to przez najblizsze 40 bedzie to samo. zupelnie inne wiadomosci mial dla tych, ktorych wku wzywalo co semestr w celu przedlozenia zaswiadczenia blabla o studiowaniu. ci maja szkolenia jak w banku. i nikt tak naprawde nie wie, co rozni mnie od kumpla z bylej grupy. obaj mamy A, obaj mamy podobne war. fizyczne, obaj mamy rodzenstwo i jestesmy z wawy, zaden nie jest zonaty. jego scigali a mnie nie...
czy ktos tak naprawde wie jak to cale wojsko dziala? opowiesci ojca i jego kolegow sa dosc zbiezne, wiec przez wiele dekad nic sie nie zmienilo. ojca-rezerwiste armia scigala jeszcze pare lat temu a niektorych jego kolegow do dzis nie tkneli [nie, nie sprawdzalem czy sa na liscie pana w].
pewnie maja tam jakas taka wielka machine lotto...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2005, 02:01   #35
Lukash
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Lukash
 
Data rejestracji: 27.07.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 581
Lukash zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
podobno mozna odrobic sluzbe wojskowa w policji czy to prawda..?
__________________
Good morning. Nice breasts, by the way.
Lukash jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2005, 02:24   #36
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Policji, strazy pozarnej, strazy miejskiej i chyba gdzies tam jeszcze - nazywa sie to sluzba zastepcza a mozesz sie o nia starac kiedy po prostu nie chcesz isc do wojska ale pod 1 warunkiem - sam musisz obskoczyc remizy, komisariaty ITP i prosic zeby cie wzieli na takowa.

IMO szkola to lepsze rozwiazanie a technika Informatyki w 2 Lata mozna robic w kazdym wieku.
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2005, 07:19   #37
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
sluzbe zastepcza moze wykonywac nie tylko w sluzbach publicznych
takze na uczelniach, w archiwach, bibliotekach i wielu innych...
oczywiscie biora czlowieka do czarnej roboty - fizyczny... na uczelni moza co prowada np wykladac... niestety kible kafelkami
sam znam pare osob ktore w ten sposob maja wsteczny na te dwa zaichane lata, choc pokonczyli jakies policealne i normalnie mieli by przynajmniej stanowiska sredniej klasy
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2006, 06:43   #38
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
tabela

szukałem w necie ale nie znalazłem...
tabela/wykaz chorób każdego rodzaju gwarantujących kat. D (głównie chodzi mi o sprawy psychologiczne/nerwowe)

pozdrawiam i czekam
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2006, 08:10   #39
kontestator
conquer all
 
Avatar użytkownika kontestator
 
Data rejestracji: 10.01.2005
Lokalizacja: z wrocławii
Posty: 739
kontestator zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
włśnie wróciłem z 3 dniowgo poboru, byłem jego uczestnikiem jako przedstawiciel urzedu gminy.
rece opadały jak sie nasłuchałem jak "kwiat" młodych Polaków sie zachowuje i co wygaduje.
potraficie sobie wyobrazić, że 90% poborowych nie potrafi podać roku urodzenia swoich rodziców?
zgroza



DOOOOOOOOOOOO KAWALERRIIIIIIIIIIIIIIIIII WSTĄPIĆ CHCIAŁEEEEEEEEEEEEMMMMMMMM
__________________
KETCHUP KUPUJE TYLKO PUDLISZKI
kontestator jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2006, 08:17   #40
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK
szukałem w necie ale nie znalazłem...
tabela/wykaz chorób każdego rodzaju gwarantujących kat. D (głównie chodzi mi o sprawy psychologiczne/nerwowe)

pozdrawiam i czekam
już raz dawałem linka w Studenci Baczność!!!

http://praca.gazeta.pl/praca/1,47418,2539645.html
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2006, 10:47   #41
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
dostalem wlasnie wezwanie na WKU
cale szczescie, ze mnie nie wezma
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2006, 10:52   #42
kontestator
conquer all
 
Avatar użytkownika kontestator
 
Data rejestracji: 10.01.2005
Lokalizacja: z wrocławii
Posty: 739
kontestator zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek
dostalem wlasnie wezwanie na WKU
cale szczescie, ze mnie nie wezma
nie byłbym taki pewny
w wojsku logiki nie ma
baczność!!!!!!!!
__________________
KETCHUP KUPUJE TYLKO PUDLISZKI
kontestator jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2006, 10:54   #43
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez kontestator
nie byłbym taki pewny
w wojsku logiki nie ma
baczność!!!!!!!!

I czołganiem. pełzaniem narzód marsz!
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2006, 10:58   #44
kontestator
conquer all
 
Avatar użytkownika kontestator
 
Data rejestracji: 10.01.2005
Lokalizacja: z wrocławii
Posty: 739
kontestator zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rycho

I czołganiem. pełzaniem narzód marsz!
dupa w dół szyyyyyyyyyyybciejjjjjjjjjj, maske włóż 40 pąpek
gleba i czołganiem

buahahaha nadawałbym się do woja gdyby nie to że jestem z natury ascetą
__________________
KETCHUP KUPUJE TYLKO PUDLISZKI
kontestator jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2006, 11:12   #45
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
alez jestem pewny bo jesli dalej beda mnie chcieli wziasc do woja pomimo przedstawienia im moich argumentow to......
welcome london
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.