Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.01.2013, 19:48   #31
basia21
Użytkowniczka
 
Avatar użytkownika basia21
 
Data rejestracji: 05.02.2010
Lokalizacja: U Tiffany'ego
Posty: 457
basia21 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>basia21 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>basia21 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>basia21 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Sam Owsiak jest osoba kontrowersyjną. Nie musimy się nim zachwycać, ale czy musimy na siłę odbrązawiać ideę samego przedsięwzięcia? Czy ktoś poskarżył się na ten sprzęt? Są jakieś dowody na to, że to przestarzałe maszyny? Rozliczamy ciągle jego. Spekulujemy, czy to uczciwe czy nie. Pytamy, od kogo kupuje, po jakich cenach, ile na tym zarabia? Ubolewamy nad tym, że inni pracują za darmo. A może chcą.
W takim razie co?
Zabronić Orkiestrze grać?
I wtedy będziemy zadowoleni, bo się skończy nieuczciwy proceder.
A sami, ile jesteśmy w stanie dla tych dzieci zrobić?
Ciekawa jestem, kto z tych, którzy widzą w Owsiaku oszusta, a nawet złodzieja (bo i takie opinie słyszałam) w przypadku, gdy to jego dziecko będzie potrzebowało inkubatora z systemem wspierającym oddech, sztucznej nerki, respiratora, powie nie, bo to sprzęt "z serduszkiem", z puszki tego pana.
__________________
"Każdy, kto nie wierzy w cuda, nie jest realistą."
Audrey Hepburn
basia21 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.01.2013, 19:57   #32
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No więc ja zacząłem temat nie o tym, że mi się akcja nie podoba, nie podoba mi się dyrygent, bo jawnie wdepnął w politykę, jakby poparł Jarka, też by wszystko w moich oczach stracił. Mam wrażenie, że duże pieniądze, nawet nie na własność, są w stanie zdeprawować każdego. Bizantyjskie koszty Orkiestry odbieram strasznie źle, mniej więcej odkąd zaczął robić taplaninę w błocie za nie.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2013, 20:03   #33
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Owsiak ma takie same prawo do poglądów, jak ja i Ty.
W dodatku ma takie samo prawo do głoszenia ich publicznie.
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
jakby poparł Jarka, też by wszystko w moich oczach stracił.
Wybacz, ale w to nie uwierzę

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Ale o czym Ty bredzisz? Jaka prokuratura? Ja tylko piszę o opłacalności całego cyrku suma sumarum, nie sugeruję nigdzie, że łamią prawo.
Bredzę o tym, że sugerujesz marnotrawstwo publicznych pieniędzy.
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2013, 20:14   #34
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Sugeruję pompowanie publicznych pieniędzy w cyrk, one się nie liczą jako koszty, darowizny, zupełnie się nie liczą, a znikają z naszych portfeli, a nie z czarnej dziury.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2013, 20:16   #35
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cyrk ratujący ludzkie życie.
Mi to pasuje.
Wolę taki, żeby te pieniądze zjadł ten cyrk niż aparat urzędniczy.
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2013, 20:29   #36
chris996
AdvancedNet.pl - hosting
 
Avatar użytkownika chris996
 
Data rejestracji: 11.04.2005
Posty: 915
chris996 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Prezesik dobrze to skwitował. Jeśli są nieprawidłowości nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sprawę zgłosić do prokuratury i odpowiednich służb.
Jeśli pieniądze są źle wydawane lub przejadane również.
__________________
chris996 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2013, 20:37   #37
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie ma takiego prawa, które nie zabroni przejadania fundacji większości wpływów, ja tylko chcę odczarować mit.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2013, 21:47   #38
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Dawno mnie tu nie było.
Powiedzcie mi zwolennicy PIS-u, skąd w Was tyle jadu
Dlaczego wszędzie widzicie tylko złodziei i bandytów
Naprawdę uważacie, że to Wy i tylko WY jesteście tymi normalnymi i prawymi
Myślicie, że macie na to monopol

Nie musicie mi odpowiadać, bo to były pytania retoryczne. Waszej odpowiedzi się domyślam.
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2013, 22:04   #39
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,252
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ale ona nie przejada większości wpływów. Ja też nie sądzę, że każda jedna złotówka jest wykorzystywana na cele statutowe, ale naprawdę widać, że ta fundacja coś robi.

Mi osobiście nie przeszkadzałoby, gdyby Owsiak miał z tego co robi porządną pensję. Nie myślę o kwotach typu 100 tys. zł/mc, ale 10-15 - a czemu nie? Oczywiście wiem, że w takim wypadku strasznie dużo osób oburzyłoby się niesamowicie (bo przecież nie ma to, jak pracować za darmo, ładnie to brzmi w telewizji).

Tak czy owak, ja się z Tobą, Ed zgadzam, że należy patrzeć krytycznie także na take organizacje jak WOŚP. Z zasady, po prostu jeśli gdzieś może dochodzić do defraudacji, to taką instytucję należy w jakiś sposób kontrolować - dlatego bardzo dobrze, że OPP muszą składać raporty finansowe ze swojej działalności. Nie ma sensu jednak z góry zakładać, że do nadużyć dochodzi. Moim zdaniem w tym konkretnym przypadku plusów jest znacznie więcej niż minusów, choć na pewno na różnych szczeblach jest różnie, łącznie z tym, że zawsze znajdą się jacyś "wolontariusze" z zakrzywionym drucikiem i chętką na winiacza...
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2013, 22:30   #40
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
zene_k : Dawno mnie tu nie było.

Powiedzcie mi zwolennicy PIS-u, skąd w Was tyle jadu

- Bez jadu ni ma ładu.

Dlaczego wszędzie widzicie tylko złodziei i bandytów

- Wszędzie nie, tylko tych, co pokazują na "Tusk Vision Network"

Naprawdę uważacie, że to Wy i tylko WY jesteście tymi normalnymi i prawymi

- Absolutnie NIE. No może czasami........

Myślicie, że macie na to monopol

- Do monopolu w sobotę pocisnę......

Nie musicie mi odpowiadać, bo to były pytania retoryczne. Waszej odpowiedzi się domyślam.

Pytanie retoryczne, i po co się produkuję ? Szlag by to.....

Edit: Zmieniłem literkę bo mi moderator konto jeszcze zablokuje.......
__________________
pozdrawiam.

Ostatnio zmieniany przez rcobex : 14.01.2013 o godz. 22:47
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2013, 22:31   #41
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez zene_k Podgląd Wiadomości
Dawno mnie tu nie było.
Powiedzcie mi zwolennicy PIS-u, skąd w Was tyle jadu
Dlaczego wszędzie widzicie tylko złodziei i bandytów
Naprawdę uważacie, że to Wy i tylko WY jesteście tymi normalnymi i prawymi
Myślicie, że macie na to monopol

Nie musicie mi odpowiadać, bo to były pytania retoryczne. Waszej odpowiedzi się domyślam.


Ty lepiej przeczytaj coś napisał i się zastanów kto tu jadem zieje i do kogo.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2013, 22:41   #42
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez rcobex Podgląd Wiadomości
Szlak by to.....
Istotnie, ortografia godna wyznawcow prezesa bez konta, za to z kotem...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2013, 22:42   #43
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Istotnie, ortografia godna wyznawcow prezesa bez konta, za to z kotem...
To tak ma być, po kilku głębszych to i tak dobrze napisałem. A prezesa nie lubię......
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2013, 23:15   #44
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
OK, jeszcze coś napiszę.

Zwolennicy PISa, przecież pisałem żeby nie odpowiadać, bo mam Wasze odpowiedzi gdzieś...
Wniosek: rozumu też Wam brakuje.

Apropos innego wątku, ja Magister jestem, taki z wykształcenia...

Banem za obrazę kogoś się nie przejmę.
Kiedyś to forum było wspaniałe i wspaniałych miało użytkowników, teraz to jak tu czasami "wpadnę", to po lekturze przeważniemi się chce.

Można by rzec, że poziom sięgnął dna, ale dno ktoś pod.ierdolił i dalej jest jazda w dół.
Nic, tylko pogratulować.

Uwaga o użytkowniach nie dotyczy wszystkich i wiem, że Ci których to nie dotyczy się domyślą.
__________________
Pozdrawiam Marek

Ostatnio zmieniany przez zene_k : 14.01.2013 o godz. 23:17
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2013, 23:46   #45
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wiem, mnie nie dotyczy.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Jaki projektor dziś ( 2013 ) Czołgista Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) 5 15.02.2014 13:42
Skoki narciarskie - sezon 2012/2013. joujoujou Off topic 93 17.03.2013 20:47
Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn - Hiszpania 2013 Prezesik Off topic 122 27.01.2013 19:20


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.