Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.01.2013, 00:16   #46
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,255
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez zene_k Podgląd Wiadomości
OK, jeszcze coś napiszę.

Zwolennicy PISa, przecież pisałem żeby nie odpowiadać, bo mam Wasze odpowiedzi gdzieś...
Wniosek: rozumu też Wam brakuje.

Apropos innego wątku, ja Magister jestem, taki z wykształcenia...

Banem za obrazę kogoś się nie przejmę.
Kiedyś to forum było wspaniałe i wspaniałych miało użytkowników, teraz to jak tu czasami "wpadnę", to po lekturze przeważniemi się chce.

Można by rzec, że poziom sięgnął dna, ale dno ktoś pod.ierdolił i dalej jest jazda w dół.
Nic, tylko pogratulować.

Uwaga o użytkowniach nie dotyczy wszystkich i wiem, że Ci których to nie dotyczy się domyślą.
Trochę masz rację. Choć to samo dzieje się w ogóle w szeroko pojętym dyskursie społecznym. W mediach, w społecznościach lokalnych, nawet wśród znajomych. Porobiło się coś smutnego w społeczeństwie, ot co.

Przynajmniej nie jesteśmy sztuczni Taki Pali to już czasem w ogóle nie jest sztuczny Co oczywiście wcale nie znaczy, że to wszystko popieram - rzecz jasna wolałbym, żeby było wręcz odwrotnie.

Wybacz, ale też nie jesteś tu nieskazitelny. Nie trzeba daleko szukać, sam to napisałeś:

Cytat:
Zwolennicy PISa, przecież pisałem żeby nie odpowiadać, bo mam Wasze odpowiedzi gdzieś...
Wniosek: rozumu też Wam brakuje.
Po pierwsze czy powinieneś coś komuś mówić, stawiać - niech będzie że nawet retoryczne - pytania, skoro nie chcesz usłyszeć odpowiedzi? Każdy ma prawo do repliki, nazwijmy to - obrony. Jeśli nie ma odpowiadać, to nie powinien być atakowany. No i po drugie - skoro już ktoś odpowiedział, z nienawiścią rzucasz obrazę mówiąc o braku rozumu. Przecież robisz dokładnie to samo, co zarzucasz innym...

Ostatnio zmieniany przez Jarson : 15.01.2013 o godz. 00:20
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.01.2013, 01:16   #47
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Polityka zaczęła się delikatnie, od stwierdzenia faktu, że niejaki Owsiak wsparł Bronka w kampanii Prezydenckiej, organizując pseudo akcję dla powodzian, a tak naprawdę kampanie dla gajowego.
Teraz zaczął się dziki i wyjący atak na PiS, bo to pewnie Pis jest winny bizantyjskim kosztom Orkiestry i w sumie znikomej skuteczności tej jednodniowej akcji. (lepsza taka, niż żadna, moje zdanie)
Zastanówcie się nad swoimi atakami, już 6 lat nie rządzi PiS, państwo już nie tonie, leci z wodospadu, zaraz i wam zajrzy do de kryzys, winny PiS? Oczywiście. Już nawet Gazeta Wyborcza zmieniła ton, bo popieranie tej bandy nieudaczników jest po prostu żałosne.
Ale nie o tym tu mówimy, chciałem z Krisem pokazać bezsensowność tej akcji, zostaliśmy zaszczuci, ciekawe, czy tylko przez pożytecznych, czy też mających pożytek?
Ja powiedziałem, wspierałem tę akcję latami, wierzyłem, że komuś pomoże i na pewno tak jest, ale pan dyrygent orkiestry zraził mnie swoim politykierstwem, a jak się okazuje, to cała akcja jest tylko wielkim cyrkiem, bo te pieniądze przekazane bezpośrednio z budżetu zdziałały by więcej.
Dziękuję za uwagę i czekam na skasowanie wpisu, bo nie jest jedynie słuszny.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.01.2013, 06:24   #48
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Często wklejam coś od Marki Kurki. Dodałem to jako ciekawostkę, do dyskusji, do zastanowienia się i dostałem po łbie. A WOŚP wspierałem odkąd pamiętam.
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.01.2013, 08:20   #49
Kogoro
Forumator
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 772
Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Miałem już się nie wypowiadać, ale jak zobaczyłem rozwój dyskusji, to dałem się Prezesikowi sprowokować do kolejnego komentarza. Mam nadzieję, że tym razem ostatniego.

Cytat:
Napisany przez Prezesik Podgląd Wiadomości
Z moich podatków też idą pieniądze na cele, których nie popieram.
Jakoś nie lamentuję z tego powodu.
Zaskakuje mnie, że nie odróżniasz wydatków państwa od wspierania uznaniowego podmiotów prywatnych.

1. Dyskryminacja

Organizacji pozarządowych, które wspierają służbę zdrowia jest dużo.
Pomoc uznaniowa państwa i samorządów dla WOŚP dyskryminuje inne organizacje charytatywne, bo one nie mogą liczyć na aż tak wielką tego typu pomoc. Oczywiście istnieją granty, ale nie o nich w tym wypadku mowa.

Niedługo rozpocznie się walka o 1%. Reklama będzie sporo kosztować. Inaczej nawet nie dowiedzielibyśmy się o fundacji xyz. Owsiak nie musi się starać o promocję.
Telewizje prywatne mają swoje prawa, ale publiczna nie powinna dyskryminować innych tego typu organizacji. Nie chodzi o taką samą pomoc, ale różnorakie wsparcie.
Pomoc samorządów w wielu wypadkach może podpadać pod punkt drugi.


2. Wielka Orkiestra Świątecznego Terroru.
Nie podoba mi się terror moralny stosowany przez fanatyków WOŚP-a.
Prezesik jest dobrym przykładem. Oto cytaty.

Cytat:
Obyście Wy ani nikt bliski nie musiał nigdy skorzystać z tego sprzętu.
Ciekawe czy w imię wyższych racji wyciągniecie wtedy wtyczkę.
Datki są dobrowolne i nie musicie wylewać swoich frustracji ani oczerniać nikogo.
Cytat:
Swoją drogą naprawdę przerażające, że ten cały sprzęt medyczny na ratowanie ludzkiego życia jest taką solą w oku tak wielu ludzi.


Przytoczę jeszcze jeden. Waldemar Kuczyński zoologicznie nienawidzi PiSu (to do zene_k), ale na swoim FB napisał

Cytat:
Nie dałem ani grosza do skarbonki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bardzo cenię działalność Jurka Owsiaka, w tym wynalezienie WOŚP i tego co ona zrobiła. Ale bardzo mnie zirytowały pytania zadawane w rozmowach telewizyjnych i radiowych różnym znanym osobom. Na przykład Jackowi Kurskiemu przez Bogdana Rymanowskiego a także przez Tomasza Siekielskiego w TOK-FM, czy dałeś już na WOŚP! To nawet nie pytanie tylko nakaz i wyrzut. Otóż protestuję przeciwko wytwarzaniu wokół tej pięknej inicjatywy atmosfery presji i prawie stygmatyzowaniu każdego, kto by się ośmielił nie dać. Uważam, że takie pytania nie powinny być zadawane. Nie wolno ludzi przymusem, bo to rodzaj przymusu, naganiać do dobrych uczynków. One są wtedy nic nie warte.
PiS dał jakieś przybory do pisania na aukcję ***8211; to tak przy okazji.


3. Polityka

Owsiak ma prawo do poglądów politycznych, ale jeżeli postanawia je publicznie uzewnętrzniać i to w radykalnej formie (***8222;walić z baśki***8221;), to nie można się dziwić, że stanie się częścią cyrku politycznego.

Znowu cytat z człowieka, z którym mi zupełnie nie po drodze - prof. Kazimierz Kik
Przez Przystanek Woodstock Owsiak pokazuje, że dojrzewa już do polityki


Cytat:
Mazowiecki, Balcerowicz, Belka, Komorowski - ci politycy byli na Woodstocku. Dla takich jak Giertych miejsca tam nigdy nie było. Czy to pokazuje, że Owsiak modeluje młodzież w konkretnym kierunku?

Niewątpliwie poprzez dobieranie sobie konkretnych polityków Owsiak po części robi już politykę.
Oczywiście Jurek Owsiak ma prawo zostać politykiem, ale pamiętajmy, że dotuje to ze swojej dobroczynności i przy wsparciu państwa.

Być może wszystko jest legalne, ale...

Cytat:
Napisany przez Prezesik Podgląd Wiadomości
Załóżcie swoją fundację, zbierajcie pieniądze, poświęćcie swoje życie temu celowi. Publicznie deklaruję - DOŁOŻĘ SIĘ.
Pomimo różnic nas dzieląc - tak, żeby Ci zrobić na złość. A co!
Jak wcześniej pisałem, organizacji wspierających służbę zdrowia jest bardzo dużo. Im wszystkim przydałaby się pomoc, choćby w zaistnieniu w przestrzeni publicznej, bo to ułatwiłoby zbiórki pieniędzy na różne szlachetne cele. WOŚP to monopolizowanie "rynku" dobroczynności.
Dla mnie dobroczynność nie ma barw politycznych.
__________________
Pozdrawiam

Kogoro Akechi
Kogoro jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.01.2013, 09:08   #50
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Ja tylko do jednego. Pan Waldemar Kuczyński bardzo ceni Owsiaka i WOŚP, a powodem tego, że nie dał nic do skarbonki jest to, że jacyś dziennikarze zadawali pytania? Gdzie tu sens, gdzie logika? Owsiak jest nagle odpowiedzialny za to, o co pytają dziennikarze? To tak samo, jak obrażać sie na Owsiaka, za to, że poparł nie tego kandydata, którego powinien.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2013, 23:19   #51
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
Ja tylko do jednego. Pan Waldemar Kuczyński bardzo ceni Owsiaka i WOŚP, a powodem tego, że nie dał nic do skarbonki jest to, że jacyś dziennikarze zadawali pytania? Gdzie tu sens, gdzie logika? Owsiak jest nagle odpowiedzialny za to, o co pytają dziennikarze? To tak samo, jak obrażać sie na Owsiaka, za to, że poparł nie tego kandydata, którego powinien.
Myślę, że nie tędy droga. Ci co dają, myślą, że dają w dobrej wierze. I dobrze. A ci co nie dają, myślą, że Owsiak i jego tysiąc ludzi obsady ma z tego za dużo. A ci co dają, nie wiedzą, że Owsiak ma kupione nowe ubranie a nie wyprane. A ci co nie dają, myślą, że Owsiak ich oszukuje..........a ci co.......takie moje zdanie.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2013, 23:32   #52
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W każdej takiej akcji musi być trochę oszustwa, trzeba stworzyć atmosferę, ja nie myślę, że Owsiak mnie przez lata oszukiwał, ja mam do niego tylko jeden wątek, za ostatnie zaangażowanie się polityczne, a to nie jego pierwsze.

Przeczytajcie sobie dość mocny artykuł.

Żeby nie było wojny między milicją a nami

Cytat:
Uwolnić słonia, zamknąć Kuronia

Jak narodziła się koncepcja kontrolowania zbuntowanej młodzieży w PRL u? W 1988 r. Aleksander Oskin, sekretarz ambasady ZSRS w Warszawie, udzielił wywiadu tygodnikowi ***8222;Zarzewie***8221;, w którym radził komunistycznym młodzieżówkom, jak postępować z subkulturami. Rozważał: ***8222;Do komitetu Komsomołu przychodzi grupa muzyków i mówi: chcemy powołać klub heavymetalowy***8221;. Zdaniem Oskina może się zdarzyć, że za biurkiem w organizacji siedzieć będzie biurokrata, który ich przegoni: ***8222;Jeśli sami znajdą piwnicę, tworzą nieformalny klub ťmetalistówŤ, oklejają go plakatami, informacjami o zespołach, gromadzą płyty i nagrania. Nikt dokładnie nie wie, skąd to wszystko zdobywają. Słuchają muzyki z różnych źródeł. Na przykład zachodnich radiostacji. A te (...) przeplatają muzykę tekstami czysto politycznymi***8221;. By do tego nie dopuścić, należy ťznaleźć z takimi grupami wspólny językŤ i ťwypracować formy współpracyŤ***8221;.
http://niezalezna.pl/37332-zeby-nie-...y-milicja-nami

Radzę przeczytać całość, jest siermiężna jak stan wojenny, ale warto.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2013, 02:33   #53
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Kris Podgląd Wiadomości
Często wklejam coś od Marki Kurki. Dodałem to jako ciekawostkę, do dyskusji, do zastanowienia się i dostałem po łbie. A WOŚP wspierałem odkąd pamiętam.
Za ruskich cwelów już MatkęKurkę będą sądzić i za WOŚP pewnie teżniedługo i Krisa pewnie też że wkleja nam jego opowiastki.
Gdzie się podziali obrońcy demokracji którzy jeszcze parę lat temu tak ochoczo jej bronili......


http://www.gazetawroclawska.pl/artyk....html?cookie=1
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2013, 04:05   #54
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jeszcze niedługo, potem dziesiątków tysięcy nie osądzą, niech spróbują. Za brankę 1800 młodych ludzi w Warszawie do carskiej armii wybuchło w 1863 roku Powstanie Styczniowe.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2013, 15:35   #55
deq102
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.01.2013
Posty: 5
deq102 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tak jak zawsze, po 21. Finale będziemy się pochylać nad problemami polskiej medycyny dziecięcej. Tak jak zawsze, naszą pomoc realizować będziemy poprzez zakup sprzętu medycznego do jednostek opieki zdrowotnej, które mają podpisany kontrakt z NFZ.

Jednak po 20 latach działalności w bezpośredniej bliskości służby zdrowia widzimy, jak bardzo pomocy potrzebują także seniorzy. Ten Finał, w znacznej części dedykowany ludziom w podeszłym wieku chorym na choroby przewlekłe, ma mieć również wymiar symboliczny. Nie jesteśmy i nigdy nie będziemy w stanie rozwiązać ogromnej ilości problemów, jakie są związane z tą dziedziną medycyny. Chcemy jednak zwrócić uwagę Polaków na wszystkie kwestie związane z jakością opieki medycznej, a także i niestety bardzo częstym zjawiskiem wykluczenia, jakie dotyka ludzi w podeszłym wieku.

Pieniądze zebrane w 21. Finale chcemy podzielić. Połowę wykorzystamy na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka, połowę na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych. W tym drugim przypadku nasza pomoc trafi tylko do kilku wybranych placówek w każdym województwie.
deq102 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2013, 17:44   #56
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No i chwała, aby tej pomocy było jak najwięcej, a dyrygent jak najmniej mówił kogo wspiera i dlaczego, jego sprawa, a nie WOŚP.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Jaki projektor dziś ( 2013 ) Czołgista Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) 5 15.02.2014 13:42
Skoki narciarskie - sezon 2012/2013. joujoujou Off topic 93 17.03.2013 20:47
Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn - Hiszpania 2013 Prezesik Off topic 122 27.01.2013 19:20


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.